OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Galactic warriors-moje universum

Goto down 
+2
Undertaker
kapitán Kirk
6 posters
AutorZpráva
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeTue Aug 19 2008, 11:38

V daleké části vesmíru kam se nikdo z naší galaxie nikdy neodváží je stroj který stojí za zmínku. Pomocí něj se dá cestovat časem. Několik frakcí o něj bojuje, je však stále záhadou jak funguje a kdo ho vyrobil...
Daleko za hranicemi naší galaxie leží obrovská část vesmíru kde byste mír hledali velice dlouho. Zuří tam neustálá válka o SPČP (stroj pro časový přesun).

Od objevení SPČP je letopočet Galaktických válek.

0-Objevení SPČP aliancí svobodného vesmíru, tento rok nazýván bod času
7-Rostoucí zájem pirátského impéria o SPČP
11-První boje mezi aliancí a impériem
24-Do již častých bojů se vkládá středogalaktická říše
33-Středogalaktická říše uzavírá spojenectví s pirátským impériem
45-Aliance svobodného vesmíru často prohrává a stahuje se
45-72-Aliance musí ustupovat
73-K alianci se připojuje Etrinská unie
84-Aliance s pomocí Etrinů začíná vyhrávat
85-197-Neustálá válka
198-Středogalaktická říše přestává být spojencem pirátského impéria, hodlá ho zničit
203-Pirátské impérium je v úzkých, žádá o pomoc východogalaktický odboj, společnost několika soustav která drží svou pozici a občas podniknou prudký výpad proti některé frakci
221-Pirátské impérium spolu s odbojem odolává útokům středogalaktické říše
249-Středogalaktická říše je oslabena náhlými útoky impéria a k tomu ještě musí odolávat alianci
307-Odboj se stává součástí impéria, zahajují časté útoky na alianci, s říší už moc nebojují.
315-Všechny tři frakce jsou dost vyrovnané, boje stále pokračují
330-Vědci aliance odhalili jak SPČP funguje a zkoušejí první testy
342-Do galaxie vstupuje nová rasa s technologiemi značně převyšujícími jakékoli v této galaxii
345- Zjištění že ona nová rasa(Talranité) vyrobila SPČP a ztratila ho. Čekala na signál který lze vydat jedině tím, že se stroj aktivuje
347-Vrácení SPČP Talranitům, všechny frakce získaly část jejich techniky a začínají zkoumat nové technologie a zbraně
351-Spojenectví mezi aliancí a Talranity
367-Impérium i říše vyzkoumaly nové zbraně na základě technologií ukradených Talranitům, začíná další válka

Teď trochu techniky od Aliance svobodného vesmíru

Vysokoenergetická puška
Byla vyvinuta společností Sunfire pro alianci v době kdy válčila s Talranity. Byla to jediná zbraň která na ně zaručeně působila.

Pistole galaktických válečníků
Pistole pro elitní jednotku Aliance vyráběly dílny aliance. Je to upravená verze standartní laserové pistole.

Přenosné plasmové dělo

Je určeno pro obranu důležitých pozic. Jeho výhoda je lehkost, takže ho několik lidí snadno přenese jinam.

Projektilová opakovačka FX-73
Používala se v době kdy aliance teprve začínala fungovat a ve středogalaktick říši vládla demokracie. Říše ji od aliance hodně kupovala, později byla jako všechny projektilové zbraně nahrazena paprskovými zbrańěmi. V různých modfikacích sloužila spolu s projektilovým samopalem EE-41 i v galaktické válce. Kvůli její lehkosti a skladnosti se používala hodně u policie.

Vlády
Alianci vládne rada ve které jsou zástupci všech ras které v alianci jsou.

Pirátské impérium vzniklo ze skupin pirátů které proti sobě válčily a poté aby byly silnější se dohodly na míru. Impériu vládnou bývalí velitelé pirátských skupin.

Středogalaktická říše byla nejprve demokratická, později se však jeden vysoko postavený politik se spoustou přívrženců ujal vlády a všechny politiky kteří odmítali jeho vládu nechal popravit. Nikdo neví jak se mu podařilo tak rychle získat absolutní vládu. Někteří mluví o tajném zařízení které je schováno v podzemí pod jeho palácem.

O vládě v říši Talranitů se toho moc neví. Někteří říkají že je řídí superpočítač, jiní že je vede vyšší forma života.

Znaky

První a velice primitivní verze.

Aliance svobodného vesmíru (ASV)
Galactic warriors-moje universum Alianc10
Středogalaktická říše (SŘ)
Galactic warriors-moje universum Rise_l10
Pirátské impérium (PI)
Galactic warriors-moje universum Imperi10
Talranité
Galactic warriors-moje universum Talran10


Naposledy upravil kapitán Kirk dne Fri Aug 22 2008, 11:30, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeTue Aug 19 2008, 12:04

Nic o státním zřízení jsme se nedočetl...
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeTue Aug 19 2008, 12:21

pozdějc napíšu
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 00:08

Dodány informace ohledně vedení frakcí, jdu dělat znaky frakcí.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 09:37

Znaky všech čtyř frakcí jsou editlý.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 09:39

Vidím, celkem zajímavé znaky, ale možná by vypadali lépe pokud by byly symetricke
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 09:53

To nemaj bejt
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 10:04

Vypadají jako znaky orkských kmenů z W40k. rofl
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 10:06

Tak znaky nechme na pokoji ne?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 10:12

Ok, jinak jaká je výzbroj armád?
BTW: Dej si nějakej avatar ::derkyaled::
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 10:13

myslíš zbraně nebo techniku
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 10:16

Obojí
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeThu Aug 21 2008, 10:44

no tak zbraně...v Alianci paprskový a občas nějaká ta plasma, vojáci aliance na sobě nosej normální uniformy se spoustou detektorů (teplo, pohyb, zvuk, ...). Specielní jednotka Aliance-Galaktičtí válečníci nosí Uniformy vyrobené z nanovláken a používají modifikované zbraně se spoustou výhod oproti základním verzím (víc módů střelby, větší zásobník, ...).

Pirátské impérium používá většinou plasmový zbraně, občas nějakou paprskovou a mají i pár projektilových. Jsou také zdatní v používání výbušnin. Vojáci impéria nosí specielně tvrzené brnění kvůli kterému všechny projektilové zbraně nepřátel ztrácí účinnost.

Ve středogalaktické říši se používají plasmové a chemické zbraně. Paprskových je jen pár. Vojáciříše nosí standartní uniformy s detektory (jako u Aliance).

Talranité používají biozbraně (účinky jsou různé, například výstřel se přichytne k noze a postupně vysaje všechnu krev). Požívají také upravené paprskové a v malé míře chemické zbraně.

Technika...

Aliance používá pásová vozidla s možností krátkého tryskového letu. Dále pak vznášedla která mají možnost dlouhého letu přes vodu což je kolikrát velice důležité. některá vznášedla mohou unést i tank. Hojně se používají lodě a ponorky. Také u Aliance určitě uvidíte letadla s možností krátkého letu do vesmíru.

Impérium používá pohon poháněný plasmou který drží vozidla ve vzduchu, u Impéria se vám nestane že by jste viděli něco na zemi, leda tak v garáži. používají velká letadla která se dají použít i jako vesmírné stíhačky. námořnictvo téměř nemají, jen pár ponorek a lodí.

Říše používá pouze pozemní techniku, pokud má něco převézt přes moře, pošle to částicovou poštou což je něco jako transportér v ST akorát že tady ty částice jdou potrubím.

Talranité používají biovozítka s možností změnit se téměř na jakýkoli typ vozidla.

Vesmírná technika...

Aliance používá lodě s titanovým pláštěm a možností polarizace (NX-01 v ST). zbraně tvoří paprsková a plasmová děla, déle 2 typy torpéd: Energetická (ruší štíty) a plasmová (ničí trup). Pohon je impulsní, raketový turbopohon který vydrží pár minut a klasický warp pohon.

Impérium má lodě s plátováním z různých kovů a Plasmové štíty které přilnají k trupu. Zbraně používají plasmové a iontové. Pohon impulsní a upravený warp.

lodě říše mají Silný trup z kovu zvaného Druacel, jejich štíty jsou energetické(jako u Aliance) avšak mnoho nevydrží. Zbraně iontové a paprskové. Pohon velice silně upravený impuls a turbowarp.

talranité mají organický přispůsobivý trup, většina torpéd na ně neplatí. Ačkoli postrádají štíty, jejich trup to více než vynahradí. Mají rychlý raketový pohon který navíc dlouho vydrží a používají časový warp(mnohem rychlejší než turbowarp, s časem nemá nic společného).
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeSat Sep 06 2008, 07:46

Radary aliance

Standartní krátkodosahový radar

V různých modifikacích je používán již hodně dlouho. Je schopen zachytit obyčejné letouny nebo lodě které jsou na orbitální dráze. Je také možné zaměřit ho na místo na mapě, může být veliké10 km čtverečních. Na tomto místě pak odhalí i většinu maskovaných jednotek pomocí detektoru zvýšené energie.

Univerzální skenovací radar

Novinka, začal se používat až při válce s talranity. Nemá takový dosah jako obyčejný radar, je však vybaven spoustou detektorů. Mezi ně patří detektor tepla, zvýšené energie a další. Má také velice výkonný sken schopný proniknout standartním protiskenovacím pancířem. Pro případ nouze může odpálit 4 rakety.

Obranný částicovo-raketový radar
Radar s minimálními skenovacími možnostmi, avšak dlouhým dosahem. Je vybaven 12 raketami a 2 částicovými disruptory.

To je tak vše, později napíšu radary impéria a říše.

Ještě bych se chtěl omluvit Roddenberrymu že používám maskování a disruptor. (I když v hrobě si to asi těžko přečte Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 16:25

Alianční paprskové dělo Triple-thunder

Toto těžké paprskové dělo vzniklo pro boj proti Talranitům. Na jeho tajném výzkumu se podíleli nejlepší vědci Aliance. Původně mělo jít o protipancéřové dělo proti Středogalaktické říši, avšak kvůli hrozbě Talranitů bylo poupraveno. Je použitelné pouze u velkého zdroje energie protože najednou střílí 3 paprsky různého typu. Přemisťování je jednoduché, ale velice pomalé. Na spodní desce děla je 5 antigravitátorů které ho v případě potřeby vyzvednou do vzduchu. I v této podobě dokáže rozstřílet loď Říše nebo Impéria. Stačí přidat modifikátor paprsku který způsobí že dělo místo tří paprsků vystřřelí 1 velice silný paprsek. Ten obvykle prorazí štíty i trup na první výstřel. Dělo má primitivní zaměřovač kterým se dá přibližně určit kam má střílet, pokud je spojeno se standartním radarem Aliance, je možné zaměřit každý paprsek zvlášť. Provádějí se pokusy s dělem stejného principu, které však místo energie střílí paprsky elektronů.
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 16:40

sakra všichni sem něco dopisujou, tak asi taky něcio přidám do svýho.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 16:41

Tak začni, ale zkus se vyjádřit k mýmu když už sem píšeš.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 17:46

když střílí 3 paprsky najednou, jak můžou jít každej namířit na jinou stranu?

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 17:47

Představ si to jako 3 svázaný pušky. Každou z nich jde zaměřit trochu jinam.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 17:48

No ale zhruba to musí mířit na stejný místo, když to střílí zaráz.

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 17:50

To jo, nejde aby to střílelo každej uplně jinam.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 18:04

Thunder-rain

Velice používaná modifikace děla Triple-thunder. Dělo je namířeno k obloze a na oběžnou dráhu planety je vysazeno několik specielně upravených satelitů. K dělu se ještě připojí výkonný počítač a specielní zařízení pro spojení se satelity. Z obranného děla se tak stává obléhací zbraň. Počítač vypočítá dráhu a rychlost satelitů. Poté vystřelí paprsky a ty se od satelitu odrazí a vrátí zpět na povrch planety. Počítač musí vypočítat úhel odrazu paprsků aby dopadly na určené místo. Satelity mají 2 módy. Vrátit 3 paprsky v plné síle nebo je rozdělit na několik slabších. Druhý mód je výhodný pro likvidaci lehce obrněných jednotek na větší ploše. Dříve docházelo často k chybě že počítač zachytil satelit na blízké planetě kde byla tyto děla použita také. Tím se stávalo že paprsky se od satelitu neodrazily správným úhlem. Proto bylo ke každému počítači přiděleno 5 satelitů a později byla přidána možnost k jednomu satelitu připojit několik počítačů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Galactic warriors-moje universum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactic warriors-moje universum   Galactic warriors-moje universum Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Galactic warriors-moje universum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vikingerovo universum
» Universum contra sulum alius
» The Galactic Empire
» GAG (Galactic Alliance Guard)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Off-Topic :: Fanfikce-
Přejdi na: