OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 12:41

Jméno: 81453 říkává si Gryat

Rasa: Mandalorian-Klon

Planeta původu: Kamino

Titul: Voják(Klon)

Schopnosti: ///---///

Poznámky: 186cm vysoký. Lyšil jsem se tím že jsem měl zdřejmě nějakou genetickou vadou, světlejší vlasy než ostatní! Tvrdohlavý.

Zbraň: blaster přsněji DC-15 snadno a rychle přeměnitelná 2x Westar-34 jeden z nich je ten od Janga. Nově nalakovaný! Nosím ho pro štěstí. Ještě 1x Terminálnídetonátor a dva vibrinože. Na zádech dalekohled s nočním viděním!

styl boje: střední

Životopis: Narodil jsem se jako každý normální klon. Až na to že já jsem byl trochu jiný! Už jako malý jsem byl velice zvýdavý! Párkrát jsem se připletl ke slavnenému Jango Fettovi. Ze začátku mne pokáral ale potom jsem se mu zalíbil! A skončilo to tím že mi dal jeho starý Blaster Westar-34 který byl pro něj velice cenný!Byl lehce upravený ale starý a oprýskaný! hned potom si Jango nechal udělat svého klona bez zrychleného růstu! Westara jsem si dal na pseciální místo ve své kajutě. Protože jsem si ho velice vážil! Ale věděl jsem že Jango si vydělává docela dost a proto si to může dovolit! Důkazem toho je že měl další dvě! Toužil jsem být jako on, ale byl jsem akorát neobyčejný klon!


Naposledy upravil Darth Gryat dne Tue Jul 22 2008, 15:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:22

Beru si tě
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:27

checkman napsal:
Beru si tě
no jo! jsem šťastnej! Very Happy jsem!
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 14:56

Takže k chybám
DC-17 byly celkem vzácný a používali se jen důstojníky a comandama, takže pro normálního klona nedostupný
Westar ti Jango dát nemohl protože s normálníma klonama se nestíkal, kdyby se měl potkat s každym s milionů klonů tak by na Kaminu pendloval do konce války Very Happy

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 14:59

ee... tak si to přepíšu na DC-15! a sand jsem naznačil že jsem utekl z hodiny a byl jsem zvědavej tak jsem se šel podívat po městě! Smile
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 15:01

Upříměn, byl bys mu naprosto ukradenej kdyby tě potkal, no a s hodiny bys utéct nemohl , neměl bys to naprogramovaný.

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 15:01

ticho! Very Happy to jsem si toužil říct!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: 81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)   81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
81453 neboli Gryat (Stará REpublika-Klonové války)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Flex 26 Klonove Valky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: