OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška olin(Klonové Války)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitimeThu Jul 24 2008, 11:28

[Only admins are allowed to see this image]

Jméno: Justil Creed

Titul: padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Věk: 15

Zbraň:Dva světelné meče.

Barva meče: v pravé ruce Zelený v levé Fialový.Původně oba modré.

Styl boje: Makashi, pokus o Criciton!

Schopnosti: Základní Síly jako Telekineze,
Silový skok, hod mečem,...Pokus o to naučit se sitské Síly ale nestat se jím.Předevšim škrcení a blesky.

Schopnosti: Schopnost boje dvěma mečema. Cvičení na vibročepelích v mládí.Zvládnul bych i Blastery.

Poznámky: Umím mluvit basicem.Rozumím Rodese a Rylu, ale neumim jimy mluvit. Rodiče byly obchodníci proto mám vyjenávácího ducha pro smlouvání. A né jenom obchody. TAké má sestru Maren Creed ale moc oní neví byly v dětství rozděleni a ona je taky Jedi. Má Světeknou tyč z fialovým krystalem a jeden obyčjný meč žlutý. Oba doufají že se potkají a budou spolu držet až do konce života.


V chrámu jsem od 6 let.Rodiče byly obchodníci ale zahynuli při havárii vznášedel. Měli smůlu, šli z jednoho z barů a spadly na ně. Mě to ovšem bylo jedno nikdy sem je neměl rád a nakademii mě daly když sem Otce odhodil Silou porotže mě bil. A matka ta se vždicky zastala jeho. Moje rodina jsou Jediové.. Jako malý jsme z kamarádem Regnem, byl Rodian proto umim mluvit Redosem, a Alelylou, modrá Twilečka a proto umim mluvit Ryluem, jsme si často hrály že sme Jediové a já bojoval vždy dvěma klacky Regem měl jeden a Alelya měla dlouhej. Na akademii jsme se dostali všichni jenom že chudák Regem byl v 11 letech nalezen mrtev a nikdo nezjistil jak. Z Alelyou jsme se zapřísáhly že zjistíme kdo ho zabil. Sám by se blasterem nezabil. Klonová armáda vypadá skvěle ale moc těm panákum nevěřim. Jsou až moc oddaní těm velitel řekne vystřel si mozek a oni to udělají, ale jinak jsou dobří.Ted je mě i Alelye 15 a čekáme jestli budeme moct něco udělat pro republiku.


Naposledy upravil olin dne Sat Aug 30 2008, 12:51, celkově upraveno 10 krát
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitimeThu Jul 24 2008, 11:39

S prominutím si děláš prdel ne? lol!
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitimeThu Jul 24 2008, 11:42

No skoro ve dvaceti by tě asi do žádnýho chrámu nevzaly
Neříká se Laserovej meč ale světelnej. Very Happy
No a rok po zničení tarisu si nemohl být v enklávě protože byla rozbombardována Malakem.

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitimeThu Jul 24 2008, 11:43

Nic si z toho ale nedělej...to se stává..
Návrat nahoru Goto down
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitimeThu Jul 24 2008, 11:51

Sry nějak to přepíšu trochu jsem ten časovej posun nedomyslele ale přišlo my blbý aby 5 letej kluk todle udělal. Zkusim to nějak přepsat.Sry psal sem jak debil ty chyby a tak psal sem hrozně rychle jak sem na to natěšenej tak snad se to teď bude líbit
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitimeThu Jul 24 2008, 12:18

Ty v 19 letech čekách na mistra to je teda mazec ještě věčí než že tě v 19 přijali..teda když děláš takové pokroky za 5 měsíců . lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška olin(Klonové Války) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška olin(Klonové Války)   Přihláška olin(Klonové Války) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška olin(Klonové Války)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Flex 26 Klonove Valky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: