OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 19:37

Chrám jedi,Corusant

Seděl si ve svém pokoji.Rozhlížel se po něm a čekal,až se něco stane.
Nic se ovšem nedělo.Tak jsi se šel podívat z okna ven.
V tu ránu se otevřely dveře a vešla starší paní.Tak ty seš ten novej padavan???Zeptala se poněkud netrpělivě.
Ano.... vypadlo z tebe.
Já jsem tvoje nová mistryně.
Byla to Kel dorka,jako ty.
Sakra pomyslel sis.
Tak,deme.Rada pro nás má úkol.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 20:01

Chrám Jedi, Coruscant:

Zpočátku jsem se divil, že jsem dostral mistra Keldorku, čekal jsem něco jiného...ale nevadilo mi to.
Spíše jsem byl nervozní z rady a co pro mě mají.
Sakra, snad neudělam nějakou chybu...
A pokračoval jsem z mistrini do komnat rady.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 20:13

Chrám jedi,místost rady

Předstoupily jste před radu a Mace Windů pravilMáme pro vás práci.Na tatooinu se nachází jeden rodian,který podle senátu vý něco velmi důležitého,ovšem senát nám nesdělil co.Vaším úkolem bude onu osobu najít a v pořádku předvést před radu.Nairy,pojede s vámi i tvoje dcera.
Tvoje mistryně se zatvářila vystrašeně,ale hned se uklidnila.Takže se jmenuje Nairy,jak se ale jmenuje její dcera??
To byly myšlenky,které ti vrtaly hlavou.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeSun Dec 13 2009, 20:21

Chrám Jedi, místnost rady:

Hmm, jsem zvědav jak vypadá a kolik jí je a jak je zkušena v meči...To mi nedalo spát, ale musel jsem se soustředit na úkol, který nám zadala rada.
Tatooine hmm, to je ta písečná planeta se třemi slunci, uvidíme jestli toho rodiana najdeme.Jako vždy jak je známo senát neudal více informaci, které by nám pomohli.
Tohle je můj první ůkol, skvělí, hlavní věc zapůsobit na mistrini a nedělat chyby..Snad někdy uvidim mistra Plo Koona je to můj vzor..
Tak jsme vyšli z komnat rady a mistrině šla pro svou dceru...
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 18:31

Hangár na Corusantu

Á,konočně deš Plo Volala tvoje mistryně.
Už běžím!! volal jsi ty.
Všechná zbaleno???
Ano mistryně. Dobře tedy,pojď se seznámit z moji dcerou.

Vešel jsi do lodi a pátral po mladé Keldorce.Pak jsi jí zahlédl.
Ty jsi ten padawan mé matky?? zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 19:06

Hangár na Coruscantu:

Koukl jsem na ni a odpověděl.Jo, a ty s nami pojedes co?Ta padawanka a my jsme se seznamili a společně jsme nestoupily do lodi.
Otevřeli se dveře a já si sedla na místo vedle pilota.A dcera mistrine si sedla za mě.
Loď už se byla nastartovaná a připravena k odletu.
Hmm, jsem zvědavej jak je ta keldorka dobrá.., ale víc mě zajíma jak ho na tom Tatooinu najdem.Seděl jsem v křesle a čekal až se ujme mistrině řízeni.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 19:13

pilotní kabina

Motory byly zažehnuty.Hlasítý hukot přetrvával asi pět minut,poté už byl let pohodlný.Rozhlížel ses po kabině a najednou sis všiml,že ta holka nemá meč.Mistryně byla klidná a řekla Tak,za půl hodiny tam budeme.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 19:33

Pilotní kabina:

Hmm, půl hodiny , tak to si asi vorazim, ale spíš by mě zajímalo proč rada poslala s nami i její dceru.Procházel jsem se po lodi, a koukal na tu holku, proč nemá meč.
Ptát sem se jí nechtěl mohla by si to špatně vynaložit možná něni ani jedi, ale když jediové by němeli mít příbuzný, aby se vyvarvovali nebezpečným emocem.
Jo tak to je divný, zajímavý.Vratil jsem se zpět do kabiny lodě sedl jsem si a zeptal jsem se mistrině:Promiňte, že se ptám, ale moje zvědavost mi nedá spát, je vaše dcera jedi nebo..ne?Koukal jsem na mistrini a čekal co mi řekne..
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 19:53

Pilotní kabina:

Samozřejmě že je. Řekla mistryně.Proč by neměla být?
Dlouho jsi přemýšlel,co říct.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 20:04

Pilotní kabina:

Divil jsem ze z odpovědi mistrině.Já jen myslel, že jedi nesmí mít někoho z rodiny jako jedie, protože podle mistrů a toho co jsem se učil příbuzný v nějaké špatné situaci může ovlivňovat úsudek.Snad jsem neřekl něco co mistrini urazí nebo tak, tobymi tak chybělo zrovna teď, když začala mise.
Koukal jsem na mistrini a čekal co mi na todle řekne.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 20:06

Výjmka řekla v klidu mistryně.A proč ses nezeptal ji??
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeTue Dec 15 2009, 20:15

Pilotní kabina:

Teď jsem přemýšlel co jí řeknu.Uhh..bylo mi divný se jí ptát abych jí neurazil víte přece jenom jeto holka, nechtěl jsem ublížit jejím citům.
Snad sem neřek něco zase špatně...Koukal jsem na mistrini jak pilotuje a přitom se snažila mi odpovědět.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeWed Dec 16 2009, 16:16

Pilotní kabina

Mistryně neodpovídala.Už jsis myslel,žes ji urazil kdyžPřistáváme!!! řekla mistryně.V tu ránu jste dosedli na zem.
Otvírám dveře!! Řekla její dcera.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeWed Dec 16 2009, 19:13

Pilotní kabina:

Koněčne Tatooine, ne že bych tudle planetu měl rád ,ale konečně se ta trapná chvíle odstranila.Vzal jsem si plášť a připravil jsem se na cestu.
Pak jsem koukal na tu holku jak je šťastná, že je nějaká akce, popravdě já jsem byl taky...
A jen jsem čekal až mistrině řekne, že můžeme vyrazit..
Jsem připraven...Jsem zvolal nadšeným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeSun Dec 20 2009, 14:13

Pilotní kabina

Tak běž. řekla mistryně.Ty a ta holka jste navzájem vyběhli z lodi.Za vámi vyšla mistryně a řekla Hej,buď te trochu potichu,nezapomínejte že musíme být v utajení.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeMon Dec 21 2009, 10:39

Pilotní kabina:

Koukl jsem na ni a řekl:Ano mistrině.Vzal jsem si na sebe svůj plášť a hodil si kapucu přes hlavu.Já a ta holka jsem na sebe koukli a vydali se na cestu.
Koukl jsem se natu holku a zeptal se:Hele byla jsi někdy už na Tatooine? Prej se to tu hemži lovcama odměn a pašerákama.Koukal jsem na ni a čekal co mi řekne.Hmm, jsem zvědavej co mi řekne jestli toho ví víc než já.
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeMon Dec 21 2009, 19:39

pilotní kabina

Ještě né. řekla Doufám že nás žádné trable nepotkají

Tak jděte už. řekla misryně.
Návrat nahoru Goto down
PloKoon17
Adept
Adept
PloKoon17


Poeet p?íspivku : 33
Age : 30
Registration date : 13. 12. 09

Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitimeMon Dec 21 2009, 20:35

Tatooine, po přistání:

Vydali jsme se mimo loď jak řekla mistrině.Jenomže mi bylo divný kam pude mistrině.
To nás tu nechá tak samotný..no co mam světelnej meč, když budou trable tak ho použju.
Šli jsem od lodi ke vchodu do Mos Eisley.Staly jsme před dveřmi a čekali až jse otevřou, když jse dveře otevřeli pokračovali jseme dál.Šli jsem hlavní cestou kde lidi prodávají.Když jsem šli tou ulicí tak k nám chodili lidi a snažili se nám něco prodat, ale ignorovali jsme je a pokračovali v ůkolu.
Koukl jsem se natu holku.Hele jak máme najít toho rodiana když ani nevíme jak jse jmenuje..to mi trošku ušlo.
Ale ta holka nereagovala jako by neslyšela..Co si myslí já se normalně zeptam na inteligentní otazku a ona nic??
A pokračovali jsme v pátráni..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)   Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Velké pátrání(výcvik pro PloKoon17)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: