OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tajemný artefakt (Orita kill)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitimeMon Nov 23 2009, 18:08

Coruscant, chrám jediů

Sedíš v pokoji, který ti přidělili. Cítíš se trochu nesvůj - je po nějakém mladém padawanovi, co zemřel právě na Geonosis, odkud ty jsi. Z pokoje padlého kluka je pořád cítit jeho osobnost. Pokoj je sice uklizený, připravený na nového obyvatele, ale ty máš dojem, jako by se zdem stýskalo po původním majiteli...
Chceš odejít, ale najednou se otevřou dveře a dovnitř vstoupí mladá zelená twilečka. Překvapeně na ni koukáš.
"Zdravím tě, padawane, já jsem Kayra. Jsem tvoje nová mistryně - promin, že je to tak neformální, ale Rada má jiné starosti... tak jako tak, uvítají každého nového jedie po těch ztrátách na Geonosis."

Všiml sis, že Kayra není o moc starší než ty.
Sakra... jsem jako němý, tak se jí zeptám aspon na todle... osmělil ses.
"eáá.. prominte mistryně... ale zdá se mi že jste hodně mladá.. jako neberte to osobně..." Ona se smutně usmála.
"Svůj výcvik jsem dokončila teprve nedávno, můj mistr byl mezi zabitými v aréně... No a byla jsem jediná, koho vybrali, další byli moc mladí... Jsou to těžké doby ale nesmíme propadat malomyslnosti... pojď, je na čase trochu tréningu. Nemáme na to bohužel moc času..."
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitimeThu Dec 03 2009, 19:05

Coruscant, chrám jediů


Rozhlížel jsem se po pokoji jestli něco neobjevím.Když jsem nic nenašel začal jsem vzpomínat na své děctví a na moji rodinu.
Přemýšlel jsem o tom mrtvém padawanovi,a doufal,že nedopadnu stejně.Geonosis prý byla hrozná bitva,nechtěl bych jí zažít
Už jsem vztával když se otevřeli dveře.
Kdo to je?
....Ano....
Teda neí moc stará
Jistě,jdeme mistrině.
Tak jsem zvědav,jak mi to půjde.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitimeSun Dec 06 2009, 21:53

jdete do tělocvičny a procvičujete základní boje s mečem. Pak společně meditujete a procházíte se chodbami chrámu. Rozmlouváte spolu o Síle, o Řádu a Galaxii.
Tvoje mistryně se ti líbí víc a víc.

po nějaké době, Síň Rady jediů

"zavolal jsem si vás," pravil mace Windu, "protože nikdo jiný nemá v tuto chvíli čas. Potřeboval bych, abyste zaletěli na planetu v soustavě Helium, na Helium IV a našli tam jistý tajemný artefakt. Tím myslím toto... z pláště vytáhl malý holoprojektor.Už jsi se lekl, že je to ten artefakt a že si z vás střílí, ale byl toskutečně jen holoprojektor. stiskl tlačitko a ve vzduchu se zhmotnila projekce nějaké malé sošky.
"Mistře Windu, co to má být?" zeptal ses zvěavě.
"Je to sithská soška, podle všeho stará několik tisíc let. Je v ní nějaké zlo, co tu planetu kazí. A naši nepřátelé, kdyby se to dozvěděli, tak toho hned zneužijí." Tvoje mistyně se zarazila.
"Jste si mistře tím jistý, že o něm nevědi?"
"nejsem. Tamní archeologové poslali zprávu jen nám. jenže vzápětí zemřeli pri sesuvu půdy, a bůh ví zda to nebyla sabotáž... pošlu s vámi jedno klonové komando, abyste nebyli sami..."
to bude hustý, pomyslel sis a poklonil ses mistrovi Windu,
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitimeTue Dec 08 2009, 21:14

Po výcviku

Síň rady jediů

Po prvních větách mistra Windůa jsem si řekl:Sakra zase my!!
Napjatě jsem poslouchal,co mist Windů říká.Když jsem viděl tu holoprojekci zarazil jsem se.Co to má být?
Sakra sithi!!!
Sledoval jsem svou mistryniCo jí tak zarazilo??
Poslouchal jsemNo,a ještě o nás možná vědí.Už jsem se loučil se životem když jsem zaslechl poslední větu.
Aspoň že tak.
Uklonil jsem se a z mistryní odešel.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitimeWed Dec 09 2009, 14:25

Chodby chrámu

"Takže to bude tvplj první úkol, jak se cítíš?" usmála se na tebe mistryně povzbudivě. Cítil jsi tisíc věcí, ale rozhodně se dobře.
"noo..." shrnul jsi všechny pocity do jednoho slova a víc jsi už nepromluvil.
"Já vím, taky jsem byla nervozní když jsem poprvé měla něco dělat." pozvzdechla mistryně, "ale pak si zvykneš. Někdy jsou ukoly jednoduché ale tendle bude horší. kdyby se neválčilo tka tam mistr Windu pošle někoho zkušenějšího."
"Grrp.." odpověděl jsi.

o něco později, hangáry

Už bylo vše připravené k odletu. Pro jistotu jsi pokoj vzorně uklidil, kdybys náhodou umřel tak aby si o tobě ten, kdo pokoj zdědí nemyslel, že jsi nějaký šmudla. Mistryně ti s úsměvem zamávala a ty jsi zamířil směrem k lodi kde stála. Vypadalo to spíš jako nějaká loď ne moc bohatých obchodníků a mistryně byla oblečená jako obchodnice.
"Budeme převlečení za obchodníky s artefakty, jinak bysme se na planetu nedostali. Bůh ví jak to tam sithové mají hlídané. Náš komandér je převlečen za pilota a ostatní jsou ukrytí v tajném pokoji za zbožím." Podala ti nějaké oblečení.
"Tohle si vezmi, bude to tak lepší. jdi do přelékáren a svoje roucho tam nech."
Udělal jsi, jak žádá, pak jsi nasedl do lodi a letěli jste směr Hélium.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitimeWed Dec 09 2009, 18:11

Chodby chrámu

No,nějak zvlášť dobře.
Po své chabe odpovědi a po proslovu mistryně jsem přemýšlel.
To mě zajímá jak byla stará na první úkol.

hangáry

Po velkém úklidu jsem šel do hangáru.
Potom jsem se převlékl do bchodnického šatstva.
No,alespoň mě hned neodhalí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajemný artefakt (Orita kill) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemný artefakt (Orita kill)   Tajemný artefakt (Orita kill) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajemný artefakt (Orita kill)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» KotOR 2 HK-47: How to Kill Jedi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: