OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars: The Old Republic MMORPG)

Goto down 
+54
Xavier
taggmaster
werticalx
Kulibrach
Darth Loki
Darth kini
Satori
czmajkl
Hydrogena
Orita-kill
Shaf
bane
Tsuna
Pavel501st
Aggofan
Ireas
Elinor Yall
adys
Tyler
Widowmaker
Prophet
J.T.Bansbi
ScorpiO
Gralen
joemandel
Syntax
An-Drew Deer
William
Vikinger
Jakkob Killer
Ultimate
Cody
Darth Eternal Hatred
Wrait
robkill
Rocko
Luthriel
Darth Kal
Padme von Kell
Hard Tomy
Darth Gryat
Lance Stone
Darth Assmondeus
LaMpA
revan004
Tik & Tok
Ruplikon
darth t-error
lord mikerrus
Mandalorian
Horox
Potan von Kell
Undertaker
Derk Yall
58 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
AutorZpráva
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeThu Dec 15 2011, 21:47

mi ale nerikej, ze by bylo takove slozite ten pribehovy komponent extrahovat, misto lidi hodit AI a vydat i single....podle me takova konverze nemuze moc stat vytvorit, a meli by dalsi prilezitost pro zisk, mohli by oslovit i lidi jako sem ja, keri maji k MMO odpor
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeThu Dec 15 2011, 22:05

Ehm a ty myslíš, že ty NPC tam neřídí AI? rofl rofl
By ani nemuseli nic kovertovat...
Ale jejich manažeři asi spočítali, že než udělat i singl verzi pro ně bude výhodnější udělat jenom MMO s měsíčníma poplatkama, protože jim to v dlouhodým meřítku víc vidělá... Na nějaký oslovení "nepřispůsobyvých" hráčů kašlou, nebylo by to tak výdělečný...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 08:14

Potan si to zase nepochopil Smile právě o tom mluvím, že miliony lidí nadávají na něco za co později pokrytecky utrácí peníze, stačí si přečíst kolik lidí na to hází hlínu a jaký to má prodej.
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 09:14

Mno, že by to bylo stejné jako s young adults novels a s horší sortou paranormálních romancí? rofl rofl rofl
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 18:41

lord mikerrus napsal:
Potan si to zase nepochopil Smile právě o tom mluvím, že miliony lidí nadávají na něco za co později pokrytecky utrácí peníze, stačí si přečíst kolik lidí na to hází hlínu a jaký to má prodej.

Oni na to nadavaji, ale radi by si to i zahrali.. A kdyz nemuzou singl, tak co jim zbyva??

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 18:58

no už to mám doma, ak to rozbehnem, tak to budem od 24. 12. hrať, ak nerozbehnem, tak to bude čakať, kým si nekúpim novú debnu. Došli mi aj tie karty, ale okrem tej zadnéj strany vizerajú úplne nromálne. Čakal by som že namiesto klaciských znakov dajú znaky z SW (Republika, Postalecká Aliancia, Impérium, Separatisti), a na kartách ako sú J, Q, K, A zobrazia postavi z SW. Povedzme za Impérium Palpatina, Vádera, Maru, atď.
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 19:04

Jn taky čekám upgrade, je pravda že betu jsem kvůli procesoru moc dobře nehrál, měl jsem to tak na medium/high a to ještě jsem měl místy 20 FPS ale co mě překvapilo bylo to, že to nemá zase tak velké požadavky na grafiku.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 19:52

no hovor aké to má požiadavky minimálne, poprípade akú maš grafiku, či mi to pôjde.

No ak je pravda čo je napísané na obali ohľadom minimalnej ramky, tak to vizerá že to hrať budem až niekedy v roku 2012, ak sa mi podarí našetriť na noví PC
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 21:08

já mám
CPU:opteron 1216 dual core 2,4 GHz (skoro nejslabší AM2 procesor Smile ) objednán AMD FX-4100 quadro core 3,6 GHz(2700kč)
GPU:nvidia gts 250 1 gb objednána gtx 460 1 gb (3500kč)
RAM:3 gb přikoupím 1 gb Smile (240kč)
zdroj si nepamatuju nějakej za litr 500 W
deska:m2n mx (z pravěku) objednána ASUS M5A78L-M LX V2 (1000 kč) obyčejná kvůli DDR3 a AM3+ jedna z nejlevnějších

při načítání textur a podobně se mi přehřívá procesor, ale vytížení grafiky je kolem 50% +- ty komponenty co jsem si objednal jsou tak na Ultra nastavení jinak stačí trochu levnější, ceny jsou orientační až budeš kupovat nové komponenty.
Můžeš naopsat tvou sestavu a porovnáme jak ti to pojede Smile
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 21:17

no novú zostavu budem kupovať cez známeho, teda za cenu, za akú on kúpi v skladoch, síce si následne trošku prihodí, kedže mi ju zloží, dá mi na všetko neobmezdenú reklámáciu, nehovoriac že keď sa mi na ňom niečo pokazí, tak príde opraviť, a stačí ho pohostiť kávou, porpípade niečim ku zakúsnutiu. samozrejme z dvorilosti sa furt pýtam čo som mu dlžný. No ale nový budem kupovať najskôr v Februári, ak budú prachy.
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 21:24

ah ták Smile a ty máš early access nebo čekáš na oficiální vydání ?
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 21:29

mám doma oficiálny originál, mi dneska doviezol kurier.
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeFri Dec 16 2011, 21:41

já už jsem ve hře a je to dost o nervy se připojit zvlášt na servery s čechama, tam jsou fronty 1500 lidí třeba, takže asi si najdu nějakej s anglánama, ale kde nemusím čekat 3 hodiny.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeWed Dec 21 2011, 18:43

hele, Vy, co to hrajete, dejte pak echo o Revanovi, resp. jak moc se do valky zapojil a jestli hral nejakou roli v porazce Emperora. Wink
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeMon Dec 26 2011, 11:13

No revana jsem jednou zahlídl v story questu ale spíš jako připomenutí kdo to byl, jako taky bych si s ním rád pokecal Smile ale jelikož hraju za jedi knighta tak by to byl asi krátký rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeMon Dec 26 2011, 14:25

no ono to uz je jedno bo uz vim, jak to s nim "dopadne"
Návrat nahoru Goto down
bane
ARC trooper
ARC trooper
bane


Poeet p?íspivku : 348
Age : 29
Vyznamenání : Best killer of 3,976-3,960 BBY
Registration date : 18. 07. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeMon Dec 26 2011, 19:12

Já jsem dělal pár questů pro Revanity a jeden byl příníst jeho masku z muzea
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Dec 27 2011, 11:41

A jak se vám co to hrají líbí hra ? Smile mě teda dost hlavně ty planety jako Nar shadaa a Coruscant.
Návrat nahoru Goto down
bane
ARC trooper
ARC trooper
bane


Poeet p?íspivku : 348
Age : 29
Vyznamenání : Best killer of 3,976-3,960 BBY
Registration date : 18. 07. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Dec 27 2011, 15:57

jo je to dobrý baví mě to maj to pěkně udělaný,planety jsou hezký a vesmírné bitvy taky, akorát ty plný server mě štvou Mad
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeSat Mar 24 2012, 22:22

Celý víkend KOTOR zdarma a ja si toho všimnu až v sobotu v 10 večer. Very Happy Takovej pech Very Happy

A jestli hodla stahovat 25 GB tou pidi rychlosti 600kb/s, tak to si nezahraju vubec. Very Happy

_________________

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 13:18

Mno, me to stahovalo 1,2 MB/s
a i tak, nez se to cely stahlo a nainstalovalo, zabralo to cca 4 hodiny?
ale tak tohle byl uz druhej vikend takovej, tak verim ze jich jeste par udelaj Very Happy
Jinak musim rict, ze me to fakt chytlo, ma to sice maly mouchy, ale tak to asi kazda hra a zatim me to fakt bavi no Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 13:21

Každej kdo to hraje nechť povinně udělá hromadu screenshotu a napíše své dojmy z hraní, abychom mohli něco postnout na web Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 13:24

ja nejaky screeny mam, ale nevim jestli ti k necemu budou screenshoty hned ze zacatku, navic obvykle screenuju spis rozhovory, ale klidne ti udelam i screen boje nebo tak, pokud to stihnu Laughing
a dojmy, neumim se o tom moc rozepisovat, ale odstavecek by snad sel no Laughing
akorat jestli nebudu jedina no.. Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 13:27

A proč by měli vadit screeny ze začátku? Náhodou ty jsi nejlepší, nneboť ukazují takové to kouzlo: "Tohle je teprve začátek velkého dobrodružství" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitimeSun Mar 25 2012, 13:48

Zatim teda jako musim řict, že luxusni. A mít s kym hrat, tak to bude asi ještě o to víc luxusnější. Screeny nemaj smysl. Na YT je toho hafo. Videonavody a tak.

A jestli to dobře chápu, vyjde to na 350 kaček na měsíc... Hmmm, to si raději pořidím paušál s netem na letefon. Very Happy Byt to stopade, tak klidně, ale tohle je moc.

_________________

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 16 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars: The Old Republic MMORPG)
Návrat nahoru 
Strana 16 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
» Republic-class Star Destroyer
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: