OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tik a Tok - Kluzáky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeTue Mar 24 2009, 19:22

Coruscant- Chrám Jedi

Nově povýšení rytíři jedi Tik a Tok si žili svuj vlastní život, nebyli na sobě zdaleka tak závislí jako dříve, ale přesto dostávali, stále nové úkoly a při některých se spolu opět vídali.
Mistr Ruplikon jako by se od té doby vypařil, také jeho plně zatěžovali Klonové Války a čas v chrámu byl věnován meditaci či odpočinku.

Jeden den, přibližně týden po bitvě na Geonosis byl Tok povolán na jemu dobře známou planetu jež byla Nar Shaada. Úkol nebyl příliš jasný, nebot vše se měl dozvědět od jisté spojky, kterou zaručeně pozná ihned jak ji uvidí.
Tik naproti tomu měl letět Malastere, se zcela jasným úkolem , poslední dobou se na planetě vynořila organizace, provádějící teroristické útoky na všemožné cíly, rada jedi si myslí že je zaručen útok na Arénu kde se měl jet závod kluzáků, mistři jediové si myslí , že útok na tento cíl je zaručen.

Oba Rytíři jedi dostali úkol ve stejný den ale v jiných hodinách, Tik měl být ještě doprovázen komandem klonů , které na něj čeká v hangáru Republiky, naproti tomu Tok letí v utajení linkovou dopravou ...
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeTue Mar 24 2009, 19:38

Coruscant- Chrám Jedi

Tik: Tak hodně štěstí brácho... budeš ho potřebovat. A ne že budu muset všeho nechat a jít tě zachraňovat řekl jsem Tokovi
Tok: Tak ať tě provází Síla řekl jsem mu a odešel se připravit na misi
Chrám byl v poslední době hodně tichý. Spousta jedijů padla na Geonosis, ostatní byli po celé galaxii na různých úkolech. A denně přicházeli zprávy o úmrtích...

Po několika minutách

Tok:
Nastoupil jsem do transportu na Nar Shaada. Doufal jsem, že se na ten pitomej kus šutru nebudu muset nikdy vrátit. Neměl jsem na tu planetu (resp. měsíc) hezký vzpomínky. A cesta bude nekonečná. Posadil jsem se a vytáhl datapadd a začal si pročítat nějaké novinky z Corusantu

O několik hodin později

Tik:
Spolu s komandem sme se připravovali na odlet na Malaster. Závody kluzáků... to zní zajímavě napadlo mě. Párkrát jsem viděl přenost závodů, ale na vlastní oči jsem je neviděl nikdy. Každopádně jsem pochyboval, že bude čas na nějaké dívání
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeTue Mar 24 2009, 21:02

Nar Shadaa , Malastere

Tokovi cesta ubíhala k jeho zděšení celkem příjemě, linkou s ním cestoval smrdutý Bith, jehož pach se rozléhal celou lodí, poté několik dalších humanoidních ras, které se nijak zvlášt neprojevovali...
Cesta byla u konce a Tok konečně pochopil kdo je on neznámá, vlastně známá spojka na Shadaa.
Při sestupu totiž ucítil onu auru bytosti, která byla u jeho jedijské kariéry..

Naproti tomu Tik který byl vysazen křižníkem Venator, jež poté pokračoval dál do Vnějšího okraje.. Nyní se jejich LAAt snášel k zemi . Tik si na tuto stíhačku zvykl, byla prostorná a pro 5 členné komando s jedním jediem akorát.. Až při sestupu si uvědomil , že zatímco on muže na misi nosit ono jedijské rouchou, jeho bratr bude muset být v maskovacím obleku...
Pane, blížíme se k cíli, mužstvo čeká na rozkazy ihned jak se dotkneme země.. Řekl commander, který dostal jméno SAW .

Mezi těmito událostmi v Hangáru číslo 34, sledoval Rodianský Mistr Jedi, jak přilétá linkový spoj s Coruscantu .Na jeho poslední dobou smutné tváři se objevil náznak úsměvu, vyvolán zřejmě vzpomínkami.. Poté pomalým krokem odkráčel a čekal..
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeWed Mar 25 2009, 00:25

Nar Shadaa

Vystoupil jsem z tranportu. Ten blbej převlek mě tlačil. Vypadal jsem spíš jako gauner něž jako jedi. Sotva jsem vystoupil něco jsem ucítil (a nebyl to Bith) Rozhlédl jsem se až jsem našel známou tvář. Šel jsem jakoby ledabil k němu. Mírně jsem se pousmál

Malastere

Letěli jsme k Malasteru. Měl jsem rád Venatory. Na orbitě jsme nastoupili do lodě a vstoupili do atmosféry. Takže, až přistaneme půjdu si promluvit s provozovatelem závodů. Chci snipera, aby dohlížel na kritická místa. Technika aby prohlédl důležité systémy. Plány závodiště máme, takže by nemel byt problem zjistit ve kterem miste by bylo nejvhodnejsi provest sabotaz... řekl jsem. Vubec jsem nevedel co to melu
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeWed Mar 25 2009, 11:38

Nar Shadaa

Usmál jsem se na mého bývalého studenta.
Toku , jsem rád že mi rada poslala na pomoc zrovna tebe
Odpovědl, jsem mu na jeho lehké kývnutí hlavou a vydal se po jeho obku ven z Hangáru, už to nebyl ten malý nautolan, kterého jsem tenkrát z této smrduté díry vytáhl.
Byl stejně velký jako já, jen jeho rasa budila podezření, nebylo to časté aby se nautolané vzdalovali svých domovů.

Malastere


Komando vyrazilo, nebyla to elita jako Alfa team, ale na tyto akce bezpochyby stačilo.
SAW odjistil DC15 a vystoupil ven z hangáru, a pomalou chůzí se vydal napřed.
4 muži zůstali s Tikem osamoceni.
Pane SAW mi potvrdil že se máme vydat na stadion... prý tam za námi dojde,
Řekl a podal Tikovi čelenku s vysílačkou a nastavenou frekvencí..
Všude na Malasteru chodili rasy které byli k vidění i na Coruscantu, ale přesto největší počet měli Grannové.
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeWed Mar 25 2009, 16:26

Nar Shadaa

Rád vás opět vidím. Nečekal jsem že uvidím vás, akorát jsem doufal, že se do týhle díry nebudu muset nikdy vrátit. Co sem přivedlo vás? řekl jsem překvapeně a pokračoval v cestě. Pamatoval jsem si tu díru až příliš dobře...

Malastere

Rozhlížel jsem se kolem sebe. Všude běhali ty tříoký nestvůry...
V tom mi jeden voják podal vysílačku. Děkuju řekl jsem a pomalu jsem se vydal ke stadionu. Ostatní se vydali za mnou
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeThu Mar 26 2009, 20:29

Nar Shadaa

Usmál jsem se a pokračoval v chůzi. No kupodivu válka padawane .. Opodvěděl jsem spíše aby jsem zaplnil dlouhé ticho , které stejně při dlouhé cestě nastane.. Na Nar Shadaa se poslední dobou objevili známky nepřítele, ale jeho aktivita zde by nám byla lhostejná, kdyby neobsadili důležitou dílnu se součástkami do kluzáků.. tyto díly pak pašují za obrovské peníze do Galaxie a tak získávají finance na nové droidy.. Opověděl jsem a odbočil do uličky... No , a právě tyto díly, které dělá zdejší dílna má pod kontrolou jeden zdejší Hutt, který je nechal zbudovat vskutku dokonale, vyrazí obrovskou rychlostí vpřed ale postupem času se tyto díly doslova rozpadnou, uvnitř mechanismu je zabudován jakýsi virus.... Pravil jsem , jako bych právě řekl naprosto běžnou věc...


Malastere

Po nasazení vysílačky Tik slyšel jak SAW někde komunikuje. Klonové vojáky si mezitím prohlížel kdejaký kolemjdoucí...
Po několika uličkách jste se dostali ke stadionu, nebo spíše aréně, nebot to byla díra v zemi a v tunelech pod tímto městem tvořila krátkou závodní dráhu s nesčetnými překážkami, okolo celé trati vedl plot a byli rozloženy tribuny..... Ano, tato trasa se teprve buduje, bude to první závod! Ozval se Grann s oblečením úředníka který si všiml tvého zvláštního pohledu.
Prosím následujte mne , vím kdo jste..
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeThu Mar 26 2009, 21:01

Nar Shadaa

Toho padawna jsem skousl, asi šlo jen o zvyk...
Nechci aby to znělo neuctivě, ale k čemu potřebuje mistr vašeho kalibru pomoc na takový jednoduchý úkol? řekl jsem protože mi přišlo celkem lehké naběhnou tam, oddělit obřímu slimákovi hlavu od těla (resp ho přepůlit)
Procházeli sme dál uličkami Nar Shadaa. Skoro se mi dělalo špatně

Malastere

Síla mě nevarovala, ale přesto jsem radši zůstal ostražitý. Naznačil jsem vojákům at jsou na pozoru a sledoval jsem neznámého Granna. Moje první mise jako rytíř Jedi, nerad bych aby byla má poslední. Cestou jsem si prohlížel trat, vypadala celkem malá, ale ve mestech ji asi moc obří dělat nemohli
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeThu Mar 26 2009, 21:34

Nar Shadaa

Rada tě sem poslala, protože je si vědoma tvého původu, pracoval jsi prý zde na planetě v obchodu s droidy, proto tě potřebuji, až se nějakým způsobem dostaneme do Dílen, budeš muset zanalyzovat plány těch součástí, převážně motorů a pokusit se alespon trochu eliminovat hrozbu výbuchu. Protože se právě na Malasteru jede závod na kterém má být přítomen senátor planety... chceme tedy odvrátit hrozbu, kdyby se tvému bratru nepodařilo dopadnout pachatele ještě před tím než začně závod..

Řekl jsem Nautolanovi a společně jsme vstoupili na pohybbliví chodník a jeli pomalou rychlostí blíže ke dnu "planety" ..

Malastere

Takže, jistě chcete vidět plány tratě, to nebude žádný problém, následujte mne prosím do místnosti bezpečnosti .. Řekl Grann a po schodech u tribuny vešel do věže, která byla vlastně prvním patrem, pokud se na budovu koukalo z povrchu planety... na závodiště byl odsud dobrý výhled, jen v nejdelší zatáčce se ztrácel obraz, který byl nahrazen obrazem z holokamery, kterých muselo být u zatáčky několik, každá si hlídala ten svuj uhel, pak zde byl ještě jeden bod a to byla dlouhá rovinka , u které nebyla tribuna, jen odstavné parkoviště, kde bylo několik kluzáků již připravených...
Klonoví Vojáci se rozmístili po místnosti a začali stahovat data.
Grann se usmál a pohlédl na tebe tázavým pohledem , který říkal potřebujete ještě něco ?
Návrat nahoru Goto down
Tik & Tok
High Jedi General
High Jedi General
Tik & Tok


Poeet p?íspivku : 441
Age : 35
Registration date : 04. 04. 08

Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitimeThu Mar 26 2009, 21:43

Nar Shadaa

Dostat se do dílen? To jsem zvládl už když jsem tu ... "pracoval" kde jinde bych získal součástky na R3. Teď by to neměl bejt žádnej problém, jen už se asi neprotáhnu trubkama řekl jsem mu. V hlavě se mi začal formovat plán co zrhuba udělat

Malastere

Kolik kluzáků má jet tenhle závod a jsou tu nějací jezdci s velkoprůmyslně vyrobenými součástkami? zeptal jsem se zatímco klony stahovali data. Saw by se měl brzo ohlásit. Podíval jsem se na okruh se zálibou. Tohle si někdy sjet by mohla bejt sranda. Skoro jsem měl na okamžik chut sehnat si kluzák a přihlásit se. Odolalal jsem s tím, že si to zkusím jindy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tik a Tok - Kluzáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tik a Tok - Kluzáky   Tik a Tok - Kluzáky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tik a Tok - Kluzáky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: