OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 "Aktivace" CC-611 "Colt"

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 22:30

Kamino

Pršelo, stejně jako tomu bylo na planetě Kamino téměř každý den. STál jsi u okna a pozoroval deštivou krajinu za oknem stejně jako Warp
Z okna tvé místnosti, bylo vidět, jak kdesi v dálce přistává další LAAt/i. Výsadkové čluny Velké Armády Republiky.
Z tvých výcviků jsi věděl docela dobře jak moc pro armádu tyto lodě znamenají. A uvědomoval sis tento fakt mnohem více než ostatní "obyčejní" klonový vojáci , shromážděni v této místnosti.
Bylo vás více 5. Stejný počet jak to bylo na Kaminu poslední dobou běžné. Dva speciálně vyškolení ARC + jejich pomocná jednotka.Ty , Warp a tři řadový vojáci, hrající sabacc.
Warp, sedící u okna konečně po několika dlouhých chvílích mlčení, se konečně pohnul. Natočil hlavou směrem k hrající trojici a jemně zavrtěl hlavou. Hlavu měl plnou bojových plánů, která denně přicházela z celé galaxie. Klonová Válka pokračovala tak jak začala. Republiková vojska během několika málo dnů zatlačila separatisty na ústup a je to už pár hodin, co žádná rozvědka nezachytila jediné separatistické hlášení nebo jen kousek zprávy.
Na Warpovi bylo vidět že je zklamán, že stále vězí na Kaminu, když jeho bratři umírají.
Déšť nepřestával a stále bušil do tabulky v okně. Warp opět sklonil hlavu a začal čistit svou DC-15. Svou helmu měl odloženou na židli stojící vedle něj.
LAAT/i se mezitím odletil od země a znovu zamířil do kosmu.
"Trčet tady je to nejhorší co mě v téhle válce mohlo potkat." řekl téměř ironicky Warp a nemohl ti neuniknout úšklebek v jeho tváři.....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 22:52

Kamino

Celkem rád jsem sledoval tu vodu všude okolo. Semtam se z vody vynořilo nějaké zvíře a letělo dál vzduchem, prostě to je Kamino. Místo, kterému říkáme domov.
Helmu s červeným zabarvením hlavně nad vizorem jsem měl položenou na jedné z volných židlí, kde ležela i má DC-15S, ale mé dvě DC-17 jsem měl u sebe, zasunuté v pochvách, které jsem měl páskem připevněné na stehnech. Má červená zbroj se krásně leskla, jakoby to bylo včera, kdy jsem ji vyfasoval...
Na Warpovu poznámku jsem se mírnně pousmál, ale jinak zůstala má tvář bez hnutí. Potom jsem se protáhnul přičemž jsem sledoval tři vojáky hrající sabacc. Sabacc jsem hrát uměl, ale jelikož nebyl čas ani nálada, tak jsem prostě nehrál...
Mám takovej pocit, že se brzo akce dočkáme. Nechceš si jít trochu zastřílet??? Řekl jsem klidně a přešel jsem k židli, vzal jsem svou primární zbraň a do druhé ruky jsem vzal svou helmu. Ještě jsem hodil pohledem po hrající trojici vojáků. Nechcete se taky trochu protáhnout, hoši?? Řekl jsem s úsměvem a s klidem čekal jejich reakce.
Pak jsem stiskl tlačítko na otevření dveří a pomalu vyšel z ubikace...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 08:53

Kamino

Hrající trojička na tvou poznámku zareagovala téměř identicky. Karta které měli do té doby v rukou odhodili na stůl, každý vzal svou helmu, kterou si narazil na hlavu a ihned ti byli v patách.
Warp už nebyl tak nadšený, ale zvedl se zařadil se do čela skupiny hned vedle tebe. Ještě několik kroků čistil svou zbraň, než si ji konečně hodil na rameno a mlčky pokračoval dál.
Cestou jste míjely početné skupinky, téměř identické s tou, jaká byla ta vaše. Když jste došli k turbovýtahu Wapr stiskl tlačítko a čekal než se otevřou dveře. Překvapení bylo , když z výtahu vyšel muž v hnědém pláštíku. Na první pohled ste poznali kdo je ona postava zač. Žádnou jste zatím neviděli, ale přesto jste o nich věděli mnoho. Světelný meč se mu houpal u pasu, když kolem vás procházel a kývl hlavou vaším směrem.
Evidentně někam hodně pospíchal.
Konečně jste se trochu vzpamatovali a vlezli do výtahu.
"Zajímalo by mě co tady dělá Jedi.." Zeptal se Warp spíše sám pro sebe.
Poté jste mlčky dojeli až na patro ve kterém byla střelnice a opět jste šli dlouhými chodbami uvnitř komplexu. Cestou jste potkali několik kaminoanů a také několik vysokých důstojníků z armády. Jejíž přítomnost byla ještě divnější, vždiť téměř každý schopný důstojník byl teď někde v Galaxii a velel klonovým jedotkám. Vašim bratrům.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 10:19

Kamino

V klidu jsme si kráčeli chodbami až k k výtahu, ze kterého vylezl ten Jedi. Slýchával jsem o nich mnoho, ale přesto byl tento první, kterého jsem kdy viděl. Když kolem nás prošel, nemohl jsem odolat a musel jsem otočit hlavou směrem za ním, abych si ho prohlédl i zezadu.
Myslel jsem, že první Jedi, kterýho uvidím bude vypadat trochu... Jinak...
Utrousil jsem poznámku ve výtahu a nasadil jsem si na hlavu svou helmu. Když jsme šli zase dál, tak mi nemohli uniknout vyšší důstojníci, kteří zde byli k vidění poměrně vzácně. Ale když jsem jich spatřil několik, tak mi to začalo přicházet divné. Co tady sakra všichni dělaj?? Že by příprava na útok nějaký planety poblíž??? Těžko...
Promýšlel jsem všechny různé verze důvodů a podobných věcí. Jestli se zde něco chystá, tak pravděpodobně zanedlouho zjistíme, co...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 09:34

Kamino

Kráčely jste dál ke střelnici. Náhle jsi si uvědomil, že Warp není nikde k vidění a tři sabaccový hráči také ne.
Rozhlížel jsi se po okolí ale nikde jsi je neviděl. Pokusil jsi se aktivovat komlink v tvé helmě, ale i ten byl hluchý. Neslyšel jsi nic. Potom kolem tebe propukl zmatek.
Důstojníci se snažilli zjistit co se děje a vojáci byli náhle bez rozkazů.
Pouze pár ARC vojáků se shromáždilo u jedné konzole , s výhledem na moře. Konečně jsis všiml že u skupinky stojí také Warp, jako vždy už s puškou připravenou k palbě.
Znovu jsi zkusil komlink, ale byl hluchý. Bylo slyšet jen praskání statistické elektřiny.
ARC vojáci divoce rozmlouvali a rozhazovali při tom rukama.
Náhle se po celém Kaminském komplexu ozvala ohlušující siréna a celou místností, začala blikat červená světla značící alarm.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 11:32

Kamino

No bezva... Řekl jsem si pro sebe a následně jsem z úst utrousil velké množství nadávek, které bych asi říkat neměl. Věděl jsem, že když zazní siréna, tak to není nic dobrýho, ale teď nebyl čas na nadávání. Snažil jsem se projít mezi davem důstojníků a normálních vojáků za nimi, ale cestou do mě pár z nich strčilo. Nakonec jsem se přes ně dostal, přímo za ostatními ARC...
Co se tady děje??? Řekl jsem nahlas, abych přehlučil hluk ostatních vojáků. Znovu jsem zkusil komlink, ale zase jsem se dočkal praskání statické elektřiny. Pomalu ale jistě mě to tady přestávalo bavit...
Svoji zbraň jsem nechal ještě zajištěnou, přece teď nezačneme po sobě střílet. Ale vypadalo to, že se brzo začne střílet. Sice jsem byl rád, že konečně začne pravá akce, ale s tímto jsem opravdu nepočítal. To ostatně nikdo z nás, klonů...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 21:21

Kamino

Na tvou otázku zareagoval pouze jeden ARC. Podíval se tvým směrem a lehce kývnul hlavou ke konzoli.
To by sme taky rádi věděli, ale jak sis jistě všiml , komlinky jsou zablokované. řekl a bouchl pěstmi do stolu.
Všem bylo jasné co se děje. Blokované spojení bylo klasickým postupem Obchodní Federace.
Náhle se z davu který byl všude kolem, procpal jeden z vyšších důstojníků.
"Pánové máme tady problém CIS vysílá lodě a letí směrem k našim městům. První útok očekáváme tady."
Řekl a na konzole vyvolal holografické rozmístení všech měst na Kaminu. Prstem ukázal na jedno z měst.
"Zde, je zde spousta klonovacích válců. Jejich zničení by pro nás znamenalo obrovskou ztrátu.
Řekl a opět změnil konzoli. Senzory vám tentokrát ukázaly orbitální bitvu.
Bitva zuřila v plném rozsahu.
Potřebovali bychom poskytnout trochu vzdušné obrany našim klonovacím válcům. Podporu z orbity teď nemůžeme očekávat.
Připravili jsme několik ARC-170. Hodně štěstí pánové.

Řekl a bez dalších slov a vysvětlování odešel pryč rozdávat další rozkazy.
Místnost se pomalu vyprazdňovala, jak se všichni rozběhli za svými úkoly.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 21:34

Kamino

Vše jsem se zájmem poslouchal, načež jsem u toho ještě kýval hlavou.
Na pilotování nemáme výcvik pane. Radši bych to ostřeloval u děla než vlezl do těch pekelných strojů...
Utrousil jsem uštěpačnou poznámku. Nechtěl jsem, aby to vypadalo jako odmítnutí přímého rozkazu, ale lítat za droidama mě opravdu nelákalo. Krom toho jsem byl vycvičen jako voják bojující na zemi a ne ve vzduchu. Podobně na tom byl i Warp a vsadil bych půlku brnění, že i ostatní ARCčka poblíž...
Poté jsem přešel k Warpovi. Opravdu chceš vlízt do těch stíhaček?? To není úkol pro mě...
Řekl jsem Warpovi a šel jsem za velícím důstojníkem, požádat ho o nějakej úkol trochu víc při zemi...
Zastihl jsem ho, když rozdával další rozkazy. Postavil jsem se mu do cesty. Promiňte pane, ale neměl byste nějakej úkol trochu víc, při zemi??
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 21:43

Kamino

Důstojník se na tebe podíval.
Vojáku koukejte se odebrat k těm stíhačkám. Pokud nesplníte svůj úkol ve vzduchu, žádná akce "víc při zemi" nebude ani zapotřebí. V těch válcích je spousta budoucích vojáků. Nesmíme si dovolit je ztratit!
Řekl a dál ti nevěnoval pozornost.
Ostatní ARC to vzdali a rozeběhli se do hangáru. Zde už bylo připraveno 6 ARC-170. Každá loď pro tři vojáky.
Všechny letouny byli už nastartovány a za průzorem kokpitu bylo vidět jak na vás mává pilot a ukazuje na zadní místo kopilota a horní střeleckou věž.
Všichni ARCčka začaly naskakovat do lodí a na tebe zbyl Warp.
Warp se rychle nasoukal do zadního sedadla a ihned uvedl do chodu zadní střeleckou věž. Na tebe zbyla horní věž a ovládání protonových torpéd.
Hned jak jsi nad sebou zavřel průzor, pilot nastartoval a vletěl do bouře, která snad nikdy nepřestávala.
Nemůžeme moc spoléhat na senzory Colte. Ta bouře ruší signál.
Řekl Warp, evidentně naštvaný svým úkolem.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 22:05

Kamino

To, že mě velící důstojník takhle odbyl a opět poslal ke stíhačkám mě ani trochu nepřekvapilo. Na tohle jednání jsem byl takměř zvyklý, ale většinou jsem takhle já odbýval vojáky pode mnou při bojových tréninzích a výcvicích.
Ano pane...
Stihl jsem dodat komandérovi a běžel jsem do hangáru. Zbyla na mě horní střelecká věž a ovládání protonových torpéd.
U Warpa jsem tento tón slýchával pouze když byl něčím dost naštvanej, což teď určitě byl. Co máš z toho Warpe. Taky bych raději ničil droidy na zemi...
Postěžoval jsem si, když naše stíhačka vlétla do bouře, ve které zuřila bitva.
Tak začíná zábava...
Řekl jsem a pousmál jsem se pod helmou, načež jsem odpálil torpédo na první cíl, který jsem uviděl. Mířil jsem podle odhadu, takže tam byla malá pravděpodobnost, že se moje raketa střetne s cílem...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 10:22

Kamino

Tvé protonové torpédo nečinně zmizelo v bouři.
Už chápeš proč to tady nesnášim!
Zařval Warp , který se točil v zadní střelecké věži a hledal možné cíle.
Pilot se mezitím zařadil do formace, jež utvořili vaše ARC-170. Nikde už se neobjevila žádná droidí stíhačka.
Pilota to zřejmě znervóznilo a pořád po očku pokukoval na senzory.
Byli jste téměř u klonovacích válců, když před vámi objevilo několik supích droidů.
Skvělý. Tohle nesnášim nepřítel je před náma a já mužu jenom čekat...
Řekl už téměř ironicky Warp a připravoval se , až proletí první vlna a on pošle několik těch droidů do moře.
Stíhačky byli stále blíž, ale bez senzorů, bylo stále riziko pálit po nich torpéda.
Za několik málo vteřin už se kolem vás prohnalo asi 20 droidích stíhaček a začala bitva.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 11:39

Kamino

Nemůžu vystřelit. Zvlášť teď ne, když je zde riziko trefit svou vlastní budovu.
Pomalu jsem zaměřoval nějaký cíl, ale musel jsem počkat, dokud nebude za droidama budova s klonovacími válci.
Pilote. Dostaňte se jim do zad.
Vydal jsem rozkaz, abych si mohl konečně trochu zastřílet.
Víš, asi se na tuhle práci vykašlu...
Řekl jsem ironicky s úsměvem pod helmou. Už mě to nebavilo. Už abych byl ze stíhačky pryč a kosil droidy ručně...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 12:59

Kamino

Pilot tvůj rozkaz uposlechl a provedl prudkou otočku, kterou po něm provedli také ostatní lodě.
Warp mezitím sestřelil několik droidích stíhaček a byl stále připraven pálit dál a krýt vás.
Tímto manévrem jsi se dostal do dobré pozice. Sestřelil jsi několik droidů a ti po chvilce boje ustoupili.
Vaše "eskadra" se opět zformovala a letěli jste blíže ke klonovacím nádržím. Nikde nikdo. Obloha byla naprosto čistá.
Když jste už po druhé kroužili kolem komplexu, prasklo ti ve sluchátkách.
"Vojáci, tady admirál Lindon z republikového křižníku Aqua"
Ozval se hlas který ihned pokračoval.
"Pánové, zdá se že ten útok byla jen zástěrka, musíte se co nejrychleji dostat dovnitřku komplexu. Stále, ještě nevíme, kudy se tam droidi dostali ale to není momentálně náš problém. Musíte co nejrychleji eliminovat hrozbu droidů v komplexu. Lindon konec."
Udal téměř jasný rozkaz. Spojení bylo konečně opět navázáno a tak jsi mohl kdykoli volat kohokoli z vnitřku jiných lodí. Jiná frekvence ti momentálně nebyla přidělena ale pracovalo se na krytém spojení s křižníkem.
Pilot okamžitě otočil loď a začal přistávat na jedné z plošin. Zde jsi počkal dokud nevystoupili ostatní ARC. Dohromady vás zde bylo 12, stejná hodnost.
Musíme se rozdělit nejméně na dvě skupiny a vyčistit komplex systematicky.... droidi jej nesmí zničit!
Řekl klon s označením CC-2232.
Pokud nemáte nějaké jiné návrhy tak se do toho dejme.
Dokončil svůj proslov a okamžitě jste se rozeběhli dvěma směry. CC-2232 s pěti dalšími ARC do spodních pater. Ty Warp a další čtyři jste měli za úkol zneškodnit droidi na vrchních patrech a setkat se s prvním teamem.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 13:28

Kamino

Konečně pořádná akce...
Zajásal jsem po vydání rozkazu eliminovat droidy uvnitř komplexu. Tón této fráze jsem nechal čistě profesionální, abych pak nebyl nařčen ze spolupráce s droidy.
Po výstupu ze stíhačky jsem ještě naposledy zkontroloval svoje zbraně. Všechno bylo v pořádku.
Tak fajn hoši... Zábava začíná...
Prohlásil jsem svoji oblíbenou větu a vešel jsem do dveří. Byl jsem připraven v mžiku uskočit do strany opětovat případnou palbu.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 09:55

Kamino

Do dveří jsi vběhl první a hned po tobě tam naběhli ostatní. Warp se ihned skryl za bednou s lékařským vybavením a kontroloval stav místnosti.
Nemusel to ani říkat nahlas, jenom kývl vaším směrem a ty jsi věděl že v této místnosti není nikdo. Žádný droid.
Dveře z místnosti vedli k výtahu, který vás mohl svézt do dolních pater. Místo, kde jste se měli setkat s druhým teamem bylo 7 pater pod vámi, což bylo dohromady 7 pater, jež jste museli vyčistit. Když jste došli k výtahu, problikla elektřina a místnost byla najednou ve tmě. Warp něco tiše zaklel. Všude byla tma a bylo ticho.
Byl slyšet jen kovový zvuk. Droidi přicházely. Ale nevěděli jste kudy. Výtah nefungoval, dokud se nerozběhnou náhradní zdroje. a jiný vchod do těchto komplexů je jedině ze spodu.
Warp se pro jistotu otočil zpátky k místu, kudy jste přišli. Stále nikdo..
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:12

Kamino

No. Už sem myslel, že to bude jednoduchý... Řekl jsem po zhasnutí světel.
Do své helmy jsem si už dřív chtěl zabudovat noční vidění. Samozdřejmě, že jsem to nestihl, takže si můžu svítit pouze baterkami na obou stranách helmy. Sice to nemá bůh ví jakej dosah svícení, ale na zpozorování někoho, nebo něčeho v zadní části místnosti to mohlo stačit.
Takměř ihned jsem se chtěl skrýt za bednou, protože pokud droidi nevidí ve tmě, tak moje světlo je muselo upozornit, že něco není v pořádku.
Takže B1 nebo B2 droidi??
Problesklo mi hlavou. Proti B1 droidům jsme ani nemuseli bojovat, ti se rozbijí, když zakopnou, ale pokud by nás obklíčili, tak by se mohli stát hodně nebezpečnými.
Na druhou stranu B2 droidi byly už od pohledu lepší než B1, tak vypadá i jejich arsenál zbraní.
Rozhlížel jsem se na všechny strany a hledal první cíl.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:38

Kamino

Všichni vojáci udělali to samé co ty až na Warpa, ten si aktivoval noční vidění a tiše promluvil do vysílačky.
Pokusím se je obejít, udržujte rádiové ticho.
Řekl a neslyšně se odplazil z tvého dohledu.
Ostatní ARC se rozhlíželi, jeden z nich měl v každé ruce dva malé blastery a nakukoval směrem, kam zmizel Warp.
Kovové pleskání neutichalo, bylo stále silnější. Venku zahřmělo, a blesk ozářil celou místnost. Viděli jste, jak se stěnou, kousek od výtahu , valí do místnosti několik B2.
V hlavě jste měli stále rozkazy velitele Lindona, měli by jste se vyvarovat používání granátů a tak podobně. JE velké riziko že by bylo poškozeno klonovací zařízení.
B2 bylo uvnitř už asi 10. Všichni se rozestavěli do půl kruhu od otvoru ke zdi, jako by na něco čekali.
Koutkem oka jsi zahlédl tmavý stín, který se proplížil až téměř za droidy. Warp, byl ve výborné pozici, spustit krycí palbu.
Pokud byli droidi opravdu tak pomalý, zničení jednoho droida Warpem by vám ostatním dalo čas zničit droidi zbývající , nebo se o to alespoň pokusit. Ale Warp nestřílel, zřejmě se mu nelíbilo proč droidi nepostupují dovnitř komplexu... vyčkával.
Ostatní ARC už byli připraveni, mířili na droidy a čekaly kdy padne první výstřel...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:52

Kamino

Perfektně jsem si zaměřil jednoho droida a poté stiskl spoušť.
Věděl jsem, že to dá Warpovi šanci zlikvidovat dalšího a droidi budou tak zmatení, že z toho vyváznem bez škrábnutí.
Tak fajn. Pojďme se podívat, z čeho tyhle plechovky sou...
Řekl jsem a spustil jsem na droidy palbu, ale pokaždé jsem vystřelil po dvou projektilech a zase přesně zamířil.
Nechtěl jsem trefit žádnou z konzolí, ani klonovací válce.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:04

Kamino

Všichni vystřelili najednou.
5 droidů padlo na zem a zbyli z nich jen součástky. Druhých pět se otočilo každý jiným směrem, ale než mohli zamířit a odstřelovat vaše pozice, vypálili jste znovu a droidi padli na zem.
"Zajímalo by mě na co droidi čekali"
Řekl Warp do vysílačky a pomalu se přišoupal k zničeným droidům. Opatrně nakoukl ven ale tam už nikdo nebyl.
ém podlaží! Rychle!
Ozval se hlac jednoho ARC. Nikdo z vaší skupiny to nebyl. Warpovi a všem ostatním to došlo hned.
Rozeběhli jste se k výtahu a jeden s označením Crack, začal ihned ničit pastou dveře od výtahu.
Po pár sekundách byli dveře otevřené, a vy jste mohli projít.
Opakujte Veliteli!
Řekl Warp do komlinku a začal opatrně slézat výtahovou šachtou. Pomocí navijáku, který připevnil za jednu z beden v horním podlaží to nebylo nic složitého.
Z komlinku se neozvalo nic. Věděli jste že jesli ještě není pozdě, budou vaši bratři potřebovat pomoc...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:16

Kamino

No asi zde nečekali na další rozkazy...
Řekl jsem a pokopl zbytky jednoho droida.
Poté jsem uslyšel v komlinku volání o pomoc.
Musíme jim pomoct.
Řekl jsem jednoznačně a lezl hned za Warpem. V jedné ruce jsem pořád držel svoji zbraň, připraven vystřelit po čemkoli, co se jenom pohne. Kromě svých lidí...
Neříkej mi, že chcou po dvanácti ARC, aby vyčistili celej komplex od droidů...
Postěžoval jsem si do komlinku. Počítal jsem patra, která jsme už slezli.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:23

Kamino

Jak vidíš, tak nám nic jiného nezbývá... Kamino není na obranu připraveno
Řekl Crack a lezl hned za tebou.
Warp už slezl o podlaží níž a rozhodoval se jesli ho prozkoumá a deaktivuje případné droidy nebo poleze dál. Nakonec vzal jednoho ARC a šli spolu do tohoto podlaží, rozhodnutí že dokončí váš minulý úkol.
Ty a dva zbývající jste lezli na místo určení s teamem jedna.
Když jsi konečně sešplhal, zaklenul jsi za jednu z beden a vyčkával na zbytek tvé "jednotky". ARC s dvěma blastery byl dole druhý. Nakonec dolezl Crack.
Tak co Colte? Tady už na nás měli čekat , přestává se mi to líbit ...
Řekl a udělal tímto z tebe neoficiálního velitele.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:43

Kamino

Buďte opatrní...
Řekl jsem Warpovi a ostatním ARC, kteří šli s ním.
Po slezení jsem posledoval okolí, kvůli nepřátelským aktivitám.
Nechce se mi věřit, že by dostali šest ARC... Takže si musíme dávat sakra pozor...
Řekl jsem nevěřícně. Stále jsem žil v domnnění že aspoň tři ARC jsou na živu.
Pomalu jsem prostupoval místností hledajíc všechno podezřelý.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 15:42

Kamino

Když jste vylezli z výtahu, bylo vám ihned jasný, že něco není v pořádku.
Hned u výtahu, byl opřený o bednu ARC voják, podle označení jsi poznal že to byl ten , jež velel teamu jedna.
Na jeho zbroji bylo vidět červená čára. Přesně taková, jako bývá po světelném meči.
Crack se ihned schoval za přilehlou bednu.
"Pistolník" se schoval k mrtvému ARC a prozkoumal jeho životní funkce.
Podíval se na tebe a jenom zavrtěl hlavou.
Crack si prohodil DC-15 v ruce a rozhlédl se po místnosti
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 17:49

Kamino

A sakra...
Problekslo mi hlavou při pohledu na tělo ARC vojáka.
Ihned jsem se spojil komlinkem s Warpem.
Warpe? Buďte tam opatrní. Myslím, že máme tu čest s něčím daleko horším, než sou droidi... Vypadá to, že velitele druhé skupiny zabilo něco se světelným mečem...
Řekl jsem do komlinku a prohlédl jsem si celou místnost.
Něco mi říkalo, že to tady ještě je s náma, ale nevidíme to. Po chvíli ten pocit přešel...
Pokud to předtím bylo divný, tak tohle byla přímo záhada...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:16

Kamino

Crack a druhý ARC, kterému jsi dal sám přezdívku Pistolník, se zuřivě rozhlíželi, ale nikoho neviděli.
Colte, spojím se s Lindonem , o tomhle musí vědět.
Řekl Pistolník a přepojil komlink na admirálovu frekvenci.
Co se děje vojáku?
Řekl a zuřivě kolem sebe metal rozkazy.
Pistolník mu vše řekl a vyčkával.
Dobrá vojáku, vyčkejte na místě, svolejte ostatní ARC a zůstaňte tam, posíláme vám posily.
Řekl nakonec a jeho hlas zmizel.
Colte zkus někoho z druhý skupiny já řeknu Warpovi.
Řekl Pistolník a zkoušel se spojit s Warpem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





"Aktivace" CC-611 "Colt" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Aktivace" CC-611 "Colt"   "Aktivace" CC-611 "Colt" Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
"Aktivace" CC-611 "Colt"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: