OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dash Kerrten

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Dash Kerrten Empty
PříspěvekPředmět: Dash Kerrten   Dash Kerrten Icon_minitimeSun Apr 27 2008, 18:13

Jméno:Dash Kerrten
Rasa:Člověk
Povolání:Sith
Planeta narození:Corusant
Schopnosti:dobře ovládá sílu umí manipulovat s předměty pohání ho hněv a nenávist
Poznámky:Chytrý dobře taktizuje
Zbran:Světelný meč(rudý)
Styl boje:Soresu
Životopis:Narozen na Corusantu a jako mladý dán jedium a vycvicen jedii byla kolem nej mocna sila a ve svych 14ti letech byl silnějši než jakykoly padawan v jeho věku.Za padawana si mě vzal mistr jedi Adi Gallio a cvicil mě.Pak jsme měli misi na Ithorii a tam nás napadli piráti a já jsem omylem zabil všechny a zabíjení mě začalo bavit.Pak nas napadlo nějake zvire ani nevim jake a mistr upadl do bezvedomi.Zabil jsem to zvire a narame jsem si jeho smrt užil to bezmocne kvileni a pak se mi zjevila Temna postava v kápi a prozradila mi moc temne strany a já podlehl touze po moci a tak jsem sveho mistra zabil a šel do nejbližšího města najít lod která jede na Koriban.V baru jsem zabil jednoho rodiana protože se mi pletl do cesty a nabizel mi drogy.Pak se mi lide vyhybali z cesty ja si pak nasel nekoho kdo by mě dovezl na koriban.Byl to pirat ktery me chtel podvest tak na puli cesty me zajal a znicil mi svetelny mec a ja ho pak v nestrezenem okamziku uskrtil a roztctvrtil jeho tělo a naramne jsem si to uzil...Pak jsem přistal na Korribanu a šel do akademie a začal s dělaním noveho svetelneho mece...
Návrat nahoru Goto down
Koubi10
Vaders Apprentice
Vaders Apprentice
Koubi10


Poeet p?íspivku : 599
Age : 30
Vyznamenání : Věrný učedník Darth Maula
Registration date : 01. 02. 08

Dash Kerrten Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dash Kerrten   Dash Kerrten Icon_minitimeWed Apr 30 2008, 16:21

tak já bych si ho vzal,jestli dovolíte.
Návrat nahoru Goto down
http://www.lorica.ic.cz
 
Dash Kerrten
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dash Torran
» Mise pro Dash
» Dash Rendar

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: