OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 50 BBY - Beze jmenní

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeThu Aug 14 2008, 21:16

Kapitola I (Krrresh)


Dolní patra Coruscantu byli plné zfetovaných a tupě vypadajících bytostí.
V této krásné společnosti si kráčel obrovitý Krrresh. Noc byla na Coruscantu chladná, téměř jako vše. Nyní si to mířil k  jednomu speedru a svou kuši měl hozenou přes rameno. Měl konečně novou zakázku, nevěděl o ní mnoho ale to jedno stačilo...měl mít společníka. O něm také moc nevěděl ale co..splní úkol shrábne kredity a zmizí si svou cestou.
Když jste byli wookiee, byla výhoda že si lidé mysleli že jste jen tupá horda svalů a chlupů. Stejně tak si to myslela banda děcek v otrhaných hadrech. Vyšli z postranní uličky a několika nepěknými nadávkami Krrreshe titulovali.
Ten se jen usmál stáhl kuši a otočil se na ně.
Z Hrdla vydal hrozivý řev a střelil po nich jednu střelu. Účinnek se dostavil ihned.Děti se rozprchli tak rychle jak se objevili.
Harranti!
Zařval za nimi už v basiku. Opět si upravil kuš a došel na místo kde měl stát jeho speedr...místo něj tam byla hořící hromada součástek. Nevadilo mu to..vedla byl krásně naleštěný swoop.
Nasedl nastartoval a odletěl.
Letěl stále výš.
Těš se ať si kdo si..Krrresh si de pro tebe.
Zařval když stáčel swoop do 154 megabloku v 6 patře.
Docházelo sem slunce.
Krrreshovi tma nevadila byl to wooki, zvyklí z Kashyyku..i když tam ldouho nebyl.
Namířil si to na místo schůzky


Naposledy upravil Ruplikon dne Mon Aug 18 2008, 22:12, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dave Fox
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Dave Fox


Poeet p?íspivku : 260
Vyznamenání : Za zásluhy ve jménu Republiky
Registration date : 13. 07. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeThu Aug 14 2008, 23:07

Kapitola II (Wade Fox)


Mezera - NEMAZAT!!! Na Coruscantu se smrákalo a vysoké budovy se koupaly v oranžové záři světla. Coruscant byla planeta plná života, který neutichal ani v noci.
Mezera - NEMAZAT!!! Nikdo si nevšímal Mandaloriána v nazelenalém brnění, který stál na jedné z vysokých budov. Tím Mandaloriánem nebyl nikdo jiný než námezdní lovec odměn Wade Fox. U pasu se mu houpaly dvě Blasterová Pistole typu WESTAR-34, které svou naleštěností odráželi naoranžovalé světlo. Jeho další zbraní byla upravená Blasterová puška typu E-5, která se mu houpala na zádech.
Mezera - NEMAZAT!!! Wade Fox byl znán pro svou vlastnost nezabíjet pokud to neni krajně nutné. Někteří to u něj brali za slabost a tak se ho pokusili párkrát vyšachovat, ale brzy na vlastní kůžy zjistili, že to ze slabostí nemá nic společného.
Mezera - NEMAZAT!!! Konečně se pohnul. Odešel od okraje a vydal se ke svému speedru. Nasedl a odletěl.
Mezera - NEMAZAT!!! Přistál v 154 megabloku v 6 patře. Sesedl ze speedru a opřel se o něj. Čekal zde na další úkol, který pro něj skončí velice lukrativně. Přesněji než na úkol čekal na společníka, který měl úkol plnit společně snim. Nejraději pracuje sám, ale z nějakého důvodu si zaměstnavatel přál, aby na to byli dva.
Mezera - NEMAZAT!!! Končně Wade uslyšel zvuk přiletajícího swoopu. Zvedl hlavu, aby se podíval kdo swoop řídí. Byl to nějaký wookiee.
Wookiee přistál a zesednul. Okamžitě si to namířil k Wadeovi, který byl bez hnutí opřený o speedr.
,,To je dost chlupáči." Řekl Wade skrz helmu.
,,Jen prá lídí mi takhle řeklo a jen pár dneska může chodit." Promluvil wookiee v basiku.
,,To je mi jedno." Mávnul Wade rukou.
,,Jmenuju se Wade Fox možná si o mě něco zaslechl." Řekl Wade.
,,Ale na seznamování a poplácávání se po zádech bude čas po tom teď mi řekni zbývající detajli k úkolu." Dodal spěšně Wade.


Naposledy upravil Dave Fox dne Sat Aug 16 2008, 01:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeThu Aug 14 2008, 23:19

Kapitola III (Krrresh)

Krrresh byl z mandaloriánova nadšení také nadšen.
Dobře, ovšem nemyslim si že by to tady bylo nejlepší lovče.
Řekl Wookie nakonec a ukázal na jednu z kantýn.
Špinavý Dok Hlásala holocedule nade dveřmi kantýny. Když vešli dovnitř, ihned věděli že název odpovídá vlasnostem putyky.
Na zemi ležel mrtvý bothan.
Wook i Mandalorian jej překročili.
Znám majitele.
Řekl wook a na chvíli zmizel.
Mandalorian se otočil po společnosti.
Několik zelených rodianů, válících se u stolů. Pár Togrutů a jeden Thrandoshan.
Pojď.
Ozval se wookiuv hlas za jeho zády.
Vešli do místnosti, ve které nebyl kromě wookie nikdo.
Tady máme klid.
Řekl zase a odněkud vytáhl dataprojektor.
Mám tady záznam..trval na tom abych to skouknul jen z tebou!
Mandalorian se usmál.
tak to pust
Řekl a sledoval jak wook stikl tlačítko...
Návrat nahoru Goto down
Dave Fox
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Dave Fox


Poeet p?íspivku : 260
Vyznamenání : Za zásluhy ve jménu Republiky
Registration date : 13. 07. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 00:25

Kapitola IV (Wade Fox)


Mezera - NEMAZAT!!! ,,Zdravím vás lovci.
Mezera - NEMAZAT!!! Dovolte abych se představil mé jméno zní Vosan Lux a mám dostatek kreditů pro vás oba. Pokud ovšem přijemete můj úkol, který musíte splnit společně.
Mezera - NEMAZAT!!! Úkol je nadmíru obtížný a podle toho se vám i odvděčím.
Mezera - NEMAZAT!!! Jeden můj obchodní rival Gilad Omas mi poslední dobou velice kazí obchod ani nevim jak ale tomu slizkému hadovi se začíná dařit.
Mezera - NEMAZAT!!! Chci ho zlomit chci aby se mi plazil u nohou. A o to se postaráte vy.
Mezera - NEMAZAT!!! Představuji si to následovně. Nejdříve ho patřičně vystrašíte v mém jméně ať ví že si semnou nemá zahrávat. Jak to provede už nechám na vás máte volné ruce.
Mezera - NEMAZAT!!! Druhým krokem bude že unesete jeho dceru, která se jmenuje Allya. Přivedete jí ke mě, abych jí použil proti Giladovy. Až společně s ní dorazíte na Coruscant kontaktuju vás kde mě najdete.
Mezera - NEMAZAT!!! Ještě něco co by jste měli vědět Gilad je co se týče práce můj opak je počestnej až se mi dělá špatně. Ale důvot proč vám to říkám je že ho nejspíš budou chránit Rytíři Jedi, ale stím si jistě poradíte.
Mezera - NEMAZAT!!! Až svůj úkol splníte štědře se vám odměním na to se spolehněte." To byl celý obsah zprávy. Chvíli ještě oba lovci mlčky seděli a v hlavě si přehrávali vše co se teď dozvěděli. Wade se podíval na wookieeho.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,Takže úkol je jasný." Prolomil ticho Wade.


Naposledy upravil Dave Fox dne Fri Aug 15 2008, 11:35, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 11:06

Kapitola V (Krrresh)


wook si pustil zprávu ještě jednou.
Hele, Mandaloriane...nikde sem nepostřehl na které planetě je seženem...ale pokud to není, tušim že to bude zde ne?
Zeptal se wook a zadíval se na jeho lesklou zbroj.
Mandalorian se zasmál...určitě to bude zde...ale problém mi přijde v rytířích jedi...ale pokud zaplatí dobře..
Wook se usmál a přikývl.
Takže...ty vymyslíš, kde bychom mohli trochu vystrašit toho Gilada..já se mrknu na tu jeho dcerku..
Řekl nakonec chlupáč.
Vzal datapad, schoval jej a vstal.
Vyšli z hospody a Krrresh podívali se po okolí výrazem který značil že je trochu mimo...
Mandalorian se zasmál tupému výrazu wookieeho.
Pojď se mnou do lodi..
Řekl ale jen a vedl ho turbovýtahem do hořejších pater, kde měl schovanou loď.
Návrat nahoru Goto down
Dave Fox
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Dave Fox


Poeet p?íspivku : 260
Vyznamenání : Za zásluhy ve jménu Republiky
Registration date : 13. 07. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 11:56

Kapitola VI (Wade Fox)


Mezera - NEMAZAT!!! Oba lovci vyjeli turbovýtahem do vysokých pater, kde měl Wade schovanou loď.
Přistoupili společně k lodi a Wade pokynul rukou ať jde wookiee jako první. Loď byla poměrně prostorná, takže se zde skvěle vešly.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,Teď se podíváme kde ten Gilad Omas je." Řekl Wade a sedl si do křesla pro pilota. Okamžitě začal vyhledávat v počítači zmínky o Giladovi. Wookiee se posadil vedle něj do křesla pro kopilota.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,Máš pěknou kocápku Mandaloriane." Řekl při prohlídce kokpitu.
,,Jo nestěžuju si." Odpověděl Wade. Počítač a zapípal a začal vypisovat údaje.
Mezera - NEMAZAT!!!,,Mám to. Poslouchej! Jo je oravda, že je Gilad na Coruscantu. Má tu kus od nás kancelář. Patří mu celej jeden barák." Předčítal Wade.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,Ale tohle je nemilé." Dodal Wade.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,Co? No tak už to vyklop." Naklonil se chlupáč, aby taky do počítače viděl.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,Podle zprávy kontrolní věže před okamžikem Coruscant opustil. Jeho dcera je s nim." Vysvětlil Wade.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,A kam letěli." Zeptal se wookiee.
Mezera - NEMAZAT!!! ,,To nevim je to utajený. Jenomže to mě nezastaví dej mi chvilku. Stáhnu letové kódy, které obdržel dispečer z kontrolní věže." Wade začal vyťukávat příkazi do palubního počítače.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 12:06

Kapitola VII (Krrresh)

Wade ještě chvíli sledoval datapad a po chvilce jej zvedl a usmál se.
Mám je, koordinátory letu, byli namířené na Nal Huttu.
Řekl a ještě jednou to zkontroloval a přikývl.
Krrresh se podrbal na hlavě.-
Obchdoník i s dcerou na Nal Huttě? To je zvláštní nemyslíš?
Mandalorian se pod helmou usmál.
Nemyslím, když si nás najal další obchodník a Nal Hutta je v Huttském prostoru..takže tam určitě může něco prodat..ale stejně bych dceru nevystavil takovému nebezpečí.

Vysvětlil wookovi a začal dávat souřadnice pro hyperprostor.
Tady Letová kontrola Coruscantu, oznamte cíl a důvod vaší cesty.
Ozval se dispečerův hlas, když se loď odlepila od země a zamířila k temnotě vesmíru.
Návrat nahoru Goto down
Dave Fox
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Dave Fox


Poeet p?íspivku : 260
Vyznamenání : Za zásluhy ve jménu Republiky
Registration date : 13. 07. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 12:34

Kapitola VIII (Wade Fox)


,,Zatraceně proč si prostě nedaj pohov. To se nemůžu jen tak proletět." Postěžoval si Wade.
,,Tady Letová kontrola Coruscantu, oznamte cíl a důvod vaší cesty." Ozvalo se znova.
,,Dobře, dobře." Wade stiskl komunikační tlačítko. ,,Zdravíčko! Cíl cesty je Nar Shadda a důvody chci navštívit blízkého přítele." Wade přerišil spojení a čekal.
,,Co když nás nepustí." Zeptal se wookiee.
,,Můj velký chlupatý příteli máš zbytečné obavy. Dispečer se ptá jenom, aby se jako neřeklo, pokud ovšem neplatí hromadný zákaz odletu nebo loď je hledaná, což o nás neplatí." Odpověděl klidným hlasem Wade.
,,Tady Letová kontrola Coruscantu, můžete letět." Ozvalo se z komlinku.
,,Díky. Konec." Odpověděl Wade. Pak nahodil hyperprostor a loď zmizela ve vesmíru.

* * *

Lov započal


Mezera - NEMAZAT!!! Loď vylétla z hyperprostoru. Před lovci se vynořila planeta Nal Hutta kolem níž obíhal pašerácký měsíc Nar Shaddaa.
,,Tak podívame se kde jsou." Řekl Wade skrz helmu.
,,Myslim že je mám. Jo měla by to bejt jeho loď, aspoň myslim. Zdá se že se náš obchodní přítel zastavil na Nar Shadda. Tam by sme je mohli lapnout." Řekl Wade a stočil loď směrem k měsíci.
,,Už se těšim." Pousmál se chlupáč.
,,Chlupáči nech jeho dceru mě a ty se postarej o Gilada. Veřím že se ti ho vystrašit povede lépe než mě. Jo a dej si bacha na Jedie. Ikdyž by to byla pro mě čest utkat se aspoň s jednim. Jsou to úcti hodný protivníci." Řekl Wade a poupravil si helmu.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 12:51

Kapitola IX(Krrresh)





Dobře mandaloriane..
Řekl Krrresh když loď pomaličku dosedla do jednoho z hangárů.
Mandalorian si vzal zbroj a vyšel ven, jeho příkladu následoval wook, který si vzal do ruky kuš.
Takže, jdeme na ně..sjedem se tady za 5 standartních hodin!
Rozkázal Mandalorian a zmizel v davu.
Krrresh se také vytratil ale dal měl ihned problém s kapesnim zlodějíčkem.Ovšem dvoumterový silný humanoid nahnal strach i zlodějovi.
Pomalým krokem si vyrazil do sousedního angáru.
Seděla v něm krásná nablýskaná korveta zvláštní konstrukce.
Krrresh si došel k vedoucímu hangáru.
Dobrý Den.
Řekl a zvedl jej za krk..
Co co chcete?
Zeptal se vedoucí koktavě..Krrresh mu položil pár jednoduchých otázek.
Do Dobře ale puste mě.
Wook jej hodil na zem a čekal.
Vim, jen že měl dceru..malou..šel směrem ke zdejším směnárnám ale povídal že dceru pošle ke strýci...to víte, málo kdo tady dává před kontrolou pozor!

Wook se usmál a zapnul komlink, na který vše nahrál.
Poté odeslal na frekvenci na kterou se domluvili s Mandalorianem v lodi.
Návrat nahoru Goto down
Dave Fox
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Dave Fox


Poeet p?íspivku : 260
Vyznamenání : Za zásluhy ve jménu Republiky
Registration date : 13. 07. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeFri Aug 15 2008, 14:22

Kapitola X (Wade Fox)


,,Vim, jen že měl dceru..malou..šel směrem ke zdejším směnárnám ale povídal že dceru pošle ke strýci...to víte, málo kdo tady dává před kontrolou pozor!" Wade vypnul komlink.
,,Že jsem si raději nevybral vystrašení Gilada." Usmál se Wade.
,,Takže to mám drobátko stížený, ale to mě nezastaví." Otočil jse a přistoupil ke speedr, který odcizil nějakému muži, který ležel omračený o kud dál. Nasedl a odletěl.
Mezera - NEMAZAT!!! Přistál před kantýnou, kterou již dobře znal. Nespočetkrát zde hledal informace při svých cestách na Nar Shaddaa.
Mezera - NEMAZAT!!! Vešel dovnitř a zamířil k pultu za kterým stál barman. Zdejší barman věděl o hodně věcí co se na Nar Shaddaa děli a za menší poplatek se o něc rád podelil.
Mezera - NEMAZAT!!! Wade hodil na pult dvacet kreditů a sundal si helmu. Wade měl krátce střižené černé vlasy. A měl také krátké černé strniště.
,,Drink a nějaké informace." Řekl Wade a smál se na barmana. ,,Co by ste chtěl vědět?" Zeptal se barman a schrábl kredity potom dal Wadeovi objednaný drink.
,,Před chvílí zde nedaleko přistál jistý obchodník jménem Gilad Omas." Začal Wade.
,,Ano, to vím Gilada znám na Nar Shaddaa obchoduje poměrně často." Řekl barman.
,,Měla by tu být i jeho dcera." Pokračoval Wade. ,,A ta by měla být u nějakého příbuzného. Potřebuju vědět kde ten příbuzný je." Dořekl a napil se drinku.
,,Jistě máte namysli Allyu. Jediný příbuzný, který přichází v úvahu je Owen bydlí odsud poměrně daleko." Wade mu podstrčil data projektor. Barman ho okamžitě sebral a zadal do něj polohu pobytu Owena. Potom data projektor vrátil Wadeovi, který si ho bezpečně schoval.
,,Ještě dotaz kolik je tý holce?" Zeptal se Wade, když si nasazovoval helmu.
,,Pokud vím tak něco kolem deseti let." Odpověděl barman.
,,Děkuji za pomoc dobrý muži." Pronesl Wade a hodil na pult ještě pět kreditů. Následovně kantýnu opustil. Nasedl na speedr a letěl na místo kde bydlel Owen.
Mezera - NEMAZAT!!! Na místo doletěl po delší době, protože opravdu bydlel poměrně daleko přesně jak řekl barman. Přistál na jednom s vyvýšených budov a pozoroval budovu hned na proti, kde se Owen nacházel.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitimeMon Jul 01 2013, 20:32

===================================================
POSTAVY
===================================================

Fan-Canon : Ano
Jméno : Krrresh
Dosělost : 68
Rasa : Wookie
Společenské zařazení : válečník
Speciální dovednosti : rozumí basiku a umí jej používat.
Hlavní zbraň : wookijská kuše
Éra : Stará Republika
Historie :Narodil se na Kashyyku, kde jej ale vyhnali kvůli problémům z dětství.Odešel na Coruscnat. Tam se seznámil s několika lovci a naučil se vše potřebné.Nyní ve věku 68(na wookie mladý) se nechá najímat na úkoly všeho druhu.

===================================================
Fan-Canon : Ano
Jméno : Wade Fox
Dospělost : 30
Rasa : Mandalorián
Společenské zařazení : Námezdní lovec odměn
Speciální dovednosti : Dobrý pilot a mechanik.
Hlavní zbraň : Upravená Blasterová puška typu E-5
Záložní zbraň : Dvě Blasterová Pistole typu WESTAR-34
Historie : Wade je Mandalorián každým coulem. Nosí Mandaloriánskou zbroj se znakem na rameni. Zbroj téměř nikdy nesundavá většinou pouze helmu. Wade se vyznačuje tím že nezabíjí pokud to není nezbytně nutné, ale pokud dostane zaplaceno, aby někoho zabil udělá to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





50 BBY - Beze jmenní Empty
PříspěvekPředmět: Re: 50 BBY - Beze jmenní   50 BBY - Beze jmenní Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
50 BBY - Beze jmenní
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Off-Topic :: Fanfikce-
Přejdi na: