OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 00:12

Chrám Jedi, Coruscant

Už asi hodinu stepuješ před komnatamy Rady, protože diskutují o tvém novém mistru a ty nechceš odejít na záchod. Někteří procházející se usmívají vidíc mladého rodiana mající takové potíže.
Když už si myslíš, že to nevydržíš otevřou se dveře a jsi pozván dál. Pocit potřeby na záchod záhadně zmizí a ty nervózně vstoupíš dovnitř před Radu.
„Pojď dál mladý padawane.“ Osloví tě Mace Windu svým hlubokým hlasem. Všichni tě pozorují, jen Mistr Yoda má zavřené oči jako by spal. Nejistě upřeš oči na Mistra Windu. Ten pohled opětuje.

_________________
Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 10:34

Chrám Jedi

Vešel jsem do místnosti rady, už ve velmi pomačkaném rouchu jedijského padawana.
Pohledy mistrů byli nejasné a neočekávané k jejich dalšímu kroku..
Pomalým krokem jsem vešel do malého kolečka, vymalovaného uprostřed podlahy v místnosti.
Dobrý den mistři.
Řekl jsem lámaným Basicem doufajíc, že jim to nebude vadit , vždy jsem se před radou cítil s tímto nedostatkem tak nějak ze hry ...
Slova byla mířena spíše na mistra Windua, který na mě koukal nejzvláštneji..
Před těmito mistry Jedi, těmi jež dokáží sami chránit Galaxii, jsem se cítil zvláštně...
Netrpělivostí jsem se opět zeptal..
Prý jste se už rozhodli jakého mistra mi přidělíte..
Položil jsem otázku a sklopil oči do podlahy a následně se podíval ven na Coruscant, kde v dálce létalo množství , všelijakých transportů od taxi , vydělávajíc si na kus něčeho, čemu se nikdy ani nedalo říkat jídlo až po senátorské vozidla.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 11:10

Chrám Jedi

„Ano. To pravda je.“ Promluvil na tebe Yoda.
„Naše rada se rozhodla ti přidělit mistra Valdise. Z tvých předchozích zkušeností a výcviků ti on bude velmi dobrou opporou. Je nejen schopný léčitel a je zkušený v boji na dálku.“ Pronesl Mistr Windu.
„Vstute.“ To byl mistr Adi Gallia.
Otočil ses a spatřil jsi vysokého Mistra. Jeho pohled byl pronikavý jako skener, a vypadal, že má mandalorianské předky. Ostře řezaná tvář dodávala jeho autoritativní i když ne nějak přehnaně svalnaté postavě jakýsi výraz, který nutil tohoto člověka respektovat. Na sobě měl tmavěhnědou tuniku, kalhoty a plášť. Všechno ladilo ve stjné barvě. Když jsi sklouzl pohledem k jeho meči, spatřil jsi, jak neskrývaně vedle něj nosí blasterovou pistoli. Tento muž se poklonil směrem ke každému členu rady a pak promluvil melodickým hlubokým basem.
„Byl jsem vámi předvolán. Jsem tedy zde.“
„Jistě, Mistře Valdisi. Nového padawana vybrali jsme vám.“ Yodův vysoký hlas zněl poněkud zvláštně po melodickém hlasu Mistra Valdise.
„Toto je Ruplikon,“ ukázal Mistr Windu na tebe. „Doufám že vás bude provázet Síla.“
„Děkuji mistře.“ Uklonil se opět Mistr Valdis a pokynul ti, aby jsi šel s ním.

Jakmile jste byli z dohledu síně Rady, otočil se tvůj mistr na tebe: „Takže milý padawane. Já vedu svůj výcvik trochu jinak. Z toho co jsem si o tobě zijstil, máš nadání na střelbu a na léčení. To je dobře. Takové vlastnosti nemají Jedi často.“

_________________
Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 12:29

Chrám Jedi

Mandalorián. Bylo jediné co mě blesklo hlavou když mi představili mistra Valdise.
Uklonil jsem se radě a odešel ven s misrem po boku. Podle všeho z něj byla cítit silná léčitelská aura..
Blaster u boku jen napovídal, že neptaří k těm, kteří ihned skočí s aktivovaným světelným mečem a nesekají kolem sebe hlava nehlava.
Ano pane... moje léčitelské schopnosti se ještě nerozvinuli ale základy samozřejmě mám..
Řekl jsem pyšně a trochu se usmál..
Šli jsme pomalou chůzí k výtahu, kterým jsem sjeli od komnat rady.
Pln nových pocitů a nových událostí jsem pokračoval po jeho boku.
Všichni říkají , že setkán s radou je těžké, vžidt se ale zas tak nic hrozného nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 14:56

Chrám Jedi

„Řekni mi tohle: Nebude pro tebe lepší mluvit Rulem?“ Otázal se tím jazykem mistr téměř bez přízvuku, což tě poněkud vyvedlo z míry. Mistr pokračoval:„Takže vzhledem k tomu, že je ráno, tak otázka první zní: Už si jedl?“ Usmál se na tebe tvůj nový mistr.

_________________
Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 22:31

Chrám Jedi

Mírně překvapen,ale ihend jsem se vzpamatoval.
Ano , tedy né.. ještě jsem nejedl...
Odpověděl jsem tentorkát už Rulem a trochu se zašklebil ale pokud by jste mne omluvil , už dlouhou dobu se mi chce na záchod, tak sraz v kuchyni?
Zeptal jsem se bez okolních řečích ..
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitimeSat Feb 28 2009, 22:47

Mistr se usmál a odpověděl: „Dobře. Buď rychlý, ať toho uděláme ještě dneska dost, co máme na práci.“
Mistr se tedy odebral směrem k jídelně.

_________________
Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)   Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chrámový debakl (Výcvik pro Ruplikona)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bitva o Geonosis (mise pro Ruplikona)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: