OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Gralenova tvorba

Goto down 
+8
Vikinger
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
Lance Stone
Mandalorian
Gralen
Potan von Kell
Derk Yall
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 19:31

nie, ale kedze si takto dal zaujem tak som ti to uz zaslal. prve boli poslané Vikovi, Padme a DEH
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 19:31

gralene, husté! Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 19:33

husté ako čo, sperma, puding, alebo vytvrdnutí beton?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 19:35

jako kaše
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 19:39

aha, teda niečo medzi prvim a druhým. vieš že si ma malinko inšpirovala s tou tvojou detektivkou čo si tu dala. dam tam tretiu stranu. bude to pekne na pokračovanie.
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 20:45

pěkné gralene, pokračuj dál. ale měl bych výtku.
zdálo se mi že si přeskočil dost samotný akt.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 20:51

ktory konkretne? jedna sa k tomu o to xxx alebo zvisok pribehu?
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 20:52

XXX
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 20:56

aha a ktory okamžik sa ti zdalo že som tam preskočil, tie polohy, alebo niečo iné?
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 20:59

mno ze začátku to bylo dobré ale prostě průběh toho XXX. pokud se dobře pamatuju napsal si akorat jak vyzkoušeli pár poloh a pak odpadli.
ale jinak tě fakt musim pochválit.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 30 2009, 21:01

no prave ma vtedy nenapadalo ako by som pokračoval, preto som to urychlil.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jan 07 2010, 12:52

no mando to che vidiet a mozno aj ostatni, jedna sa o moj pribeh do dracieho doupata, ete neni hotovi, je to len zaciatok a prve 4 ulohy, a aj tak k tomu chiba este hromada veci dorobyt.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 08 2010, 15:11

no moj takpovediac pomali autoportret preneseni do SW, je to zachitene ala busta, v spolocenskom odeve. Nos sa mi celkom nepodaril

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 08 2010, 15:15

to jsi kreslil rukou na papír nebo v pc? A vlasy ted nosíš takto naježené? nevypadá to špatně, ještě nějaké upravy, vybrarvení atd
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 08 2010, 16:53

nie nenosim taky strih vlasov, ale ked si ich negelujem do kolma tak od toho nemajú daleko. s rukou na papier, potom som preskenoval, no to hej, este upravit, ale inak sa mi ta tvar dost podobna. lol!
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Štastlivec a hrdina:   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 30 2011, 22:41

No opeť začínam s poviedkou. Inak tipnite si niejaké fakty, ktoré sú tam ukrité. Nemusíte mená, ale kedy sa to začína a podobne. Mená postáv niesu nutné.

Štastlivec a hrdina:

Kapitola prvá

Coruscant, centrum republiky. Tmavú oblohu presvecovalo mnoho svetiel. Niekoľko metrov nad hlavou Gelmena Laka prúdila mestská doprava. Nosil čierne vlasy, zostrihnuté nakrátko a briadku. Odetý bol v oblečení, ktoré bolo na strednú triedu dosť drahé.

Gelmen Lak sa narodil svojim rodičom tu na Coruscante, pred 32 štandartnímy lety. Narodil sa krátku dobu na to, ako sa tu jeho rodičia aj s jeho staršími dvoma súrodencami presťahovali z Correlie. Jeho starší súrodenci mali vtedy 2 a tri roky. Potom, ako ich od jeho rodiny odelili, sa s ich vídal až o 15 rokov neskôr. Odvtedy čo ich videl naposledy ubehlo skoro osem rokov. Málokedy bol aspoň s jedným z nich dlhšie, ako desať minút, niekedy ich len videl z veľkej diaľky. Mnoho krát potom, čo skoro doštudoval akadémiu zmenil zamestnanie. Pred desiatimi sa konečne zamestnal v dobrej firme. Sem tam v spoločnosti vykonával práce pre ľudí, Nemoiidianov ale aj iné druhy v galaxii. Prekvapilo ho to, čo sa stalo na planéte v Vonkajšom okraji. Dozvedel sa, že Obchodná Federácia napadla Naboo. Pri tejto príležitosti podľa informácii ktoré sa dozvedel padol v súboji Jedíiskych zbraní jeden Jedíisky majster. Moc ho to neprekvapovalo, ale šuškalo sa, že jeho protivník patril k rádu, ktoré zanikol pred stovkami rokov. Moc týmto veciam neveril.

Jeho zamestnávatelia mu odkázali, aby dorazil do ich sídla za pár hodín. Zatiaľ si mohol odýchnuť. Potom si zavolá taxi a nechá sa odviezť do vyšších patier Coruscantu.
Návrat nahoru Goto down
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 31 2011, 20:59

Bude z něj zabiják?

_________________
Blansko nemá náměstí, Blansko to je neštěstí.
Je Potan ušák?
Co je to Vik efekt?
Proč DEH skončila v popelnici?
Jaký je rebelsko-imperiální taneček?
Je Xavier jednorožec?
Je v Kobyle levné pivo?
Kde je hospoda U mrtvé banthy?
Bylo Vegimu 18?
Kdo TO udělal v Merendě?
Gralenova tvorba - Stránka 3 Enhxk
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 31 2011, 22:54

uvídíš čo bude, len som zvedavi či si spoznal aspoň v ktorom roku to asi je.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeTue May 31 2011, 22:55

cca 30 BBY

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 09:36

približne mando, a vieš si tipnúť kto sú zamestnávatelia
Návrat nahoru Goto down
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 16:11

Dark sun?

_________________
Blansko nemá náměstí, Blansko to je neštěstí.
Je Potan ušák?
Co je to Vik efekt?
Proč DEH skončila v popelnici?
Jaký je rebelsko-imperiální taneček?
Je Xavier jednorožec?
Je v Kobyle levné pivo?
Kde je hospoda U mrtvé banthy?
Bylo Vegimu 18?
Kdo TO udělal v Merendě?
Gralenova tvorba - Stránka 3 Enhxk
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 01 2011, 18:50

žial wikinger, poviem ti že si netrafil, není to zločinecká organizácia. K tomu tá organizácia aj tak bije v deijnách ktoré sfilmovali dosť do očí. Dokonca aj bola v niekolkých knihách. Buď spomenutá, alebo ako vedlajší faktor, popríapde aj jeden z hlanvích faktorov.

no pokračovanie, nechám vás ešte v chvíľu v napetí, ak skorej nezistíte kto je zamestnávateľ. pokračovanie pravdepodobne zajtra alebo v piatok.

Štastlivec a hrdina:

Pokračovanie prvéj kapitoly.

O pár hodín neskôr a jednu jazdu v taxíku, zaplatil vodičovi jeho kredity a vystúpil na jednu z ulíc. Podľa inštrukcii sa mal stretnúť s zástupcom svojho zamestnávateľa, v päťhviezdičkovom hoteli U Modrého Wookiiho. Hotel bol pár metrov od miesta, kde ho vyhodil taxík. Vyrazil pomalým krokom do hotela. Zvonka stáli v pozore robotické stráže, pripravené zneškodniť každý problém, poprípade sa o to aspoň pokúsiť. Zastavil sa u recepcii a predložil recepčnému droidovi svoju kartu, ktorú dostal pred rokmi od svojho zamestnávateľa. Okrem osobných údajov obsahovala aj iné informácie a otvárala mu niektoré miesta, kde nemal obyčajní smrteľník prístup. Recepční droid ho poslal na 58 patro, miestnosť číslo 151564. V okamžiku keď mu droid vrátil jeho kartu, vyrazil k turbovýťahom. Keď si privolal jeden z nich otočil sa späť. Uvidel, že recepční droid sa práve staral o ďalších zákazníkov. Twilecký pár, a niekoľko ľudí. O pár okamžikov dorazil turbovýťah, otvorili sa na ňom dvere. Vošiel dnu a označil cieľové poschodie.

Po krátkej jazde sa kabína spomalila až nakoniec zastala. Ozvala sa zvuková signalizácia. Dvere za postupne dokorán otvorili. Podľa počítača výťahu boli na 57 poschodí. Gelmen vystúpil z kabíny a vyrazil k dverám číslo 151954. Zamestnávateľ ho o tom dopredu informoval. Bolo to len pre prípad, že by ho niekto pozoroval. Pristúpil ku dverám a zaklopal na ne.

Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 08 2011, 22:50

Pokračovanie predošlého. Tu sa dozvedáte kto je zamestnávateľ.

Z druhej strany sa ozvalo „Vstúpte.“
Gelmen otvoril dvere a vstúpil. Ocitol sa v jednom z prepychových pokojov hotela. Za skleneným stolom, ktorý kraľoval v obývacej miestnosti sedela stredne vysoká postava v drahej róbe. Mala šupinatú pokožku svetlozelenej farby. Gelmen okamžite spoznal s kým ma tú česť. Bol to jeden z jeho zamestnávateľov z spoločnosti, ktorá ho zamestnávala. Bol to jeden z Nemoiidianov. Na stole boli rozložené datakarty, ale aj niekoľko čipov a preukazov. Posunkom ruky ma privolal aby so si prisadol na zostávajúce kreslo pri stole. Bolo hneď oproti nemu.

„Pane Gelmene Laku, mám pre vás ďalšiu prácu. Budete dohliadať aby náklad nákladnej lode Obchodnej Federácie dorazil na miesto určenia. Okrem lode budete mať k dispozícii celú letku najnovších stíhačiek a tri stovky bojových droidov poslednej verzie. Náklad sa už nakladá, vy sa postaráte len o to, ako ste to spravili aj minule. Ciel cesty vám povie kapitán lode.“ povedal Nemoiidian.

Gelmen čakal podobné inštrukcie. Len ho prekvapovalo, že mu teraz pridelili viac droidov, ako sa stávalo predtým.

„Prvá tretina vašej odmeny vám prejde na váš účet ešte pred odletom. Ostatné dve, až keď náklad doveziete a tam ho následne preberú. Plná čiastka bude dvanásť tisíc kreditov,“ povedal opäť.

Ani nečakal či odpovie. „Súhlasím, beriem to,“ odpovedal som mu. Potriasli sme si rukami. Následne som prevzal datakarty, ktoré mi podal.
O necelých desať minút som bol zas dole, pred hlavným vchodom do hotela U Modrého Wookiiho. Zavolal som si taxi. Jeden z taxíkov sa priblížil a umožnil mi nastúpiť. Vodičovi som dal svoju adresu. Taxík sa vrátil do premávky a letel na adresu ktorú som mu dal.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 18 2011, 22:56

no po dlhéj dobe pokračovanie

Raketoplán z Curascantu, ktorý bol objednaný obchodnou federáciou na tento let, bol ako obyčajne jeden z tých priemerných, ale čistých. Gelmen bol jeho jediný cestujúci. Sedel v jednom z sedadiel a na sebe mal čiernu leteckú kombinézu. Vedľa neho bol jeho vak, mal doňho napchaté všetko čo by mohol potrebovať. Taktiež jeho výzbroj a výstroj. Droidí pilot s raketoplánom pristál v obrovskom hangáru Luckerhulku obchodnej federácie. Gelmen uvoľnil bezpečnostnú konštrukciu svojho kresla, nadvihol svoj ťažký batoh, hodil si ho na plecia. Následne otvoril rampu raketoplánu. Dole pred ňou stál pár bitevných droidov.
„Kapitán Mezgos vás očakáva na mostíku pán Gelmen,“ povedal jeden z bitevných droidov. Gelmen si napravil svoj batoh a vydal sa pevným krokom za dvojicou droidov. Po chvíli dorazili na mostík. Kapitán Mezgos bol človek, ktorý zažil už dosť veľa transportných letov a aj pár bojov v službách Obchodnej Federácie. Bol štíhlej postavy, mal pečlivo zostrihané fúzy a vlasy hnedej farby. Na sebe mal dôstojnícku uniformu loďstva obchodnej federácie. Mal Gelman ho prví krát spoznal ešte, kým bol len jedným z dôstojníkov na palube Luckerhulku Halak 75. Bolo to pred štyrmi rokmi. Ale Obchodná federácia o Halak 75 prišla. Halak bol zničený pri prepade jeho tovaru pirátmi v sektore neďaleko Kuatu. Vtedy mal mať Gelmen na Halaku prácu, ale kvôli chorobe, ktorá ho zmohla, nemohol opustiť Curascant pre zdravotnú opaťeru poskytovanú zdravotných droidov. Mezgos bol známy hráč Sabacku, keď mali spolu niekedy nejakú spoločnú cestu, často hrali v spoločnosti s ešte niekoľkými dôstojníkmi. Dosť často to skončilo pod stolom.

„Á priateľ môj, zas sa naše cesty skrížili,“ privítal ho Mezgos a objal ho v priateľskom objatí.
„Tiež ťa rád vidím priateľu, čo máme za náklad?“ spýtal sa ho Gelmen.
„No podľa záznamov máme len nejaké zásoby, ale úprimne pochybujem. To by ťa tu neposielali. Ale poď odvediem ťa do tvojej kajuty, kde sa môžeš zložiť, a kde si môžeme aj v súkromí pohovoriť,“ povedal mu a natočil ho smerom k východu z mostíka.
„Pokračujte podľa plánu Zerox, keď bude náklad na palube pripravte sa na cestu a vypočítajte trasu k našemu cieľu,“ povedal Mezgos otočení chrbtom k jeho prvému dôstojníkovi Zeroxovi. Bol to tiež človek, mladší od Mezgosa desať rokov.
„Rozumiem pane, vykonám ako rozkážete,“ odkázal mu tiež, cez chrbát, ani sa neobzrel. Gelmen vyšiel z mostíka, hneď nasledovaný Mezgosom, zamierili si to rovno k turbovýťahom. Z kabíny ktorú privolali vystúpilo niekoľko bitevných droidov, ktorý boli na bežnej obchádzke. Po krátkej jazde turbovýťahom nadol vystúpili z kabíny a vyšli na jednej z veľkých chodieb. V diaľke bolo počuť rytmické kráčanie bitevných droidov.

Mezgos ho zaviedol do slušne vybavenej kajuty, ktorá by mohla pojať aj hviezdnu stíhačku obchodnej federácie. V kajute bolo lôžko, židle, stôl, a osobitné dvere do miestnosti kde bol záchod, toaleta a za mykacia skriňa. Gelmen vložil svoj batoh do skrine a vytiahol z neho detekčné zariadenie. Prešiel s ním celú kajutu až, kým nebol absolútne skopojný. Vybral si z vaku ďalšie detektory a na opasok si navliekol puzdro s blásterom.
„Tak som pripravený do práce. Čo si to vravel, že je v tom náklade?“ spýtal sa Mezgosa.
„Podľa môjho odhadu, zbrane a zásoby na výstavbu a chod továrni ktoré začali budovať na Geonosise,“ odpovedal mu. Zapípal Mezgosovi komlink. Mezgos ho vybral a zapol.
[b]„Áno Zerox?“
spýtal sa ho.
„Zásoby boli naložené a uložené na svoje miesto. Sme pripravený k skoku,“ odpovedal mu Zerox.
„Za chvíľu dorazím na mostík, zatiaľ sa dostaňte z orbity,“ odpovedal mu Mezgos a vypol komlink.
„Musím tam ísť, ale potom sa vrátim, zatiaľ ma tu prosím počkaj,“ požiadal ho Mezgos a opustil Gelmenovú kajutu. Keď sa dvere zavreli Gelmen ich zvnútra zamkol a vydal sa vybaľovať svoje veci.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 22 2011, 16:47

No nebudem zahlcovať Smetište, kde to niedke zapadne. tu sú fotky z mojej krátkej dovolenky v dedine na strednom slovensku. Teplotný rozdiel tu pod tatrami a tam je ohromný, viac ako 6 stupňov Celzia. Bolo tam nehorázne horúco.

No Hubársky úlovok zo soboty.
Spoiler:
Len škoda že dobrých 85% z nich bol nakoniec odpad Smile

No a ubytovanie, takpovediac rodinný dom 1 podlažní s podkrovím rozdelení na dva príbytky. K tomu v podkroviach vyspávali cez deň netopiere po celéj dedinke, teda som na povale nebol. Ale vraj vylietajú cez zimu uplne preč, teda známy búdú môcť prestavovať aj tam. Vybavenie normálne ako v meste, len plyn nemá celá dedina. Kúri sa drevom alebo elektrinou. Dve záhrady, teda dosť. Keď sme neboli na huboch tak na záhrade kosiť, zbierať Slivky, odstraňovať pár stromov čo tam nechceli, teda viac to bola taká Antistresová dovolenka.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gralenova tvorba - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gralenova tvorba   Gralenova tvorba - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Gralenova tvorba
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fan tvorba
» Koubiho tvorba
» Tvorba Syntax
» Esme du Feu Tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: