OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)

Goto down 
+2
Cynamon
FuFu
6 posters
AutorZpráva
FuFu
Adept
Adept
FuFu


Poeet p?íspivku : 27
Age : 33
Registration date : 02. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeThu May 22 2008, 22:12

Jméno: Mitt'fufu'safis (FuFu)

Titul: příslušník Osmé vládnoucí rodiny, (Padawan)

Rasa: Chiss

Planeta narození: Csilla

Jazyk: cheunština, sybiština, minnisiatština a basic

Již v brzkém věku jsem pocítil spojení ke všemu živému, spojení které postupem času stále sílilo spolu s mou povahou klidného a vyrovnaného muže. Při mém pozorování jsem se nikdy nesetkal s nikým kdo by mi byl podoben, kdo by reagoval na podněty tak citlivě a pohotově jako já. Pomalu mi začalo docházet že se nejedná čistě o instinkt a reflexy, ale o jakésy energitické pole ke kterému mám z jakéhosi důvodu přístup pouze já samotný, u nikoho jiného ta to citlivost nebyla známá a tak jsem se rozhodl tajit toto pouto, abych unikl nežádoucí pozornosti. Snažil jsem se získat informace, vyhledával staré svazky, legendy, zprávy z neznámých oblastí...mé hledání však pokaždé skončilo nezdarem, což mě však neodradilo, hledal jsem dál..
Řešení se jakýmsi řízením osudu nabídlo samo. Mé úspěchy v expanzní flotilevedli k mému postupu napříč hodnostmi a brzy jsem se stal důstojníkem. Byl jsem přijat osmou vládnoucí rodinou. Při setkání s Aristokrou Chaf'orm'bintranem jsem se dozvěděl o rytířech Jedi jenž nedávno pomohli Chisské Ascendenci, abych nevzbudil pozornost pouze jsem naslouchal, nedozvěděl jsem se toho mnoho, ale i to málo mi stačilo. Síla, tak nazývali ono energetické pole.
Veškeré informace z oné události jsem si obstaral později a to včetně souřadnic měsíce
Yavin 4 na níž by se měla nacházet Akademie Jedi. Již dříve jsem dokázal pohnout předmětem pomocí mysli, nyní jsem se však dozvěděl o mnohém dalším využití Síly, avšak bylo mi jasné že s velkou mocí příchází větší zodpovědnost a tak jsem si počínal velmi opatrně.
Jakožto důstojník CEDF jsem se vždy snaži jednat ve jménu Chisské Ascendence, čestně a dle našich zákonů, tedy téměř vždy. Sledovat okolní prostory plné agrese a bezmoci, bez toho aniž bychom zakročili bylo mnohokrát těžké..
Ale i navzdory mému rozporu jsem nadále sloužil ku cti Osmé vládnoucí rodiny, až do chvíle jenž nastala nenadále, ale o níž jsem veděl že brzy nastane - bylo to neodvratné. S pocitem že tak lépe pomohu nejen své domovině..rozhodl jsem odcestovat na onen měsíc Yavin 4.
S pocitem klidu a dojmem správného konání,(i když to tak nebude chápáno) jsem si vypůjčil Nssis (Clawcraft) s kterým jsem se vydal na cestu na níž mě zavedl instinkt, nebo možná ona tajemná Síla...

Zbraň: Charric

Styl boje: Snažím se získat jak fyzickou tak také psychologickou převahu zapomoci inteligence.

Schopnosti: Vzdělán jak v umění válečném tak i v širém spektru věd.

Poznámky: Rozvíjejíci se potenciál v Síle. Bez nejlibžšího kruhu rodiny. Zvídavý.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeFri May 30 2008, 21:08

Beru si tě na starosti
Návrat nahoru Goto down
FuFu
Adept
Adept
FuFu


Poeet p?íspivku : 27
Age : 33
Registration date : 02. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 17:51

Prozatím hreji na Sith Academy.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 17:52

...
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 21:52

FuFu napsal:
Prozatím hreji na Sith Academy.

Jako nic proti ale co mi stim?
Já sem taky včera hrál Warhammer a nechlubim se stim Very Happy

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
FuFu
Adept
Adept
FuFu


Poeet p?íspivku : 27
Age : 33
Registration date : 02. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 22:33

Původní myšlenka byla taková, že momentálně nemám zájem hrát na tomto fóru.
Návrat nahoru Goto down
Koubi10
Vaders Apprentice
Vaders Apprentice
Koubi10


Poeet p?íspivku : 599
Age : 30
Vyznamenání : Věrný učedník Darth Maula
Registration date : 01. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeThu Jun 05 2008, 14:27

to si cynamona asi naštval
Návrat nahoru Goto down
http://www.lorica.ic.cz
FuFu
Adept
Adept
FuFu


Poeet p?íspivku : 27
Age : 33
Registration date : 02. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeThu Jun 05 2008, 15:10

Potan říkal že mě někomu přidělí, nic se po nějaký čas nědělo, tak jsem se pohlídl jinde..
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeThu Jun 05 2008, 15:53

A to nemužeš hrát na dvou forech najednou??? Co je na tom těžkého?? Já taky hraji (hrál jsem) na dvou i více forech!!
Návrat nahoru Goto down
FuFu
Adept
Adept
FuFu


Poeet p?íspivku : 27
Age : 33
Registration date : 02. 02. 08

Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 05:56

Mohl bych, ale netěšilo by mě to nějak zvlášť. Prožívat dvakrát podobný příběh..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)   Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Příhláška Mitt'fufu'safis (FuFu)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» FuFu-Tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Nový Řád Jedi (zamknuté)-
Přejdi na: