OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Bounty Hunter (pro Dave Fox)

Goto down 
AutorZpráva
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Bounty Hunter (pro Dave Fox) Empty
PříspěvekPředmět: Bounty Hunter (pro Dave Fox)   Bounty Hunter (pro Dave Fox) Icon_minitimeTue Sep 02 2008, 01:03

Nar Shaddaa, bar Kylen

Vešel jsi do baru. Nebyl to zrovna nejluxušnější bar na této straně měsíce a taky to tam tak vypadalo. Poškozený vybavení, blikajicí světla a o návštěvníky by sis ani vyhořelý a nabouraný speeder neopřel. V jednom z boxů se strhla bitka mezi dvěma znepřátelýni gangy na nože a blastery a nikoho to nezajímalo. Prostě taková pěkný zapadlý podnik na Nar Shaddaa. Jediný vzrušení si měl na starosti ty. Se svojí nazelenalou zbrojí jsi mezi stálou klientelou vyniknul jako Kraytská perla mezi kamením. Celý podnik na okamžik ztichl, všichni byli napjatí co uděláš a pro koho jsi přišel. Když jsi jenom vešel a své zbraně měl v pouzdrech, vrátili se hosté ke svým obvyklým kratochvílím.
Ty jsi tam však nebyl náhodou. Měl jsi se zde setkat se svým klientem, který pro tebe měl mít dobře placenou práci. Dobře placenou i pro tebe, jednoho z těch lepších a spolehlivějších lovců odměn v celé Republice a vnějších oblastech. S klientem si se měl setkat v prostředním boxu vpravo od hlavního vchodu. Jakoby náhodou tam jelo osvětlení na třetinový výkon. Přišel si k němu blíž a zjistil si, že tam klient už je.
Sedl sis do boxu přímo proti klientovi a ten šáhl pod plášť a něco z tama prudce vytáhl. Ty jsi na nic nečekal a vytáhl si na něj své dva těžké blastery. Klient, muž zhruba střední sportovní postavy zastavil ruku ve vzduch aby ukázal, že v ní má datapad. Ty jsi na něj přestal mířit a on jej položil na stůl.
Vidím, že vaše pověst nelhala pane Foxi. Opravdu jste velmi rychlý, o zbytku nemám důvod pochybovat a já někoho takového potřebuji. Potřeboval bych najít a přivést zpět jednu otrokyni. A to živou. Informace o ní, podmínky smlouvy, výše vaše odměny a kontakt na mě je v tomto datapadu. S tím kontaktováním to však nepřehánějte, nerad bych aby se rozkřiklo, že jsem vás najal. Mělo by to pro moji kariéru neblahé důsledky.
na chvíli se zamyslel a hrál si s napůl prázdnou sklenkou nějakého červeného nápoje.
Řeknu vám ještě něco. Najal jsem na ni tři další lovce, kteří ji mají také dovézt živou. Nepochybně na ně narazíte při plnění zakázky a nerad bych měl s vámi rozpory, ohledně této zakázky. Těm lovcům jsem informaci o ostatních lovcích zatajil, vám však ne. Ale zase mají časový náskok. Pokud se budete muset vypořád s ostatními lovci, zvýšíme vám odměnu o jednu třetinu jejich odměny. Když ji přivedete živou na místo, na kterém se domluvíme, vyplatím vám odměnu i s případnými bonusy za jiné lovce a představím vás mým zaměstnavatelům.
nyní pozoroval okolí, jakoby někoho hledal a když pohledem našel jednoho Twielka pokračoval v rozhoru
Ta otrokyně, Simu, byla naposledy viděna s Ujtyjem. Tím Twielkem co právě vešel a sedí u stolu přímo za vámi.
zarazil se jakoby si uvědomil co právě řek a pokračoval
Promiňte, vy jste ho nemohl vidět. Je navlečen do staré republikové zbroje a teď si na stůl dal svoji vibročepel. Nyní víte vše co potřebujete a můžete jít dělat svou práci.
řekl a upil ten svůj červený drink.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
 
Bounty Hunter (pro Dave Fox)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bounty Hunter
» Bounty Hunter's Guil (BHG)
» Bounty Hunter - Cinematic
» Dave Wave CW

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: