OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeSun Jan 10 2010, 12:07

Coruscant Chrám Jedi: Kuchina

Toho dna, par hodin před Večeřou si otravoval kuchárskeho droida o něco k snědku. Po dlhom premluvani, něco k snědku, a pár opraveních sučiastok si sa vybral do meditovacej místnosti, aby si sa přidal k ostatním padawanom.

Tvůj mistr bol přísní, ale ne až tak, že by si sa ho obával. Často si s ním cestoval a plnil úlohy rady, ale teras si mal ist na dalsiu samostatní misii. Mistr by šel s tebou, ale sám mel na starosti vojnu v vonkajsom sektore ,ktorí sa nacházel blízko Hutskych svetov.
Dostal si úkol primo od Mistra Yody, aby si doprovazal istého senator, na jeho domovski svět, kedže už tri krát niekto ohrozil jeho život.
Podla informací ktore ti boli podané, tvou úlohou bude odprevadit toho senator na Naboo. Vstal si a visel si na chodbu.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeSun Jan 10 2010, 12:19

Šel jsem chodbou a přemýšlel o tom úkolu:Tak senátora mám chránit,ale předčím?Zrovna předemnou šel chodbou jeden mistr.Nevím ale jak se jmenoval nikdy jsem si jeho jméno nepamatoval,zastavil mě a řekl mi:Slyšel jsem že máš samostatnou misi padawane.Ano mistře odpověděl jsem, bylo mi trapně protože jsem si nepamatoval jeho jméno.No co....a sakra já se ještě musím nachystat na tu misi.Tak jsem šel do pokoje něco ještě přichystat
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeSun Jan 10 2010, 12:44

Vošiel si do svoji izby a poobzeral sa po nej. Do oka ti hned padla brašna, v ktorej máváš počas úkolov mimo Curasantu, základní baliček potravin a pár nástrojů na opravu mechanizmů. Do brašně si si vlozil pár hirdoklucov rúznej velkosti a vyrazil do kuchine, po zásoby.

Nastastie toho kuchárskeho droida před chvilkou vystriedal Twilek, s ktorym si sa poznal. Potom ako si mu vysvětlil čo potřebuješ, s ochotou ti dal niejaké jedlo na cestu. Hned si si ho vlozil do brašně a vyrazil k plosině chrámu, kde obycajne stáli taxíky, a ine dopravné prostředky.
Kývol si na jeden taxik, nastúpil si donho.
Vyrazili stě dole k lodeniciam, kde ocakovalo svoje úlohy niekolko republikových velkých lodí.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeSun Jan 10 2010, 13:06

Vystoupil jsem z taxíku a hned jsem poznal která lod bude asi pro mě.Byl tam jeden klon a mával na mě.Ihned jak jsem k němu přišel zeptal se mě:Jste padawan Andre Desabor? Ano jsem.Pojdte se mnou.pokynul klon Jak se může ten senátor jmenovat?No,mělo by to být něco nižšího když proto vybrali právě mě padawana.Copak v chrámu je málo mistrů?Ale co hlavně abych to přežil.Klone,jak se jmenujete?Dryff pane......Velitel Dryff.zamumlal klon.Pane za chvíli vyrazíme.řekl Dryff


Naposledy upravil Andre Desabor dne Sun Jan 17 2010, 17:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeWed Jan 13 2010, 21:47

Nastúpili stě do lode, bol to mírně rozhengani republikoví hlídkoví krížnik, všade kam si stúpil to vrzgalo.
“Stavím sa s vámi rekrute Dryffe, že budeme muset často zastavovat, kvůli opravám”, povedal si.
Pane aj ja sa stavím, pretoze pochibujem ze vobec budeme zastavovat vůči opravám tohto plavidla,” odpovídal mu Dryff.
Neviděl ako sa tvářil ked to hovořil a necítil si ešte tak dobře v sile aby si to zjistil. Dveře sa zavřeli a rýhlo stě si obaja sedli na sedadla v vstupné chodbě a priputali sa.
“Trocha to bude házet pane,” povedal mu Dryff.

Hlídkoví krížnik sa odlepil od nosné častí hangáru a vyletěl z neho. Po pár minutách, ktore ti připadali ako věčnost stě sa predrali von z atmosféry Curasantu. Blížili stě sa k štítu, a ti cítil ako sa loď mírně přestává triast. Přešli stě cez otvorene okno v štíte a směrovali stě k o dost vetčej lodi, ktorá sa vznásala na orbyte Curasantu. O chvílu stě sa přiblížili natolko, aby si dokázal rozeznat tip.
Bol to jeden z velkého poctu Aclamatorov prvý verze, ktore slúžia Republikovéj Armádě.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeThu Jan 14 2010, 16:28

Začali jsme zasatavovat a mě se začalo dělat trochu špatně a Dryff řekl:To asi bude jenom z toho prudkého zastavení
Jak můžeš vědět že mi je špatně Dryffe řekl jsem.
Je to na vás vidět pane,dost zřetelně řekl Dryff.Vystupujeme pane.Vystoupili jsme a mířili chodbou do nějaké místnosti,ale až jsme tam došli tak tam nikdo nebyl.Podle Dryffových slov bych se někdy ted měl sejít se senátorem ale nikde nebyl.Krucifix,měl bych se najíst pomyslel jsem si.Tak jsem si trochu zkrátil čas jezením ale senátor ani potom co jsem se najedl nepřišel.Kde by asi mohl bejt ten senátor. Tak jsem z nervů chodil pořád dokola,přemýšlel jsem o mém mistrovi....bylo mi totiž divné že Yoda mi dal ten úkol přesně 1. den potom co mistr odešel.Ale potom mě z přemýšlení vyrušil příchod Dryffa.Pane senátor ještě nepřišel?Pojdte se najíst musíte mít pořádný hlad. Řekl Dryff.Tak jo Zamumlal jsem.Tak jsme šli do obrovské kuchině se pořádně najíst.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeSun Jan 17 2010, 17:36

V kuchine sedělo cez dvieste klonu, niektori mali uniformi flotily a iny zbroje. Cast z nich sa dala rozeznat podla toho, čo mněli na zbroji znázorněné. Mezi nimi bylo aj par klonov, ktorí mněli na sebe dalsie doplňky na zbroji, podla ktorích si si zatipoval ze sú to ARC vojáci. Věděl si, ze patria mezi najlepsich. Stolů , stoliček a lavic tam bolo celkem dost, ledva si dovidel z jednoho konce jedalne na druhý. Mezi stoly, ktore obklopovali hodujuci sa kmitali droidi s tacnami plnými jedla a pití, alebo odnasali prázdně s kopami špinavého príbora.

Sadol si si s Dryfom troche dalej od ostatních klonov. Až teraz si si vsimol, ze aj Drif má suknu, a na jeho bielej zbroji boli na ruznich miestach modré šmuhy. O chvílu vstali ARC vojáci a pristúpil k vám.

“Voláte sa Andre Desabor pane?” zeptal sa ta jeden z nich, mněl na zbroji černé ornamenty a pruhy, taktik aj na přilbě.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Jan 19 2010, 17:29

Jo,pročpak klone?
To vám řeknu později v soukromí pane.Dryffe ty si byl na tom Geonosis?zeptal se ARC
Jo byl,docela velká zkušenost že jo.řekl Dryff
Docela jo....Pane Desabor,moje přezdívka je Střelec...Střílet je můj koníček.Střílet mě baví a vždycky rád odstřelím pár droidů.chlubil se ARC zvaný Střelec.
Dojedli jsme,seděli u stolu a povídali jsme si.ARC zvaný Střelec byl asi hodně dobrý ale nevěděl jsem co znamenají ty černé ornamenty a pruhy které má po celé zbroji. Je to vejtaha co?zašeptal mi Dryff do ucha.
Jo,to jo pomyslel jsem si.Kdybych byl zdatnější v síle řekl bych to Dryffovi myslí ale nebyl jsem tak dobrý.
Pane Desabor...jde o pana senátora,řekl bych vám to v jídelně ale bylo mi to blbé
Povídej. řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Jan 19 2010, 20:05

„Je to Gungan pane, neradím aby stě ho spustili z očí, čo len na okamžik,“ povedal Střelec.

„Prečo, až tolko najomních vrahu po něm jde?“ spýtal si sa.

„Ne pane, pozor třeba davať na to aby si náhodou neublížil, alebo neublížil niekomu inému,“ odpovídal mu Střelec.

„Dúfam že ovládá aspoň niejaké zbraňe,“ zvědavo si sa spýtal.

„Neovláda pane, a neradím vám aby ste mu dali do rúk blaster, alebo niečo iné, nehovoriac o tom, že by ste mu sprístupnili ovládanie nejakého vozidla. Pár z nás sa ho pokúsilo vycvičiť aspoň v streľbe z obyčajného blástera, ale je to beznádejní prípad,“ odpovedal ti a zakrútil hlavou.

„Je to tak pane, o chvílu sa s ním stretneme na mostíku, o pár hodin vyskočíme z hyperpriestoru a znova nastúpime do tej kraksně, snad ju už dali opravári aspoň trochu dohromady,“ povedal ti Dryff.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Jan 19 2010, 20:38

Ale sakra,kde mám svůj batoh!? zamyslel jsem se
Dryffe,nevíš kde mám svůj batoh?
Nechal jste si ho v té místnosti pane. říkal Dryff nechápavě
Musím si pro něj jít, Dryffe čekej tu na mě.
Pospěšte si,za chvíli se musíme sejít s tím senátorem!volal na mě zdáli Dryff
Tak jsem musel běžet tam kde jsem začal.Běžel jsem chodbou Aclamatoru do místnosti kde jsem se prve měl sejít se senátorem.Naštěstí tam ten batoh byl.Vzal jsem batoh a běžel jsem zpátky k Dryffovi.Ještě že jsem to stihl pomyslel jsem si.
Pane,konečně jste tu...těch 5 minut mi připadalo jako věčnost
Musíme pospíšit,za chvíli musíme být na mostíku
Tak jsme vyrazili k řídícímu centru.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeThu Jan 21 2010, 17:16

Po dost dlhom case ste sa dostali, až k jednému z turbovytahov a Dryff ho privolal. O necelú minútu neskôr sa turbovýťah zastavil na vašom podlaží. Obidvaja ste nastúpili doňho a Dryff šťukol nějaké tlačidlo na ovládacom paneli. Turbovýťah sa pohol, smerovali ste nahor, po chvíle začal turbovýťah spomaľovať, až sa nakoniec zastavil. Vyšli ste z neho, a hned, ako sa za vami zavreli jeho dvere, sa opět rozbehol, tam odkiaľ ste prišli.

Bolo tam este niekolko dverí od turbovýťahov, ale vás zaujímala stěna oproti, boli tam zavreté vzduchotesné dvere a napravo bol ovládací panel. Táto místnost bola prázdna, bola to len místnost s vchodmi do rožních miestnosti.

Prišli ste k ovládaciemu pultu. Pristúpil k nemu Dryff a z nějakého otvoru v stene nad panelom vyšel zvukový senzor.

„Tu Dryff, je so mnou Generál Desabor, “ povedal do senzoru.

Následně visel z toho istého otvoru v stene aj vizuálni snímač. Po chvíle sa obidva senzor zasunuli spět do steni a otvor v ktorom zmizli sa v tichosti uzavrel. O chvilku neskôr sa pomali otvorili Vzduchotesné dvere. Postavili sa pred nich dvaja kloni, zasalutovali a uvolnili im cestu. Dvere sa hned potom ako přešli pevne zavreli.

Vyděl si pred sebou rozsiahli priestor, najviac ta zaujal ten vyhlaď z mostíka, vyděl si ako sa hýbete hyperpriestorom, hvězdi boli celé pretiahnuté. Mostík bol plní klonov, ale aj dôstojníkov na palube.

Dvaja kloni debatovali s Gunganom, ktorí stál v prednej častí mostíka. Bol ti otočení chrbtom. Miestami si začul meno Jar-Jar.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeThu Jan 21 2010, 18:02

Šli jsme kolem klonů a generálů.Ten Gungan byl až nakonci velké podlouhlé místnosti,kde s ním byli dva klonové.Cestu mi zkřížil klon,který se až moc podobal Dryffovi.
Pan Andre Desabor?
Ano,pročpak? zeptal jsem se toho klona
Pan Jar-Jar vás očekává
Jar-Jar...to jméno už jsem někde slyšel,no třeba se mi to jenom zdá.Ale jestli je tak neschopnej jak Střelec říkal,bude to těžká mise.
Šli jsme místností a míjeli jsme asi tak patnáct a víc klonů.Ta cesta byla dost zdlouhavá protože jsem měl velkou trému a bál jsem se když něco z jeho slov nepochopím.Zamyslel jsem se:
Třeba ho můj otec nebo matka znají.Ale musím si zapamatovat že mu nesmím půjčovat světelnej meč(ten bych nepučil nikomu...jedině mému mistrovi)ani nepředávat žadnou lod',teda spíš její řízení.
Ale na to co o něm říkal Střelec vypadal inteligentně.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeMon Jan 25 2010, 20:41

Pristúpite k nemu a Dryff mluví: „Senátore Jar-Ja Binsku“, na to sa gungan obrátil k vám.

Vyděl si ze veselost z jeho úsměvu len srcala a potvrdil si si, že jemu podobní určité neexistuje.

„Áaaa, Jedíí, škoda ze niesi Obík, alebo Anakin,“ povedal ti Jar-Jar.

„Mám tvořit vaši osobní stráž pane a menuju se Desabor, André Desabor,“ přestavil si sa mu a podal si mu ruku, on ti ju taktéž stisknul.

„Pane Generále, pane senátore, o chvílu vyskočíme z hyperpriestoru a naše cesty sa rozdelia,“ povedal vám jeden Klon od nějakého ovládacího displeja.

„Dobře, podme pane Senátore,“ povedal si a spolu s Dryffom si vokrocil k dverám, binsk vykročil za vami.

Následně sa na niečom pošmykol a přistál na jednom klonovi, obydvaja skončili na podlaze.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeMon Jan 25 2010, 21:03

Ježišmarja!!!Teprve pět minut jsem s sním a už se bortí Aclamator v základech!pomyslel jsem si
Pane Binksi není vám nic?
Ne,díky pane......Jak se jmenujete?
Desabor,Andre Desabor pověděl jsem mu
Tak jsem mu podal ruku a on hbitě vstal.Jar-Jar se jenom otřepal a šel dál,ale klon pořád ležel na zemi.Najednou šli kolem dvě ARC,poznal jsem že byli z oddílu se Střelcem.
Jeden z těch dvou začal povídat:A vidím že jste se seznámili,pane Desabor....Střelec vás volá ale vidím že tu máte práci,ale možná to počká.
Á jedii,nevíš ty kdepak je Obi?zeptal se Jar-Jar
Prominte,ale nevím..můžete mi říkat André,jestli ovšem chcete.řekl jsem mu
Ke klonovi zatím přišli s nosítkami a odnesli ho na ošetřovnu.
Ten má hodně velkou smůlu pomyslel jsem si
Tak jsme se jen tak procházeli po místnosti a povídali si.A protože do odletu zbývala docela dlouhá doba,byla to dlouhá debata.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeWed Jan 27 2010, 16:52

Strelca stě našli v hlavním hangáru, bavil sa tam s dvěma komandermi o nasledujúcej úloze.

Boli stě dost blízko starej známej kraksně s kotoru stě sa dostali z orbity Curasantu.
Velká část technikův a droidov ju dávala dokopi, sem tam bol niekto z nich zavalení nějakými suciastkami alebo krytům plavidla.

K jednomu boku boli prepevnené úchytné boky a právě k němu připojovali republikoví raketoplán, niesol maskovací nátěr a hromadu vysielacov. Určité měl aj slušní prostor pře posádku alebo náklad. k tomu istemu boku bola vyrobená přechodová šachta, teda si předpokládal ze do raketoplánu nastúpi posádka až v kozme.

Celkem ta překvapilo ze blízko kraksně postával pluk ARC vojakov, niektorích si spoznaval, kedže boli s strelcom v lodní jedálni. Střelec sa rozlúčil s komandermi a vyrazil k vám.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeWed Jan 27 2010, 17:14

Nazdar! Jak se máte?Dlouho sme se neviděli! řekl nadšeně Střelec
Jestli to je pokus o srandu,tak se nepovedl řekl jsem
No nechme to
Šli jsme k lodi a po cestě jsem se Střelce ptal:Kdo byli ti dva další? zeptal jsem se ho
Comandéři!!Nejde to poznat? vykřikl Střelec
Přišli jsme k lodi a kolem bylo asi tak devět droidů,byla to hodně velká kraksna.Ikdyž jsem to věděl předtím.Jar-Jar jak jsem viděl byl štastný.Jak vidím,je to veselá kopa.....doufám že se aspon trochu pobavíme,protože jen tak chodit vedle Jar-Jara by byla velká nuda.Hodně velká nuda.
Generále Desabor,za chvíli vyrážíme...jen co to ti droidi dodělají řekl Střelec
Nebo podělají,piplají se stím jak kdyby vařili...S tím mám zkušenosti,v chrámu jsme měli kuchynského droida a ten ani nepřidával
Máme letet na Naboo jo?zeptal se Dryff
Jo,tady Jar-Jara odvízt.Odpověděl jsem
Generále,už to mají spravený...za pět minut vyrážíme
Čekali jsme tam až budeme moct nastoupit do té kraksny.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeThu Jan 28 2010, 15:35

Na palubu sa nalodili Střelcovi ARC, a další odiel klonov taktiez, tym svojrázne rozkazoval Dryff.

Na loď dokládali poslední zásoby, v raketopláne už bola naložená těžká technika, ktorá by cez přechod nepřetiskli. Střelec ta informoval, že budete mat spolocnu cestu takměř celu, vysadia sa na jednej planetě co sa nachádza dost blízko Nabo.

Jar Jarovi sa nějak podařilo poškodit ovládaní nakladaciej rampy, bol si rád, že to bola rampa a ne niektorá důležitá část systému hyperpohonu.

Potom, ako sa všetky dveře a rampy uzavřeli sa kraksna vznesla na svoje repulzori a vyletěla cez otvorenú bránu hangáru.
O okamžik neskôr stě definitivně opustili aclamator a on následně skočil do hyperpriestoru.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeFri Jan 29 2010, 17:42

Podíval jsem se na mapku a díval jsem se kde je Naboo.
Jar-Jare,tys bydlel na Naboo?zeptal jsem se
Jo bydlel Andíku,bydlel než tam přišli dva jediové a vzali mě s sebou. odpověděl
Byl jedním z nich Obi-Wan?
Jasně,a ještě Qui Gon Jinn odpověděl Jar-Jar
Jo o tom mi vykládal mistr Yoda.Prý padl v boji s nějakým Darth Maulem.
Jednotky ARC a normálních klonů se usadili a Dryff přišel za mnou,všiml jsem si že Dryff měl jinou přilbu než ostatní kloni.Měl jinou než ARC i než normální klon,vypadala jako přilba normálního klona ale byla jinak tvarovaná.
Nazdar,máme dlohou cestu na Naboo...... řekl Dryff
Jo,taky jsem si všiml odpověděl jsem
Kloni měli vystupovat na nějaké planetě blízko Naboo.
Á že by Tatooine?Odtud pochází Anakin jestli si to pamatuju dobře. zamyslel jsem se
Střelec jen tak seděl a nic nedělal,nejspíš přemýšlel jako já.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeSat Jan 30 2010, 19:19

„Pilot, mate nastavené suradnice ku skoku?“, spýtal sa Střelec.
„Ano pane, připravte sa na skok,“ odpovídal mu jeden z dvojice pilotů.
Okamžik nato potiahol druhy páku a hvězdi sa pretiahli do ciar, boli stě v bezpečí hyperpriestoru.

V tom okamžiku na orbyte Ilumu.
Aloha ,star destroyer triedy venátor, ktorí slúži ,ako první obrana planéty sa neozíva. Z planety zaznamenali ze nanho bol vedeni útok malými plavidlami v velkosti ne vetech jako fregata. Posádka sa úplně odmlčela před piety minutami, netuší či tam su alebo ne a ani to nemůžu zistit lebo sa blíži velká búrka, cez ktorú by nikdo nepřeletěl. Následně senzory na planetě strácajú úplně poslední signál s vonkajším svetom a čakan na konec burky.

Po skončení búrky zistujú že Aloha zmizla.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Feb 02 2010, 18:09

Ztratili jsme kontakt s Alohou,pane! řekl jeden z pilotů
Co to bylo!?Bouřka nebo co?! zakřičel jsem
Jo..nejspíš jo. řekl Střelec

Aloha zmizela,pane řekl druhý pilot
Jak ksakru mohla Aloha zmizet?! okřikl jsem ho
Normáně,bud' ji někdo napadl a ona ztratila signál,nebo ji smetla bouřka do neznáma odpověděl Střelec
Diskutovali jsme o existenci Alohy a nevěděli jsme že nás nejspíš čeká boj.Lod' se nějak zakymácela ale nikoho jsme zvenčí ani z pozorovatelny neviděli.
Dryffe,podívej se na mapu a zjisti jestli tady v okolí není nějaká černá díra křikl po Dryffovi Střelec
Dryff sáhl po digitální mapce a asi po pěti minutách odpověděl:
Nic nevidím,ale možná je ta mapa rozflákaná odpověděl Dryff
To máš pravdu..Skoro všecko vybavení co tady je bývá rozflákaný a jinak poničený odfrkl Střelec
Jar-Jar jen tak seděl a přemýšlel,všichni jsme čekali co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Feb 02 2010, 18:32

Kraksna nečakane opustila hyperprostor.

„Čo se to sakra deje?!“ spýtal sa naštvaně strelec, hned po něm si sa odpojil z sedadla aj ty a Dryff.

Viděly ste iba hviezdy, žiadnu planétu v blízkosti.

„Pane, niečo nás muselo vytáhnut z Hyperpriestoru,“ povedal jeden pilot.

„Skúste kontaktovat flotilu!“, rozkázal si mu.

„Hneď provediem pane,“ odpovedal ti pilot, a hned sa pustil do vysielania.

Po chvíle ti opět nahlásil : „pane, niečo nás ruší“.

„Čo to k čertu má byť,“ povedal jeden z strelcových ARC.

Hned na to otriasla kraksnou lehká turbolasérová palba.

„Sme pod palbou, držte sa!“ skrýkol jeden z pilotov, a všetci co ste vstáli ste si bud okamžitě sadli spět na miesta a priputali sa, alebo sa chytili niecoho dost pevného.

Ponad kraksnu preletela nejaká stíhačka, nevedel si ju rozeznat, nebola Republiky a ani sepácka. Kraksna sa opět otriasla a nastal aj menší výbuch.

„Prišli sme o hyperpohon,“ povedal vydesení pilot.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Feb 02 2010, 18:57

Jsme v pytli! zakřičel jeden z ARC
Držel jsem se jednho ovládacího panelu.Podle zvuku jsme přišli o hyperpohon.Byli jsme blízko jedné hvězdy ale žádná planeta u té hvězdy nebyla.
Doufám že v tomhle místě nemělo být Naboo,a kdyby tak,bylo by zničený pomyslel jsem si
Nárazy na chvíli ustaly,ale ne na dlouho.Po chvilce se ozval výstřel z turbolaseru a uslyšeli jsme další výbuch.Lod' se zakymácela a jeden z ARC který se držel pilotního křesla spadl na zem.
Sakra!Bolí mě noha!Nejspíš je zlomená! zařval bolestí ARC
Chvíli palba ustala a já s Dryffem jsme odnesli klona do jiné části lodě.
Kraksna na to že byla rezavá se držela výborně,ale riskovali jsme zničení lodě a tak bysme zemřeli.
Jar-Jare!Jdi za tím ARC!Podívej se na něho! vykřikl jsem na Jar-Jara
Dobře Andíku!Konečně není nuda!
Tak seš blázen nebo totální vůl?! okřikl mě Střelec
Není snad takový nemehlo,může se k něčemu hodit! odpověděl jsem
Palba ustala ale nic nebylo jistý.Můžou nás ještě něčím překvapit.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeTue Feb 02 2010, 19:31

„Niečo sa deje pane, hýbeme sa, ale dohora,“ povedal pilot, pravě v okamžiku keď sa kraksna opět citelně pohla.

„Sme zachytení tažním paprskem, nedostaneme sa z toho, kým neopravíme pohon“ povedal pilot.

Druhý pilot ktorý sa vydal prezrieť straty sa pravě vrátil spět.

„Odpadol nám takmer celí pohon, chýba nám tretina lode, k tomu ten raketoplán čo sme mali na boku je nacucky,“ povedal pilot a zakrútil hlavou, následne kopol do jedného z ovládacích panelov.

O chvilku neskôr ste začuli něco mechanické nad vami, co zaklaplo, následne sa kraksna prestala pohybovat a otriasať.

„Pane prichádza hovor,“ informoval ta pilot.

„Spojte nás!“ rozkázal si.

Holoprojektor sa zapol a s slušní bzučaním zobrazoval nejakú postavu, vizera to na nějakého huta.
Návrat nahoru Goto down
Andre Desabor
Padawan
Padawan
Andre Desabor


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 28. 12. 09

Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitimeWed Feb 03 2010, 15:32

Ha,vetřelci.....jmenuji se Mogrok,mohu vás ihned nechat zničit povídal hutt do holoprojektoru
Zničit?Jak vy nás můžete zničit když vás nevidíme? zeptal jsem se
To snad ne.... broukl Dryff
Budeme vyjednávat! Hlavně nás nechte napokoji! křikl Střelec do holoprojektoru
Pozdě,už jsme vás vyčenichali a za chvíli u vás budeme řekl hutt
Jestli zaútočíte,budete toho litovat! křikl Střelec do holoprojektoru
Abyste nelitovali vy!Chátro masa a kostí! zakřičel hutt
Boji se nevyhneme,ale kde jsou?Před chvílí....a sakra,už asi vím proč Aloha zmizela!
Dryffe už asi vím kde je Aloha!Je někde vedle nás,a ovládá ji ten hutt! křikl jsem po Dryffovi
Hmm,dobrý postřeh jedii ano ovládli jsme Alohu a chceme Binkse! řekl hutt
Ehm...Žádnej Binks tady není... zalhal Dryff
Lži,vím to že je tam s vámi! zakřičel na nás hutt
Najednou do dveří vstoupil Jar-Jar a křičel na nás:
S tou nohou to bude v pořádku ale musí chvíli ležet....Co se děje Andíku?!
Hutt to nepochybně slyšel a my jsme čekali co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)   Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neznáme úkoly (výcvik pre Andre Desabor)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Andre Desabor(Clone Wars)
» Andre Quald

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: