OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nejlepší Epizoda

Goto down 
+35
Cross
Super Trooper
roman 22
mandorian elite
Daniel Beneš
Darth V.
Commander Cody
Kiwi
Skyguy
ClonetrooperVI
Prophet
Feist
Xavier
Darth Majkl
Jaldithas
Freedom Nadd
Mandalorian
lord mikerrus
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
Lance Stone
Darth Anyt
Syntax
janosjanos
Derk Yall
Lukin013
An-Drew Deer
Red
darth t-error
Darth Gryat
Malasorte
Ruplikon
William
Horox
Potan von Kell
39 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Která je podle vás nejlepší Epizoda?
I.
Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting1312%Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting12
 12% [ 14 ]
II.
Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting139%Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting12
 9% [ 10 ]
III.
Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting1346%Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting12
 46% [ 54 ]
IV.
Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting135%Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting12
 5% [ 6 ]
V.
Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting1317%Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting12
 17% [ 20 ]
VI.
Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting1311%Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Voting12
 11% [ 13 ]
Celkem hlasů : 117
 
Back

AutorZpráva
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:17

nevim,tak ty ostatní díly mi prostě přišli takový zajímavější......
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:37

tak to je osobní názor, mě jinak se taky nejvíc lídí epizoda 1(ano, kvůli maulovi Razz ) no a impérium vrací uder je na druhém místě, a když jsem byla mladší tak jsem měla ep.5 nejradši, protože "když je tam takovej strašidelnej pán tak hraje taková pěkná hudba" Very Happy Very Happy Very Happy
Nejmíň oblíbená je podle všeho (né podle mě) ep. 4, což chápu, dnešní mládež je zvyklá na kdejaké trikové vychytávky a bůh ví co ještě a neocení ruční práci ze 70 let, a bla bla bl bl bla bla...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:43

áá taky ujíždí na Maulovi? Very Happy Very Happy Very Happy

nevim mě ta 5 přišla taková nezajímavá...skoro nic tam nebylo..akorát bitva o Hoth....to už i ta bitva o Yavin v Ep. 4 byla podle mě lepší
Návrat nahoru Goto down
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 15:29

Ep 5 je naprosto vyborna, osobne nechapu co ti na ni pripada nezajimave, vsak ma skvostne temny spad a stane se tam mnoho dechberoucich a dulezitych udalosti. Arrow

"Obi-Wan never told you what happened to your father."
"He told me enough! He told me you killed him."
"No. I am your father."
―Darth Vader and Luke Skywalker


Kdybych ja mel hodnostit epizody podle sve oblibenosti, bylo by to nejak takto. Smile

1. Navrat Jediho - Rozhodne pro me nejlepsi epizoda. Zrozeni Nove Republiky a nase drtive vitezstvi u Endoru, pricemz se z Luka stane pravy Jedi. Smile

2. Imperium Vraci Uder - Pro me druha nejlepsi epizoda, ikdyz trosku smutna a temnejsi.

3. Pomsta Sithu - Excelentni epizoda plna nadupanych triku a zvratu s ponekud smutnejsim koncem, ve ktere my bylo opravdu lito stareho radu jedi. Ackoliv cert je vem, bez toho by nevznikl ten novy. Smile

4. Nova Nadeje - Cert vem stare triky, i snima je to vyborna epizoda. My rebelove jsme tam okusili nase prvni poradne vitezstvi a zacina tam cesta Luka Skywalkera. Smile

5. Kloni Utoci - Pro me az moc velkej sladak s jedinym velkym plusem a to byla zaverecna bitva, ale hold v nejakym dile tohle byt muselo.

6. Skryta Hrozba - Huh, az na Dartha Maula, Qui Gon Jina a Obiwana priserna nuda. Hlavne velke minus pro me tam prinasi ten usatej blbecek.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 16:07

cross: no on si toho všimne až teď Very Happy jo ujíždím, x let, tetování jsem si nechala udělat atd...

vegi: v poslední době se mi ten ušatý blbeček začíná zamlouvat Very Happy holt nesmíte brát všechno tak smrtelně vážně. Spíš mě vadí blábolející threepio. Ve starých dílech tak tak uleze,t o jsou ty jeho fóry celkem na místě, ale v nových dílech se tam jenom motá a divím se, že ho někdo pořádně nenakopne Very Happy

jo, imperium vrací uder je asi "nejtemnější" díl, nepočítám lí supertemný konec pomsty sithů... hmm, ale po supertemné a vážné ep. 5 přijde 6... v 5 vypadá, že vader je hodně znetvořený, jen takový ten náznak "jak asi vypadá", a ono to ve finále tak zlé není... pamatuju si, že jsem prve přivírala oči a děsila se, že se objeví extra znetvořená obluda, ale ono ani ne... právě ten záběr v 5 mě přišel jako že vader vypadá děsivě znetvořeně.
no a ewoci to je kapitola sama pro sebe Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 16:14

jo až teď Very Happy....tetování??foto??? Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 16:22

Eter : Ja mel to same trauma, taky jsem zaviral oci, kdyz jsem byl malej, protoze jsem se bal, jak on vypadal, uz v te 5. ep ten naznak byl hruzostrasnej. Kazdopadne, nejvic bal stareho dobreho Palpiho, to jsem se bal tak moc, ze jsem si k sobe jeste volal tatu, aby se na to koukal semnou. rofl

K C3PO - Tak kdyz srovnam usateho blbecka s chodici zlatou rybickou, tak u me ma teda vetsi plus ta rybicka, ta to alespon obcas tema hlaskama vystihla, teda co se tyce stare serie v te nove se taky divim, ze ho nesvrhli z Coruscantskeho vezaku po hlave, ale proste furt je to lepsi nez ten usak, ten me obcas prinuti k tomu, abych urcite sekvence filmu pretocil. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 17:22

Vegi napsal:

"Obi-Wan never told you what happened to your father."
"He told me enough! He told me you killed him."
"No. I am your father."
―Darth Vader and Luke Skywalker



Tohle je prave na petce to, co ji dela nejlepsi.. Proste nejvic epic moment ve vsech epizodach.. dodneska me mrzi, ze sem to pred tim prvnim zkouknutim uz vedela..
Ale co, i tak to bylo proste nejlepsi..
Ep. V proste nema hluchy mista, je suprova od zacatku az do konce..

Jinak co se tyce Jar-Jara, je to dementni postava, to je 3PO tisickrat lepsi, i kdyz souhlasim, ze v tech novejch epizodach ho taky dost zkazili.. Ve starych byl mnohem lepsi.. Ale pricitam to tomu, ze v novych ep. byl vlastne novej, a ve starych uz mel nejakou tu osobnost vyvinutou tim, ze mu nepromazavali pamet..
Návrat nahoru Goto down
Andrew26
Adept
Adept
Andrew26


Poeet p?íspivku : 40
Age : 27
Registration date : 02. 07. 10

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 23:59

1. Ep. III
2. Ep. II
3. Ep. V
4. Ep. I
5. Ep. IV
6. Ep. VI

Šestka jako poslední je naprosto jasná volba. Naprosto zpackaná bitva o Endor (pozemní) a k tomu nesmyslné zničení Executoru jsou už tak dostatečným vodítkem, nemluvě o tom, že se prakticky celý film nic neděje.
Návrat nahoru Goto down
Darth Minder
Sith
Sith



Poeet p?íspivku : 228
Age : 38
Registration date : 08. 08. 11

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeMon Aug 22 2011, 20:41

3EP jasně vyhrává Smile
Návrat nahoru Goto down
Anakin solo
Padawan
Padawan
Anakin solo


Poeet p?íspivku : 57
Age : 25
Vyznamenání : poslední jedi na kashyyyku
Registration date : 02. 12. 11

Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitimeFri Dec 02 2011, 15:21

Potan von Kell napsal:
Která je podle vás nejlepší Epizoda?
Podle mně Epizoda V - Impérium Vrací Úder
moje III cherry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší Epizoda   Nejlepší Epizoda - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepší Epizoda
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Star Wars I Epizoda
» Epizoda I trochu jinak

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: