OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Běsnící válka žádá oběti (for olin)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeWed Aug 04 2010, 19:02


Coruscant - Chám Jedi

Hráškově zelená Delta-7 Aethersprite stála téměř osamocena v chrámovém hangáru 4.
Adi Gallia tě doprovodila až ke vstupu do hangáru a po cestě se tě snažila varovat před nástrahami války.
Ať tě provází Síla, rytíři Creede.
Popřála ti na rozloučenou a odešla.
Pomalu si se vydal ke stíhačce, jednotka R2 si pro sebe tiše broukala, ale když tě zaregistrovala, natočil svou malou kopulku k tobě.
Něco zahvízdal a spustil krátkou holozprávu.
Zdravím vás mistře… teda, chtěla jsem říct Justile.
Ozval se hlas tvé mladé padawanky a na malém hologramu bylo vidět, že má zafixovanou ruku, aby s ní nemohla hýbat.
Rychle se uzdravuji, ale škoda, že jste za mnou nepřišel častěji na ošetřovnu.
Smutně se odmlčela.
Byla jsem informována o vašem poslání a mrzí mne, že nemůžu letět s vámi.
Její výraz se opět změnil.
Jakmile se uzdravím, a vy budete poblíž, doufám, že Rada povolí, abych se k vám připojila.
Mírně se uklonila.
Ať vás provází Síla, mistře Justile.
Zpráva skončila, byl čas odletět.

Běsnící válka žádá oběti (for olin) 300px800pxjedistarfight

_________________
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Imper10
Běsnící válka žádá oběti (for olin) 00110
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080420            Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080337

Neexistuje temná a světlá strana Síly, je jen Síla.

Návrat nahoru Goto down
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeThu Sep 09 2010, 21:34

Coruscant - Chám Jedi

Hned po mém probuzení jsem se vydal převzít podklady pro mojí misi z které jsme kvůli svému snu neměl dobrý pocit. Jako vždy kdyš sem i jenom trošku nervózní jsem si pohazoval s držátkem jednoho meče (snad víš jak ??? Prostě hodim tak že se protočí a chytym zase do ruky)

FLASHBACK
Vzpoměl jsem si jak jsem jako mladý padawan dělal to samé a načapal mě mistr Windu a napomenul mě.

Hned jsem radši přestal nerad bych měl zase problémy.

Od Adi Gallia jsem dostal disk a doprovodila mě k hangáru kde mě se slovy Ať tě provází Síla, rytíři Creede. "posadila" do starfighteru a odešla.
Od R2 jsem se dozvěděl ať si radši záznam o misi pustím až při letu.
Nasednu nastartuju a vzlétnu na orbitu kde si zapnu rušičku odposlechu pro všechny případy a pustím si zprávu.
Pečlivě poslouchám záznam.......
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeMon Jul 04 2011, 17:22

Coruscant - orbita

Zároveň s nahrávku se zobrazuje text na tvém palubním počítači.
"peth-aurek-7-2-trill" : Zpráva velitelství VAR (velké armády republiky)
Místo určení: Kamino
Priorita: vysoká
Utajení: stupeň 4 - vysoce tajné
Popis:
Rytíři Creede, Rada rozhodla, že vám bude přidělena 308.legie klonovaných vojáků.
Vaše legie se skládá z 3 bataliónů pěchoty, 2 kompanií dělostřelectva a 2 kompanií letectva.
Tyto jednotky vás očekávají na oběžné dráze Kamina na palubě útočné lodi třídy Acclamator - Pratum.
Do vašeho příletu velí Pratumu a vašim 10000 mužů komandér Carduus, od něj se rovněž dozvíte cíl vaší mise i další podrobnosti, které budete potřebovat. Ať vás provází Síla.
"peth-aurek-7-2-trill" : Zpráva velitelství VAR

Mechanický hlas modulátoru znemožnil sice rozeznat komu patří hlas nahrávky, ale na tom teď nezáleží.
Deset tisíc vojáků je hodně životů a na tobě teď záviselo, kolik z nich přežije.

_________________
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Imper10
Běsnící válka žádá oběti (for olin) 00110
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080420            Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080337

Neexistuje temná a světlá strana Síly, je jen Síla.

Návrat nahoru Goto down
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 16:14

Coruscant - orbita

Dobře pomyslím si fakt líp sem dopadnout nemoh, nejsem si jistej jestli rada udělal dobře svěřit tolik "lidí" mě, pominuli to že těm chlapíkum moc nevěřim, radši bych vedl normální vojáky v menšim počtu nebo droidy který nejsou až zase tak velká ztráta ale co naplat
nastavím souřadnice Kamina a rozletím se. Cestu si krátím hraním Pazooku se svím R2 od kterého dostávám neuvěřitelně na zadek.
Po vynoření z HP přistanu v lodi a hned si to maširuju na velitelský můstek s oběma rukama na mečích.
Dojdu ke komandéru Carduusu a řeknu
Já jsem rytíř Creed, mám to tu převzít a dozvědět se od vás nějaké informace o misi. Tak co pro mě máte ?
čekám na odpověď a u ní si prohlížím osazenstvo můstku. Trochu si vybavuji svůj sen který mě opravdu neuklidňuje.
Měl bych být klidnější. Už jsem málem spadl k temné straně.


Přiletíš do přísně hlídané soustavy, na počátku války, musíš se identifikovat, požádat o navešdení ke správnému křižníku a přistávací koordináty... po něčem takovém, cos napsal, už by s tebe byl nejspíš hvězdný prach - Jedi neJedi Rolling Eyes Knight
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 12:24

Systém Kamino

"Letová kontrola republikového systému Kamino neidentifikované přilétající stíhačce. Zapněte svůj subprostorový vysílač, identifikujte se a sdělte své záměry nebo budeme nuceni vás zadržet."
Všechny plavidla Jediu měli vypnuté své subprostorové vysílače, aby je nemohl nepřítel ihned identifikovat a zaměřit.
V dálce se rýsovala modro-bílá planeta Kamino na jejíž orbitě pableskovali pohonné trysky nesčetného množství republikových válečných a transportních lodí. Jedna z nich byl i tobě přidělený Acclamator - Pratum.
Teď si jej potřeboval najít a spojit se s komandérem Carduusem.
"Letová kontrola republikového systému Kamino neiden..." volání se opakovalo.

_________________
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Imper10
Běsnící válka žádá oběti (for olin) 00110
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080420            Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080337

Neexistuje temná a světlá strana Síly, je jen Síla.

Návrat nahoru Goto down
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeWed Aug 03 2011, 05:08

Systém Kamino
Zapnu vysílač a řeknu
Tady je rytíř Creed jsem tu očekáván
prokážu se čím se dá a počkám na povolení k přistání.
Přistanu v lodi a hned si to maširuju na velitelský můstek s oběma rukama na mečích.
Dojdu ke komandéru Carduusovi a řeknu
Já jsem rytíř Creed, mám to tu převzít a dozvědět se od vás nějaké informace o misi. Tak co pro mě máte ?
čekám na odpověď a u ní si prohlížím osazenstvo můstku. Trochu si vybavuji svůj sen který mě opravdu neuklidňuje.
Měl bych být klidnější. Už jsem málem spadl k temné straně.

Takhle to snad už de. Nedošlo mi to děkuju
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeSun Aug 07 2011, 13:48

Kamino - orbita - Acclamator Pratum
Spoiler:
Komandér Carduus byl vysoký lidský muž s oříškovýma očima a na krátko vojensky střiženými vlasy o něco tmavšího odstínu.
Vítám vás na palubě, generále.
V ukázkovém pozoru tě pozdravil a měřil si tě pronikavým a inteligentním pohledem.
Pratum, jeho vybavení a posádka, téměř 10000 klonovaných vojáků i já jsme vám k dispozici.
Trochu se uvolnil vzhledem k tvému neformálnímu a strohému vyjadřování.
Našim cílem je Patrolia, vodní planeta ve Vnitřním okraji...
Pokynul ti ať jej následuješ přes můstek do operační a holomapové místnosti.
... Patroliané jsou nedůvěřivý národ a většina jich má lepší názor na huttské zločinecké kartely než na Republiku.
Přesto jejich domovinu nedávno navštívila okupační jednotka droidů.

Došli jste ke stolu se zářícím hologramem planety.

_________________
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Imper10
Běsnící válka žádá oběti (for olin) 00110
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080420            Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080337

Neexistuje temná a světlá strana Síly, je jen Síla.

Návrat nahoru Goto down
olin
High Jedi General
High Jedi General
olin


Poeet p?íspivku : 894
Age : 31
Vyznamenání : Vzorný pařan PC her. Left 4 Dead a podobně. tak LSW SW FU atd
Registration date : 22. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeSat Aug 20 2011, 00:26

Kamino - orbita - Acclamator Pratum

Potom co mě komandér zasvětil do mise a zavedl mě do místnosti z holomapou jsem se na ní pořádně podíval a jenom jsem si trochu zabroukl Faajjjnnnn podrbu se na hlavně a zeptám se
Takže odmlčím se Dole na planetě která sympatizuje s Hutty je armáda droidů Obchodní Federace a kdo ví čeho dalšího. Víme jestli nás napadnou hned po přistání nebo jestli tam má Federace předsunutou základnu ? A co přesně máme udělat doslova je vypráskat nebo něco zničit ?
ještě jednou zkontroluji mapu a hledám kde mají být hlášeny nepokoje nebo podobné věci
Návrat nahoru Goto down
http://znkrpg.forumh.biz
Knight
Sithský lord
Sithský lord
Knight


Poeet p?íspivku : 1987
Age : 32
Vyznamenání : temná strana Síly
Registration date : 03. 07. 08

Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitimeSun Aug 21 2011, 21:26

Kamino - orbita - Acclamator Pratum

O přesných počtech, vybavení či případných opevněných stanovištích zpráva rozvědky nehovoří.
Pohybem ruky zmenšil rozlišení holomapy z planety na celý sektor.
Jediné co víme je, že na planetě přistály okupační síly dostatečné na udržení pořádku na řídce obydlené planetě.
Na mapě zablikala rudá tečka a zmizela.
Včera opustila sektor výsadková loď Obchodní federace a na oběžné dráze Patrolie zůstaly dvě letky droidích stíhaček.
Hrdě se pousmál a pohlédl na tebe.
Ty by neměly představovat pro Pratum žádný problém. Posádka i vojáci jsou připraveni, pane. Vaše rozkazy?

_________________
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Imper10
Běsnící válka žádá oběti (for olin) 00110
Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080420            Běsnící válka žádá oběti (for olin) Latest?cb=20140416080337

Neexistuje temná a světlá strana Síly, je jen Síla.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Běsnící válka žádá oběti (for olin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Běsnící válka žádá oběti (for olin)   Běsnící válka žádá oběti (for olin) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Běsnící válka žádá oběti (for olin)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: