OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Captain Rex

Goto down 
+16
ClonetrooperVI
joemandel
Wrait
Padme von Kell
LeiaSkywalker
Gree2
Andre Desabor
Cody
Gralen
Kiaayla
Darth Anyt
Mandalorian
Ruplikon
Darth Gryat
Potan von Kell
Checkman
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 15:16

ee Cody je Commander (žlutá) a Rex je Kapitán (modrá).
Návrat nahoru Goto down
Kiaayla
High Jedi General
High Jedi General
Kiaayla


Poeet p?íspivku : 3224
Age : 43
Vyznamenání : Master Assassin
Registration date : 28. 09. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 15:28

ja toám tak v tý knížce jinak souhlasim
Návrat nahoru Goto down
http://ninykovystranky.roflforum.net/forum.htm
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 35
Registration date : 24. 04. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 16:12

no len sa chovaju ako rovný, teda aspon u nich dovch tie hodnosti nehraju velku rolu, skorej skúsenosti ako povedal Rex
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 16:47

Asi tak nějak. Wink
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 21 2010, 18:43

Mám ho z lega a vypadá tam hustě
Návrat nahoru Goto down
Gree2
Adept
Adept
Gree2


Poeet p?íspivku : 38
Age : 27
Registration date : 05. 05. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 17:33

Velmi dobrej kapitan 501 legionu a je snim prdel
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 17:56

Netuším, jestli se to někde řešilo, na to jsem na foru moc krátce a je tady těch témat moc, aby se mi to chtělo hledat, ale chci se zeptat: Co si myslíte o tom, že kloni byli tak skvělí, věrní chlapi a vojáci, kteří měli vlastní myšlení, vlastní názory (dokonce někteří z nich dezertovali nebo byli zrádci, takže o tom není pochyb) a měli celkem důvěrné vztahy s některými veliteli a najednou dostanou jeden rozkaz a pozabíjejí všechny své přátelé-dobré velitele? A nikdo mi nevyvrátí, že jimi Jediové byli. Tohle by například kapitán Rex, výtečný muž se srdcem na pravém místě (viz. díl s dezertérem na farmě), podle mého nikdy neudělal, stejně tak ani Cody, který v Pomstě Sithů začal po Obi-wanovi chladnokrevně střílet.
Bavili jsme se na toto téma dlouze s bráchou a shodli jsme se na tom, že při objednávce, ve které musel mít Palpatin prsty, někdo zařídil, aby jim bylo něco zabudováno do mozku, takže byla osobnost zdeformována. Zní to divně, ale myslím to v hrubém smyslu. něco takového v tom muselo být, jinak to jednoduše není možné scratch
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 17:59

ja si myslim neco podobnyho, ze jim proste pri narozeni, nebo pri vychove byl v mozku zabudovanej nejakej prikaz, neco podvedomyho, co palpatine vyvolal tim rozkazem 66...Nevim v tuhle chvili me napada technicky reseni jen hypnoza nebo neco...ale buh vi co je mozny v sw svete..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:01

není to to pravé téma ale je to v podstatě tak.

Ale proč teda Rex není v EP III? nechtěl tomu věřit a tak ho Appo odstřelil (moje hypotéza)
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:02

Jo to tu někde je, ale taky to nechci hledat. Bylo asi tak že rozkaz 66 je na zabití jedi (když to přeženu) a jelikož kloni měli poslouchat nejvyššího představitele Republiky a to byl Palpatin, tak ten rozkaz museli splnit i kdyby se jim to nelíbilo. Byly prostě tak vycvičený. Doufam že jsem to popsal správně. Smile
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:09

Hm... To mi právě připadne nepravděpodobné. Mrzí mě, že to tu znovu rozebírám, ale tomuhle věřit nebudu. I když samozřejmě kloni zdůrazňují, že musí sloužit republice a plnit rozkazy ať už jsou jakékoliv, měli vlastní zásady, byli jedineční, což je také často zdůrazňováno. Párkrát v seriálu si také neodpustili nějaké to mrzoutování, když jim to bylo trošku proti srsti a to šlo někdy i o banality (viz. myslím díl druhé série: Brain invaders) a kdyby dostaly takhle nechutný a iracionální rozkaz, myslím si, že by to Palpatinovi tak lehce neprošlo, jak mu to prošlo, kdyby měli vlastní "mozky". Trvám na své teorii, i když samosebou je to jen pouhá teoriie to uznávám a v praxi dost neujasněná, ale myslím, že se nemusí rezolutně řadit do skupiny: nepravděpobné scratch

EDIT: A myslím že to není OT, kdyby někdo myslel, protože Rex je moje zamilovaná postava a klon to je, takže tohle téma je podle mě k němu celkem přišité. Důležité, aspoň pro jeho oblíbence jako jsem já
cheers
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:14

No takhle, kloni jsou cvičeni a když to přeženu programováni u klonovačů a ty jim dávají priority který musí dodržovat, jedna z nich je že musí bezpodmínečně poslechnout nejvyššího představitele republiky (Palpatina). Ovšem netvrdim že neni možný že by měli nějak ovlivněnou psichyku palpatinem, viz. to co se psalo.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:18

Klon musel posloucaht rozkazy, takže klon poslouchal seržanta, ten poručíka, ten kapitána, ten commandéra, ten jediho.
Nad ním stál nejvyšší velitel ozbrojených sil, spojený s titulem kancléře -> Prostě plnily rozkazy no.
Nutno i podotknout, předprogramované rozkazy, protože byl vydán jenom "rozkaz 66" a ne specifikace, oni věděli co mají dělat ...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:20

je to viac než len klon
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:21

Potan: Asi tak. Wink
Návrat nahoru Goto down
ClonetrooperVI
Experimentální Super Ewok
Experimentální Super Ewok
ClonetrooperVI


Poeet p?íspivku : 232
Age : 25
Vyznamenání : Wicket,Pán Endoru
Registration date : 15. 02. 10

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:22

byl to dobrejk klon ty jeho blastery lol! prostě borec
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:27

To Cody: Hm... Kdyby ovšem ta výchovná programovaná psychika, kterou ty uvádíš, byla tak silná, aby tohle kloni udělali (obrátili zbraně proti spolubojovníkům), jak by bylo možné, aby sami od sebe kloni odešli z armády nebo zradili? Vím, že se tím pořád oháním a že to bylo naprosto minimum připadů z milionové armády, ale přece...

To Potan: Já rozumím, jak to myslíte. Také si to pořád přemílám v hlavě jako jednu z nejlogičtějších možností vysvětlení, ale stejně mi to stále smysl s porovnáním všech těch bodů nedává bounce Jestli jsem správně pochopila tvou poslední větu, tak je to něco podobného, co jsem tvrdila. Že někde v mozku byl zabudována sada rozkazů k dané situaci, která zdeformovala jejich myšlení a přinutila se podrobit novému velení. A nevím, je to asi jen můj pocit, ale po jejich "zradě" mi klony v Pomstě Sithů mnohem víc připadají jako stroje v mašinérii. nelítostí, bez soucitu, bez jedinečného charakteru s maskami na tvářích...

Nebudu vám vnucovat svůj názor ani vyvracet ten váš, ale nemám s kým o tom debatovat Smile Ale jelikož už asi bylo všechno řečeno a nikdo by už nechtěl odpovědt zakončím aspoň tím, že Rex byl vážně dobrý chlap! Proto pevně věřím tomu, co obhajuji!
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:36

no, me by jen zajimalo, jak jim do ty hlavy ten rozkaz zakodovali, naky podprahovy vnimani?

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:40

Ještě než nadobro odejdu, odepíši: Něco takového jsem měla na mysli. Říkám, že neumím přesně vysvětlit, jak si to technicky představuji, ale jestli bych to měla nějak vystihnout, ne lépe než takhle Wink
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:42

Padme: Těžko říct.

Stejně byly braný jen jako droidi co umí samy přemýšlet a tak byli i dalo by se říct programovaný. Až jedi je brali jako lidský bytosti a věděli že je jako droidy brát nemůžou. Jenže kloni je prostě museli zabít, jestli se jim to líbilo nebo ne, to je ko zeptat se droida jestli se mu líbí zabíjet jedi. Taky se mi to nelíbí, ale bohužel je to tak.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:44

Já proti rexovi nic nemám.Je to po Fordovi můj 2 nejoblíbenější klon.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:45

Ehm, kloni mají svoje "vědomosti" s rychlo vyuky, kdy jim to promítali do hlavy, proč ne i seznam rozkazů ...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:47

tak, jak bys jim to ale chtel zakodovat takhle do hlavy? myslim jako ze by se tomu nevzepreli?

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:49

Dvě slova: STAR WARS. stačí? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:49

no jo, ale tak me bavi si ho prevadet trochu na nas svet no Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Captain Rex - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Captain Rex
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: