OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Všeobecné informace

Goto down 
+48
Aggofan
janjanjanx
Scipio
Cross
Vikinger
Darth Chaos
Oliver
Vojta
Satori
Pavel501st
Grizzly
Elinor Yall
Prophet
LeiaSkywalker
Mandalorian
Ultimate
Orita-kill
Padme von Kell
Darth_Radim
Gralen
Vegi
Jakkob Killer
Darth Eternal Hatred
Syntax
Lance Stone
William
Xavier
Darth Gryat
VOMI
kapitán Kirk
Darth Jojo
Checkman
Darth Assmondeus
Shred Naki
darth t-error
Horox
Cynamon
atat
Delta-38
Ruplikon
Darth_Mark
vozna
ScorpiO
Derk Yall
Dash
Potan von Kell
Cody
vooj-tae
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeFri Apr 04 2014, 00:34

Já jsem si moc moc moc přál I, Jedi, protože zbožňuju knížky v ich-formě a tohle je jediná SW kniha, která mi to může nabídnout. Ale podle toho hlasování - nevím, nevím.... Jinak proti ostatním z výběru nic nemám, koupím si je taky :-)
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeFri Apr 04 2014, 17:38

nebyla to zla kniha, libilo se mi ze vypravela pribeh z Jedi Academy ale Coranovima očima. sice se priznam ze část po opusteni akademie uz si vůbec nevzpominam, ta část v akademii byla rozhodne fajn
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeFri Apr 25 2014, 23:46

Tak a je to tu. Kvůli větší tvůrčí svobodě a možnosti překvapení co se týče obsahu se tvůrci EVII nemusí řídit stávajícím kánonem EU po RotJ. Zde odkaz na oficiální zdroj, tady na 4 budoucí počiny, které již pojedou podle nového kánonu.
Návrat nahoru Goto down
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 00:11

Ou, tak tohle si u mě podělali.
Takhle bude SW pro smích.

_________________
Blansko nemá náměstí, Blansko to je neštěstí.
Je Potan ušák?
Co je to Vik efekt?
Proč DEH skončila v popelnici?
Jaký je rebelsko-imperiální taneček?
Je Xavier jednorožec?
Je v Kobyle levné pivo?
Kde je hospoda U mrtvé banthy?
Bylo Vegimu 18?
Kdo TO udělal v Merendě?
Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Enhxk
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 05:51

nas*at,prostě budu uznávat pořád ten starej...
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 08:15

Úžasný. Takže od teď to všechno bude vymýšlet kačer Donald. A Expanded Universe prohlásili za "Star Wars Legends". Nádhera sci-fi uvnitř sci-fi.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 09:26

chtěl jsem se zeptat, (uvažuju jestli jsem to jen já) máte taky po přečtení této "noviny" vražedné tendence? protože já celkem jo. Nicméně FUCK OFF, pro mě bude porad EU součástí timeline a nebudu na tom nic měnit. Ať si to ty hrabavé kvádra v disney/Lucasfilm klidně všechno rozbijou. Co mám v kompu a v hlavě, to mi nevezmou. Ať žije Thrawn, Emperor, Vongové, Caedus (nikdy bych neveril ze tohle reknu Very Happy Very Happy ), Abeloth, Lost Tribe a Darth Krayt, my si Vás vzít nenecháme a nejste žádné legendy, jste jediné pravé EU
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 09:43

nejenom vražedné,ale i dost brutální...nejsem sice nějak extra znalec EU,ale i tak mě ne neskutečně nas*alo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 10:40

Takže oni vezmou EU, vykuchají si z něho co budou chtít, upraví to podle své zvrácené hlavy a zbytek prohlásí za alternativní děj. Nas*rat, dřív Mustafar zamrzne než bych uznal jakoukoli s*ačku co oni vymyslí.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 10:50

No to je opravdový průser. To, že mají skalní fans u svých tlustých pozadí, mě nepřekvapuje, za poslední roky to prokázali dostatečně, ale pověstný poslední hřebíček do rakve přišel tímto oznámením.
citace :
This future of interconnected storytelling will allow fans to explore this galaxy in deeper ways than ever before."
Jak které fanoušky, soudružko Kennedy.
Uvidíme, jaký to bude mít dopad na scénu tady v ČR. Já zastávám stejný názor jako Scorpio, knihy z knihovny mi nikdo nevezme a komiksy z počítače také ne. Doufám, že Egmont dojede alespoň ty X-Wingy (snad včetně Mercy Kill). Pokud nebudou vydány Dark Nest, Legacy a Fate of the Jedi, přežiju to, aspoň si pocvičím angličtinu. Každopádně na tyhle nové produkty jim zvysoka kašlu, a to i tehdy, kdyby filmy byly mimořádné kvality. Ani kredit nedostanou. Když vidím tu obálku k A New Dawn, už vidím slintajícího Filoniho a svírají se mi půlky  Rolling Eyes .
Pozitivní je, že aspoň už dále nebudou prznit EU blbostmi typu TCW. Ovšem bylo by načase zazálohovat celou Wookieepedii, dokud nebude zanesená tím bordelem (i když věřím, že admini se o to dobře postarají, jako to dělali doteď).


Naposledy upravil Hyger3 dne Sat Apr 26 2014, 11:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 10:55

teď jsi mě nakopnul,abych začal kopírovat všechno na čem mi záleží,jdu na to! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 11:02

Přesně tak, je to třeba udělat, dokud se Revan neobjeví jako hlavní záporák v Epizodě 8  Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 11:08

Neboj,už ho mám zkopírovanýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 11:10

Ach, a to mi včera ScorpiO doposielal komplet Pre-Republic + Old Republic komiksy, za čo mu nesmierne ďakujem. Nechápem o čo Disneymu ide. Najprv zruší rozbehnutý seriál The Clone Wars, potom po vyše 20-tich rokoch vrátia komiksy späť Marvelu, ktorý ich mal tuším od 1977 do 1986 a boli to vraj len komerčné komiksy so zajacmi, ktorý vytiahli Marvel z dlhov a teraz po tom ako Dark Horse nastavil vysokú kvalitu mu to zoberú... a teraz toto  Evil or Very Mad Sprostý Disney+sprostá Kennedy!
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 11:11

Tak co se té wookiee týče, vzhledem k tomu, že i teď tam jsou uvedeny třeba alternativní verze z her nebo dřívější kánon, který přepsaly The Clone Wars, tak se nebojím, že by se ty informace ztratily. Na druhou stranu tam určitě jako primární info bude to, co přijde s novou vlnou... Ale myslím, že vám ušla ještě jedna drobnost: i něco z toho, co je teď napsáno po EVI, se může stát tím novým oficiálním kánonem, když na to v nějaké nové práci nějaký autor odkáže nebo z toho bude vycházet. Bohužel si myslím, že k těmto odkazům, které by mohly zkanonizovat třeba Thrawnovu trilogii (příklad), nedojde dřív, než bude EVII v kinech...
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 11:19

Neboj, to nám neušlo, proto jsem psal o tom Revanovi v osmé epizodě  Very Happy .
Každopádně mě zajímá, jestli vyjdou ty plánované knihy o Jaině, když už to bude náležet do "Legends".
A na nás teď je, abychom zaplnili tu zbývající mezeru mezi FotJ a Legacy. Kdo založil Imperiální rytíře? Kdo byl otec Kola Skywalkera? Kam se poděl C-3PO?  Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 36
Registration date : 07. 02. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 11:53

o zalozeni Imperial Knights se Jag s Jainou bavili uz v serii Fate of the Jedi takze za sebe rikam Jag a jeho manželka Wink

No ja to asi budu delat opacne, udelam si slozku "Pravé EU" a do ni si dam vsechnu EU kerou mam. a pak "Pretender EU" a do ni si dam nove věci. Například kniha tarkin by nemusela byt spatna, pise ji Lucerno a posledne psal Plagueise takze by to mohlo byt dobry
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 12:00

Ok, díky za info.
To je pravda, ten Tarkin má vyjít brzy, takže to nebude nejspíše ničím zprasené. Přesto již nehodlám finančně podporovat tuto společnost. Třeba to A New Dawn, to vidím jako vyloženě dělané pro děcka, takový úvod k té trapárně The Rebels. Navíc Dejv Filoni tomu už dal polibek smrti svou předmluvou, takže ke čtení toho se opravdu nesnížím.
Návrat nahoru Goto down
Scipio
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 68
Registration date : 14. 05. 13

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 12:41

Byly představeny nové knihy z Expandovaného universa. Mají být vydány na přelomu let 2014/2015. Jedná se o následující  knihy : Tarkin (od Jamese Lucena, má to být ve stejném duchu jako Darth Plagueis), Heir of the Jedi (příběh z pohledu Luka Skywalkera odehrávající se mezi epizodou IV a V) a Lords of the Sith (má pojednávat o Císaři a Vaderovi).

Zdroj: http://www.starwarsunderworld.com/2014/04/tarkin-heir-to-jedi-and-lords-of-sith.html
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSat Apr 26 2014, 12:45

Jj, na to jsem už taky házel odkaz ve svém příspěvku. Mno uvidíme, každopádně třeba kolem Tarkinovy kariéry je pár nejasností a otazníků - z guvernéra Eriadu senátorem, pak kapitánem GAR a poté moffem... Mno každopádně jestli do toho nějaký autor má vnést pořádek, pak věřím, že Luceno je ten pravý.
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSun Apr 27 2014, 00:28

No, když jsem si to poprvé přečetl, tak první reakce bylo naprosté ztuhnutí, dále pocit infarktu, a nakonec naprostá zima na nohou(for some reason).
Věřím, že z toho co jsem právě napsal, si dokážete odvodit co si o tom myslím...
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSun Apr 27 2014, 08:09

Tak jsem se podíval do svého seznamu a zjistil jsem, že je asi 283 románů a 355 povídek z Expanded Universe, které teď prostě přestanou platit. Teda ta čísla jsou plus mínus, ale i tak to jsou neskutečná numera.

Tohle jsem neudělal už několik let, ale změnil jsem si podpis.
Návrat nahoru Goto down
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSun Apr 27 2014, 11:38

Tak to je hodně, s podpisem souhlasím.
Nechystá se fanouškovský bojkot? Jako že se změny canonu budou ignorovat a věci od Disneyho nebudou kupovat?

_________________
Blansko nemá náměstí, Blansko to je neštěstí.
Je Potan ušák?
Co je to Vik efekt?
Proč DEH skončila v popelnici?
Jaký je rebelsko-imperiální taneček?
Je Xavier jednorožec?
Je v Kobyle levné pivo?
Kde je hospoda U mrtvé banthy?
Bylo Vegimu 18?
Kdo TO udělal v Merendě?
Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Enhxk
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSun Apr 27 2014, 13:59

Tak někteří fanové to určitě udělají, proklamovali to porůznu na blozích, sociálních sítích apod. Jenže nikdy to nebude tak, aby se všichni fanové sjednotili a řekli - tak, my nic už nekoupíme, takže buďto to vrátíte zpátky, drazí Disneyovci, nebo máte utrum. Kromě toho je tenhle tah dělaný i kvůli normálním divákům, kteří znají jen filmy a EU je jim u zadku. A tržby z filmů, hraček, her, modelů atd. vždycky trumfnou prachy z komiksů a knih.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitimeSun Apr 27 2014, 19:13

No ode mně už neuvidí ani kačku  Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 16 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Všeobecné informace
Návrat nahoru 
Strana 16 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Informace o Uvodu Star Wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: