OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Uno Too

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
carbon
High Jedi General
High Jedi General



Poeet p?íspivku : 402
Registration date : 30. 05. 08

Uno Too Empty
PříspěvekPředmět: Uno Too   Uno Too Icon_minitimeFri May 30 2008, 21:41

Jméno: Uno Too

Rasa: Člověk

Planeta původu: Alderaan

Titul: Padawan

Schopnosti: Cítit sílu

Poznámky: Věk: 13 let, vyšší postava, blond krátké vlasy, zelené oči. Mezi mé záliby patří technika a programování, zvláště jejich kombinace. Snažím se nad vším uvažovat a být co nejvíce objektivní v souladu se sílou. Věřím a upínám se na sílu. Nesnáším politiku a vše co s ní souvisí.

Zbraň: Zatím nic

Styl boje: Zatím žádný - učím se techniku boje ve svém výcviku

Životopis:

Narodil jsem se na planetě Alderaanu, kde jsem pobýval do svých čtyř let. Už v tomto útlém věku jsem cítil sílu, ale ještě jsem si neuvědomoval co to znamená. Můj otec byl obchodník s tamním těžebním průmyslem, má matka byla v domácnosti. Ve čtyř letech mě na jednom z obchodů s otcem objevil řád Jedi a přijal mě za Padawana. Po delším čekání se mě ujal mistr Jedi Sharam a započal můj výcvik. Niní poznávám sílu a učím se jí využít, zlepšuji své fyzické schopnosti, brzy si chci také vyrobit vlastní světelný meč.

Uno Too 882025dz0


Naposledy upravil carbon dne Sat May 31 2008, 07:39, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Shaf
High Jedi General
High Jedi General
Shaf


Poeet p?íspivku : 520
Registration date : 07. 02. 08

Uno Too Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uno Too   Uno Too Icon_minitimeFri May 30 2008, 21:43

Viem že by som tu nemal písať ked niesom moderátor hry ale mal by si to ešte troška vylepšiť a predlžiť žibotopis.
Návrat nahoru Goto down
http://starwarsuniverse.ic.cz/index.php
 
Uno Too
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: