OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 pomoc v KotORu

Goto down 
+38
Lance Stone
badger
Elinor Yall
Vikinger
Tod
Dumby_2
Syntax
LeiaSkywalker
joemandel
Darth Gryat
Tom
danko111
Darth_Radim
J.T.Bansbi
Jaldithas
elinor
Freedom Nadd
Derk Yall
Ultimate
Mandalorian
Cody
lord mikerrus
Xavier
An-Drew Deer
Darth Eternal Hatred
Riven Fall
Wrait
Padme von Kell
Shred Naki
Lukin013
jursky
Clon
ScorpiO
Tik & Tok
Horox
Potan von Kell
Aksel
vooj-tae
42 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:08

ale no tak, však nám to vykompenzovali tCW... lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:22

hahaha, tak to je vtip roku eli rofl
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:29

hm, jak víš, že to není myšleno vážně? Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:31

myslel jsem s tím jak když už má chvíli času, tak se mu zas nic dělat nechce, a přitom toho má hodně co by rád dělal Smile
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:32

ja obvykle trpim divnou nechuti delat cokoli, na co sem mela chut jako zaneprazdnena.. a nejradsi uklizim Some Serious Shit
ale to uz sem jaksi nepatri..
stejne nechau proc tu resime kotor II, kdyz ma samostatnej topic, tohle sem mela dojem je spis na jednicku lol!
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:33

protože se nám chce, nudíme se a nejsme schopní se dokopat dělat něco inteligentnějšího
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:34

mno tohle je spis na pomoc v kotoru ale co uz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:34

tak
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 17:36

tak, jasne, ale tak vzhledem k tomu, ze tu neni vseobecnej kecaci topic o kotor I, tak se to vzdycky davalo sem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
badger
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 04. 07. 11

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jul 08 2011, 11:50

Potřeboval bych poradit spíše se systémem...Vyvázl jsem z Tarisu a jsem na Dantooinu. Celou dobu byla hra plynulá, OK, ale na Dantooinu se to začalo nechutně sekat, když jsem venku. Když jsem v budově tak taky OK. Ale jak vylezu z budovy tak se to nedá hrát..stalo se to někomu?? Shocked
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jul 08 2011, 11:51

me teda ne a nemam tuseni cim by to mohlo byt, jedine co bych asi udelal na tvem miste je to, ze bych si zalohoval Savy, a reinstaloval hru
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jul 08 2011, 19:34

Mě to takhle blblo v jeskyních s krystaly. U mě to tehdy bylo slabou a nekompatibilní grafikou.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeMon Jul 11 2011, 14:40

myslim ze to dela trava, jestli nemas zrovna nejsilnejsi system.. vypla bych zobrazovani travy v nastaveni, popr. se jukni na net, bylo tam tusim neco s ini souborem, zkus zadat do googlu "kotor Disable Vertex Buffer Objects=0" pro presnej navod, uz nevim kam se to psalo..
Me se to takhle na starym notasu sekalo uz v undercity na tarisu.. Ale na dantooine uz se to fakt nedalo hrat..
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeMon Jul 11 2011, 15:14

Njn mě přišlo vtipný že vlatně na tom samém počítači, kde mi blbnul KOTOR jsem hrál ArmA na střední detaily Very Happy
Návrat nahoru Goto down
badger
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 04. 07. 11

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeMon Jul 11 2011, 20:03

Tak jsem hledal a našel řešení mého problému, to jest sekání na Dantooinu..je to způsobeno grafikou od ATI.
Řeší se to zde
kód:
http://draczek.blogspot.com/2011/03/star-wars-knights-of-old-republic.html
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeMon Jul 11 2011, 20:28

zvlastni, ja jedu odjakziva na atinach a kotor se mi nikdy nesekal.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeMon Jul 11 2011, 20:48

Taky záleží na modelu.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 21:32

Jelikoz tu Kotor I nema topic a vsecky veci se resily tady, tak se zeptam tu...

Kdyz clovek ziska prvni hvezdnou mapu, potka twileka Senniho Veka, kterej mu da datapad od Genoharadanu..
Kdyz zacne clovek plnit ty jejich questy, dostane se k zabiti Ithoraka Guldara, jemuz dela bodyguarda jisty Vek..

Tak nejak me napadlo, jestli ti dva nejsou jedna a ta sama osoba... Oba zeleni twileci..
nedalo mi to a hledala sem to pres google, pricemz na wookiepedii se pod jmenem Senni Vek ukryva ne ten typek s datapadem, ale ten bodyguard..
Ale zase mi prijde jako hloupost, aby to byl jeden a ten samej, protoze ten datapad posle Hulas, a vyuzije Revana aby se zbavil svych protivniku, mezi nez patri i Ithorak.. A clovek musi jeho bodyguarda pred vrazdou uplatit, aby odesel, pricemz ho k tomu musi jeste presvedcovat...
kdyby chtel pomahat Hulasovi, aby se zbavil sveho nenavideneho zamestnavatele, proc by ho clovek k tomu musel premlouvat?

Abych to zkratila, myslite si ze je to jeden a ten samej clovek, a nebo proste shoda jmen a na wookie to dal nekdo spatne? (Vim, sem hnidopich, ale na nekolikaty hrani me tohle proste zarazilo, clovek si uz vsima i prkotin Laughing )
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 21:37

Podle mě shoda jmen. Ale je možný že to byl ten samej a třeba na tom chtěl ještě něco trhnout, proto se nechal podplatit. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 21:39

Ja myslim ze je to fakt nahoda, pac kdyby to byl ten samej a byl to zamer tvurcu hry, tak by snad nedelal blbyho a dalo se z nej nejak vypacit, ze je to vlastne on ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 22:09

tak kdyz si prectes ten clanek na wookine, tak se v nem rika, ze Vek a Senni Vek je jeden a ten sam a ze to byl on, kdo dal Revanovi datapad, puvodne uceny pro Calo Norda.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 22:31

jo, ja vim, ze to tam pisou.. ale proste mi to prijde zvlastni, protoze v ty hre sou to evidentne dve ruzne osoby.. a nebo je ten typek teda takovej borec ze lze revanovi do ksichtu rofl
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 15:05

ja uz presne nevim jak to tam je, ale vim, ze v te organizaci nevedel jeden sef o druhem a to porusil az Hulas. takze je mozne ze Vek nic nepredstiral, reklo se mu, doruc to, dorucil a pak se scista jasan u nej objevil Revan s tim, ze chce chvilku s jeho sefem o samote (tak ci tak to vlastne ani nemusime resit, bo cela tato pasaž je non-canon, bo Revan Hulasovu nabídku odmítl
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 16:05

jo, to vim, ale ten twilek v ty pasazi se zavodama kluzaku stoji stejne, a o svym zamestnavateli s tebou stejne mluvi, i kdyz genoharadan odmitne.. Jen mi prijde divny, ze by proste prijal pracicku od Hulase "doruc tenhle datapad Calo Nordovi/ pak zmena, Revanovi" a pak zas v klidku dal slouzil svymu zamestnavateli, kterej o Revanovi nemel ani paru, ze ho Hulas chce najmout, aby ho zabil...
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 16:08

mno podle toho co si o te organizaci pamatuju, je dst dobre mozne, ze ani nevedel, kdo mu to naridil a prosste jen predal datapad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pomoc v KotORu - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pomoc v KotORu
Návrat nahoru 
Strana 13 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Pomoc
» Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: