OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Knight

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 21:52

Takže jsem to trochu poopravil a pokud by se ještě někomu zdálo něco špatně, rád se poučím Wink
______________________________________________________________________

Jméno: Asoawu Knight´Onerio (stačí Knight)

Rasa: člověk

Planeta původu: Hapes

Titul: temný rytíř

Schopnosti v síle: manipulace myslí, telekineze, alternativní kumulace síly

Specializace: výtečný šermíř (Vaapad, Shien), diplomat a obstojný pilot

Popis: vysoký 186cm, krátké hnědé vlasy, hnědé oči

Zbraň: světelný meč vlastní modifikace s jednou přepínatelnou a regulovatelnou čepelí (rudá 0,9m a žlutá 1,9m)

Životopis: Narodil jsem se na Hapesu, hlaví planetě Hapanského Consortia, jako prvorozený syn 19. následnice královského trůnu a jako většina Hapanských mladíků jsem zatoužil poznat také něco jiného než mír a útulno domovské hvězdokupy. V 15 letech mi můj otec dal věrného Vornskra jménem „Drey“ a ač tyto zvířata nenávidí tvory citlivé k síle, časem jsme se stali nerozlučnými. V 17 letech jsem si vypůjčil otcovu osobní loď typu Miy'Til Starfighter a odletěl na Kuat. Tam si povšiml mých schopností v Síle starý muž, který býval, dle svých slov, rytířem Jedi. Po necelých čtyřech letech výcviku, můj mistr zemřel, aniž by mě naučil rozlišit správně temnotu od světla…


Naposledy upravil Knight dne Sat Jul 12 2008, 17:55, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 10:02

Uplná blbost...
Radši nebudu říkat co je špatně, je to od schopností, po světelňák...
jaktože si zemřel? proč tedy dáváš přihlášku?
Btw chci vidět, jak mácháš s dvojmetrovým klackem....
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 10:36

Hej Evil or Very Mad , za prvé: tak jsem napsal celý životopis, no a co? Příběh se může odehrávat v průběhu života. Suspect
Za druhé: kdo říkal, že máchám dvoumetrovým klackem? Boj probíhá standardně čepelí O,9m + rukojeti (od hlavice po záštitu 1,5 pěsti) a to prodloužení je vítaný bonus! (inspiroval jsem se Corranem Hornem)

A pokud si vychytal další chyby, tak sem s nimi, rád se poučím či obhájím. scratch
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 10:58

Tak blbost je aby ovládal 6 forem boje s mečem.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:01

no dobře tak kolik Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:01

No samozřejmně jen jednu.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:03

no tak apoň dvě Wink , Obi-Wan měl taky dvě, jestli se nemýlím
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:06

Knight napsal:
Hej Evil or Very Mad , za prvé: tak jsem napsal celý životopis, no a co? Příběh se může odehrávat v průběhu života. Suspect
Za druhé: kdo říkal, že máchám dvoumetrovým klackem? Boj probíhá standardně čepelí O,9m + rukojeti (od hlavice po záštitu 1,5 pěsti) a to prodloužení je vítaný bonus! (inspiroval jsem se Corranem Hornem)

A pokud si vychytal další chyby, tak sem s nimi, rád se poučím či obhájím. scratch
psal jsi žlutá-1.9 m...to jsou dva metry..
za druhý..by mně zajímal design meče, když se ti tam přerhazujou dva krystaly..
Je sice pěkný, že máš celej živoťák, ale jak vidím, tak ty s toho máš třetí KOTORy...
Máš snad všechny síly na který jsi si vzpoměl, stejné je to i u forem...
Ty nejseš obiwan, přihlášjka je taky nesmyls...
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:11

Undertaker napsal:

za druhý..by mně zajímal design meče, když se ti tam přerhazujou dva krystaly..

Nebyl by to válec ale kvádr
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:15

Undertaker napsal:
Knight napsal:
Hej Evil or Very Mad , za prvé: tak jsem napsal celý životopis, no a co? Příběh se může odehrávat v průběhu života. Suspect
Za druhé: kdo říkal, že máchám dvoumetrovým klackem? Boj probíhá standardně čepelí O,9m + rukojeti (od hlavice po záštitu 1,5 pěsti) a to prodloužení je vítaný bonus! (inspiroval jsem se Corranem Hornem)

A pokud si vychytal další chyby, tak sem s nimi, rád se poučím či obhájím. scratch
psal jsi žlutá-1.9 m...to jsou dva metry..
za druhý..by mně zajímal design meče, když se ti tam přerhazujou dva krystaly..
Je sice pěkný, že máš celej živoťák, ale jak vidím, tak ty s toho máš třetí KOTORy...
Máš snad všechny síly na který jsi si vzpoměl, stejné je to i u forem...
Ty nejseš obiwan, přihlášjka je taky nesmyls...

Tahle věta je snad jasná, cituji :"Světelný meč vlastní modifikace s jednou přepínatelnou a regulovatelnou čepelí (rudá 0,9m a žlutá 1,9m)"
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:36

Knight napsal:
Undertaker napsal:
Knight napsal:
Hej Evil or Very Mad , za prvé: tak jsem napsal celý životopis, no a co? Příběh se může odehrávat v průběhu života. Suspect
Za druhé: kdo říkal, že máchám dvoumetrovým klackem? Boj probíhá standardně čepelí O,9m + rukojeti (od hlavice po záštitu 1,5 pěsti) a to prodloužení je vítaný bonus! (inspiroval jsem se Corranem Hornem)

A pokud si vychytal další chyby, tak sem s nimi, rád se poučím či obhájím. scratch
psal jsi žlutá-1.9 m...to jsou dva metry..
za druhý..by mně zajímal design meče, když se ti tam přerhazujou dva krystaly..
Je sice pěkný, že máš celej živoťák, ale jak vidím, tak ty s toho máš třetí KOTORy...
Máš snad všechny síly na který jsi si vzpoměl, stejné je to i u forem...
Ty nejseš obiwan, přihlášjka je taky nesmyls...

Tahle věta je snad jasná, cituji :"Světelný meč vlastní modifikace s jednou přepínatelnou a regulovatelnou čepelí (rudá 0,9m a žlutá 1,9m)"
Ale jak to chceš do jílce nacpat??? JSi se asi díval na Three in aftenoon, nebo jak se to jemnovano na youtube...
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:40

Undertaker napsal:
Knight napsal:
Undertaker napsal:
Knight napsal:
Hej Evil or Very Mad , za prvé: tak jsem napsal celý životopis, no a co? Příběh se může odehrávat v průběhu života. Suspect
Za druhé: kdo říkal, že máchám dvoumetrovým klackem? Boj probíhá standardně čepelí O,9m + rukojeti (od hlavice po záštitu 1,5 pěsti) a to prodloužení je vítaný bonus! (inspiroval jsem se Corranem Hornem)

A pokud si vychytal další chyby, tak sem s nimi, rád se poučím či obhájím. scratch
psal jsi žlutá-1.9 m...to jsou dva metry..
za druhý..by mně zajímal design meče, když se ti tam přerhazujou dva krystaly..
Je sice pěkný, že máš celej živoťák, ale jak vidím, tak ty s toho máš třetí KOTORy...
Máš snad všechny síly na který jsi si vzpoměl, stejné je to i u forem...
Ty nejseš obiwan, přihlášjka je taky nesmyls...

Tahle věta je snad jasná, cituji :"Světelný meč vlastní modifikace s jednou přepínatelnou a regulovatelnou čepelí (rudá 0,9m a žlutá 1,9m)"
Ale jak to chceš do jílce nacpat??? JSi se asi díval na Three in aftenoon, nebo jak se to jemnovano na youtube...

nedíval, ale čet jsem Temný příliv I a II od Michaela A. Strackpola a tam to šlo, takže vycházím z tohoto
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 12:35

Dobrá, dobrá, tak přestaň furt citovat, nedá se v tom vyznat.
Na druhou stranu je tam stejně ejště stále spousta chyb...
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 12:42

tak povídej
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 13:01

nebudu to furt psát, pročti si co jsem napasl poprvé, a uvidíš to...
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 13:05

Na to první jsem již odpověděl.

Ale přestává mne bavit dohadovat se o nespecifikovaných věcech, na které se nedá účinně reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 13:20

Dá se reagovat...
Dobá když se ti to líbí, tak si udělej tréning, když už máš celej živoťák...Wink
Návrat nahoru Goto down
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 14:09

když ten životopis ukončíš tak má tvůj mistr (vypravěč) dost omezené možnosti, nemůže ti hrozit bezprostřední nebezpečí apod. Nemůže ti hodit nějakou spešl životní cestu, protože se nakonec vydáš po téhle... je to prostě špatně
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 16:20

Stopa napsal:
když ten životopis ukončíš tak má tvůj mistr (vypravěč) dost omezené možnosti, nemůže ti hrozit bezprostřední nebezpečí apod. Nemůže ti hodit nějakou spešl životní cestu, protože se nakonec vydáš po téhle... je to prostě špatně
A taky je to o hovně, když ovládáš všechno, od blesku po newím co...
Návrat nahoru Goto down
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 17:09

Takže jsem svou přihlášku trochu poopravil a pokud se již nikomu nezdá něco špatně, rád byc se zapojil do hry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Knight Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Knight   Přihláška Knight Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Knight
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mise pro Knight
» Mise 2 - Pro Knight
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: