OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 přihláška Koubi10

Goto down 
AutorZpráva
Koubi10
Vaders Apprentice
Vaders Apprentice
Koubi10


Poeet p?íspivku : 599
Age : 30
Vyznamenání : Věrný učedník Darth Maula
Registration date : 01. 02. 08

přihláška Koubi10 Empty
PříspěvekPředmět: přihláška Koubi10   přihláška Koubi10 Icon_minitimeMon Feb 04 2008, 13:35

Jméno:Koubi Morsal

Rasa:Zabrak

Planeta:Fallen


Povolání:tulák,nájemný vrah:před učením na Jediho


Zbraň:Světelná tyč


https://2img.net/r/ihimizer/img237/8329/tywx8.jpg


Poznámky:Jsem trpělivý,statečný,bojechtivý Zabrak,který se bude ze všech sil snažit,aby se stal rytířem řádu Jedi...


Schopnosti:Vcítění ostatních,Force push,force pull


Styl boje:rychlý,silný,obranný

Životopis:Už jako malý kluk jsem si rád občas utrhl hůl v lese a točil si s ní a hrál si na mocného Jediho.Jednou si toho můj zlý a zýkeřný otec všiml a napodlo ho,že toho využije.Když mi bylo třináct let tak mě otec zavedl k jeho známému,nějakému sithovi,aby mě naučil s tyčí jak se patří ohánět...Já jsem tedy poslušně nastoupil k tomu temnému pánovi jako jeho sithský učedník.Byl jsem opravdu dobrý,zuřivý a silný,ale jednoho dne jsem při svém tréninku v lese potkal dosud neviděnou sithovu dceru Miu...Okamžitě jsem se do ní zamiloval.Po dvou měsících jsme spolu utekli.Já se stal nájemným vrahem a ona byla služkou u bohatých měšťanů.Takhle jsme živořili dokud na jsem jednoho dne nebyl na misi a mou milovanou velice bolestnou smrtí zabil jeden z mých nepřátel.Byl jsem zhroucen a dlouho se vzpamatovával,zbyly mi jen mé schopnosti a má modrá světelná tyč.Chtěl jsem s tím žalem skončit,tudíš jsem zašel za mocným mistrem Potanem,aby mě naučil moci světlé strany a vyučil mistrem Jedi.

Barva tyče:modrá


Obrázek postavy:
přihláška Koubi10 301px-ZabrakNEGAS

Pzn.:chtěl bych být vycvičen mistrem Potanem...
Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.lorica.ic.cz
 
přihláška Koubi10
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: