OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení

Goto down 
+30
Vojta
simca-anakin
Anakin solo
ScorpiO
Cody
McWinsch
Vegi
Darth Anor
Daniel Beneš
Aramis de Gaudente
Kiwi
Darth Gryat
gendar
Gralen
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
Kiaayla
Feist
Gree2
Plo Koon
LaMpA
Syntax
Darth Anyt
Darth Jojo
Shaf
Mandalorian
darth t-error
Johny
Potan von Kell
Derk Yall
34 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Jaké dáváte hodnocení?
 1/10
 2/10
 3/10
 4/10
 5/10
 6/10
 7/10
 8/10
 9/10
 10/10
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Daniel Beneš
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi



Poeet p?íspivku : 100
Age : 25
Registration date : 02. 12. 10

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 19:39

jo aha už vim, diky moc
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 20:21

Kdybys přeci jen chtěl vědět víc ohledně klíčování, mrkni sem
Návrat nahoru Goto down
Anakin solo
Padawan
Padawan
Anakin solo


Poeet p?íspivku : 57
Age : 25
Vyznamenání : poslední jedi na kashyyyku
Registration date : 02. 12. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 17:52

Derk Yall napsal:
Jak by jste ohodnotili druhou episodu nové trilogie? Své odpovědi prosím zdůvodněte.
8z 10.jetam hod ně rytířů jedi
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 20:05

Takže, abych taky mohla přispět ... Epizoda II. podle mě byla někde dobrá a někde slabší, třeba dobrý byl boj na Kaminu Obi-Wan X Jango, a pak bitva na Geonosis, chudák Boba Fett, tam mi ho bylo upřímně líto, když Windu zabil jeho "otce" (určitě víte proč ty uvozovky, pro ty kterým to nedošlo, tak proto že to nebyl jeho otec xD však vy víte jak to myslím). A pak tam bylo plno Jediů, ani jsem nevěděla že jich je tolik (věděla jsem že jich je hodně, ale ne tak tak hodně). A pak Anakin na Tatooine, Anakina mám ráda je to moje nejoblíbenější postava (Anakin i později Vader), a chápu že svou matku měl rád, když nikoho jiného neměl (nepočítám Cliegga Larse, jeho syna Owena a tetu Beru, myslím do dětství), ale zabít všechny nemusel, dokonce jsem četla že to byl jeho první krok na Temnou Stranu, a upřímně si to myslím taky, prostě mám ho ráda (Anakina i Haydena, vůbec to neberu kvůli herci nebo tak) ale v E. II. byl dost arogantní, to je pravda no ... bohužel.
Tak snad mě neuškrtíte zato že jsem se tak rozepsala, ale když mam o čem tak prostě píšu a píšu te fighter
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 20:13

Není důvod se omlouvat za dlouhý post... v některých diskuzích někteří píšeme třeba čtyř stránkové elaboráty Laughing
Je fajn vidět, že dneska se registrovali dva anakinové a jeden z nich má mozek Wink

K těm hodně jediům - no nevím, ale na Geonosis jich zase tolik neukážou, jen pár desítek Wink Mám pocit, že v jednom záběru jich stejně nebylo nikdy víc jak 20-30...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 20:16

Mám mozek? Díky Very Happy
No právě a jak se říká, nebo oni říkají "nejdříve jich přijde hrstka, ale za nimi stojí tisíce dalších" jak nám Lucas ukázal na Geonosis, je to pravda! Basketball
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 22:35

Tak, myslim ze tou dobou jich bylo jeste o hodne vice Very Happy
nekteri jini jsou zminovani treba v knizkach Smile

Jinak k aroganci Anakina, takhle, byl a nebyl, v nekterejch mistech by ho clovek nakopal, ale podle me to nebylo po celou dobu filmu..
Holt mel tu smulu, ze byl hodne nadanej a od mala mu to rikali, to holt nejaky nasledky zanecha Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 23:37

Někde jsem četl že v celý galaxii kolem ep. 1 max. 10 000 (počítáno kompletně všichni Mistři, Rytíři, Padawanové, aj., prostě všichni) což je málo.
A mam pocit že kolem klonových válek v chrámu jen 200, prakticky neměl chrám proti Anakinovi a 501. kdo bránit.


Někde jsem četl že o Anakinovi Sid věděl ještě když byl na Tatooinu, ale to mi přijde docela nepravděpodobné. I když, jak se narodil? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 23:41

Ano, tak ty počty 10 000 celkově v době EI a 200 v chrámu v době EII jsem taky četl, a to ve vícero zdrojích.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 23:47

Cody: Ja si myslim, ze pokud vemou za sve, ze Anakina stvoril Plagueis, tak se to doufam dovime v ty blizici se knize o nem Smile
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 23:49

Taky si myslim, že se to dozvíme v knížce. Smile Ale pokud ho stvořil, tak je taky otázka, jestli o tom věděl pak Sid. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 23:52

No, to se treba taky dozvime Laughing
kazdopadne i kdyby o nem nevedel, mel dost casu zjistit co v nem je uz v prubehu jednicky Smile
Návrat nahoru Goto down
simca-anakin
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 52
Age : 29
Registration date : 02. 12. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeSat Dec 03 2011, 14:12

Padme von Kell napsal:
Tak, myslim ze tou dobou jich bylo jeste o hodne vice Very Happy
nekteri jini jsou zminovani treba v knizkach Smile

Jinak k aroganci Anakina, takhle, byl a nebyl, v nekterejch mistech by ho clovek nakopal, ale podle me to nebylo po celou dobu filmu..
Holt mel tu smulu, ze byl hodne nadanej a od mala mu to rikali, to holt nejaky nasledky zanecha Very Happy

No já taky neřekla že byl arogantní furt, je jasný že když mu od 9 let říkali že je VyVolený a že je důležitý pro osud galaxie a tak, že následky to mít musí no ... s toho by byl pak trochu arogantní každý Very Happy
Jo a ještě k těm Jediům, určitě jich bylo o dost víc, a je jasný že nějací jsou jen v knížkách jinak by Lucas na Jedie obsadil půlku Ameriky xD
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 12 2013, 17:06

8/10 3. nejlepší epizoda
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 11:06

Souhlásím Jeku
Návrat nahoru Goto down
Gregor
Temný Jedi
Temný Jedi
Gregor


Poeet p?íspivku : 127
Age : 25
Vyznamenání : Separastický sympatizant
Registration date : 20. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 13:32

9/10 Na mně zapůsobila velmi dobře. Deul 
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 13:32

Také si myslím
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 14:14

Tak já si dovolím nesouhlasit. A protože se mi protiví psát příspěvky typu "Jasně", "Já taky" nebo "Sorry já ne", jejichž informační hodnota je poněkud slabší, tak se trošku rozepíšu i o tom, proč nesouhlasím ;-)

Dle mne je EII ze současných šesti epizod nejslabší (po letech už jsem dospěl ke svému žebříčku nejlepší - nejhorší). Z valné části je tomu tak díky linii Anakina a Padmé, kde to skřípe po více stránkách: 1. Proč, proč, proč by se mladá, krásná, inteligentní, slibnou kariéru rozvíjející senátorka měla zamilovat do mladšího, arogantního, nezodpovědného a samolibého frajírka? Sice jsem to trošku přehnal, problém je, že ne o tolik, o kolik by to být mělo. Ale ok, řekněme si na rovinu, že rozumem se člověk nezamilovává, tak se zavřenýma očima - dejme tomu.

2. Ty jejich dialogy. Jen si vemte, co všechno za prasečiny jim v tom filmu leze z pusy. "Pomalu umírám od okamžiku, kdy ses vrátil do mého života." WTF? Kdybych to měl jako hardcore fan obhajovat, tak mám jen dva argumenty - první, normální, že napsané to většinou ještě tak strašně nevypadá, a bohužel se to provalí až když to říkají; druhý, nerdovský - že je to vlastně překlad z basicu, kde to může znít líp, ale tenhle argument na normálního člověka nezabere.

3. Celková atmosféra mezi těmi dvěma. Většinou je to totiž spíš takové to trapno, ne ono jiskřivé napětí mezi navzájem se přitahujícími jedinci, kteří se z nějakých ušlechtilých či konvenčních důvodů brání podlehnout vzájemné náklonnosti. Nejlepším příkladem tohoto trapného dusna je (trochu ironicky) scéna u krbu v úkrytu na Naboo. Nevím, zda je to způsobeno už problematickým textem (viz bod 2), hereckými výkony nebo režií. Každopádně bych sázel na mix toho všeho, i když největší podíl na tom podle mne má George sám - stojí ostatně za scénářem i režií filmu a na rozdíl od většiny lidí se mi herectví Haydena Christensena (natožpak Natalie Portman) zas až tak špatné nezdá.

Samozřejmě neříkám, že EII je špatný film a že všechny mouchy jdou na vrub výše uvedeného, ale přeci jen je to značná část z té palety méně vydařených věcí (dalšími by byly rozvláčnost, film mohl být s klidem o čtvrthodinu kratší a ničemu by to neuškodilo, nebo nevyváženost, ať už tempa, nebo jednotlivých linií - téměř až detektivně-gangsterská Obi-Wanova příběhová linie je totiž výborná).

Tak a teď - klidně mě rozcupujte, ale prosil bych, abyste své názory nějak odůvodnili či podložili, na haterské komenty o necelé jedné větě tu není nikdo zvědavý Smile


Naposledy upravil Vojta dne Sat Dec 19 2020, 11:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Gregor
Temný Jedi
Temný Jedi
Gregor


Poeet p?íspivku : 127
Age : 25
Vyznamenání : Separastický sympatizant
Registration date : 20. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 14:18

S některými tvými názory určitě souhlasím, ale i přes několik těchto okamžiků (Hlavně ten krb, který se mi také nelíbil) to bylo celkem podařené.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 15:36

Souhlasim že Anakin s Padmé tuhle epizodu docela .... jak to jen napsat, prostě to neni dobrý. Už co se začátku filmu týče, Anakin se chová jako idiot.
Jinak pro mě naprosto nesmyslná věc je to jak sakra mohly takhle dostat Zam? Už jen to že měla docela slušnej náskok když Anakin zachraňoval Obi-Wana, jak mohli vědět odkud šel výstřel a kdo střílel a jak jí mohli dohnat? Uletěla jim a najednou na ní Anakin skočí, wtf? Dobře když jí teda dostali na zem a ona jim zdrhla do baru, proč proboha jako chtěla zkusit zabít Obiho, proč prostě neodešla? Proč, proč, proč? scratch Jasně musel Obi-Wan nějak vystopovat Kamino...... Rolling Eyes 
Pro mě největší + co se mi na téhle epizodě líbilo byli části s Fettem (aspoň něco když už Zam tak hloupě a zbytečně umřela) a pak krásná armáda klonů. Prakticky i ta Obiho příběhovka. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 19:32

Vojto Smile 2. To je všude nejenom ve SW
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 20:37

Tak opět si dovoluji nesouhlasit, myslím si, že dialogy dvou zamilovávájících se postav jdou napsat mnohem lépe... Ostatně nemusíme chodit nikam daleko, vždyť Han a Leia v EV jsou v pohodě. Ona vůbec jejich love story je podaná o dost lépe než tokání Anakina a Padmé.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 20:39

Tak Han a Leia je oproti Anakinovi a Padmé jako nebe a dudy. To je úplně něco jinýho. Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 20:43

Njn, hlavně proto, že u těch dvou je to UVĚŘITELNÝ :-) (Nevím, do jaké míry to má co dělat s tím, že Ford a Fisherová spolu... Však víte. ;-))
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 20:44

Question Není to překladem??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda II: Klony útočí-
Přejdi na: