OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Halik Orbama( snad je to jméno správně :) ) - Klonové Války

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: Halik Orbama( snad je to jméno správně :) ) - Klonové Války   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitimeTue Oct 21 2008, 07:00

Chrám Jedi

Vyspal jsi se a jak ti bylo přikázáno samotným Yodou. Místnost fontátn byla od tvé ubikace přes velý chrám tak jsi raději vyrazil o deset minut dříve, nechtěl jsi přece velmistra nechat čekat v těchto temných časech. kdy má jistě důležitější věci na práci.
Dorazil jsi do mísntosti a zjistil že Yodu jsi čekat nenechal.. ale on tebe ano..
Seděl jsi sám v prostorné síni kde bylo slyšet jen hukot vodní hladiny a fontán.. místnost byla pro meditaci jako udělaná a ty jsi neodolal.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitimeFri Oct 24 2008, 12:29

Chrám Jedi

Začal jsem meditovat a po chvilce se mi do mysli začali vkrádat myšlenky typu, proč jsem se tak hnal, když tady ještě není, ale vždy jsem je zaplasil a nakonec se mi povedlo i začít v klidu meditovat a uklidnit svou mysl i tělo.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Halik Orbama( snad je to jméno správně :) ) - Klonové Války   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitimeWed Oct 29 2008, 07:28

Chrám Jedi

Já zdržel se hmm... nemilé události odradily mě od včasného příchodu na naši schůzku padawane.
Řekl zelený mužík přímo před tebou...
Nyní ovšem pokud výhrady nemáš naše mise započne!...
Řekl a ukázal na Zabraka stojícího za ním.
Mistr Zhom ujme se tě... on vysvětlí ti co a jak..
Yoda odpochodoval a ty jsi prohlížel nového mistra. Byl to dvoumetrový zabrak s krátkýmy sbroušenýmy rohy ovšem s dlouhou splýávavě hnědou tunikou k jeho kůži.
U pasu se mu pohupoval stříbrno-zlatý váleček.
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitimeWed Oct 29 2008, 18:01

Chrám Jedi

Je mi ctí, mistře, řekl jsem, když jsem si ho prohlédnul. Čím začneme, mistře?, řeknu poněkud netrpělivě. Mistr Zhomovi to jistě neuniklo. Konečně mám mistra, pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Halik Orbama( snad je to jméno správně :) ) - Klonové Války   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitimeMon Nov 03 2008, 20:42

Chrám Jedi

Mistr Zhom se usmál.
Také jsem byl v tvých letech nedočkaví ale neboj.. ty se dočkáš už dnes.. sice jde jen o prohlídku jednoho opuštěného sídla tady na Corouscnatu ale muže se něco stát.. jsi připraven padawane?
Návrat nahoru Goto down
Cynamon
Velmistr Jedi
Velmistr Jedi
Cynamon


Poeet p?íspivku : 771
Age : 35
Vyznamenání : Mnohokrát vyznamenaný hrdina Nové republiky
Registration date : 31. 01. 08

Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitimeFri Jan 16 2009, 23:02

Chrám Jedi

Jsem, mistře. Alespoň doufám. Budou to v Hutích, že ano? Slyšel jsem o tom místě. Čtvť Coruscantu, scházejí se tam pochybné existence. Dobré místo pro schování Temného Jediho nebo dokonce Sithského lorda, mistře. Jenom doufám, že se s nikým takovým nesetkáme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Halik Orbama( snad je to jméno správně :) ) - Klonové Války   Halik Orbama( snad je to jméno správně :)  ) - Klonové Války Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Halik Orbama( snad je to jméno správně :) ) - Klonové Války
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Flex 26 Klonove Valky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: