OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeMon Feb 09 2009, 15:06

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta
Právě tě sem přivezli a vzali ti všechny zbraně a světelný meč...
Tohle vězení bylo pravým zhnilým místem,kde byli ti nejkrutější muži,kteří se odvážili vzdorovat Korratovi...
Byla jsi umístěna do cely,s jedním potetovaným mužem,který se ti představil jako Grogh...
Kolem vás byli i jiní pašeráci,lovci a mnoho dalších...
Stráže si tě zrovna odvedli do jedné místnosti...
Přivázali ti ruce k jednomu výstupku ke zdi a začali tě zbavovat oblečení....
Chtěla jsi se vzpouzet i pomocí síly ale k ničemu to nevedlo,protože tě zfetovali nějakou drogou,která omezovala pouze používání Síly...
Také se začali svlíkat a začali tě ošahávat na intimních místech...
Teď nás trochu uspokojíš...
Řekl jeden z nich a dal ti ránu pěstí do obličeje tak silnou,že jsi omdlela a probudila jsi se až v cele...
Grogh tě sledoval a potom tě zvedl na nohy a uložil tě do postele...
Ti strážci tě pěkně zrajcovali...
Řekl a podíval se na stráže ze kterých i na povrch vyzařovalo uspokojení...
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeTue Feb 10 2009, 22:47

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta

Vše dopadlo katastrofálně
Veškeré mé plány zroskotali. Probrala jsem se až zpátky v cele.
Dík zmohla jsem se jen na tohle, když mi Grogh zpátky v cele pomohl. Motala se mi hlava a bolelo mě celé tělo. Za tohle mi ta zvířata zaplatí. Cítila jsem se pořád dost slabá, ale aspon jsem cítila, že ta droga opouští mé tělo. Nejspíš vůbec nevědli o tom, že jsem byla jedi, nebo to jen značně podcenili. Vztek ve mě kypěl. Vztala jsem z postele a došlo blíž k energetickému poli cely. Poslední kapkou bylo to, že se strážci venku bavili o tom, co se dělo před chvíli a dali si velice záležet na tom, abych to slyšela. Vztek ve mě vybuchl. Zvedla jsem ruku a sevřela pěst. Jeden ze strážců se zvedl asi 20cm do vzduchu a začal se dusit. Než stačil druhý zareagovat trhla jsem rukou a druhý strážce přeletěl chotbu a rozmázl se o stěnu vedle silového pole. První se bez známek života sesunul k zemi. To ale nestačilo. Další strážce který se pravděpovoně přiběhl podívat co se děje najednou efektivně proletěl přes půl chotby a rozbul se o zeď protější cely. Pravděpodobně sebou vzal také ovládání protější cely, protože silové pole na ní zablikalo a deaktivovalo se. Teď jsem jen doufala, že vězni z protější cely budou mit tolik slušnosti, že pustí i nás ostatní. Vztek mě začal opouštět. Tohle se němelo stát... neovládla jsem se a to mě dostalo nebezpečně blízko temné straně... i když jsem se už necítilá být jedijem měla jsem pořád dost rozumu abych se temné straně vyhýbala
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeWed Feb 11 2009, 15:28

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta
Otevřela se protější cela,ve které byli dva lidi...
Jeden z nich se rozeběhl pryč z místnosti doufajíc,že uteče na svobodu...
Hej Jimmy...Tady...
Zavolal Grogh na toho druhého muže a ten první padl na zem pod náporem blasterových střel...
Ten druhý muž běžel k vypínání vašeho silového pole a pak ho trefila jedna střela do nohy...
Spadl na zem a ještě se snažil z posledních sil doplazit se k vypínání ale potom jeden muž v nějakém brnění s vibromečem mu usekl hlavu a jeho tělo se bezvládně schoulilo na zem...
Takže Evansová...Řekl ten lovec...Seš silná ale my sme cvičení na ty tvý triky...Byli jsme u jediu a ti nás naučili nepodléhat těmhle trikům a to znamená,že jste bezmocná...
Řekl lovec a nějací jeho muži se postavili na stráž k vaší cele...
Zkoušela jsi pomocí síly vypnout silové pole zatažením za páčku ale i když byla páčka vypnuta,silové pole tam bylo furt...
Lovec se tomu zasmál a řekl:Tohle ti nepomůže Evansová...Máme to napojený na počítač...To znamená,že se z tohohle nedostaneš...
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeWed Feb 11 2009, 15:47

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta

Aby to jednou třeba nebylo jednoduchý...
pomyslela jsem si, když oba vězni umřeli. S tímhle lovcem nebude taková sranda
Zdá se, že jsi vynechal hned první lekci mírně jsem pokynula rukou dolů
NIKDY NEPODCENUJ SVÉHO SOUPEŘE vykřikla jsem. Ze stropu se uthl velký kovový nosič, který nesl osvětlení a spadl přímo před dveře mé cely. Začala jsem se soustředit na rozvody energie ve dveřích cely, stačilo jen drobné poškození, aby se celé pole deaktivovalo
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeWed Mar 25 2009, 06:13

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta
Ale ve skutečnosti se nic nestalo...Kovový nosič se pozahýbal ale nespadnul...
Buď to bylo nevycvičenými schopnostmi padawana a nebo tam byl upevněn dobře...Nebo možná obojí...
Lovec se podíval na nosič a potom na tebe...
Dobrý...Ale nestačí to...Hoši dejte jí dávku...
Když to dořekl,nějací vojáci po tobě vystřelili nějakou šipku a trefili se do krku...
Zanedlouho jsi se nemohla spojit se Sílou...
Musela jsi vymyslet nějaký plán...A to rychle...
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeMon Apr 06 2009, 13:29

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta

Složila sem se na zem. Už jsem nevěděla co dál. Byla jsem unavená a nadrogovaná. Pak mi to blesklo hlavou. Když mohla ta šipka proletět ochraným polem, tak by mohlo i něco jiného... ale co? Ta pitomá droga mi zatemnovala mysl...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitimeWed Apr 08 2009, 10:19

Meteorit u planety Grin - Vězení Korrata the hutta
Strážci si tě chvíli prohlíželi a potom odešli...
Dobře...Co dál??
Zeptal se Grogh...
Nemohla jsi se spojit se Sílou a to dělalo vážný problém...
Nevěděl jsem,že seš jedi...Ale nevím...Kdysi tu byl taky jeden jedi a dali mu stejnou drogu...A na druhé straně chodby u dveří je jeden,kterej umí udělat protidrogu,která vrací tu Sílu...Ale my jsme na konci chodbi a on je na druhém konci chodby u dveří...
Řekl Grogh...
Možná to byla cesta pryč z vězení...A možná taky pokus Grogha dostat tebe do postele...( Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Empty
PříspěvekPředmět: Re: Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok   Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Útěk z vězení - mise pro Tik a Tok
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mise pro Knight
» Mise pro Potana
» Mise 2 - Pro Knight

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: