OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
deckard
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 10. 10. 17

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitimeWed Oct 11 2017, 00:28

Prosím moc o pomoc;) a to ,že vůbec netuším,jak se jmenuje a ke kterému druhu patří postava jednoho ze stráží na létajícím člunu v ve filmu Návrat Jediho,kde se právě schyluje k popravě Hana Sola a Lucka Skywalkera...? Proč se ptám a proč mě to zajímá?Protože mám doma mnoho let (cca od roku 1988) plastikovou postavičku právě toho člena gardy na tom člunu.Je docela v dobrém a zachovalém stavu,.na to jak ho mám doma dlouho,ale jediné co nevím,jak se jmenuje a ke kterému druhu či rase patří?Pomůžete mi někdo?Vložím sem i fotky,tedy pokud to půjde a pokud to zvládnu ?..Wink
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06913
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06910
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06911
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06914
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06912
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Sw610
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Sw6b10
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: Re: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitimeWed Oct 11 2017, 08:10

Rasa Weequay
Jmeno Pagetti Rook
Výrobce Kenner
Rok 1983
Puvodni cena $2.99

Otevreny stoji cca 200czk, originalne zabaleny kolem 2500,- (e-bay)

Jinak: http://toyworth.com/browse/action/figure/Star/Wars/88/1983//Items/Weequay.html

_________________

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
deckard
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 10. 10. 17

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: Re: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitimeWed Oct 11 2017, 08:22

Úžasné !!! Mockrát děkuju,ani nevíš jak jakou si mi udělal radost,že to konečně vím a že po těch letech je to obzvláště fascinující...! Mám k té postavičce také trochu jistý citový vstah...tu postavičku mi daroval můj spolužák (dnes už bohužel nežije) ze "základky",který měl i mnoho komiksů o superhrdinech apod.,včetně německých originálních časopisů BRAVO,s ještě černobílými obsahem a tenkrát tam zrovna vyšel fotoromán,tedy dneska se to nazývý filmová recenze,právě filmu Star Wars -Návrat Jediho.Ale tu postavičku mi opravdu daroval,já mu snad také něco na oplátku dal,..to už nevím jistě.Tak proto...
Ještě jednou mockrát děkuju a přeju krásný zbytek dne,...Petr Wink
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: Re: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitimeWed Oct 11 2017, 09:27

Nemáte zač. Vy jste naopak udelal radost mně, tím, že jsem mohl využít to málo znalostí, co mám, a co jsou jinak v běžném světě téměř bezcenné.

Tak je to správné, každá hračka by měla mít svůj příběh, aby si jí lidé vážili. Pak teprve má skutečnou cenu a smysl.

_________________

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
deckard
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 10. 10. 17

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: Re: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitimeWed Oct 11 2017, 10:04

Úplně mi mluvíte z duše a o té potřebě a nebo o té marnosti či zbytečnosti informací v běžném životě,to zase až tak nesouhlasím,protože každý z nás má svůj "universe",..vesmír,svět,kde jsou jakékoliv informace,zkušenosti a sny nějak potřeba a nikomu jiného do toho nic není ,kdy a jak toto použijete.To bych musel vyházet veškeré výstřižky a veškerou změť zmínek o např. STAR WARS ; STAR TREK ;COMICSY VŠEHO DRUHU-HLAVNĚ KLASICKÉ Z "80 let" v němčině či angličtině Superman,Batman,Spiderman a pod.,nebo české komiksy RYCHLÉ ŠÍPY;ČTYŘLÍSTKY,ABC a další a další,,včetně nasbírané muuziky na CD,LP atd.,nebo angličáky MATCHBOX ;TT vláčky a tuny a miliony dalšího,co jsem od ranných dětských let a ž do dnes (je mi 42 let) nasbíral a tak různě...jenom proto,že by mi někdo řekl :" A k čemu ti to jednou bude,nebo k čemu ti to vlastně je?",...PEKLO NE?...Wink
P.S. ...a protože mi k té postavičce ze STAR WARS - WEEQUAY - PAGETTI ROOK , chybí ta jeho zbraň,..nelenil sem a fotku z té nabídky na internetu,sem si stáhnul,přibližně oměřil v poměru k výšce té postavičky,vytiskl sem si to na papír a přelepím to na tvrdší karton a opatrně si to vystřihnu a budu mít pro něj zbraň,sice jen jako by ve " 2D" ,ale aspoň něco,..než se dokopu k výrobě té zbraně už tak nějak v reálném provedení...Smile))
Návrat nahoru Goto down
deckard
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 10. 10. 17

POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: Re: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitimeWed Oct 11 2017, 11:51

A zde je moje "rychlokvaška" hotová a k nahlédnutí...WinkPOSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06918
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06917
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06916
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Dsc06915
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Empty
PříspěvekPředmět: Re: POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO   POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
POSTAVY V NÁVRATU JEDIHO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Postavy
» Postavy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VI: Návrat jediho-
Přejdi na: