OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian)   Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Icon_minitimeThu Sep 25 2008, 19:40

Jméno: Lampa Jack

Rasa: Ithorian

Planeta původu: Bespin

Titul: Učedník

Schopnosti: Skvělé zacházení z mečem a z ručními zbraněmi, umí také perfektně létat se vším možným.Umí používat sílu k boji a jenom se tak něčeho nezlekne.Učí se používat sílu po všech stránkách.

Poznámky:Jse 195 cm vysoký.Jsem celkem schovívavý ale někdy krutý

Zbraň: Dvojitý světelný meč

Barva: Červená

styl boje: Niman

Životopis:Narodil jsem se na Bespinu v jednom domě na okraji města.Táta byl obchodník s Lodními komponenty a matka se o mne starala doma, takže jsem měl celkem rušné dětsví.Rodiče byli tvrdí a nebyli absolutně schovívaví.Když jsem proved nějaký problém hned jsem byl potrestán velice krutě.Jednou do města přiletěla loď s nějakým cizincem.Zrovna jsem pomáhal tátovi v práci , když on přišel k nám do krámu a potřeboval nějaké součástky.Nevím co to do něj po chíli vjelo ale začal se zajímat hlavně o mne a ne o součástky.Jak odcházel tak mi nechal papír a na něm napsané jeho jméno a kdy a kde se mám dostavit.


Naposledy upravil LaMpA dne Sat Oct 04 2008, 22:30, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian)   Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Icon_minitimeThu Sep 25 2008, 19:56

ses v clone wars a litas Tie Fighterem? ty prisly at po nich

zbran: barva, jednorucni/obourucni?

sila: nejake schopnosti co by si chtel?

rasa: ithoriani byli vetsinou mirumilovni a maji velmi mirnou povahu, ale jestli na tom trvas, nemaji vousy ani vlasy

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian)   Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Icon_minitimeSat Oct 04 2008, 13:28

Už to mám správně??? jocolor
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian)   Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška Lampa Jack (Clone Wars) (Mandalorian)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Na-Tsu (Clone Wars)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: