OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Shánim

Goto down 
+28
William
Rhaegar
satdar
D.2Mis
WolfR
Satori
Terry12
matehamsik
JediSith
kulometcik
Darth kini
Mandalorian
Cross
Grizzly
Orita-kill
Vegi
Wrait
Cody
ScorpiO
Darth Gryat
Syntax
Padme von Kell
Xavier
Lance Stone
darth t-error
Potan von Kell
Delta-38
Ruplikon
32 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 12:15

Cross: Poslal jsem ti PM
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 14 2013, 12:24

jsou to dva soubory po 76 MB
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 14:40

jop,kouknu na to,díky Smile
Návrat nahoru Goto down
satdar
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 17. 08. 14

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 18 2014, 11:12

Zdravím už delší dobu sháním knížku Darth Plagues v elektronicky podobě v cz jazyce a stále nikde ani zmínka Sad neví,popřípadě nemá někdo tuto knihu prosím?
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeMon Aug 18 2014, 11:54

Tak jako oficiální e-book to nikde nevyšlo, a pokud to nějaká dobrá duše nenaskenuje a nepřevede do přijatelné podoby, tak si budeš muset koupit paperback, případně si knihu opatřit v angličtině.
Návrat nahoru Goto down
satdar
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 17. 08. 14

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 19 2014, 16:12

Hyger3 napsal:
Tak jako oficiální e-book to nikde nevyšlo, a pokud to nějaká dobrá duše nenaskenuje a nepřevede do přijatelné podoby, tak si budeš muset koupit paperback, případně si knihu opatřit v angličtině.

Aj to je škoda páč zrovna SW mám v el.provedení kvůli trilogii Darth Bane která v papírové podobě cz neni Smile
Takže prozetím mám smolíka tak doufám že třeba se někdy v brzké době ta dobrá duše ukáže Smile
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeTue Aug 19 2014, 16:37

kup si normál knížku,tahle si to zaslouží! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeFri Sep 15 2017, 17:40

Obracím se na vás s prosbou, sháním 3 tituly, které bych rád dočetl, pač jsou pro príbeh univerza hodne dulezité a ja začínám byt zoufalý, protože pred pár minutami mi odepsali z e-shopu (který jako poslední ve známé galaxii temihle knihami disponoval), že se minuly skladové zásoby a nebude vubec možné mi tituly doručit, protože je už na skladu nemá ani egmont. Antikvariáty ve SR nic takového nedrží a do ČR jezdit minimálne v nejbližší dobe neplánuju. Proto jste prave moji jedinou nadeji Very Happy Jestli tedy nekdo máte nekde v PC e-book, nebo treba i papirovou verzi, kterou bych odkoupil, budu moc rád. Sháním:

SW: Nový rád Jedi: Heretik I - Zustatek
SW: Nový rád Jedi: Konečné proroctví
SW: Nový rád Jedi: Jednotící síla
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeFri Sep 15 2017, 21:01

Nebudeš tomu věřit, ale Konečné proroctví mám 2x. Very Happy

A teď si představ, že disney useklo nejen česky vadané legends knihy, ale i ty v originále. Už půl roku sháním po všech e-shopech nejrůznější tituly, v čele s encyklopediemi esencialního atlasu galaxie a průvodce válečnými konflikty a nikde je nemaj a už mít nebudou. Pomalu a jistě se připravuji na to, že budu muset sáhnout po amazonu nebo e-bay a zaplatit za použité tituly se clem trojnásobek jejich ceny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeFri Sep 15 2017, 21:48

Opravdu máš 2x? Paráda, aspoň neco. Pred dvema tydny jsem si objednal Heretika II a III - to mi poslali, ale predevcirem jsem objednal i ty 3 knihy a dnes mi odepsali ze je uz nesezenu :/ Tak jsem se na*ral a objednal Dedice rytiru Jedi a Tarkina Laughing

Ale tak to je totalni blbost, prave jsem jsi rikal, ze kdyz znovu vydavaji Banea pod hlavickou Legends, tak by mohli znovu vydat Revana, Hav klamu, Solovu trilogii a podobne. No a ted mi reknes tohle Crying or Very sad Ja zase ty encyklopedie necetl, ani jsem to njak nepotreboval cist tak jsem je nekupoval jedine jsem mel jednou pujcenu obrazovou encyklopedii k epizode 1 (mam akorat anglickou verzi Clone Wars - Decide your destiny jestli chces, ale to je takova blbustka, ze pochybuju ze by to nekdo chtel), ale chci si doplnit sbirku minimalne tech zakladnich knih EU a docist to, co jeste nemam precteny. Dik za upozorneni, alespon budu vedet ze musim pohnout, jestli si chci doobjednat z nasich e-shopu knizky Legacy.
Napisu ti zpravu, snad se nejak dohodneme Smile
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 16 2017, 16:30

V originále? Rozumím tomu správně, že je nemůžeš sehnat na českých e-shopech?
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Sep 16 2017, 21:05

Ty české nevím. Ale ty encyklopedie v originále by stačily e-booky ve formátu cbr? Jsou to tyhle? Kdyžtak dám odkaz, kde se dají stáhnout.
Daniel Wallace and Jason Fry : The Essential Atlas
Jason Fry : The Essential Guide to Warfare
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSun Sep 17 2017, 11:46

Ano tyhle a ano na českých e-shopech (kde nemusím platit za clo a dovoz vysoké pálky).

Cbr jsou fajn a sehnat je neni problém, ale tak nějak mám raději fyzickou podobu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeMon Sep 18 2017, 07:23

Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeMon Sep 18 2017, 11:05

OK, není to sice český e-shop, ale vypadá to, že posílají z UK a nechtějí Shipping (knihy jsou o ždibíček dražší, než na českých e-shopech/aukru). Neni potřeba pay-pal, to se mi líbí a hlavně, mají 90% toho, co chci, takž pecka. Díky a zkusím to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Rhaegar
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 66
Registration date : 31. 01. 18

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeWed Jan 31 2018, 20:58

Zdravím.
Už delší dobu se snažím dát dohromady SW romány co vyšli v českém jazyce. Hodím sem seznam všech knih co nemají tu čest být v mají Star Wars sbírce. Sice si nic neslibuji, ale za zeptání nic nedám Wink

Skrytá hrozba
Háv klamu
Mezigalaktická výprava
Štěpný bod
Klonové války
Trilogie o Hanu Solovi (1-3)
Stíny Impéria
Thrawova triologie (1-3)
Akademie Jedi (1-3)
Ruka Thrawnova (1-2)
Pouť pozůstalého
Prvotní vektor
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jul 03 2018, 19:31

Shred Naki napsal:
Warfare
https://www.bookdepository.com/The-Essential-Guide-Warfare-Star-Wars-Jason-Fry/9780345477620?ref=grid-view&qid=1505712052609&sr=1-1

Atlas
https://www.bookdepository.com/The-Essential-Atlas-Daniel-Wallace-Jason-Fry/9780345477644?ref=grid-view&qid=1505711980942&sr=1-3

Je to z bookdepository, ti mají poštovné zdarma do celého světa. Knížky od nich vycházejí stejně jako v Čechách. Koukni na to.

Zmiňoval jsi bookdepository, přemýšlím, že si objednám Ruku odplaty, ale nejsem si jist jestli můžu téhle stránce důveřovat. Vypadá to docela dobře, mají skoro všechno za skvělé ceny až se bojím, jestli je to fakt pravda Laughing Můžeš mi potvrdit nebo vyvrátit mé obavy? Opravdu se neplatí shipping ani nepotřebuju paypal? Jestli je tam cena dejme tomu na eura 7,80, tak těch 7,80 zaplatim a můžu doma v klidu očekávat knihu?
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jul 05 2018, 13:14

Vše je pravda, už jsem si od nich objednával 5x. BTW proč ruku odplaty? Ta vyšla v čj, ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeThu Jul 05 2018, 19:22

Vyšla v čj to vím, ale v SR ji neprodává nikdo a v ČR jsem našel jenom jeden inzerát na aukru, bohužel neposílají knihu na Slovensko. Do ČR nebudu jezdit osobně kvůli jedné knize, to je snad pochopitelné. Ještě jeden výtisk jsem vlastněviděl na nějaké pofiderně vypadající stránce. Navíc eng verze má mnohem hezčí obálku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 21 2018, 21:23

Bookdepository je v pohodě, pokud

Spoiler:
.

Objednával jsem od nich Secrets of the Galaxy Deluxe Boxed Set, Essential Reader's Companion, Essential Atlas a Essential Guide to the Force, a vše dorazilo poté, co jsem problémy vzniklé mou vinou vykomunikoval. Komunikují poměrně rychle.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 21 2018, 21:53

Nooo sakra, ale zas na druhou stranu mám diakritické znaménka jenom ve příjmení, v adrese diakritiku nemám. Tak snad všechno dojde v pohodě... kurňa teď jsi mě jako seriózně vyděsil pale
Všechno už odeslali, doufám, že balíček doputuje až do mých rukou.

EDIT: Paráda, všechno v pohodě, spokojenost, dnes jsem obdržel zásilku (Darth Plagueis a Choices of One), ještě čekám na Allegiance, ale to jsem objednával později.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeTue Jul 31 2018, 14:37

Super Smile
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeMon Dec 06 2021, 23:03

Prosím vás, sháním níže uvedené knížky v elektronické podobě. Všechno mám poctivě papírově (vlastním všechny vydané, před koupí Disney), ale chtěl bych celou sbírku kompletně prodat, nicméně bych ty knihy rád měl aspon elektronicky do čtečky. Na to si to převádět je jich hrozně moc. Nemá prosím někdo něco? Díky za pomoc

Setkání v mlze
Tim Lebbon - Úsvit rytířu Jedi Do prázdnoty
Greg Bear - Bludná planeta
John Jackson Miller - Kenobi
Timothy Zahn - Ničemové
Timothy Zahn - Oddanost
Timothy Zahn - Ruka odplaty
Matthew Stover - Luke Skywalker a stíny MIndoru
Celá série X-Wing
James Luceno - Jednotící Síla
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Dec 11 2021, 20:56

Já můžu posloužit jedině ang. originály, jestli by to stačilo.
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitimeSat Dec 11 2021, 21:27

Shred Naki napsal:
Já můžu posloužit jedině ang. originály, jestli by to stačilo.

Díky, jsi hodný, ale to co vyšlo v češtině bych docela rád měl i v češtině. Anglické originály mám též.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shánim - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shánim   Shánim - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shánim
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: