OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Potan Kell (klonové války)

Goto down 
AutorZpráva
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Potan Kell  (klonové války) Empty
PříspěvekPředmět: Potan Kell (klonové války)   Potan Kell  (klonové války) Icon_minitimeWed Aug 13 2008, 15:26

Jméno:Potan Kell
Rasa:Člověk (mandalorán)
Planeta původu:Concord Dawn
Titul: Padawan
Schopnosti:pohyvoní předmětů silou vůle
Poznámky: Technický bojovník, cvičený kromně boje s mečem i ve střelbě
Zbraň: světelný meč. Kratší, s prohnutým jílcem a modrou čepelí
Styl boje: Soresu
Životopis:
Narodil jsem se na Concord Dawn do rodiny důstojníka Mandoloriánské armády. Schylovalo se ke konci Mandoloriánských válek, neboť nebyl už téměř nikdo, kdo by bojoval. Od mala jsem byl učen mrštnosti, dravosti, dovednosti střelby a opravování mechanických zařízení. Když mi byli asi 3 roky, matce přišla zpráva, že otec byl zabit při pokusu o ovládnutí Galidraanu, kde padly tisíce Mandoloriánců. To byl defakto konec naši rasy, jen pár přeživších se ukrylo v různých koutech Galaxie. Já a matka jsme byli mezi nimi. Dostali jsme se do otroctví na planetě Tatooine. Matka po pár letech zemřela, to mi bylo necelých 6 let. Pomalu jsem začal objevovat, že nejsem normální, dokázal jsem ovládat předměty pouhou myšlenkou, nebo spíše do nich strkat. Když mi bylo zhruba 7 let, vpadli na planetu Jediové, protože se dozvěděli o nezákoném otroctví na zdejší planetě a osvobodili všechny otroky včetně mě. V lodi si mě všiml jistý mladý Jedi, tak nějak se na mě divně díval a pak mi vzal krev, hned poté jsem byl uspán a odvezli mě na Coruscant, kde mi řekli že mám předpoklady stát se rytířem Jedi. ostatní otroky jsem už nikdy neviděl...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
 
Potan Kell (klonové války)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Flex 26 Klonove Valky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: