OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars: The Old Republic MMORPG)

Goto down 
+54
Xavier
taggmaster
werticalx
Kulibrach
Darth Loki
Darth kini
Satori
czmajkl
Hydrogena
Orita-kill
Shaf
bane
Tsuna
Pavel501st
Aggofan
Ireas
Elinor Yall
adys
Tyler
Widowmaker
Prophet
J.T.Bansbi
ScorpiO
Gralen
joemandel
Syntax
An-Drew Deer
William
Vikinger
Jakkob Killer
Ultimate
Cody
Darth Eternal Hatred
Wrait
robkill
Rocko
Luthriel
Darth Kal
Padme von Kell
Hard Tomy
Darth Gryat
Lance Stone
Darth Assmondeus
LaMpA
revan004
Tik & Tok
Ruplikon
darth t-error
lord mikerrus
Mandalorian
Horox
Potan von Kell
Undertaker
Derk Yall
58 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 13 2013, 14:32

Tka ja se ke hre dostat 3x tydne, tak si ji klidne i zaplatim Laughing
ja bych se k ni dostala ale max jednou za tyden, spis treba za 14 dni a to se mi fakt platit nechce..
Skoda, co sem zkousela trial, celkem me to bavilo, az na par MMO neduhu

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSun Jan 27 2013, 15:50

dostala jsem takový domácí úkol - a to zeptat se. Tak se tedy ptám (lidí, co hráli za bounty huntera): jak je pravidlově nastavené Geroya be Haran?
- nepotřebuju vysvětlit, co to je, to je z wookieepedie a herních videí zřejmé
- jde mi čistě o to, jak vypadá průběh v praxi - ta herní videa zachycují jen příběhovou sekvenci a jde mi o ta pravidla.
Potřebuji to nacpat do jednoho rpgčka a... a. Wink Laughing

Doporučení "zahraj si TORy, do určitého levelu je to zdarma" mi nepomůže, protože bych musela začít okupovat Derkův počítač a to v dohledné době nestihnu (rozhodně ne tak dlouho, abych se dostala do téhle fáze hry).
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeMon Jan 28 2013, 17:07

Počkat, ono to má opravdu pravidla, které někdo dodržuje? rofl

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed Jan 30 2013, 17:16

Asi takhle, nějak by to mělo probíhat a mělo by to mít kodifikovanej průběh.

Jestli jsem to správně pochopila, tak vyzývající vpodstatě připravuje bojovku. Vyzvaný prochází po nějaké vymezené lokaci s pastmi a... a?
Mělo by to být rozděleno do nějakých oblastí, protože celá hra se má dělit na čtyři fáze.
Otázkou je, jak to "v praxi" v těch jednotlivých fázích vypadá a probíhá a jak fungují přechody z jedné fáze.
V první fázi předpokládám, že by mělo jít o sběr předmětů symbolizujících věci, které jsou pro vyzyvatele důležité a které považuje za svoje základní životní úspěchy či milníky.
V druhé a třetí - netuším a ani nejsem schopná odhadnout.
V čtvrté finální konfrontace.
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed Jan 30 2013, 20:34

Ježiš, tenhle q jsem dělal už dávno, teď si nevzpomenu, ale mam ještě jednoho bh a když počkáš než se k tomu zase dostanu, tak bych ti pak mohl napsat co a jak. Ale nevim za jak dlouho tam budu, Taris je až trochu na vyžším lvl, nehledě na to že je to v příběhovej linii a ta taky neni nejrychlejší.
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed Jan 30 2013, 22:12

Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeFri Mar 01 2013, 15:17

Tak jsem si to dneska koupil a když chci spustit hru,tak mi tam jede nějaký stahování...má to asi 2.5 gb a jmenuje se to Main Assets 106 ....vedle jsou tlačíka EXIT a PLAY,ale to play mi nejde ...musím počkat,až se to dostáhne?
Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Ba2926ed8463ef80ffce252b0b442fc4
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeFri Mar 01 2013, 15:27

Čekej až se ti to stahne cele.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeFri Mar 01 2013, 17:05

ok díky,ještě dotaz jak je to s placením?jak se to platí?
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSun Mar 03 2013, 15:27

plátí se to buď jednorázově třeba jednou za dva měsíce/půl roku/aj. nebo se to platí automatickým strháváním z účtu každý měsíc/půl roku/aj. Záleží na tobě jak to chceš. Možnosti mají uvedený na tor stránkach. Já to mam měsíčně strhávaný.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeFri Mar 22 2013, 20:47

to strhávání asi bude nejlepší ...jinak mám dotaz ke hře...když začnu jako Jedi,tak už pořád budu zabíjet lidi z Impéria?nebo to jde nějak udělat tak,že bych postupně padal na Dark side a nakonec zabíjel Jedie? nebo jsem moc náročnej? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSat Mar 23 2013, 07:53

moc náročnej, jednou si vybereš frakci už jí musíš bejt věrnej, i kdyby se ti nechtělo, ale pokud budeš hrát trial tak si můžeš vytvořit 2 postavy, tak si můžeš udělat sitha a jediho a střídat je, pokud budeš platit (či pirátit, pokud sou nějaký free servery) tak asi až 10 postav tuším můžeš mít

PS: nicméně všechny postavy sbírají DS i LS poity, můžeš být tedy Jedi, hluboko na DS, používající Síly LS a bitvící impérium Smile
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSat Mar 23 2013, 09:00

to já mám i sithskou postavu (ta je u mě hlavní) ,ale přece jenom nejdřív Jedi a postupem času,bych změnil stranu,tak by to bylo zajímavější Smile
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSat Mar 23 2013, 17:50

Když to budeš platit, tak můžeš mít až 12 postav. Smile Jinak je to tak že jednou Jedi, pořád Jedi, ale můžeš sbírat DS body nebo LS body, to samý u Impéria. Podle těch bodů si pak můžeš koupit i vybavení a když jedeš na DS body, tak tě to změní ksicht u postavy a barvu kůže na bílou (postupně, podle počtu bodů).
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeSat Mar 23 2013, 18:04

jojo tohle vím, spíš mě mrzí že nemůžu změnit stranu Sad ...jinak hra je to fajn ale stejně jako v KOTORu je škoda, že nemůžu dělat vysoký skoky, využil bych je Smile
Návrat nahoru Goto down
Gryfin
Padawan
Padawan
Gryfin


Poeet p?íspivku : 95
Age : 36
Registration date : 01. 06. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeTue Mar 26 2013, 16:56

takže dneska jsem se chtěl lognout na svou postavu lv 16 a suvereně mi to napsalo že nemužu do hry pokud nebudu mít validnutej email tak jsem si ho teda podle pokynu dal reguest na potvrzení mailu a hadejte co se nestalo? Píše mi to nejde activovat neplatný actviační kod pale jsem nasranej orotože jsem do hry vrazil prachy a mail jsem měl validnutej tak neví co zase ty hovada v EA provaděj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gryfin.estranky.cz/
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeTue Mar 26 2013, 19:48

Zkoušel jsi se obrátit na jejich technickou podporu? A dokážes se přihlásit na svůj účet i přes stránky, nebo to taky nefunguje?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeTue Mar 26 2013, 19:59

Ach problémy s účtama. ^^

We love EA a jejich podporu, která neexistuje na nekomerčních kanálech a v českém jazyce což je věc, k teou z nějákého důvodu lidi otravuje. člověk by řekl že když se snaží hrát hru která je nterakci mezi hráči že budou alepoň nějak jazykově vybavení.

_________________
Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeTue Mar 26 2013, 20:59

Jo, to jsou problémy co Lanci. What a Face

Jestli se nedostaneš ani na web stránky, tak zkus podporu, nic jinýho ti asi neporadim.
Návrat nahoru Goto down
Gryfin
Padawan
Padawan
Gryfin


Poeet p?íspivku : 95
Age : 36
Registration date : 01. 06. 11

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeTue Mar 26 2013, 21:22

Prušvich je že se na stránky přihlásím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gryfin.estranky.cz/
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeTue Mar 26 2013, 21:49

No mě to fascinuje hlavně proto že za ty roky co hraju MMO jsem nikdy neměl velký problémy s účtama. A MMO hraju... No tak 10 let by to být mohlo.

_________________
Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed Apr 03 2013, 19:04

Tak mě napadá, nepřihlašuješ se do hry přes e-mail? To se akorát zrušilo, že se musí přihlašovat přes nick.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed May 01 2013, 16:54

Hraje to tu ještě vůbec někdo nebo už jen já? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed May 01 2013, 16:56

No já ani nezačal... Popravdě od té doby co mám GW2 nevim jestli se někdy dokážu plně vrátit ke "klasickým" MMO

_________________
Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitimeWed May 01 2013, 17:38

hraju ja

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic MMORPG)   Star Wars: The Old Republic MMORPG) - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars: The Old Republic MMORPG)
Návrat nahoru 
Strana 23 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
» Republic-class Star Destroyer
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: