OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Der-Ashe Deer (SR)

Goto down 
AutorZpráva
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Der-Ashe Deer (SR) Empty
PříspěvekPředmět: Der-Ashe Deer (SR)   Der-Ashe Deer (SR) Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 21:59

Der-Ashe Deer

Rasa: Kel Dor
Planeta: Corusant
Povolání: padawan jedi
Schopnosti: Již celkem ovládá základní schopnosti síly. Docela zběhlý v léčebných technikách a zvládá jednoduché formy mentální manipulace a triků. Boj s mečem zvládá vcelku dobře, ikdyž se více soustředí na používání Síly. Je dobrý pilot a pokouší se naučit diplomacii.
Popis: 192cm vysoký, 16 let starý. Klasická kel dorská dýchací maska i brýle. Nosí dobově typické roucho vyhrazené padawanům.
Zbraně a vybavení: Má vlastnoručně vyrobený světelný meč se zeleným zaostřujícím krystalem. Na jedné misi se dostal k droidu série T3. Ten je teď jeho. Dále jeden běžný lehčí blaster a starý rodinný vibro meč.
Životopis: Narodil se na Dorinu do ne příliš vysoce postavené rodiny. Matka pracovala v místním přístavišti kde však v mýš třech letech byla zabita při jednom ozbrojeném přepadení. Můj otec, námezdný lovec, se poté přestěhoval se mnou na Corusant, kde mohl dostat větší počet zakázek. Po asi roce a půl si zde vydobyl dosti slušnou reputaci a naznal, že je pro mne v jeho blízkosti nebezpečno. Dal mě tedy do chrámu, protože jsem už dříve projevil spříznění se Silou. Zde jsem byl cvičen pod dohledem mistrů a ve 12 letech prohlášen za padawana. Byl mi přidělen mon calamarijský mistr Andemo Ruches, který mě nyní cvičí. Od svého přijetí za padawana jsem byl na 7 misích, z čehož jedna byla za odhalením a dopadením šéfa menšího pašeráckého gangu na Balmoře. Byl jsem i na několika světech Vnějšího okraje, kde jsme se s mistrem částečně podílely na obnově světů zničených během Mandaloriánských válek a Občanské války...

Období: Postava žije v době zhruba 65 let po událostech KotORu II.

Tak doufám že si mě někdo veme.
Návrat nahoru Goto down
 
Der-Ashe Deer (SR)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» An-Drew Deer
» Zrada (An-Drew Deer)
» Oddesa (mise pro An-Drew Deer)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: