OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Názory na web

Goto down 
+29
Elinor Yall
Syntax
Darth Eternal Hatred
Dumby_2
Vegi
Cody
Inkvizitor
gendar
Andre Desabor
Darth Gryat
Padme von Kell
William
Lance Stone
Darth Anyt
Malasorte
darth t-error
Ruplikon
Sheela
Darth Assmondeus
Stopa
Delta-38
Koubi10
Darth_Mark
dadunek
Derk Yall
Shaf
vooj-tae
Cynamon
Potan von Kell
33 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
czmajkl
Moff
Moff
czmajkl


Poeet p?íspivku : 197
Age : 27
Registration date : 22. 07. 12

Názory na web - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory na web   Názory na web - Stránka 8 Icon_minitimeWed Aug 01 2012, 00:23

Jak jsem řekl nápaditostí to moc nepřitáhne ale ten obsah tam je a vyhledávání je v podstatě jednoduší Wink.
Návrat nahoru Goto down
http://www.chucknorris.com/
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Názory na web - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory na web   Názory na web - Stránka 8 Icon_minitimeWed Aug 01 2012, 05:55

Nápaditostí ale čeho? Very Happy Si vem, že nám jde o funkčnost a přehlednost. Ano, klidně bychom tam mohli strčit flash, přes kterej se blbě dělá a kterej se ti bude načítat půl dne, jen aby tam byly hezké efekty (třeba jako na oficiální SW stránce, která je úplně nanic). Co se týče vzhledu stránek, tak kdyby jsi měl nápad jak je vylepši, tak klidně řekni. Já osobně mám pár koncepcí, kterýma bych něco vylepšil, jen jsem se nedostal ještě k realizaci.

Ten současnej CSWU design působí lacině, je nepřehlednej a hnusnej. Vypadá to ve stylu stránek novin, kterých je čtyřiadvacet do tuctu, což se mi zdá nevhodné. Ten starej byl hezčí. Ale hlavně, že na tom novém jim 1/4 obsahu stránky musí zabírat to, kdo je má liklé na facebooku a co tam zrovna napsali...
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Názory na web - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory na web   Názory na web - Stránka 8 Icon_minitimeWed Aug 01 2012, 09:30

uprimne, hodne stranek, ktery zmenily svou podobu na moderni a svezi, jak ty rikas, se zmenilo podle me k horsimu.. mensi prehlednost, horsi vyhledavani a i ten design podle me nic moc.. ja mam radsi prehlednost a kdyz jdu na nejakou stranku kvuli informacim, chci mit k dispozici prave to, na co osw sazi, prehlednost a jasnost v uhlednem balicku.. A nemyslim si ze by web nezaujal, spousta dnesnich webu vypada porad podstatne hur, desing osw se podle mne hodi k tematu, o cem web je..
Takze tolik k novym a svezim designum, ktery sou podle me uplne naprd Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Názory na web - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Názory na web   Názory na web - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Názory na web
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O webu a Foru :: O webu-
Přejdi na: