WebPříjemCalendarRegistracePřihlášení

Share | 

Solo Diskuse se spoilery

Goto down 
AutorZpráva
Jaden Korr
Padawan
Padawan

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 27. 06. 11

PříspěvekPředmět: Solo Diskuse se spoilery   Thu Feb 08 2018, 23:37

Určitě už jste to viděli, tak co na to říkáte ? Od začátku jsem proti tomuhle filmu, ale trailer mě docela potěšil a vypadá to lépe než jsem čekal. Po těch tragediich kterým říkájí The Force Awakens a The Last Jedi se už docela těším. Jasne Solo je Ford, ale zatím to nezatracuju jak kdysi.

Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

Poeet p?íspivku : 1467
Registration date : 04. 07. 08

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Fri Feb 09 2018, 06:56

Lando bude boží, u Sola mam trošku strach. Prvni teaser byl super. Druhej uz horsi. Matka draku mi do SW vubec nesedi - navíc se mi pri pohledu na ni vybavil jeji vykon v Terminatorovi a nadseni slo rapidne dolu.

No, uvidime. Kdyz se naskytne prilezitost (nebo budou ohlasy opravdu dobre) zajdu do kina. Jinak netflix ci ostatni zdroje.

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord

Poeet p?íspivku : 823
Vyznamenání : Dark Lord of the Sith
Registration date : 29. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Fri Feb 09 2018, 14:36

Já ti nevim... jsem tak zklamán a zdeptán z posledních filmů SW, že netušim, jestli na to dám peníze a půjdu do kina. Trailery jsem viděl, ale až teď jsem si uvědomil, že tam bude ta slečna z Game of thrones Very Happy (promiňte, ale z GoT jsem neviděl jedinou epizodu, takže netuším jaké tam podává herecké výkony). A začátek toho prvního vypadá úplně jako Need For Speed Very Happy Ten nový Solo mi přijde docela sympatický ovšem Ford je Ford, já bych řekl, že Woody Harrelson mi tam vůbec nesedí Very Happy herec dobrý, ale do SW? Nevím, fakt mám smíšené pocity.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord

Poeet p?íspivku : 7497
Registration date : 24. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Sat Feb 17 2018, 14:40

Nerád to hovorím, ale extrémne mi vam vadí výber hlavnej postavy, teda Sola. Neviem či je na ňom niečo aspoň trochu podobné H. Fordovi. Lando ako ste písali ešte pomerne újde. Zvišok sú len nové tváre.
Návrat nahoru Goto down
Rodann
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu

Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 08. 12. 14

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Sat May 12 2018, 19:26

Čekal jsem ve filmu Vadera, možná Císaře, méně už Bobu Fetta a více Jabbu Hutta. Byla jistá šance, že se objeví Obi-Wan... Ale nic z toho všeho. Co jsem ale určitě nečekal, že budou tak odvážní a propojí film s prequelovou trilogií a The Clone Wars, resp. Rebels... On tam opravdu byl
Spoiler:

! Shocked Darth Maul
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

Poeet p?íspivku : 1467
Registration date : 04. 07. 08

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Sun May 13 2018, 11:26

Ok, ale to neodpovídá na základní otázku: Dobré, špatné? Very Happy Respektive stojí či nestojí za to?

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Rodann
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu

Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 08. 12. 14

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Wed May 16 2018, 18:41

Nástin děje filmu:

Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord

Poeet p?íspivku : 823
Vyznamenání : Dark Lord of the Sith
Registration date : 29. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Thu May 24 2018, 20:39

Právě jsem byl v kine. To bylo ohromující, skvělé, fantastické. Nejepičtější film poslední dekády, Star Wars snímek par excellence. Doteď mi ješte stojí šašek z toho zážitku, skvělé dialogy, úžasná akce, výběr postav na jedničku a Emilia Clarke je ode dneška mojí platonickou láskou. A ten závěr, no to byl gól! Ano, jestli jste to dočetli až sem a máte určitý level  inteligence, musí vám být jasné, že to byl sarkasmus a tohle jsem nemohl myslet vážne. A také že nemyslel. Co jim už naprosto j*be? Hanovi jakože vymyslí příjmení nějaký imperiální oficír? Jakože Solovic rodina neexistuje vůbec, jo? Aha přece Thrackan Sal-Solo, Tiion Solo a vlastně celý Hanův rodokmen je jenom součástí legends, okej. Vlastní příjmení si nepamatuje, ale o několik scén dál se rozplývá, jak neměl rád svého otce, wtf? A zahajuji petici za to, aby už někdo dal Filonimu a jemu podobním "tvůrcům" a vizionářům pořádně přes držku ať se už pakují do p*dele s tím Maulem. Jako je sympatické ho vidět na plátně, ale už to přehánějí si myslím. Navíc ho představit v takové pozici, jak to vypadalo (jako nějakého kápa celého podsvětí, nebo rovnou Sithského mistra), to prosím pěkně, víc krát už ne. Zajímavé zjištění, že Aurru Sing zabil Beckett.  Já vám nevim, asi lepší než TLJ, ale... pořád mi to neštimuje, nemůžu si na SW pod Disney zvyknout (a to nejsem zas tak starý fanda, mám teprve 25 let).
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

Poeet p?íspivku : 607
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Today at 07:40

Jak by řekl Jirka Babica: "Když nemáte záporáka, tak tam dejte Maula."
Samozřejmě jsem to nevidel Crying or Very sad

Jinak "that's a good thing" Very Happy

Spoiler: