WebPříjemCalendarRegistracePřihlášení

Share | 

Star Wars: The Old Republic MMORPG)

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka

Poeet p?íspivku : 26706
Registration date : 17. 01. 09

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sun Jan 13 2013, 13:32

Tka ja se ke hre dostat 3x tydne, tak si ji klidne i zaplatim Laughing
ja bych se k ni dostala ale max jednou za tyden, spis treba za 14 dni a to se mi fakt platit nechce..
Skoda, co sem zkousela trial, celkem me to bavilo, az na par MMO neduhu

Grand Moff
Grand Moff

Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sun Jan 27 2013, 14:50

dostala jsem takový domácí úkol - a to zeptat se. Tak se tedy ptám (lidí, co hráli za bounty huntera): jak je pravidlově nastavené Geroya be Haran?
- nepotřebuju vysvětlit, co to je, to je z wookieepedie a herních videí zřejmé
- jde mi čistě o to, jak vypadá průběh v praxi - ta herní videa zachycují jen příběhovou sekvenci a jde mi o ta pravidla.
Potřebuji to nacpat do jednoho rpgčka a... a. Wink Laughing

Doporučení "zahraj si TORy, do určitého levelu je to zdarma" mi nepomůže, protože bych musela začít okupovat Derkův počítač a to v dohledné době nestihnu (rozhodně ne tak dlouho, abych se dostala do téhle fáze hry).
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander

Poeet p?íspivku : 21329
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Mon Jan 28 2013, 16:07

Počkat, ono to má opravdu pravidla, které někdo dodržuje? rofl

Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
http://Potanswar.blogspot.cz/
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed Jan 30 2013, 16:16

Asi takhle, nějak by to mělo probíhat a mělo by to mít kodifikovanej průběh.

Jestli jsem to správně pochopila, tak vyzývající vpodstatě připravuje bojovku. Vyzvaný prochází po nějaké vymezené lokaci s pastmi a... a?
Mělo by to být rozděleno do nějakých oblastí, protože celá hra se má dělit na čtyři fáze.
Otázkou je, jak to "v praxi" v těch jednotlivých fázích vypadá a probíhá a jak fungují přechody z jedné fáze.
V první fázi předpokládám, že by mělo jít o sběr předmětů symbolizujících věci, které jsou pro vyzyvatele důležité a které považuje za svoje základní životní úspěchy či milníky.
V druhé a třetí - netuším a ani nejsem schopná odhadnout.
V čtvrté finální konfrontace.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper

Poeet p?íspivku : 7491
Vyznamenání : Poslední svého druhu.

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed Jan 30 2013, 19:34

Ježiš, tenhle q jsem dělal už dávno, teď si nevzpomenu, ale mam ještě jednoho bh a když počkáš než se k tomu zase dostanu, tak bych ti pak mohl napsat co a jak. Ale nevim za jak dlouho tam budu, Taris je až trochu na vyžším lvl, nehledě na to že je to v příběhovej linii a ta taky neni nejrychlejší.
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed Jan 30 2013, 21:12

Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord

Poeet p?íspivku : 1450
Registration date : 16. 01. 11

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Fri Mar 01 2013, 14:17

Tak jsem si to dneska koupil a když chci spustit hru,tak mi tam jede nějaký stahování...má to asi 2.5 gb a jmenuje se to Main Assets 106 ....vedle jsou tlačíka EXIT a PLAY,ale to play mi nejde ...musím počkat,až se to dostáhne?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff

Poeet p?íspivku : 11774
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Fri Mar 01 2013, 14:27

Čekej až se ti to stahne cele.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Cross
Sithský lord
Sithský lord

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Fri Mar 01 2013, 16:05

ok díky,ještě dotaz jak je to s placením?jak se to platí?
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sun Mar 03 2013, 14:27

plátí se to buď jednorázově třeba jednou za dva měsíce/půl roku/aj. nebo se to platí automatickým strháváním z účtu každý měsíc/půl roku/aj. Záleží na tobě jak to chceš. Možnosti mají uvedený na tor stránkach. Já to mam měsíčně strhávaný.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Fri Mar 22 2013, 19:47

to strhávání asi bude nejlepší ...jinak mám dotaz ke hře...když začnu jako Jedi,tak už pořád budu zabíjet lidi z Impéria?nebo to jde nějak udělat tak,že bych postupně padal na Dark side a nakonec zabíjel Jedie? nebo jsem moc náročnej? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor

Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sat Mar 23 2013, 06:53

moc náročnej, jednou si vybereš frakci už jí musíš bejt věrnej, i kdyby se ti nechtělo, ale pokud budeš hrát trial tak si můžeš vytvořit 2 postavy, tak si můžeš udělat sitha a jediho a střídat je, pokud budeš platit (či pirátit, pokud sou nějaký free servery) tak asi až 10 postav tuším můžeš mít

PS: nicméně všechny postavy sbírají DS i LS poity, můžeš být tedy Jedi, hluboko na DS, používající Síly LS a bitvící impérium Smile
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sat Mar 23 2013, 08:00

to já mám i sithskou postavu (ta je u mě hlavní) ,ale přece jenom nejdřív Jedi a postupem času,bych změnil stranu,tak by to bylo zajímavější Smile
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sat Mar 23 2013, 16:50

Když to budeš platit, tak můžeš mít až 12 postav. Smile Jinak je to tak že jednou Jedi, pořád Jedi, ale můžeš sbírat DS body nebo LS body, to samý u Impéria. Podle těch bodů si pak můžeš koupit i vybavení a když jedeš na DS body, tak tě to změní ksicht u postavy a barvu kůže na bílou (postupně, podle počtu bodů).
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Sat Mar 23 2013, 17:04

jojo tohle vím, spíš mě mrzí že nemůžu změnit stranu Sad ...jinak hra je to fajn ale stejně jako v KOTORu je škoda, že nemůžu dělat vysoký skoky, využil bych je Smile
Návrat nahoru Goto down
Gryfin
Padawan
Padawan

Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 01. 06. 11

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Tue Mar 26 2013, 15:56

takže dneska jsem se chtěl lognout na svou postavu lv 16 a suvereně mi to napsalo že nemužu do hry pokud nebudu mít validnutej email tak jsem si ho teda podle pokynu dal reguest na potvrzení mailu a hadejte co se nestalo? Píše mi to nejde activovat neplatný actviační kod pale jsem nasranej orotože jsem do hry vrazil prachy a mail jsem měl validnutej tak neví co zase ty hovada v EA provaděj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gryfin.estranky.cz/
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff

Poeet p?íspivku : 11774
Registration date : 03. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Tue Mar 26 2013, 18:48

Zkoušel jsi se obrátit na jejich technickou podporu? A dokážes se přihlásit na svůj účet i přes stránky, nebo to taky nefunguje?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Lance Stone
Sniper
Sniper

Poeet p?íspivku : 9058
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 15. 06. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Tue Mar 26 2013, 18:59

Ach problémy s účtama. ^^

We love EA a jejich podporu, která neexistuje na nekomerčních kanálech a v českém jazyce což je věc, k teou z nějákého důvodu lidi otravuje. člověk by řekl že když se snaží hrát hru která je nterakci mezi hráči že budou alepoň nějak jazykově vybavení.

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Tue Mar 26 2013, 19:59

Jo, to jsou problémy co Lanci. What a Face

Jestli se nedostaneš ani na web stránky, tak zkus podporu, nic jinýho ti asi neporadim.
Návrat nahoru Goto down
Gryfin
Padawan
Padawan

Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 01. 06. 11

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Tue Mar 26 2013, 20:22

Prušvich je že se na stránky přihlásím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gryfin.estranky.cz/
Lance Stone
Sniper
Sniper

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Tue Mar 26 2013, 20:49

No mě to fascinuje hlavně proto že za ty roky co hraju MMO jsem nikdy neměl velký problémy s účtama. A MMO hraju... No tak 10 let by to být mohlo.

Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor

Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed Apr 03 2013, 17:04

Tak mě napadá, nepřihlašuješ se do hry přes e-mail? To se akorát zrušilo, že se musí přihlašovat přes nick.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed May 01 2013, 14:54

Hraje to tu ještě vůbec někdo nebo už jen já? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed May 01 2013, 14:56

No já ani nezačal... Popravdě od té doby co mám GW2 nevim jestli se někdy dokážu plně vrátit ke "klasickým" MMO

Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff

Poeet p?íspivku : 12739
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Wed May 01 2013, 15:38

hraju ja

"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
touha po spravedlnosti je vždy z hlediska idealistické a kapitalistické filozofie viděna jako nenávist
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   

Návrat nahoru Goto down

Star Wars: The Old Republic MMORPG)
Strana 23 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: