OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Největší propadák(anketa)

Goto down 
+35
Vegi
ScorpiO
ROOOM
Aggofan
Esme du Feu
Andrew26
Mandalorian
Cross
Darth Minder
Darth Anor
CharlieV
Elinor Yall
Ultimate
Darth Majkl
lord mikerrus
Darth Anyt
carbon
Cynamon
Padme von Kell
Cody
Tik & Tok
Xavier
Gralen
Darth Eternal Hatred
Derk Yall
Lance Stone
rybaflei
vooj-tae
stanly20
An-Drew Deer
Lukin013
Undertaker
Potan von Kell
darth t-error
Ruplikon
39 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Jaká byla podle vás nejhorší episoda?
E1-Skrytá Hrozba
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting1332%Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting12
 32% [ 47 ]
E2-Klony útočí
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting1323%Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting12
 23% [ 34 ]
E3-Pomsta Sithů
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting133%Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting12
 3% [ 5 ]
E4-Nová naděje
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting1324%Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting12
 24% [ 36 ]
E5-Impérium vrací Úder
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting138%Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting12
 8% [ 12 ]
E6-Návrat Jediho
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting139%Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Voting12
 9% [ 14 ]
Celkem hlasů : 148
 
Back

AutorZpráva
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 23 2011, 13:28

flambovanýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 41
Registration date : 28. 02. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ep. I   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 07:03

Upřímně - doufám, že za celou "Novou Trilogii" skončí Lucas v pekle. Filmy by to nebyly úplně špatný, jen se neměly jmenovat StarWars, protože narozdíl od "Starý trilogie" to je popcornová záležitost pro teenagery (a tohle myslím jako nadávku) a zároveň pěkně ilustruje, jak hluboko vkus dnešní mládeže klesl. Trapný fekální mumor, komická postavička tak trapná, že i Dale z Rychlý roty je proti ní superhrdina, a Qui-Gon Jinn s Maulem to prostě nezachrání. O stupidní bitvě nakonec se radši nebudu vyjadřovat.

Co se týče Anakina - málo ho řezali, fracka rozmazlenýho, ObiWan na jeho výchovu očividně nestačil.

Btw. kdyby někdo pochyboval o zaslouženosti vařící olejové lázně pro pana Lucase, ať se podívá, co v rámci "remasterizace" provedl se starou trilogií (je tu na to vlákno, víc říkat netřeba).
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 11:29

ja myslim, ze oproti TCW je nova trilogie vrcholny dilo kinematografie lol!

Kazdopadne me zas az tak strasna neprisla, bylo tam to, co tam byt vlastne melo, jen obejit se to bez jiste debilni usate existence, je fakt, ze ty filmy by byly lepsi.. Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 11:35

CharlieV napsal:
Trapný fekální mumor, komická postavička tak trapná, že i Dale z Rychlý roty je proti ní superhrdina

Ach, ano. Mě ten "humor" taky přišel křečovitý a nehodící se. Hlavně začátek Ep III je rodinná komedie, kde nechápu komu kromě dětí se může líbit scéna v hangáru se artooem a dvěma SBD, z které se snaží Lucas udělat ponuré dílo...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Andrew26
Adept
Adept
Andrew26


Poeet p?íspivku : 40
Age : 27
Registration date : 02. 07. 10

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 12:50

A zrovna tu scénu kdy R2 stylově přejede 2 SBD mám strašně rád. Ukazuje že neni jenom pitomej droid na otvírání dvěří a hackování počítačů, ale že je celkem inteligentní neživá bytost co si dokáže poradit.

citace :
to je popcornová záležitost pro teenagery (a tohle myslím jako nadávku)
Za tohle bych tě býval kopnul protože tehle trend, že teenageři jsou něco míň, blbí atp. mi jako jednomu z nich celkem hýbě žlučí.

A ano, mám radši novou trilogii než starou. Příčinou asi bude to, že jsem mladší než vy a to, že jsem viděl filmy podle timeline a ne podle datumu vydání, ale stará trilogie pro mě prostě není tak "starwarsácká" jako ta nová. (Chápu, je to paradox když ona začala SW) Je to na mě prostě moc pohádka. Je to jenom subjektivní názor, takže prosím když budete chcít něco házet, tak vyměňte kameny za shnilá rajčata, ať to přežiju ve zdraví. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 13:00

Tady jde spíš o to, že z těch 2 SBD jsou pak trochu trollové Very Happy

K tomu, že ti to hýbe zlučí, to je normální, nám všem to také kdysi hýbalo a teď s ohledem se tomu smějeme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 14:11

ja tu scenku mam nahodou taky rada, protoze Artooa celkove mam ze SW nejradsi Laughing
a tady tem dvou droidum krasne nakope zadek, i kdyz je obyc mechanik Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 14:18

Andrew26 napsal:
A ano, mám radši novou trilogii než starou. Příčinou asi bude to, že jsem mladší než vy a to, že jsem viděl filmy podle timeline a ne podle datumu vydání, ale stará trilogie pro mě prostě není tak "starwarsácká" jako ta nová. (Chápu, je to paradox když ona začala SW) Je to na mě prostě moc pohádka. Je to jenom subjektivní názor, takže prosím když budete chcít něco házet, tak vyměňte kameny za shnilá rajčata, ať to přežiju ve zdraví. Laughing

Tak zrovna nevím, co působí víc pohádkovitěji, nejvíc mi asi přijde pohádková episoda 1. a tu mám hodně rád. Very Happy A neboj, tady se kameny, ani rajčata nepoužívaj Wink IIA či ISB řeší tyhle věci trochu víc osobněji Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 14:25

a nebo se hazou cihly

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 14:37

Ano, neandrtalska cast fora haze cihly, ze Mande Laughing
Ale zpet k tematu! Admin power

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Esme du Feu
Handmaiden
Handmaiden
Esme du Feu


Poeet p?íspivku : 1205
Age : 30
Vyznamenání : Potanova služebnice
Registration date : 16. 07. 10

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 17:53

podle me ctyrka, nemuzu z Lukovych tupych vyrazu Very Happy

_________________
*Winter is coming*
Návrat nahoru Goto down
Darth Minder
Sith
Sith



Poeet p?íspivku : 228
Age : 38
Registration date : 08. 08. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 18:23

To je vadný že je EP II na 2.místě Very Happy Mě se hodně líbila scéna na Geonosis (coloseum) , jak bojoval Windu s Jangem Smile
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 18:26

mě ne,protože to vyhrál nějakej malej Jedi....
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 18:27

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Rm1kv3
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Rm5vj6
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 19:18

Derk Yall napsal:

Tak zrovna nevím, co působí víc pohádkovitěji, nejvíc mi asi přijde pohádková episoda 1. a tu mám hodně rád. Very Happy A neboj, tady se kameny, ani rajčata nepoužívaj Wink IIA či ISB řeší tyhle věci trochu víc osobněji Twisted Evil Very Happy

a někteří jedinci považují epizodu I za zvrhlost, kterou před vrcholem zvrhlosti zachraňuje tCW, Ewoci a Star Wars Holliday Special... epizodu I NESNÁŠÍM. Laughing

(nevšímejte si chybějící argumentace, tohle je pokračování partnerské hádky ohledně Derkova (ne)dobrého vkusu )
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Andrew26
Adept
Adept
Andrew26


Poeet p?íspivku : 40
Age : 27
Registration date : 02. 07. 10

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 22:28

Derk Yall napsal:
Tak zrovna nevím, co působí víc pohádkovitěji, nejvíc mi asi přijde pohádková episoda 1. a tu mám hodně rád.
Dobře, jednička je dost pohádkou, ale stejně mi víc jako pohádka přijde příběh o klukovi z farmy, kterému cestou pomáhají duchové těch nejhodnějších a který zničí dva nejobávanější muže galaxie tím, že zahraje na city zlem prožraného zkorumpovaného sitha, který přiškrtil svou manželku a vyvraždil chrám plnej malých dětí bez mrknutí oka.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 25 2011, 22:46

Už jsem se někdy zmínil o tom že mi přijde jako **** a ***** a ****** mít v hexalogii propadák?

_________________
Největší propadák(anketa) - Stránka 4 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 41
Registration date : 28. 02. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kraviny a pohádky   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 09:03

Andrew26: když se bereš za teenagera, ok, tak to sem tě asi urazil. Já mládež dělim na teenagery (to je ta stupidní hamburgrožroutská část) a mládež, to je ten zbytek, co má mezi ušima i něco jinýho než drátek.

Btw: StarWars jsou pohádka. Sice zasazená do trochu netradičního prostředí, ale jinak tomu všecko odpovídá (hloupej Honza, kterej se vydává zachránit krásnou princeznu z rukou zloducha, a cestou mu pomáhá trio moudrý+prohnaný+chlupatý). Místo X-Wingu mohl mít klidně koně a bylo by to to samý XD

Mě spíš jde o to, jak Lucas zaměnil celý vyznění nový trilogie (víceméně jí zestupidněl a směřoval na dvanáctiletý publikum) a jak dodrbal i starou trilogii, aby jí tímhle směrem posunul. Bohužel, moderní ILM triky mu to umožnily :/
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 10:10

Celou novou trilogii dle me nesmeroval na maly publikum, to spis pouze tu jednicku, kam se to asi i hodi, kdyz je Anakin jeste decko..

Treba ep. III mi teda smerovana na maly publikum nepripada, protoze na to je tam moc vrazdeni, zrad a celkove JE takova temnejsi.. I kdyz to na zacatku treba nevypada, za me uz z toho ta temnota dycha i na tom zacatku teda...

Ep. II je takovej prechod mezi I a III, je tam laska, ale uz jsou tam i ty Anakinovy zly sny, vyvrazdeni vesnice tuskenu..

Rozhodne to jako ty teda nevidim..

Uznavam, nova trilogie je uplne jina, nez ta stara, ale me se to nahodou libi, aspon chapu, kdyz v ty stary pak Obiwan rekne, ze svetelnak je zbran z civilizovanejsich dob, tak mi to tak proste sedi..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 41
Registration date : 28. 02. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Nová trilogie   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 10:40

Padme: já zjišťuju, že mi z nový trilogie v hlavě zůstala fakt jen ta jednička a pak velkej guláš Sad

Je fakt, že pozdější vystoupení JarJara jsou v roli "užitečného idiota" a dekorace, ale celkově je to takový divně namixovaný. Ve starý byl sice taky humor, ale mnohem příjemnější mi přišlo slovní špičkování C-3PO a R2 než ten situační humor použitej v nový.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 10:45

Tak me prijde jako blbej humor akorat Jar Jar, to je vazne spatnej vtip v cely ty novy trilogii Laughing
Plus obcas v tu dobu jeste arogantni Obiwan obcas hodi debilni vtipek.. Ale jinak mi to tak zly neprijde Smile
Ale osobne mam teda radsi starou trilogii nez novou Smile

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Minder
Sith
Sith



Poeet p?íspivku : 228
Age : 38
Registration date : 08. 08. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 11:19

Já beru obě trilogie jako dějovej celek ale jinak bych se přiklonil k té starší Smile
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 15:53

Mno já ze starý trilogie viděl jenom E5 bohužel Crying or Very sad .Teď někde hledám i ty další epizody ale ten českej dabing v tom je. . . mno radši se nebudu vyxjadřovat.Ale E5 se my skutečně libyla i přes ten debilní dabing.
Návrat nahoru Goto down
Darth Minder
Sith
Sith



Poeet p?íspivku : 228
Age : 38
Registration date : 08. 08. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 15:58

Aggofan napsal:
Mno já ze starý trilogie viděl jenom E5 bohužel Crying or Very sad .Teď někde hledám i ty další epizody ale ten českej dabing v tom je. . . mno radši se nebudu vyxjadřovat.Ale E5 se my skutečně libyla i přes ten debilní dabing.

koukni se na ulozto.cz tam to bude Wink jo a taky koukni do topicu výuky čj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 26 2011, 16:02

detaylus napsal:
Aggofan napsal:
Mno já ze starý trilogie viděl jenom E5 bohužel Crying or Very sad .Teď někde hledám i ty další epizody ale ten českej dabing v tom je. . . mno radši se nebudu vyxjadřovat.Ale E5 se my skutečně libyla i přes ten debilní dabing.

koukni se na ulozto.cz tam to bude Wink jo a taky koukni do topicu výuky čj Very Happy

Very Happy Já vim s tim psaním mám dost problémy.Sem už asi dlouho ze školy. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší propadák(anketa)   Největší propadák(anketa) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Největší propadák(anketa)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: