OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Roland - Clone Wars

Goto down 
AutorZpráva
RolandCZ
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
RolandCZ


Poeet p?íspivku : 2
Age : 37
Registration date : 01. 02. 08

Roland - Clone Wars Empty
PříspěvekPředmět: Roland - Clone Wars   Roland - Clone Wars Icon_minitimeMon Feb 04 2008, 21:37

Jméno: Roland

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Kalarba

Životopis před příchodem do řádu: Od narození jsem žil v hvězdném přístavu na planetě jménem Kalarba, můj otec se živil jako barman v místním baru, matku jsem nikdy nepoznal. Pokud jsem se na ní otce zeptal, většinou nasadil zvláštní smutný výraz kterému jsem tehdy nerozumněl a odvedl rozhovor jiným směrem. Mojí největší zálibou byly "útěky" mimo náš domov, do okolních lesů kde jsem rád poslouchal zvuky lesa, postupně jsem se učil poznávat rostliny a zvěř, snažil jsem se proniknout do tajů stopování ale pro samouka je to složité. Čím jsem byl starší, otec si u mě začal všímat zvláštních schopností. Otci se zdálo, že mám neuvěřitelně rychlé reflexy. Každé sebedivočejší zvíře se okamžitě stalo mým přítelem v lepším případě, v horším se otočilo a uteklo místo aby se na mě vrhlo a rozsápalo mě. Samozřejmně vztah ke zvířatům otec vysvětloval mým častým pobytem v lesích. Ale mé bleskurychlé reflexy si nijak vysvětlit nedokázal. O něco málo později, se stala událost která mi změnila celý zbytek jeho života. Můj otec přišel, kvůli potyčce s hostem, o svou práci v baru. Aby nás uživil nechal se najímat jako průvodce po okolních lesích, snažil jsem se ho přesvědčit aby mě bral s sebou, ale trval na tom abych se věnoval studiu, které se mi snažil ze všech sil a skrovného platu dopřát. Jednoho dne, zaklepal u dvěří našeho domu vysoký člověk v tmavě hnědém plášti a požádal otce zda by mu nedělal průvodce při jeho úkolu, který ho zavádí hluboko do okolních lesů. Otec po naléhání souhlasil, že mě výjimečně vezme s sebou. Cosi mi na tom neznámém cizinci imponovalo, co jsem poznal až o mnoho měsíců později. Během výpravy se nestalo nic extra zvláštního, cizinec si prohlédl stavbu v hloubi lesa, která mi připomínal dětské kostky naskládané na sobě. Po návratu můj otec dlouho debatoval s cizincem, já nechápal proč ho otec stále oslovuje Mistře. Večer za mnou otec přišel a vysvětlil mi že cizinec je Mistr řádu Jedi, a že běhěm výpravy zjistil že je se mnou spjato něco čemu otec a cizinec říkali Síla. Tehdy jsem o Síle nic nevěděl, ale jen to slovo ve mě vzbuzovalo respekt. Řekl mi také, že ve mě vidí ideálního adepta na vstup do jejich řádu. Nakonec, zváštní pocit sounáležitosti s cizincem v mém nitru zvítězil, já dal poslední sbohem otci a vydal se do velkého světa. V chrámu jsem já i další adepti byli předvedeni před radu, která mě a další dva adepty přijala mezi padawany. A konečně jsem pochopil věci, kterým jsem dříve nerozumněl. Byl to začátek mé cesty k poznání živontní Síly.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: 30 cm dlouhá rukojeť tak aby se s mečem dalo bojovat i obouručně

Styl boje se světelným mečem: Niman (spoléhám na sílu a diplomacii, v boji pak na časté použití nohou k vyvedení protivníka z rovnováhy),Shii-Cho (především když je nevyhnutelné, a musím bojovat s vícero protivníky) poté co jsem se v chrámu setkal s Mistrem Windu přál bych se jednou naučit i jeho styl boje se světelným mečem tzn. Vaapad

Schopnosti: Ovládání zvířat (které se u mě projevilo ži v mládí), mimořádně rychlé reflexy které se projevují předevší při řízení speedsteru a pilotáži

Schopnosti Jedi: Odhození pomocí síly, Telekineze, Skok a Rychlost, Diplomacie, Bitevní meditace

Poznámky: Přijat do výcviku přijat v 8 letech (nyní 18let), výchova jeho otce v něm zanechala hluboké dopady, často dá přednost vyjednávání ale jelikož boj je často nevyhnutelný rád by se stal i silným bojovníkem, jeho vzorem od vstupu do chrámu je Mistr Windu ke kterému vzhlíží. Vyšší (193 cm), sportovní postava světlé vlasy a mimořádně modré oči. Pevně a neotřesitelně věří v kodex Jedi a v životní Sílu.

Kontakt: [Only admins are allowed to see this link] (pokud by byl potřeba jiný nebo další kontakt dejte mi vědět PM a dodám ICQ nebo mobile číslo, na mailu jsem tak 5 krát denně takže to je nejlepší způsob jak mě kontaktovat. )

Volba období: Clone Wars
Návrat nahoru Goto down
 
Roland - Clone Wars
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Star Wars: Clone wars
» Na-Tsu (Clone Wars)
» Anyt (clone wars)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: