OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Temná Hodinka - An-Drew Deer

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 13:04

Coruscant - Chrám Jedi

Poslední dva roky klonových válek téměř rozmetali základy starého řádu. Přetože Republika měla v posledních měsících navrch, stále ještě se vzpamátovávala z masarku na Geonosis. Tento masakr nesl každý člen řádu velmi těžce. Ale o kom se dalo říci že jej nese nejvíce byl maličky velmistr řádu , mistr Yoda. Jakožto nejstarší člen, měl nejvíce vzpomínek na každého padlé rytíře i mistra ...
Pokaždé když jsi si vzpoměl na Geonosis jako by tebou samotným otřásla čirá hrůza... byl jsi rád že jsi tam nemusel být, ale zaroven ti to bylo líto...
Ovšem jedna vzpomínka vede ke druhé a tak jsi se dostal ke vzpomínce na klonové vojáky...
Tato bolestná vzpomínka z bitvy o Coruscant už byla ale za tebou a musel jsi se dívat kupředu.
Zvedl jsi se a odešel z místnosti tisíce fontán, kde jsi meditoval poslední dobou stále častěji. A stále více jsi pronikal do tajů Síly.
Na dnešní odpoledne jsi měl domluvenou schůzku s mistrem Yodou a Aaylou Securou, kteří pro tebe měli prý nový úkol.
Odebral jsi se tedy do pokoje , na stole se ti válel datapad , zapečetěn symbolem rady.
Otevřel jsi jej a shlédl holozáznam.
Objevila se tvář mistra Windua.
"Zdravím tě padawane, vím že toto není obyčejný postup, ale tyto vjímečné dny si bohužel žádají vyjímečné řešení.
JE mi líto že to nemužu říct formálně, ale není čas , ani na takto vyjímečnou situaci, vím že se opakuji padawane, ale ...
Je mi radostí že tě za tvuj rychlý úsudek a předvídavost mužu povýšit do stavu Rytíře Jedi..... je zvláštní že někdo kdo byl tak dlouho bez mistra dokázal něco jako ty.... gratuluji.. Nechť tě provází Síla mladý Jedi"

Řekl a jeho obraz se rozplynul.
Zůstal jsi sedět a civěl na prázdný holoprojektor......
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 13:26

Coruscant - Chrám Jedi

Seděl jsem v svém pokoji s "otevřenou pusou". No prostě jsem nevěřícně koukal na ten záznam. Radši jsem si ho pustil ještě jednou.
To snad není pravda. No už je to asi tak. Myslel jsem že po tom incidentu s vojáky během té bitvy jsem myslel že mě vyhodí a ne že ze mě bude rytíř.
No cítil jsem se mnohem lépe. Zašel jsem k R4-P4 a zapl ho. Zapískal radostí že mě vidí a začal hned něco chroustat cvakat a pípat.
Ahoj jak se máš? Už dlouho jsi se nepodíval z chrámu co? Víš dneska ze mě udělali rytíře jedi. A rada pro mě má asi úkol tak možná někam pojedem.
Víš co? Podívám se trochu na tebe. Rutinní prohlídku a myslím že se ti podívám na ty postraní raketky na nohách. Byl s nima nějakej problém.

Řekl jsem mu a vytáhl z poličky hydroklíč autogen a nějaký olej. Prvně jsem ho promazal a pak se pustil do těch raket. Byl tam nějaký šopatný kontakt a divná izolace. Vyměníl jsem pár obvodů a bylo to.
Opravy mi trvaly tak 2 hodiny takže setkání s mistry mělo proběhnout za desten minut.
Jej R4 to je hodin. Budu muset utíkat abych to stihl. Tak raketky jsou v pořádku a jinak jsi ve výborné kondici. Až se něco dozvím určitě se za tebou zastavím.

Rychle jsem se rozběhl k turbovýtahu. Schůzka se měla konat v místnosti rady. Mistr Yoda a mistrině Aalya byli jediní přítomní z rady. Vyjel jsem výtahem a vystoupil na chdbě před místností rady...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 14:00

Corsucant Chrám Jedi - Místnost Rady

Podle očekávání , byla celá místnost rady prázdná až na dvě postavy stojící u okna a hledících na denní světlo na Coruscantu.
Jedna z nich byla znatelně menší a nešlo o nikoho jiného než o mistra Yodu. Aniž by se odvrátil od pohledu do dáli promluvil
"Á náš nový Rytíř zde je, pojď , blíže přistup k nám... mi úkol pro tebe máme!.."
Mistrině Secura jen lehce zavrtěla svým lekku a usmála se na tebe.
"Vítej An-Dree" Řekla jen na uvítanou a pokynula ti aby jsi se posadil na jedno z křesel.
Mnoho křesel nemělo v tuto dobu stálého majitele....
Aayla pokračovala.
"Mistr Yoda, pro nás má společný úkol, jistě znáš padawanku mistrině Unduli Bariss Ofee.".... nečekala na odpoved a nechala pokračovat mistra Yodu.
" Na planetu Felucii, vy poletíte!... ¨Mi hlášení od rozvědky dostali, že Separatisté základnu zde mají!.."
Aayla si povšimla tvého drobného trhnutí na tváři a pokračovala...
Bude nás doprovázet 4 operační svaz a pozemním operacím bude velet Commander Bly... jistě jsi o něm alespon z části slyšel....... měl by jsi se připravit... na orbitě čeká křižník třídy Victory, na který se nalodíme.... tkaže za 20 minut v hanháru s plnou výzbrojí a nablejskanou Etou 2... rozuměls? "
Zeptala se spíše naoko a dala ti možnost zeptat se na běžné otázky, ačkoli jsi samozřejmě věděl že na detaily bude čas na lodi... a veškerá data budeš mít už poslány v datapadu ve svém pokoji....
Mistr Yoda se do tebe zahryzl svým zkoumavým pohledem..
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 15:04

Corsucant Chrám Jedi - Místnost Rady

Vešel jsem do místnosti rady a tam seděli dvě barevné postavy. Jedna malá druhá velká. Jedna zelená druhá modrá a jedna vrásčitá a chlupatá a jedna zase s hlavovými ocasy.
Posadil jsem se na sedačku vedle mistrině Secury jak mi pokynula. Začala mluvit o bojové misi na Felucii.
Zase bojová mise? Snad to vyjde líp než posledně.
Pozorně jsem poslouchal mistrini a občas hodil okem po mistrovi Yodovi. Ten stále sledoval letoý provoz nad chrámem.

No a co bude přesně naším úkolem mistrině? Budeme tu jako podpora pozemních sil nebo máme tajně infiltrovat základnu nebo co?
Zeptal jsem se Secury, protoře jsem si nedokázal přesně představit co tam budeme dělat. Na Felucii jsem kdysi byl a myslím že tam by se špatně vedla otevřená bitva.
Pohlédl jsem na mistra Yodu který na mě civěl a protínal mě svým zvídavím pohledem. Proč na mě tak koukáte mistře? Připadám si jako bych něco udělal. Pomyslel jsem si a čekal na odpovědi mistrině Secury popřípadě mistra Yody.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 15:37

Coruscant Chrám Jedi

Mistr Yoda se pobaveně ušklíbl a mistrině Secura se zmateně podívala z tebe na maličkého mistra.
Letmo se usmála , když jí došlo o co šlo a poté už pokračovala.
"Nevím o tom o moc více než ty nebo mistr Yoda, rozvědka hlásí že někde na severní straně planety se nachází základna separatistů... je nad slunce jasné že hlavním úkolem bude ji zničit... ale jak, o tom se doohdneme až na místě.. nemáme plány, většina jsou to jen dohady ale jsme si téměř jisti že tam bude něco velkého, jinak by nám armáda nevyvolila celý operační svaz..."
Dořekla konečně a přívětivě se na tebe usmála...
Lehce ti pokynula rukou a ty jsi s úklonou odešel.
Mistr Yoda počkal dokud se za tebou nezavřeli dveře a dal se s Twilečkou do hovoru.
Před místností rady čekaly už další bytosti na svůj úkol, nejvíce tě zaujala tvář Jango Fetta. Stála zde v bílé zbroji a helmou v ruce, když jsi ji viděl vzpoměl jsi si na nedávné události....
Cesta do ubikací nebyla nijak zvláštní a tak jsi si sedl a přemýšlel.... do nástupu do hangáru zbývalo 15 minut.
Venku za okny právě doprava vrcholila ve své každodenní dopravní špičce...
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 16:36

chrám jedi

Se všemi informacemi a znovu vyvolanými vzpomínkami jsem sjel zase na patro s ubikacemi. Duševně už jsem se připravoval na bitvu a taky myslel co si vezmu s sebou.
Došel jsem do pokoje a zapl R4ho.
Tak kamaráde, letíme na Felucii. Bude tam nějaká bitva tak se připrav ikdyž myslím že bude jen pozemní. Ovšem stíhačkou stejně poletíme a to aspoň na křižník.
Oznámil jsem astomechovi a začal se balit. Pití jídlo podobné blbosti blaster nějaké kredity. Cosi v nitru mi říkalo že bych si toho měl vzít co nejvíc, že by se mohlo hodit cokoliv. Vzal jsem si taky svoji oblíbenou knížku. Román z jedijské občanské války. Moc víc se mi toho do vaku nevešlo a tak sem vyrazil.
R4 jdeme. Musíme si pospíšit. Neradi by na nás čekali.
Vyjel jsem s droidem a věcima do hangáru 2. Tam už čekala Aalya. přišel jsem právě včas.
Tak čím poletíme mistrině?
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 19:47

Chrám Jedi

"Aayla se odlepili od své stíhačky ETA 2 , s tmavě modrým nátěrem, o kterou byla doposud opřena..
Nevim čim ty, ale moc na výběr nemáš.."

Řekla a ukázala na stíhačku stojící hned vedle své lodi.
Měla červený nátěr a místo pro astromecha bylo volné.
Aayla do té své nastoupila hodila a nažhavila motory.
Počkala dokud neuděláš totéž a poté zahlásila vysílačkou.
"Tady Mistrině Secura modrý kód , cíl Felucia odlétám se čtvrtým bojvým..."
Dlouhou chvíli se nic neozvalo a poté zapraskala elektřina.. a poté se ozval hlas.
"Mistrině Securo, odlet povolen, hodně štěstí ať vás provází síla!!"
Rozloučil se hlas v interkomu a obě stíhačky Eta se vznesli do vzduchu.¨Coruscant, přestože v době války, stále byllo úchvatné pozorovat že planeta je jedno vleké město...
Nikdy neusínající.
¨Prolet atmosférou byl rychlý a ihned jssi uviděl že na piděleených souřadnicích čekají tři křižníky třídy Vicotry.¨
Aayla zapla soukroumou frekvenci.¨
"Bariss Ofee se s námi setká na lodi... doufám že jí alespon trochu znáš?.."

Položila otázku a vyčkávala..
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 19:58

Corusant orbit

Letěl jsem vedle mistrině a křižníky se blížily. Namířila to k tomu prostřednímu a tak jsem ji následoval. Hangár byl otevřený a modrý štít zařil nad námi.
No už sem se s Bariss párkrát setkal. V archívech. Ale moc ji neznám. Vím že její mistrině je mistrině Luminara ale jinak toho moc nevím. Doufám že ji tedy lépe poznám. Vy se nějak lépe znáte?
Zeptal jsem se a snažil se vybavit její tvář.
Píííppippip chrrrrr cvak tůů. Zahlásil R4.
Dobře zahaj přistávací sekvenci. Řekl jsem mu a už jsme byli vevnitř. Hangár byl velký a my sme přistály vedle velkých transportérů LAAT/i.
Otevřel jsem kokpit a vystoupil ze stíhačky a následoval Aalyu. R4 vyskočil taky a šel za mnou. Cosi si broukal a pískal ale já mu moc nevěnoval pozornost...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 20:06

Křižník

Aayla na tvou otázku neodpověděla a počkala až k vám přijde žena, zahalená v kápi.
"Zdravim Aaylo, a ty jsi jistě An-Dree... ráda tě poznávám.. něoc jsem o tobě slyšela........."
Dořekla a pozdě si uvědomila dopad svých slov.¨
V síle se jakoby otřepala a pokračovala.
Admirál Devon čeká na můstku na váš rozkaz Aaylo, a pro tebe má také úkol...
Řekla a poukázala na dveře od hángáru. kam jste se pomalým krokem vydali.
R4 za vámi pípal ale toho si nikdo nevšímal.Všude se procházeli klonoví vojáci a také piloti.¨
Málo kde byl k zahlédnutí Lidský obličej nefettových rysů.
Admirál Devon se usmál ihend jakmile vás uviděl přicházet na můstek.
"Aaa Barris, jsem rád že jsi zpět, tohle je nepochybně velitelka Secura a mladý Deer..."
Řekl a ukázal na muže stojícího po jeho pravici.
Byl to klon jen s označení velite.
¨Commander Bly "
Představil se a zasalutoval...
Aayla se pozdravila a dala povel ke vstupu do Hyperprostoru.
"Admirál Devon posádce... připravte se na cestu chlapi..."
Řekl dal pokyn pilotům a hvězdy se proměnili v čáry....
Ostatní křižníky následovali...
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 20:25

Křižník Agressor

Při pozdravu s Barriss se mi zase vybavily ty vzpomínky. Ale už sem si zvykl a tak sem je rychle zahnal. Také jsem pozdravil a lehce se uklonil.
Došli jsme na můstek kde stál admirál Devon. Jako jeden z mála neměl tvář Jango Fetta a vedle něho stál komandér Bly. Už jsem ho párkrát viděl a slyšel o něm že je to dobrý velitel.
Těší mě admirále, komandére Bly.
Pozdravil jsem a pohlédl na admirála.
Jak dlouho poltíme pane? Zeptal jsem se a otočil se na Baris.
Můžu ti tykat? Doufám že jo, no říkla si že pro mě máš nějaký úkol smím vědět o co se jedná?
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 21:35

Křižník Agressor

Bariss se usmála.
"Jistěže mi mužeš tikat, ale to je vedlejší, Mistrině Secura povede na planetě průzkum a poté povede hlavní útok na nepřátelskou základnu... mi máme ale jiný úkol. NA těcxhto souřadnicích, mají separatisté spousty zdravotnického materiálu,. jestli je pravda co praví rozvědka, najili žoldáky a ti se shromaždují právě na Felucii, máme za úkol zničit tuhle zdravotnickou stanici, nebo nejlépe ji obsadita využít k našim potřebám... bude nás podporovat prapor klonů a na místo budeme vyszeni spolu se třemi LAAT/i, čili dost palebné síly máme.... Od tebe se očekává velení, ja budu tvořit zadní voj a léčení raněných, koneckonců to je moje specializace..."
Řekla když u vás dvou už nikdo nebyl.
Aayla zřejmě probírala nějaké plány s commanderem Blym a Devon si helděl svého a shromaždoval udaje od jeho lodí.
Když jsi se podíval Ofee do očí, viděl jsi v nich naději... někoho jsi ji přpomínal ale zavřela se do síly a nic neřekla.
Později jste se vynořili na planetě Felucii.¨
"Provedte Sken okoli!"
Rozkázal Devon a opřel se o pul na kterém jely údaje které si vyžádal.
"Pane sepácká flotila je schováná na druhé straně planety, máme čas vysadit pěchotu a poté se pustit do vesmírného boje."
"Sakra tak slyšeli ste všichni na výsadek připravit!!"
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Aug 08 2009, 22:11

Křižník Agressor

Tak já budu velet. No tak čas napravit si reputaci. Tentokrát to nesmím zvorat.
Loď sebou jemně trhla. Vystoupily jsme z hyperprostoru. Před námi se objevila krásně barevná planeta. Na senzorech admirála se objevily dvě lodě bankovního klanu a jeden Lucerhulk. Ale byli schované za planetou.
Když admirál zařval rozběhl jsem se do hangáru. Baris běžela předemnou a mířila ke třem LAATéčkům. To byly ty naše.
Rychle jsem naskočil ale pak jsem se zarazil. Co R4 mohl by se nám hodit. Přece jen sem ho vybavil programem na dekódováním zámků a podobných věcí moh by se hodit. A navíc mi něco říkalo že bych se už s ním nemusel nikdy setkat.
R4 pospěš, poletíš s náma. Mohl by ses hodit. Tak šup. Popohnal jsem ho a když došel až k transportu nacpal jsem ho dovnitř. Zamával jsem na pilota že sme plní. Zajely dveře a my sme vzlétly.
Bylo slyšet svištění vzduchu jak prolétáme atmosférou. Za pár minut jsme přistávali.
Ta ven hoši, jedem jedem. Křičel pilot.
Základna je asi 300 metrů východně tam těma velkejma houbama. Budeme vás krýt z vrchu tal hodně štěstí...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 11:55

Felucia

Bariss vyskočila ještě za letu a jemně se zvedla z koutoulu, který provedla. Rozhlédla se po okolí a v ruce sevřela rukojet světelného meče. Klonoví Vojáci ze tří LAAT/i vylezli ven a zaktivovali zbranové systémy.
Commander Bly rychle projel kontrolu a podal tobě i Barris komlink. Bariss ihned nasadila komlink na hlavu a opět hodila přes hlavu svou kápi.
Bly si přehodil svou DC-15 z ruky do rukya zkusil zaměřovadlo...
LAAT/i provedli vzdušný průzkum v okolí a vypálili pár raket na lékařskou stanici...poté se z komlinku ozvalo.
"Postarej se o svou výzboj..." Zněl Devonův hlas.
"A ta se postará o tebe"... ozvali se hlasy většiny klonů na této frekvenci.
Barris se rozhlédla ještě jednou a ukázala směrem který předtím udal pilot.
"Měly bychom co nejrychleji vyrazit, teď už nepochybně ví že tu jsme a neměli by jsme být na jednom místě moc dlouho.
Mezitím se vojáci rozmístili a utvořili obraný kruh kolem tebe Barris a Commandera. Bly jsi vzal makrodalekohled a zkoumavě projel okolí.
"Generále jsme připraveni přijímat rozkazy"
Řekl Bly , stále davájíc pozor na okolí kolem vás...
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 14:08

Felucia

Všichni se vylodily a LAAT čka se zase vznesly.
Comandér zkoumal okolí a vojáci se seředily kolem nás.
Tak dobře. Se mnou půjde dvacet můžů. Rozdělte se do 4 týmů po pěti. Moc vás neznám takže rozdělení je na vás. Já půjdu první a budu vykrývat případné střely a vy půjdete za mnou. Jakmile narazíme na nějaký odpor snažte se co nejvíce krýt. Rád bych aby se všichni vrátily domů zdraví. Jasný?
Jasný!
Ozvai se moji vojáci. Vytvořily si družstva a vyrazily jsme.
Asi za deset minut ostré chůze byla základna na dohled. Byla to menší oválná budova se satelitem.
Pane radiový skener ukazuje že většina základny je pod zemí.
Na střeše byl ochoz po kterém chodilo pár droidů. Vedle byla přistávací plošina s droidím transportérem. Před vchodem stálo asi devět žoldáků.
Takže jeden tým tu zůstane. Dva týmy se postarají o ohňostroj tohohle raketoplánu a tři týmy půjdou se mnou. Za chvilku by měl přijít oddíl Barriss ten nám bude krýt záda.
Až se dostaneme dovnitř pokusíme se základnu obsadit a získat. Pro případ že by se to ale nevyvedlo se jeden z týmů co půjde se mnou vydá zaminovat hlavní generátor operační centrum.

Dořekl jsem tiše klonům. Pak sem ukázal na dva vojáky snipera aby se kraly tam za tím padlým stromem a postaraly s o ty droidy na střeše.
V té chvíly jsem se já se třemi týmy vydal ke vchodu. Zapl jsem meč a kloni spustily palbu. Žoldáci to zpozorovali a začali po nás pálit. Odrářel jsem střeli co to šlo ale stejně to tři kloni koupily jeden do nohy druhý do ruky a třetí do břicha. Doběhl jsem k žoldákům. Jednomu jsem usek ruku s blastrem druheho přesek na půl třeímu hlavu a o zbytek se postarali kloni.
Odnesta raněné do zadu zůstanou tu s prvním týmem. Druhý tým postarejte se o ten transportér.
Jeden ze žoldáků však stačil spustit poplach. Začali se pomalu otevírat dveřea bylo slyšet dupání nohou a droidi.
Pozor kryjte se všichni se připravte pálit do těch dveří...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 20:53

Felucia

Klonoví vojáci, zatím pálili na svůj cíl neomylně..
Padal jeden droid za druhým.
Po chvíli se dostavila Ofee.
Zkoukla předběžně raněnné a zavrtěla hlavou.
Jeden mrtvý a dva lehce zranění, ostatním , téměř nic nebylo, nebot jejich vzbroj vše vstřebala.
Náhle se ozvala mohutná exploze a transportér vyletěl do vzduchu.
Bitva ovšem netrvala dlouho, nebot droidi najednou "zvadli".
Bly a Kloni zabili zbylé žoldáky a jednoho bothanského zajaly.
Bariss přistoupila k tvému boku a promluvila.
"Máme hlášení , že se to stalo s droidy na celé planetě, i na orbitě..."
Řekla nebot jsi všimla že ty jsi svuj komlink ztratil v bitvě...
"Může to být past, ale necítím nebezpečí ..."
Řekla a natáhla se v síle aby oblast prověřila.
Commander Bly k vám dorazil.
"Vypadá to že je někdo dálkově vyřadil.... generále, nechápu o co jde... ale držíme se rozkazů a zajištujeme zbytky základny..."
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 21:14

Felucie

Najednou se všici droidi deaktivovali. Sklonily se jim hlavy a byl konec. Zrovna jsem jednomu sťal hlavu.
To se mi nezdá. Někdo provedl sabotáž na lucerhulku nebo co?
Kloni se postaraly o zbytek. Kromě asi dvaceti klonů se všichni vydali do základny. Začali to tam zajišťovat a podobně.
No a co teď? Letíme domů. Myslím že komandér Bly to tu už s muži zvládne.
Oznámil sem ale chtěl jsem se odsud dostat co nejdřív. Měl sem z toho špatnej pocit.
Pípiipii chrrr cvrgnf. Ozval se R4.
To jsem rád že je základna funkční. Můžeme sem převést zraněné z hlavní bitvy.

No mě se to stejně nezdá. Radši bych už letěl na loď.

Svěřil jsem se Barriss. A dal jsem náramkovým komunikátorem znamení transportérům aby nás vyzvedly...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 21:37

Felucie - Základna

Po chvilce civění do prázdna se ozval Admirál Devon.
"Máme hlášení že po celé galaxii padají nepřátelské základy do rukou Republice, vyhráli jsme válku!"
Řekl nadšeně a náhle se v komlincích ozvali hlasy.
Každý se radoval z konce tohoto konfliktu.
Ve vzduchu však ještě viselo nebezpečí.
"COmmandere Bly, vemte jednotku a přilette ke mě LAAT/ičkem, nedaleko odtud, je ještě jedna základna žoldáků, myslím že jeden tým na to bude stačit, očekávám váš přílet za 10 minut..."
Řekla a vypla komlink.
"Barris,Andre...mám pro vás ještě jeden úkol, poletíte s commanderem a k místu určení se vydáte po malém kanonu, je to jediná cesta kudy mužou utéct, mám tady pro ávs už připraveno jedno AT-OT s plnou posádkou.. lette s commanderem...
Vyslala k vám silou.
Commander se divil když ste naskočili do startující LAAT/i ale nic neříkal.
PO chvilce jste byli na místě .
Aayla se široce usmála.
"Nic to nebude, jen nechceme aby někdo unikl.... bude to jeden z posledních bojů v této válce.."
Řekla a netušila jak moc se mýlí..

O NĚKOLIK MINUT POZDĚJI.


AT-OT jelo svým pomalým krokem a procházelo kanonem.
Baris a ty jste šli před ním pomalou chůzí a čekaly nebezpečí v podobě pašeráků.
Náhle jste ho ale ucítili z opačné strany.. od klonových vojáků...
Baris se na tebe podívala... zkřivila svuj typický úsměv a odstrčila tě silou do křoví.. když jsi se zvedl, na místě kde stála barris byla díra od střely z AT-OT ....

Poté jsi ucítil několik bolestných pocitů, jako by tebou projelo milion maličkých jehliček....... ale nebyl čas... AT-OT zaměřovalo tvou pozici, pomocí lokátoru a nabíjelo zbraně..
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 21:56

Felucia

Když jsem se zvedl Vedle mě byl jen kráter ze kterého se kouřilo. Když sem se ohlédl mířil na mě hlaveň velký transpotrér.
Koncentroval energii a já sílu. Čas se velmi zpomalil...
CO se to kruci děje. Oni se snad zbláznily. Pak jsem se podíval na svůj komunikátor. Červeně blikal. Rychle jsem ho sundal a začal utíkat. Běžel sem o dost rychleji ale jen na krátkou dobu. AT-OT vystřelilo ale já mu zmizel z dohledu.
Musím se dostat k R4. Musím ho osvobodit.

...Došel jsem opatrně k základně. R4 byl u vchodu spolu s asi 5 klony. Pomocí síly se mi povedlo mu dát znamení a on odjel pryč. Kloni si ho naštěstí nevšímali. DOjel až do lesa kde jsem se s ním setkal.
R4 sem rád že jsi v pohodě. Vypadá to že kloni dostali rozkaz zabít všechny jedie.
Loď tu asi nezbyla ale nebudou tu věčně základnu určitě opustí. Budeme se tu muset skrýt než odejdou. Pak se dostanem do základny a něco vymyslíme.

Řekl jsem a vydali jsme se do lesa. Vyrobil jsem si přístřešek i přístřešek pro R4. Jídlo jsem si sehnal a voda se dala pít. Stačilo jen čekat...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 22:08

Felucia

Den ode dne jsi sledoval základnu na Felucii.
Pátého dne od doby co se vše pokazilo , jsi uviděl přijít do tábora Commandera Bly.
Přijel do tábora s nosítky, na kterých jsi poznal tělo ženy, Twilecké ženy.
COmmander nechal postavit nostíka na kraj lesa a odešel spolu se všemi klony do budovy.
Jak lákavé bylo vzít tělo mrtvé mistrině a pomoci jí splynout se silou, ale mohla to být také past, všude v okolí mohli být kloni.
Myšlenky zahnal až fakt když přišel commander Bly ven z budovy a mluvil s mužem , který vypadal majestátně a vzdáleně se podobal klonovým vojákům.
"Jistě Lorde Vadere".
Řekl a hologram zmizel. Poté Bly pokynul dvěma klonům a ty dali nostíka do pohybu.
Nalezli do dvou přistavěných LAAT/i.
V táboře zbyli tři vojáci a opuštěný dělový člun (LAAT/i)
Bylo jasné že jsou tady kvuli tobě..... ale proč jen tři lidi?...PAST?.. tvuj jedijský smysl pro nebezpečí ale mlčel..
Rozmýšlel jsi se ... odeslat ted zprávu R4 by ted mohlo být riskantní a vracet se pro něj by mohlo znamenat promrhat jedinečnou příležitost dostat se k lodi...Mohl jsi se také dostat na křižník, ale to by bylo něco těžšího.... přemýšlel jsi... jednat nebo čekat...
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSun Aug 09 2009, 22:30

Felucia

Bylo mi líto mistrině Secury ale nic už se nedalo dělat. Zřejmě ji odvezly na křižník.
Měl jsem několik možností: čekat až kloni zmizí, jít tam zabít je a něco podniknout a nebo rychle a nenápadně ukrást LAAT a pokusit se zmizet.
Nejlepší bude asi možnost b). Je sice riskantní ale pokud se mi podaří dostat základnu bude to výhoda. Jsou t zásoby a mohu se s R4 pokusit kontaktovat svého bratra který by mě vyzvedl nebo někoho jiného.
Zvolil jsem možnost b.
Vyběhl jsem z lesa a usek probodl jednoho klona. Druhý vystřelil a já to odrazil do země. Přiskočil jsem k druhému a usek mu hlavu a třetího odhodil na stěnu a omráčil. Zatáhl jsem ho dovnitře do vstupní haly. Sebral jsem mu zbraň a opřel ho o zeď. Mohl by se hodit.
Nic dalšího se nedělo. V tom se zavřei dveře. Jestli to byla past tak právě sklapla...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeTue Aug 11 2009, 13:48

Felucia

Dveře se zavřely a místnost byla chvíli nouzově osvětlená. Později se rozjely systémy a světlo naskočilo.
Nikdo další nepřišel a tvuj smysl pro nebezpečí mlčel i nadále.
Vylezl jsi ven ale nikdo nikde nebyl. Dokonce to vypadalo jako by všechna klonová vojska opustila planetu... Ale proč tady nechali tuto jednotku?....
Byo to zvláštní ale nebylo nad čím přemýšlet, nasedl jsi do LAAT/i a s radostí zjistil že funguje komunikace amohl jsi tak zavolat R4.
Za chvíli se z lesa vynořilo jeho tělo na dvou nožkách a vlétlo pomocí trysek do lodi.
Nastartoval jsi loˇˇD a zapřemýšlel kam se vydat..
Jeden z plánů bylo zkusit štěstí v jednom z žoldáckých táborů, nebo zkusit celou loď CIS na oběžné dráze...
Přemýšlel jsi rychle, tohle byla možnost jak se dostat z planety a zjistit co se vlastně stalo..
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeTue Aug 11 2009, 15:42

LAAT

Než jsem nastoupil tak jsem ještě naložil toho klona v bezvědomí.
Letěl jsem ne moc jistě ale pomalu jsem si začínal zvykat. Byl jsem vcelku dobrý pilot ale většinou jsem lítal jen se stíhačkou. Rozhodoval jsem se kam poletím. Senzory ukazovaly že na orbitě je stále jeden Lucerhulk. Je možné že Neomidiáni kteří loď řídily se všichni nalodily na jednu loď a rychle opustily systém.
R4 poletíme na tu loď. Musíme zjistit co se vlastně stalo. Mohla by tu být i nějaká loď s hyperpohonem.
Řekl jsem a namířil kurz k lodi. Za pár minut jsme byli tam. Přistáli jsme v hlavním hangáru.
Pípi piipppi chrrr túúú.
To rád slyším že podpora života stále funguje. Půjdeme ven a pokusímese dostat na můstek k hlavnímu počítači.

Řekl jsem a vystoupil z lodi. R4 vyskočil taky. Měl jsem ruku připravenou u meče ale necítil jsem žádné nebezpečí. Chytl jsem toho klona pod pažema a táhl ho na můstek. Loď se zdála být opuštěná.
Turbovýtahem jsme dojely až na velitelskou palubu. Po chvíly hledání jsme našli můstek s hlavním počítačem.
R4 podívej se do záznamů. Najdi všechny zmínky o droidech. Pokus se najít kdo dal příkaz vypnout droidy. Já se mezitím podívám jestli by v hangáru podle seznamu neměla být nějaká loď.
Řekl jsem ale než jsem se pustil do hledání jsem posadil klona na židly prvního důstojníka. Sehnal jsem nějaký pouta a přivázal ho tam. Sundal jsem mu helmu a ošetřil povrchové zranění hlavy. Trochu záklladního tréningu sem měl a tak sem pomocí síly aspoň zjistil že nemá otřes mozku a že bude v pořádku.
Pak sem se pustil do hledání transportu v lodních záznamech.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:31

Pokračování, jak bylo slíbeno zde.
Teď to tady ještě dověť tím závěrečným příspěvkem o který jsem tě požádal. Uspořádej ho jakkoliv, ale drž se toho tak, aby jsi nebyl v rozporu s misí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 16:28

Aurora
První na co jsem přišel, byl název lodi. Loď byla pojmenována Aurora.
Po chvilce pátrání jsem zjistil že v hangáru je mnoho lodí a že dostat se z ní nebude problém. Rozhodl jsem se tedy že nastal čas najít si nějaké vhodné útočiště. Najel sem na seznam planet v lodní databázi a vybral nějakou dosti vzdálenou od jádra, která byla zároveň daleko od obchodních tras.
Zalíbila se mi soustava OrAnx-07.
R4 zahlásil, že nemůže zjistit kdo dal příkaz kapitánovy aby deaktivoval všechny droidy. Rozhodl jsem se tedy nechat toto zjišťování na později. Možná bych se mohl dostat do jádra jejich chování a nějak je využít. Napadlo mě, ale nechal jsem tento problém prozatím stranou.
R4. Zadej prosím do počítače koordináty soustavy OrAnx-07. Díky.
Píípipi chrrr píp.

Zahlásil droid a zadal souřadnice. Na kapitánském křesle se ihned rozsvítilo tlačítko aktivace hypermotorů. Loď sebou trhla, hvězdy se protáhly v malé svítivé čárky a před námi se objevil modrý tunel.
Počítač ohlásil, že cesta bude trvat 15 hodin. Klon se stále neprobýral...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temná Hodinka - An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka - An-Drew Deer   Temná Hodinka - An-Drew Deer Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temná Hodinka - An-Drew Deer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» An-Drew Deer
» Zrada (An-Drew Deer)
» Oddesa (mise pro An-Drew Deer)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: