OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise pro batistu

Goto down 
AutorZpráva
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 15:11

Akademi na Korribanu

Do tvého pokoje vstoupila Lady Zannah. Našla jsem vhodného nástupce za mě. Je jím mistr Zakussa. Sloužil na Tarisu, ale pak ho Lady Revan odvolala. Říkám ti to proto, že bys ses jím jinak stal ty, ale mám pro tebe misi. Zabiješ nebo přivedeš na Temnou stranu rytířku Jedi Bastilu Shan. Podle našich zdrojů se nacházi na Tatooinu a hledá pravdu o své rodině. Půjdeš v přestrojení za obchodníka. Revan nám poskytla Ebon Hawka. Nechala jsem mu změnit ID číslo a dočasně ho přejmenovala na Selu. Do hodiny vyrážíš. Nezklam mě. Jinak zemřeš. Pak jí zapípal komlink. Zannah... Ano Karathe, hned sem tam. Pak ukončila spojení. Máš jenom půl hodinu. Pak odešla a nechala tě samotného.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 16:24

Akademi na Korribanu

Odešel jsem k lodi a odletěl jsem na Tatooine. Když jsem přilétl, tak jsem měl docela štěstí, protože Bastila právěvedla svojí maminku do domu. Rychlo jsem k ní přiběh.
A paní vidím že máte nemocnou maminku. Mám tady spešl léčivo...Tak víte co nenecháme přeci vaši nemocnou maminku stát, pojdmě do domu.
A s Bastilou jsme šli do domu.

__________________-
To je dobrý Bastila + Batista Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 17:07

Ancherhead - Tatooin

Děkuji ti, příteli. Jsem rád, že se i v tétodob najde někdo ko pomůže i když vydí, že sem Jedi. Málo jich nám už věří. Poté, co Malak vybambardoval Dantooine a pod nadvládu Revan padlo mnoho planet. Řekla a mile se na tebe usmála. Mimochodem já jsem Bastila a tohle je má matka Helena a jak se jmenuješ ty. To už jte stáli před Heleniním bytem a Bastila otevřela dveře. Společně jste pak vešli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 17:39

Ancherhead - Tatooin

Jí jsem Batista, jsem obchodník s léčivými bylinkami. Rád bych ti s tvou matkou pomoh.
A dám ji bylinky, které údajně pomohou její matce.
Ale ty taky nevypadáš nejlépé, tady máš nějáké bylinky které ti dodají sílu.
Bastilka mě věřila a tak nebylo těžké ji dát omamné byliny po kterých spadla do bezvědomí. Dovedl jsem jí do lodi, a připoutal jsem jí k postely v lékařském pokoji. Čekám až se probudí.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 17:53

Ebon Hawk - Tatooin

Batila se probudila téměř okamžitě potom, co si jí připoutat a začala na tebe kříčet. TY PARCHANTE, TY HAJZLE. A JÁ TI VĚŘILA. Ty nejsi obchdník, ty si Temný Jedi. Jak jsem to mohla nevidět. Asi jsem se po tom neúspěchu s Revan odklonila od Síly. Ještě se můžes vzdát Temné strany. Pust mě a přidej se ke mě. Cítím, že bychom mohly ochráit Republiku a porazit Revan. Odmlčela se a začla sbírat síly, aby se uvolnila.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 18:06

Ebon Hawk - Tatooin

Přidat se k tobě...podívej se na mně jak jsem silný díky temné straně a podívej se na sebe, co jsi dokázala. Ty se musíš přidat k temné straně.
A pustil jsem do ni trochu blesků.
Ty se ke mně přidej.
A dával jsem jí ochutnat temné strany čím dál víc.
Nebraň se k tomu. Ty jsi vždy chtěla víc než ti mohly Jediové nabídnout, a já ti to těď nabízím.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeMon Feb 04 2008, 08:27

Ebon Hawk - Tatooin

Nikdy se k tobě nepřidám. Můžeš si mě mučit jak chceš. NIKDY. To si do ní pustil další blesky. Zařvala bolestí a téměř omdlela.
Po další hodině mučení tě prosila o to, abys ji zabil.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeMon Feb 04 2008, 15:34

Ebon Hawk - Tatooin

Než zemřeš, ještě se raději přidáš na temnou stranu síly. To ti řikám. Protože v tobě citím jak podlehneš, cítím tvojí touhu po moci.
Nechám jí tam, odpočinout, protože nechci aby zemřela. Zavřu za ní dveře, a celou místnost odpojím od zdroje energie.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeTue Feb 05 2008, 07:45

Ebon Hawk - Tatooin

Opustíš Bastilu a necháš ji zavřenou na ošetřovně a pošleš zprávu o jejím chycení na Korriban. Pak výjdeš ven z lodi se protáhnout. Kolem tebe projde žena a tz jí okamžitě poznáš a výš kam míří. Pomyslíš si: Tak jako tak já dostal tu těžší práci. Zabít nemocnou starší ženu nebude nic těžkého. Možná to pomůže. Potom uslyšíš nějaké zvuky a otočíš se. Na rampě lodi stojí Bastila se zažehnutím mečem a ty cítíš jak s ní cloumá vztek. Neměl si ten meč nechávat u mě. Tu chvíli, co jsi mě tam nechal ležet bezmocnou a samotnou, jsem přemýšlela jak se pomstím. Její obouruční meč jasně zářil žlutým světlem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeThu Feb 07 2008, 17:12

Ebon Hawk - Tatooin

Takže jsem měl pravdu, už jsi podlehla temné straně!
Skočím k ženě a rozseknu jí v pulce. (jako vertikálně) Otočím se zpět na Bastilu.
Tu poslali, aby zabila tvojí matku. Ale já tě dovedu k vítězství! K vítězství a pomstě Revan, která poslala na tvojí matku tuto zrůdu. Vím kde je revan, a jak jí zabít. Přidej se ke mně, nebo zemři.
Skloním svůj světelňák, vypnu ho, schovám ho a podívám se jí do očí.
A už se nikdy nepomstiš za tvojí matku.
Jen tak mimochodem dodám.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeFri Feb 08 2008, 17:12

Ebon Hawk - Tatooin

CO, NEVĚŘÍM TI! Řvala nepříčetně. Pak se uklidnila. Cítím, že mi nelžeš, ale nemyslím si, že to Revan nebyla. Řekla a vypla meč. K rukám ji přiletěl datapad. Byla to žena jménem Zannah. Jednala bez jejího rozkazu. Píše to tu.
Jsem na temné straně neykušená budeš mě cvičit?
Sešla dolů a poklekla před tebou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeThu Feb 14 2008, 14:31

Ebon Hawk - Tatooin

Bude mi ctí tě cvičit Bastilo. Těďka pojď se mnou a poznej viší tajemství temné strany. Ale nejdříve se musíš stát silnější.
Pustím do ní několik blesků.
Tak Bastilo, když budeš cvičena pode mnou, tak ode mně nečekje žádnou úlevu. Budu tě štvát, a když už budeš na pokraji smrti, tak se s tebe stane temná rytířka. Ale nejdřív to pro tebe budou nejhorší chvíle tvého života. A až budeš připravena, budeš mi děkovat že jsem tě celou dobu mučil. Budeš mi děkovat, až budeš mít u nohou revana.
Odcházím do Ebonu, kde přemýšlím o další cestě.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeThu Feb 14 2008, 17:51

Ebon Hawk - Tatooin

Proč chceš tak porazit Revan, mistře?, tázala se Bastila. Pak tě následovala do lodi a vyrazili jste směrem na Korriban. Cestou v hyperprostoru se objevil hologram tvé mistrině Darth Zannah: Učedníku, mám pro tebe dobré zprávy: Republika padla. Lady Revan přikazuje okamžité oslavy. Ukonči misi a dostav se na Korriban. Podej hlášení, jestli máš, co hlásit. Pak se odmlčela a čekala na tvou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitimeThu Feb 28 2008, 18:24

Zautočil jsem na bastilu, která to ovšem vycítila, a probodla mně mečem. Tak skončil muj příběh...
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Mise pro batistu Icon_minitimeThu Feb 28 2008, 18:42

Ebon Hawk

Bastila udivena tím, že její mistr Batista Undertaker na ní takto zaútočil a ještě udivenější byla tím, že ho zabila, stála na straně kopilota a dívala se na hologram Darth Zannah.
Bastila po příletu na Korriban byla tak naplněna Temnou stranou, že Lady Zannah nevycítila její skutečné úmysli a byla jí zabita. Revan pak přijala Bastilu za svou učednici pod jménem Darth Bast a vládla Galaxii až do konce věků.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise pro batistu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro batistu   Mise pro batistu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise pro batistu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mise pro Knight
» Mise pro Potana

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: