OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Empty
PříspěvekPředmět: Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)   Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Icon_minitimeThu Jan 22 2009, 00:33

Jeen II - okrajové pásmo galaxie:

Pršelo. Déšt zahalil nadcházející bojiště a stížil podmínky pro obě strany. Výsadkové lodě republiky se začali rojit z výsadkových lodí a zamířili ke svému nadcházejícímu cíli. Ze vznikající mlhy se rojili střely z Blasterových věží, oblohu osvětlovali plameny vybuchujících lodí.
"Třicet vteřin," ozval se se pilot přes komlink.
Vojáci vnímali informaci bez jakéhololiv pocitu. Jejich dokonalí klid naruší výbuch vedle letícího výsadkového člunu. Někteří sledují jeho pád do pralesa a následnou explozi, většina si toho nevšíma. Náhle bylo cítit znatelné zpomalení a změna směru letu.
"Naposledy opakuji," ozval se hlas velitele, "naším primárním cílem je zabezpečit jížní část továrny a zlikvidovat veškerou nepřátelskou aktivitu v oblasti. Dokud nebude oblast zajištěna, nemáme šanci postoupit dále do nepřátelského teritoria. Sekundárním cíl..." velitele přeruší výbuch sousedního LAAT a jekot zraněných vojáků.
"Sekundárním cílem je likvidace stanovišt protiletecké obrany, ale pokud budeme mít štěstí, zlikviduje tým Bravo tato stanoviště a podpoří nás v útoku na továrnu, konec," Jakmile velitel dořekl, začali kloni vyskakovat z lodí, které se co nejrychleji vraceli pro další várku vojáků.
"Támhle jdou," zařval jeden z klonů a ukázal na droidy vystupující z mlhy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
maggor
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
maggor


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 12. 08

Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)   Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Icon_minitimeThu Jan 22 2009, 18:48

Jenn II, místo výsadku

Stál jsem spolu se svými bratry v jednom z mnoha dělových člunů, které se účastnily první vlny výsadku na Jeen II. Když jsme prolétly atmosférou, halila povrch planety oblačnost, která kropila zemi provazy vody. Nepřítel spustil protileteckou palbu a nebe ozařovaly výbuchy okolních LAAT.
Třicet vteřin řekl do komlinku pilot. Koukl jsem na svoji DC-15 jestli ji mám nabitou.
Bylo by blbý vyskočit ven z lodi a nemít nabito. Z myšlenek mě vytrhl výbuch sousedního LAAT který se teď ve troskách řítil k povrchu. Viděl jsem umírat tolik vojáků, že mě nad tím nenapadlo uvažovat.
Velitel nám udělil poslední briefing, kde nám znovu sdělil naše cíle. Zajistit část továrny spolu s nepřátelskou aktivitou v oblasti.
Konečně začali krajní bratři vyskakovat z lodi a zabezpečovat okolí. Došla řada na mě a já vyskočil do mokré trávy. Dělový člun se spolu s ostatními zvedl a letěl zpátky k lodím na orbitě aby vysadil další muže.
No tohle je něco jiného než Geonosis. Uvědomil jsem si rozdíl od minulé bitvy, které jsem se účastnil.
„Tamhle jdou“ řekl jeden z klonů a opravdu z mlhy se začaly vynořovat siluety droidů. Stejně jako ostatní jsem hned začal pálit do jejich řad.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)   Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Icon_minitimeFri Jan 23 2009, 01:14

"Druhá četo, podpořtě nás z prava," byl slyšet hlas velitele ve vysílačce. a bojišti se objevili dvě droideky a začali likvidovat republikové útočníky. Část vojáků se kryla v kráteru po výbuchu.
"Tady dvojka, velitel je mrtvý, přebírám velení, opakuji, přebírám velení," ozvalo se do exploze granátu.
Roje droidů se neztenčovali, naopak nabírali na hustotě.
"Žádáme o vzdušou podporu na pozici Alpha 4 Omega 12, přepínám," zaslech jsi čísi hlas.
"Tady velitel, podpora příjde do dvou minut, držte pozice, támhle se blíží nepřátelské tanky," hlásil velitel komlinkem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
maggor
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
maggor


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 12. 08

Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)   Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Icon_minitimeSun Jan 25 2009, 20:31

Jenn II, místo výsadku

Spolu se zbytkem klonových vojáků jsem svoji střelbou ničily droidy ale nemělo to žádný účinek, nepřítel neustupoval naopak postupoval blíž k naší pozici. Byl jsem členem druhé čety, když jsme dostaly rozkaz pokusit se podpořit zbytek našich bratrů zprava.
Narazily jsme na tuhý odpor, který ještě podpořily droideky. Podařilo se nám se částečně ukrýt v kráteru po výbuchu ale podle hlášení v komlinku jsme přišli o velitele.
Jsme tady jak banty na jatkách!! Kryjte mě, zkusím vyřadit ty droideky!
Řekl jsem do komlinku na frekvenci naší čety. Počkal jsem si na potvrzení, že rozumí a pod pláštěm krycí palby jsem vyrazil z kráteru s EMP granátem v ruce. Granát jsem hodil směrem k droidekám a doufal jsem, že jsem se trefil přesně a granát vyřadí jejich štíty z provozu, aby je mohla četa zničit. Skočil jsem zpátky do kráteru a začal jsem znovu kropit nepřítele palbou.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)   Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Icon_minitimeMon Jan 26 2009, 19:07

Jenn II - místo výsadku:

Ve chvíli, kdy se situace zdála marná a ztracená, nepřátelé stále postupovali vaším směrem a vaše řady řídli, jako zázrakem začbali droidi mizet v ohnivých koulích a výbuchovali po zásazích laserů. Nad vámi přeletla skupina LAAT. Několik klonů zajásalo, ale okamžmitě zmkli, když stále zaskočení droidi začali vracet palbu. Výsadkové čluny přistáli bez ztrát a posili se rojili ven, byl mezi nimi i jeden rytíř Jedi, vypadal mladě.
Přišla další salva explozí a konečně se zdálo, že řady droidů polevili. Jedi rozkázal k útoku a všichi kloni ho následovali. Zatímco jedi odrámel střely mečem, schytávali kloni zásahy a padali k zemi.
Déšt sílil a vzduch byl cítit blasterovým plynem a spáleným masem
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Sponsored content





Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)   Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obsazení Jeenu II (výcvik pro maggora)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: