OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Největší propadák(anketa)

Goto down 
+35
Vegi
ScorpiO
ROOOM
Aggofan
Esme du Feu
Andrew26
Mandalorian
Cross
Darth Minder
Darth Anor
CharlieV
Elinor Yall
Ultimate
Darth Majkl
lord mikerrus
Darth Anyt
carbon
Cynamon
Padme von Kell
Cody
Tik & Tok
Xavier
Gralen
Darth Eternal Hatred
Derk Yall
Lance Stone
rybaflei
vooj-tae
stanly20
An-Drew Deer
Lukin013
Undertaker
Potan von Kell
darth t-error
Ruplikon
39 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Jaká byla podle vás nejhorší episoda?
 E1-Skrytá Hrozba
 E2-Klony útočí
 E3-Pomsta Sithů
 E4-Nová naděje
 E5-Impérium vrací Úder
 E6-Návrat Jediho
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 19 2009, 11:59

Tak na tatooinu toho z masakru tuskenů moc neukázali. To i delší scéna byla jak votom říkal padmé, takže to příliš za plus neberu.
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 19 2009, 16:07

Nejhorší? Sloni útočí :elephant:
Zbytečně moc nudnejch dialogů (v případě Anakina i monologů)
ani Geonosis to nevyvážil

Nejlepší? Episoda V

(celkově dle mně od nejlepšího k nejhoršímu: V, IV, VI, III, I, II)
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 25 2009, 22:55

Akorát tu všichni píšete že ep II je nudná do geonosis. Neni to pravda (taky nejsem na ty love story s anakinem a padme) vemte si kamino Jango vs Obi-Wan, nebo tatooine Anakin a Tuskeni.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 26 2009, 00:08

Tak nevim, dost lidi tu pise epizodu 2, ja si nemyslim ze je o nicem, tak je jasny, ze dialogy Ani/Padme jsou pro neromantiky nezazivny, ale je to taky cast pribehu a podle me dost podstatna, protoze kdyby se Ani nezabouch do Padme, ve treti epizode by asi Palpatina tak nebranil, chtel aby zustal nazivu hlavne kvuli tomu, co mu predtim nakecal, ze mu pomuze zachranit Padme..Takze tahle epizoda je hodne o tom, co je pricinou toho, proc Anakin nakonec podlehne temne strane..
Jinak podle me jsou vsecky epizody naprosto skvely, jen v 1 mi vadi JarJar, kdyby ho tam bylo min nezlobila bych se..Nejlepsi mi prijde 5
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 26 2009, 11:24

Cody napsal:
nebo tatooine Anakin a Tuskeni.

Tak to byla taky hrůza, mohli tam dát jak any vyzabíjí celej tábor ale místo toho tam daj ejnom jak zabije dva strážný
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 26 2009, 11:46

Potan napsal:
Cody napsal:
nebo tatooine Anakin a Tuskeni.

Tak to byla taky hrůza, mohli tam dát jak any vyzabíjí celej tábor ale místo toho tam daj ejnom jak zabije dva strážný

Tobě se taky nic nelíbí. Tak si o tom běž popovídat s Lucasem proč to tam nedal.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 27 2009, 22:53

U mě žádnej film, ale nejhorší je že LucasArts odmítly vydat Force Unleashed na PC. To je největší propadák a hodně mě tim nas... Nějaký blbý PS2 a jiný konzole nemám. A argumentovat, že PC je mrtvá konzole je úplná kokotina. Exclamation Exclamation
Mad
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 27 2009, 23:20

Oni nearguentovali, žme je to mrtvá platforma, ale žme by to PC eutáhlo, což je ještě větší lež než obvyklé propagace o pirátství
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 28 2009, 13:30

Njn, to mě taky nasraly že to na PC nebude. Kvůli tomu si přece nebudu kupovat konzoli. Neutral
Návrat nahoru Goto down
carbon
High Jedi General
High Jedi General



Poeet p?íspivku : 402
Registration date : 30. 05. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 28 2009, 15:55

Já si hlavně kvůli tomu koupil PSP Very Happy a musím říct že je opravdu škoda, že to není na PC
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 29 2009, 10:34

No tak s FU mi taky nadzvedli mandle, a ty jejich vymluvy byly fakt trapny.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Darth Anyt
Sithský lord
Sithský lord
Darth Anyt


Poeet p?íspivku : 1453
Age : 30
Vyznamenání : Temno-temný Sith,prezývaný "čierny šíp" ,Maulov učedník
Registration date : 26. 10. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05 2009, 12:15

EP IV je najhoršia.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05 2009, 13:08

Nemozne, aby byla nejaka horsi nez jina Very Happy
Návrat nahoru Goto down
lord mikerrus
Temný Jedi
Temný Jedi
lord mikerrus


Poeet p?íspivku : 419
Age : 30
Vyznamenání : Odvaha :žít se svojí rodinou
Registration date : 02. 11. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 07 2009, 10:20

Jak jsem psal jinde epizoda 1 by se měla avysílat v kouzelné školce Very Happy ale kdyby jste sem dali klonové války tak hlasuju pro to .
Návrat nahoru Goto down
Darth Majkl
Adept
Adept
Darth Majkl


Poeet p?íspivku : 28
Age : 32
Vyznamenání : General, Vyznamenání Hrdiny z Mandalorianských Válek
Registration date : 26. 08. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 26 2009, 20:15

Nemůžu říct, že by se mi vyloženě nelíbil nějaký díl ale nejméně mě zaujal díl 4. Hlavně ten boj Vader vs Obi. Se tam vůbec nehýbali a bylo to trapné šmrdlání s lasery. Asi bych tu část natočil být Lucasem znova. Je tu eště pár věcí co mam na srdci.
Proč většina zvás vidí ep 1 jako dětskou? Mě to moc dětské nepříjde. To kvůlu Jar Jarovi nebo co?
A co epizoda 2 ta mi přišla taky dobrá nevim co proti tomu máte. Jak tady už někdo psal, kdyby anakin nebalil Padmé tak by nebyli asi další epizody, protože by se anakin nestal Vaderem.

Já beru vaše názory jen bych chtěl slyšet vysvětlení. Neberte to zle.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 26 2009, 20:26

Darth Majkl napsal:
Jak tady už někdo psal, kdyby anakin nebalil Padmé tak by nebyli asi další epizody, protože by se anakin nestal Vaderem.

ty jsi muj clovek Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Majkl
Adept
Adept
Darth Majkl


Poeet p?íspivku : 28
Age : 32
Vyznamenání : General, Vyznamenání Hrdiny z Mandalorianských Válek
Registration date : 26. 08. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 26 2009, 20:34

tak to jsem rád, že aspoň někdo se mnou souhlasí Smile
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 26 2009, 21:00

tak ja to tu psala, ze kdyz by anakin padme nebalil, zadny dalsi epizody by se nedely..
podle me je to navic udelany i vkusne, zadna blba cervena knihovna, jak furt nekdo rika.. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 27 2009, 17:52

tak promiň ale záběry jak se tam zamilovaně válej po louce sou z čer. knih.
jinak co se týče souboje z ep. IV tak tehdy nebyly možnosti jak udělat něco o moc lepšího, a předělávat ho teď jen proto že to jde líp, je krávovina, (ještě větší než změna ducha anakina na konci ep. VI)
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 27 2009, 18:18

šmrdlání s lasery... no je pravda že to tehdá ani jinak udělat nemohli, a propos, moc by mi tam neseděl stařík metající salta, tobě jo...? jo je fakt že v nových dílech se tam přibelhá yoda, odhodí hůlku a začne předvádet špičkovou gymnastiku, ale to sem nepletme. Prostě podle mě se to má nechat tak jak to je, aby to nevypadalo nakonec hůř.

druhá epizoda.. nevím, prostě mě ty zamilované pasáže nudí. Asi nejsem správný romantik Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 27 2009, 18:36

Chybou nové trilogie je to, že je jen o Anakinovi a Padme, to vše okolo, boje, kloni, to je taková omáčka, ale vše se to tam točí kolem vztahu Anakina a Padme, převážně třetí epizoda.

Ve staré trilogii se to točilo okolo boje mezi Impériem a povstalci a o posledním Jediovi, a vztahy tam byly jakožto bonus navíc. To je asi důvod proč mám radší starší trilogii, i když vizuálně se mi ta nová líbí víc (některé pasáže)
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 28 2009, 20:08

Xavier napsal:
tak promiň ale záběry jak se tam zamilovaně válej po louce sou z čer. knih.

no tak promin, ale jak bys asi chtel ve filmu naznacit ze se dva lidi milujou? Rolling Eyes
podle me to mohlo skoncit mnohem hur.. Wink

co se tyce souboje Vader a Obi-wan v ep.IV, budme radi ze dopadl jak dopadl.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 28 2009, 20:15

No ono stačí, když mu to prostě řekne, jako Leia Hanovi Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 28 2009, 20:37

no jo, ale Leia s Hanem neresili zakazany vztah Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 28 2009, 20:56

no to je fakt, jim to neměl kdo zakazovat. Stejně zakázané vztahy jsou na houby, nevydrží a pak jsou z tohojen traumata a polízanice, vím svý.. ale konec OT!
Prostě a jednoduše, sw nevyhledávají romantici, ale lidi co je zajímají boje a sci fi takže je logicky zamilované scénky nudí. Laughing kor ty scénky kde není nic vidět Laughing pokud se jedná o chlapce ve věku kolem 16 let, což bych řekla, že jich je nejvíc, jakási SW cílová skupina.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Sponsored content





Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Největší propadák(anketa)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: