OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jaldíkova tvorba

Goto down 
+8
Potan von Kell
Vikinger
Cody
Darth Gryat
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
Gralen
Jaldithas
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeFri Feb 26 2010, 18:14

Zatím něco dokončenějšího,hodně škrtám,překresluju a ruším

dělám tedka jen jižní ameriku,pampy
Spoiler:

Spoiler:


obrázek je zkouška nového stylu kreslení,ale budu muset dělat černobíle,páč to s tím skenerem moc neumím a vždy mi zhnusí barvy...tento koník byl světlounce hněděj a přecházel do světle šedé,ale udělalo se z toho toto...jinak pokud tu je někdo,kdo by mě mohl aučit vybarvovat v photoshopu,byl bych rád

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


tak a už mají některé i jména nebo popisky
Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 00:27

Smilolynx sylvestrys

Spoiler:

Severoameričtí jeleni

Spoiler:

New terror birds Smile

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 14:12

Novozélandský klokanokamzík

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 24091_1304889674181_1588704915_713593_4523486_n
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 14:25

pekne Wink

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 17:45

asi začnu dělat jen ve photoshopu
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 20:57

něco nového,začnu kreslit méně známé druhy pravěkých savců

K začátku je tady Thylacosmilus Atrox

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 24500_1317201381966_1588704915_735059_5902095_n

Thylacosmilus Atrox žil v jižní americe a je to vačnatec.Je to taková klasická ukázka konvergentní evoluce-kdy se díky stejnému životnímu stylu vyvinou nepříbuzné druhy do stejné podoby.Na rozdíl od známějších Smilodonů(tkzv.šavlozubí tygři,i když s nimi nemají skoro nic společného) má jakési pochvy na své šavlovité zuby,takže měli menší ryziko toho,že se jim zlomí.Na rozdíl od toho,jak mohutně vypadá byl o hodně menší,než dnešní velké kočky.V průměru dorůstali délky pouze 1,5 metru.Vyhynuli z podobného důvodu jako vakovlci v austrálii a nové guinei.Když se severní ameriky spojila s jižní amerikou,dostali se smilodoni do jižní ameriky a thylacosmilus a jiní vačnatí dravci byli jimi vytlačovaní,až vyhynuli
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 22:23

peknej Wink
jen mi vysvetli, z ceho byly ty vaky na ty zuby, ze to zmensovalo riziko zlomeni zubu? jestli jen z kuze, tak mi to prijde divny..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 23:45

ty ,,vaky,, to je normálně kost,část lebky...mám v plánu nakreslit aspon jeden druh od ostatních ,,šavlozubích koček,,které ale kočky nejsou...podobné vaky se objevili i u placentálů-u Nimravidů,což byla paralelní vývojová linie ku kočkovitým šelmám


tady je lebka podle které jsem ho kreslil

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 FossilThylacosmilus_Atrox
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSun Mar 28 2010, 00:14

aha, tak to jo...ono to z tvyho obrazku neni patrny Wink

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:01

makám na mém universu,hlavní dějiště je svět zvaný Perugia,bude to něco jako fantasy,ale bez magie,ohen plivajících draků a jiných nereálností,lideé tam budou na úrovni říma,středověku a nejvyvinutější společnost bude na stejné úrovni jak my v renesanci


tady je pár map a jeden obrázek

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 29259_120195138007215_100000501885103_239829_3243854_n

tady je přiblížení na ostrovy v levém dolním rohu

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 29259_120195141340548_100000501885103_239830_4214668_n

a jedna potvora

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 29259_120195148007214_100000501885103_239831_5218843_n
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:24

hmm, potvurka vypada dobre Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:29

ono to je něco jako velmi alternativní země,jak jde lehce poznat z obrázku podle ,,ameriky,, ta potvůrka je příbuzná našim rejskům,až na to že je velká jak kočka
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:30

hmm, bych nechtela aby se mi to dostalo do baraku rofl

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:40

mno na tom ostrove mam v planu jeste jezka o velikosti vlka,ktery ma stejny zivorni styl jak medved-jako velkej všežravec.....možná tu bude jště nějaký druh draka

draci tady mají jen dva páry končetin,zadná jsou normální nohy a přední jsou přeměněné v křídla,je tu pár takových klasických druhů,a pár nelétavých druhů,které mají zakrnělé křídla
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 08 2010, 22:57

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Merik_by_Jaldithas

patří do mého projektu Smile popisek sem házet nebudu
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 08 2010, 23:01

Jaldithas napsal:
popisek sem házet nebudu

Merik is sheep sized herbivore,that are relatives of earth Meridiungulates.They are herbivores and use small tusks for finding food under leaves and for defense.Males have pair of horns at head,that are similliar as horns of extinct horned gopher.In summer,they live in small herds,from 3 to 8 members,and in winter herds migrate and several smaller herds joined and create ,,megaherd,, , but in fact,megaherds have got only froom 30 to 60 members.

lives at Vetriano islands

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 08 2010, 23:06

Mno většina fantasy světů má faunu úplně stejnou jak naše země + draky apod. já chci být jiný,takže tam nebudou žádní jeleni,vlci koně apod. Cool

ještě plánuju tak další tři potvory na Vetrianské ostrovi

hlavně jsem is tady na tom králikoidním zvířeti nacvičil oči,které jsem doted neuměl...dite na můj deviantart a pak dejte download a zobrazí se vám to ve velkém rozlišení a ty oči půjdou vidět
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 08 2010, 23:11

Tak to zvíře ořízni, a nenechávej tam tolik bílí plochy, pak půjde samo líp vidět Wink

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeSat May 08 2010, 23:38

byl jsem línej a bolela mě hlava Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 10 2010, 22:16

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Perugia_v_2_by_Jaldithas

nová mapa

v hlavě se mi rodí idea lidské civilizace,která je něco mezi mezoamerickými kulturami(hlavně aztéky a mayi) a jihoasijskými civilizacemi,jako starověká indie,Khmerové apod. Smile

budou tu figurovat jako nejrozvinutější země a vrchol civilizovanosti,jak to dělávalo řecko,makedonie i řím

možná budou mít promitivní muškety

budou mít velké válčné slony Smile a možná i něco dalšího
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 11 2010, 08:38

ten obrazek zmensi, nebo hod do spoileru, rozhazuje to stranku..
jinak ta mapa vypada zajimave, ten kontinent vpravo nahore vypada jak netopyr s roztazenymi kridly Laughing
to si vytvoril jak vlastne, ty tvary kontinentu? Proste normalne vymyslel, nebo si dal nejakej obrazek necim "znetvorit"? Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 11 2010, 15:16

původně jsem se chtěl nechat inspirovat mrakem,jenže ten se rozplinul dřív,než jsem si ho načrtl,tak sje msi udělal velký západní kontinent a pak velký východní,ale vypadalo to jak z wowka,tak jsem si začal čmrkat takovím rozplívacím štětcem(maluju zásadně ve photoshopu) a pak už jsem jen dorovnal pobřeží...jinak poradte mi jak by mohla vypadat nějaká jiná civilizace,nechci nic co je jak u nás,a hlavně nechci nic co připomíná klasickou středověkou evropu,páč to je v každém fantasy Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 11 2010, 22:19

to je tezky, bo lidi sahaj po necem co nejak znaji a je tezky se vytasit s necim "neotrelym"
pokud chces neco hodne neotrelyho tak se podivej do praveku

jinak tim nic co je u nas myslis evropu? CR? Tauri?
bo jestli ano, bude setsakra tezky neco alespon popsat, abys mel aspon jakous takous predstavu

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 11 2010, 22:55

mno stredoveka evropa ma sve charakteristicke rysi,svou architekturu,ktera se lisi od te co tehdy byla treba v egypte nebo v cine.Brneni tady bylo taky vsude celkem podobne,hrady,moda taky...

Premyslel jsem o necem co by pripominalo architekturu blizkeho a stredniho vychodu,ale musim to jeste necim okorenit,aby to bylo jine.

se zbranemi je to tezke,kopi budou mit asi vsichni,ale mece asi ne,treba u nas je aztekove neznali.

Taky jsem si vzpomel na zemljanky,treba na zaklade primitivnich baraku vymyslim Smile

muzete sem ale hodit nejake napady..


urcite tu bude jeste nejaky jiny inteligentni druh,nejaci pribuzni lidi, a pak mozna inteligentni ptaci
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12 2010, 08:49

kopi vseci, mece jen nekteri? to je dosti podobne rozvrzeni stredoveke evropy

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaldíkova tvorba   Jaldíkova tvorba - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaldíkova tvorba
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» TheChosenOne729 Tvorba
» Fan tvorba
» Checkmanova tvorba
» Kiaayla - tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: