OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nové imperium-fanon -takerova verze

Goto down 
+4
Potan von Kell
Derk Yall
kapitán Kirk
Undertaker
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 10:46

Když má Ass svuj fanon, tak já mám taky fanon!
Sem patří otázky! Mám toho docela dsot vymyšlených, vymejšlel jsem to dost dlouho...
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 10:55

tak první otázka: Máš opravdu něco vymyšlený? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 11:40

tak mám obecně vymyšlený uskupení, techniku, politiku...sice to nevymejšlím 3 roky jako ass, ale přeci jen to mám komplexní...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 11:46

Tak hlavní je vědět něco jako, kdo je tam velký kápo, jaké máš jednotky atd.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 14:53

Dobrý, rozeberme si to. Náš jak ty říkáš kápo, je Císař, říká se mu prostě Císař, není živej, je, jak bych to napsal, "éterická bytost", ale jedna z věcí jak si "udržuje" život a kontakt je, že prostupuje do lidské schránky, která se speciálně pro něj vybírá, pak od něj přejímá pouze tělo, schopnosti myšlenky a ostatní je jen a pouze Císařovo. Vláda je tady obecně něco jako ve starým Říme, vláda i život je tady celkově jako v římské době, akorát samozřejmě vyspělejší. Tedy je Císař, kterej rozhoduje, ale má podporu senátu, kterej je tam jenom na oko. Nehraje si ale na demokracii, je to absolutismus, senát je tam jako rada, o všem rozhoduje Císař. Rozdíl od toho Krayta je ten, že se dokáže normálně pohybovat mezi lidma, dokáže stokrát zemřít, ale vždycky přestoupí dpo jiného těla, takže jeho "božskost" jde i vidět, nemusí věřit. Samozřejmě ovládá sílu, tady je to ale síla spíš zaměřená na masy, tudiž ne jenom nějáký odstrčení, ale ovládání mysli, techniky zabíjení sílou. Tím že má tělo a tyhle schopnosti se dokáže učastnit bitev, a protože nemuže nikdy zemřít, tak tam bude dokud poslední člověk nezemře, a i když pak už nebude mít kam by se převtělil, tak se muže v téhle podobě teleportovat na jakékoliv místo. Hlavní město, i místo vlády je obrovská vesmírná stanice Citadela, kde je nasimulováno prostředí, oblaka, pouhým okem nepoznáte že jste na stanici. Pokusil jsem je jí skicartnout. Ty ramena, to je ta stanice. Ten kruh dole to poze spojuje.
Nové imperium-fanon -takerova verze Rgtete10

Skončeme o vládci a vládě, jdeme k armádě, mé nejoblíbenější! Takže klonujem, a klonujem stále, proto je naše armáda nevyčerpatelný. Jede nám hned několik klonovacích stanic, takže máme o posily postaráno. Normální voják vypadá takto:
Nové imperium-fanon -takerova verze Zbroj10
Používají se standartní zbraně, ale na rozdál jsou šrapnelový, ne žádnej laser, funguje to tak, že kulky jsou zavěšeny v poli sníženě hmoty, a magnetickou silou se vystřelí, aby zpusobily zranění. Vnítřní počítač zbraní vypočítává kolik hmoty má uvilnit vzhledem k vzdáolenosti, gravitaci a tlaku, y vystřelí určitoej kus železa, díky tomu se zbraň nemusí přebíjet, lze tak vystřelit tisíce kulek.

Námořnictvo nemáme moc rozdílné, akorát máme pár jiných věcí jako maskovací mod, kdy nám nevycházejí žádné emise, takže jsem pro radary nezaznamenatelní, pro oko ovšem ano. Taky máme teleporty, to je an zpusob SG. Základní fighter vypadá něco jako toto, a je na všechny učely, záleží jak jej naložíme.
Nové imperium-fanon -takerova verze Dfsfs10
Vesmírné bitvy se bojují normálně z laserovýma zbraněma. Eh, už newím co bych psal...jinka nechci krást assuv vkus, ale naše barvy jsou těž černá a červená, zde přidána zlatá...
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 14:56

není ten voják s mass efectu? Very Happy

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 15:00

Potan napsal:
není ten voják s mass efectu? Very Happy
Ne to je hlavní postava s Mass Effectu, Cpt. Shepard.
kód:
http://www.frictionlessinsight.com/revpics2/MassEffect/MassEffectC.jpg
Já jsme čerpal ze všech Sci-fi zdrojů...když se mi něco líbilo, tak jsme si to přilepšil, změnil atd...
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 16:16

Z 80% shodné s mým Impériem. Very Happy Klonování, barvy, politika jako za Říma atd.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 16:25

Darth Assmondeus napsal:
Z 80% shodné s mým Impériem. Very Happy Klonování, barvy, politika jako za Říma atd.
tak abvych řekl, tak je většina muj nápad, barvy máme stejný, to se mi sice nelíbí, ale kvuli tobě nebudu předělávat imperium. Jinka jakou by jsi chtěl jinou politiku??? Nejlepší to bylo za říma, to mám mít jako v ČR??? Klonování..ani newím že ty klonuješ...U tebe jsem se inspiroval jenom tím, že jsem založil fanon...
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 16:33

Nejspíše máme stejný pohled na ideální stát. Very Happy

Jo klonuju také. Imperiální Legie je celá z klonů a většina posádek lodí také. Ale já klonuju jinak než na Kaminu. Pomocí replikace tkáně která trvá jen 10 sekund. Tedy co 10 sekund to legionář. Když uvážiš velikost líhní Orothos nediv se že má Sithská Říše tak velkou armádu.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:04

Hmm, já mám spíš normální klonování, tudiž to trvá doceal dlouho, ale nemám dětskej věk, ale hned vojáka přpravenýho do akce. Rychlost jsem ale vyvážil počtem, takže mám hodně klonovacích zařízení.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:11

No tak líhně Orothos jsou velké asi jako 100 Jupiterů a je to umělá planeta. Má syntetické složení. Hlavní město je velké jako 500 Jupiterů a žije na něm i tak v roce 10000 ABY jen bilion obyvatel. Zbytek jsou továrny a laboratoře.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:26

Já mám stanici, stejně jako hlavní město...jinka když jsme u toho ABY nebo BBY, tak já nemám žádný BBY, já mám pouze číslo...
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:32

A máš to ze SW?
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:36

No datuju od nastoupení na "trůn"...takže mám zatím 2169
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:44

A máš to ze SW?
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 17:49

Ano...je to zasazený do SW...
(už newím jak to jinak myslíš Sad )
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 18:25

Myslím to tak jestli je to ze SW jinak tu otázku snad myslet jinak nejde. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 18:34

Darth Assmondeus napsal:
Myslím to tak jestli je to ze SW jinak tu otázku snad myslet jinak nejde. Very Happy
No když vezmem v potaz smysl toho pod náma...ale obecně je to ze SW...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 18:34

Není SW jako SW. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 18:36

Darth Assmondeus napsal:
Není SW jako SW. Very Happy
No ono to muže spadat do doby tvého imperia, takže bychom mohly být nepřátelé, a já bych vyhrál... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 18:59

To těžko. Máme mnohokrát větší armádu a navíc můj Císař by vás zničil pouhou myšlenkou kdyby to bylo nutné.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 08:51

Darth Assmondeus napsal:
To těžko. Máme mnohokrát větší armádu a navíc můj Císař by vás zničil pouhou myšlenkou kdyby to bylo nutné.
Náš Císař by vás mezitím zníčil už jenom svojí přítomností, a vaše laserové zbraně by se jenom neškodně od našich brnění odrážely, zatímoc naše střepinové by vás dávno trhaly na kusy. nezapomeň že v tomhle případě není Císař jedinej bůh...
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 10:03

A co plasmové zbraně? Gauss zbraně? Máme toho mnohem víc a v mnohem větším počtu. Nad Boha-Císaře nikdo nemá svojí mocí jelikož On sám je moc ve své čisté formě. Nezapomínej na Jeho vize díky kterým bychom věděli vše co uděláte dopředu. Nebo by vás prostě jen tak vymazal z existence. Jeho moc je nezměrná. Nedá se s ní soupeřit. Pouze jednou a naposled.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 10:33

Darth Assmondeus napsal:
Gauss zbraně?

Jen mini gausík na vznášedle prostřelí skrz-naskrz Land Ridera !!

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Sponsored content





Nové imperium-fanon -takerova verze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové imperium-fanon -takerova verze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DVD verze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Off-Topic :: Fanfikce-
Přejdi na: