OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars Conquest

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:24

takže nejedná se uplně o hru samotnou. Je to modifikace do hry Mount and Blade.
1. Nejdřív musíte mít Mount and Blade. Sosnutý nebo z obchodu origo +- za 200
2. Stáhněte mod z téhle stránky http://www.mbrepository.com/file.php?id=809 klepnutím na download
3. Rozzipujte otevřete a složku se jménem Star Wars Conquest 0.9.0 nakopírujte do složky Modules
4. Pusťte hru a v Aktivní modul klepněte na šipku a vyberte Star Wars Conquest 0.9.0
5. Klepněte na Hrát Mount and Blade
Největší ironie je že to je asi nejlepší SW hra na kompy a to je to jenom modifikace. Jako fakt doporučuju odehrává se to v nové republice. Nejdřív by ste si měli zahrát normal hru a pak ten mod protože neni česky ale dá se to pochipit máte tam spoustu ras an výběr a žoldáků a jestli se přídátek Rebelu, Imperiu nebo Huttům. Klidně můžete být i na volné noze.
Ano má to chybu třeba že protokolarní droid při smrti píská jako astrodroid ale to je minimum fakt doporučuju
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 07:19

a ještě možná je to mim kompem ale po 59 dnu mi to píše že program provedl neplatnou operaci a nebo to je tou betou no uvidíme dejte mi hlavně vědět
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 14:03

TAk jsem stáhl tento mod a musím říct že těch prvních 20 minut hraní udělalo dost dobrej dojem hned na začátku jsem navštívil strejdu Palpyho a dal mu pěstí lol! jen se mě trochu míchaj texty hra v azbuce a mod v anglině a taky na coruscantu pobíhá HK droid a mě to docela připomíná sw galaxies
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeSun Aug 07 2011, 12:03

Je to dobrý ale podle mě to na republic comando nebo KOTORY nemá.
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeSun Aug 07 2011, 12:29

Určitě nemá, je to určitě dobrá modifikace, ale jako hra stojí snad za míň než M&B. Přeci jen těch chyb tam je moc.
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeSun Aug 07 2011, 18:25

Chybi tam rozhodně sou ale já neznám hru kde bi nebyla aspoň jedna chyba třeba mě v tom vadilo že sem hrál třeba za twileka a moch sem si koupit droidí součástky a udělat ze sebe třeba IG nebo když třeba i když sem droid tak si koupim toho droida jak je celej co je celej super battle droida tak pořád tam je vidět hlava tý postavy a to je docela blbý nebo že chiss je v human male stejně jako obličej Maula jenom bez růžků.Ale jako modifikace zase tak špatná neni třeba se mi líbylo když máte helmu klona a dáte vlastní pohlerd a myslim že V tak máte pohled jako v republik comando ale to je hu helem jiný třeba royal guard vydí docela blbě.
Návrat nahoru Goto down
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeThu Nov 17 2011, 17:57

Jo neni to dokonalý ani poslední verze neni bez chyb. To že sebe uděláte droida je spíš asi easter egg protože si můžete koupit i hlavu klona atd. Je to zajímavej pokus a má to co do sebe. Kdyby to dotáhli do konce odstranili bugy a tak tak je to lepší než MaB a i nějaký SWhry na PC. Já sem fakt přeháněl že to je nejlepší za to se omlouvám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitimeWed Mar 05 2014, 16:54

Takže, už nějakých pár měsíců je tu nová verze. A co v ní je? Mapa vesmíru s rozložením sil roku 1 ABY, spousty zbraní, zbrojí, Kyle Katarn se k vám může přidat a navíc můžete jako já zastřelit Vadera. Navíc jako velký bonus lokalizace v češtině.
Taky vás čeká pořádné sekání a při útocích na pevnosti i množství CTD, kterým se dá vyhnout.
Stačí mít tuto verzi MaB.
A přihodit k tomu mod
Link na crack k MaB nedám, google ví kde je  Very Happy

_________________
Blansko nemá náměstí, Blansko to je neštěstí.
Je Potan ušák?
Co je to Vik efekt?
Proč DEH skončila v popelnici?
Jaký je rebelsko-imperiální taneček?
Je Xavier jednorožec?
Je v Kobyle levné pivo?
Kde je hospoda U mrtvé banthy?
Bylo Vegimu 18?
Kdo TO udělal v Merendě?
Star Wars Conquest Enhxk
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Sponsored content





Star Wars Conquest Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Conquest   Star Wars Conquest Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars Conquest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Star Wars: The Best of PC
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec-
Přejdi na: