OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mace Windu

Goto down 
+32
Syntax
Ashoka
Andrew26
J.T.Bansbi
Darth_Radim
Jaldithas
Orita-kill
Jakkob Killer
Kiaayla
Muuurgh
Darth Eternal Hatred
Cody
Padme von Kell
Gralen
gehita
pitris
Ki
Xavier
Wrait
Darth Gryat
carbon
Mandalorian
atat
Derk Yall
Lukin013
William
Ruplikon
kapitán Kirk
Dash
Potan von Kell
Knight
Checkman
36 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 13:24

nechtěl aby se ostatní nudili tak jim taky něco nechal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 13:25

pitris napsal:
nechtěl aby se ostatní nudili tak jim taky něco nechal Very Happy

Já to myslím vážně... Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 13:32

U toho videa jsem se hezky nasmál. Měli jste ho dát do vtipů. rofl
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 13:38

Cody napsal:
U toho videa jsem se hezky nasmál. Měli jste ho dát do vtipů. rofl

Proč jako? Myslíš že by to nezvldánul? Question
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 22:44

Ne, nezvládnul.
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 22:50

Cody napsal:
Ne, nezvládnul.

Aha, takže CLone Warsy se dělali jen tak pro srandu, viď? Aby se člověk zasmál... Blbost, jasně že by to zvládnul! Pro ic a za nic to tam takhle neudělali...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 22:57

Nezvládnul by celou armádu sám. V Clone Wars z něj udělali moc velkýho machra. Ty droidy by nezvládnul. Když by šli všichni najednou, tak nemůže uhlídat každej blasterovej výstřel a k tomu používat sílu na shazování a ničení + si vem že se taky musí unavit a nevydržel by to. Udělali z něj prostě něco co neni.
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 22:59

Cody napsal:
Nezvládnul by celou armádu sám. V Clone Wars z něj udělali moc velkýho machra. Ty droidy by nezvládnul. Když by šli všichni najednou, tak nemůže uhlídat každej blasterovej výstřel a k tomu používat sílu na shazování a ničení + si vem že se taky musí unavit a nevydržel by to. Udělali z něj prostě něco co neni.

To tam udělali z mnoha postav, né jen z něj... Jinak já to beru tak, že by to zvládnul - je to všeobecně vzato nejlepší bojovník, tak proč ne? Ono vše kolem Jediů se musí brát s nadsázkou, ale stejně... Na wookieepeidi to je, bere se to jako canon příběh - není co řešit! Kdo řiká že "ne", tak jde sám proti sobě, ať se mu to zdá, nebo nee... Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:02

Prostě by to nezvládnul, žádnej jedi by to nezvládnul. Ale chápu že ten kdo ty clone wars dělal měl jinej názor, takže to respektuju, ale nezvládnul by to.
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:05

Cody napsal:
Prostě by to nezvládnul, žádnej jedi by to nezvládnul. Ale chápu že ten kdo ty clone wars dělal měl jinej názor, takže to respektuju, ale nezvládnul by to.

Seš moc malej pán na to, aby jsi mohl obecně vzato o něčem ze SW tvrdit, že by někdo něco nezvládnul, nebo že by tohle nešlo atd. Mace to tam a tehdá zvládl, ať se Ti to líbí, nebo nee a když už, piš že se to Tobě nezdá a né tak, že je to prostě danej fakt a oni to maj špatně... Páč vedle jsi ty, né oni! Oni ten svět tvoří, né ty!
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:07

Tak v tom případě ať ten svět tvoří všude stejně! A ne jednou tamhle tak a podruhý jinde onak! Ale to ty asi nevíš.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:07

No to sice ano ale mě se taky nezdá že by to zvládl. Leda že by droidi byli porouchaní nebo vadní
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:09

Cody napsal:
Tak v tom případě ať ten svět tvoří všude stejně! A ne jednou tamhle tak a podruhý jinde onak! Ale to ty asi nevíš.

Vím tolik, že seš na takový řeči malej pán Wink A jestli se Ti to nelíbí, tak jim napiš, nebo se běž vyřvat do lesa, ale ROZHODNĚ ze sebe nedělej vševěda a nepiš, že oni se mýlí, že to mají špatně a ty máš pravdu - tvůrci jsou skutečně oni, né ty. A jinak četl jsi "Štěpný bod"? Pokud ne, tak si to přečti a apk pochopíš a uvidíš, co všechno Mace i ve svém věku dokázal!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:13

Štěpný bod jsem četl a je to právě jedna z knih kde jsem si Windua oblíbil. Četl jsem jak sám zvládl dělový čluny, ale taky je tam že tu armádu co na ně šla by nezsatavili, takže by to nedal ani on. A Kara Vastora nedal právě kvůli věku. Takže si to přečti znova.
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:16

Cody napsal:
Štěpný bod jsem četl a je to právě jedna z knih kde jsem si Windua oblíbil. Četl jsem jak sám zvládl dělový čluny, ale taky je tam že tu armádu co na ně šla by nezsatavili, takže by to nedal ani on. A Kara Vastora nedal právě kvůli věku. Takže si to přečti znova.

Tak sji to asi celé špatně pochopil... Nebo ho zkrátka podceňuješ... Tak ajko tak, nic nezměníš na tom, že bitvu na Dantoinu vvyhrál tak, jak je v Clone Warsech, ať už si prskáš a říkáš co chceš. Je to fakt, se kterým nic nenaděláš! Jen to zbytečně zpochybňuješ a to jen proto, že "tobě se to nezdá"!
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:23

Ne nepochopil jsem to špatně, ale dobře, možná je chby u tebe. Wink
Ty mě vůbec nechápeš. Nezpochybňuju tu bitvu, klidně ať jí vyhrál Windu sám, mě je to fuk. Jen řikam že z něj udělali něco co neni (nebo teba nebyl ve štěpným bodu).
Neprskam. Smile
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Nov 16 2009, 23:25

On dělal to, co uměl - nic víc, nic míň... Měl možnost a prpstor, byl při plné síle... Nevidím jedinej důvod, proč by to nemoh zvládnout tak, jak to zvládnul... Ale prostě to zvládnul, co tam dělal umí a tak to prostě je...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 09:18

Jakobe chápu že ty co vidíš tomu slepě věříš, ale nemyslíš že občas se nad něčím zamyslet, poznat v tom blbost nebo chybu neni na škodu?
Cody má rozhodně pravdu v tom že to co z mace udělali v clone wars neni reálný, to že si to komise pro přidělování cannonu neohlídala je docela blbý.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 12:25

jakob je v tomhle velice neobjektivní a povrchně znalý, tak se ani nediv... sice se vytahuje že zná všechny články na wookieepedi a bůh ví co ještě, ale co mu předloží kde za blbost tak tomu věří...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 12:30

Windů byl dobrej jedi Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 13:09

Jop, on souhlasí se všim co je napsáno na ofic stránkach, ale že to jsou kolikrát blbosti, to je mu fuk. Je to tam napsaný, tak je to pravda.
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 13:31

Zapomínáte že celé SW jsou jedna velká blbost, která se vymyká v drtivé většině věcí normálu a zdravému rozumu, ale vadí Vám v podstatě jen jeden Jedi, kterej byl jednak nejlepším bojovníkem na straně Republiky, byl fyzicky dostatečně silnej na to, aby to všechno dokázal, ale nee - on by to podle Vás nedokázal... No tak si to tvrďte, já si budu tvrdit to svoje, ale jak sem už psal, jdete sami proti sobě... Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 13:32

jediný kdo jde proti vtšině jsi ty jakobe. a proto tě tady nikdo nemá rád.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 13:32

Nemel blbě!!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 17 2009, 13:33

To bylo na Jakkoba né na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mace Windu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mace Windu   Mace Windu - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mace Windu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: