OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 První skutečná akce! (Ruplikon)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 23:08

Coruscant - Chrám Jedi

Byl to již nějaký pátek od začátku klonové války. Masakru na Geonosis jsi sice nebyl, ale podle toho, co jsi se doslechl, jsi tam ani být nechtěl. Tvůj mistr na Geonosis bohužel zahynul, a tak jsi zatím neměl nikoho, kdo by tě cvičil, kromě mistra Yody a jeho obvyklých hodin spolu se svými vrstevníky.
Nicméně byl Chrám Jedi teď skoro prázdný. Většina mistrů i rytířů byla poslána na jiné světy jako generálové armády klonů...
Právě jsi byl ve své ubikaci a meditoval jsi. Nechal jsi se prostupovat Sílou. Slunce prosvítalo skrz rolety na tvou tvář, ale to tě nijak nerozptylovalo...
Po chvíli jsi pocítil menší záchvěv Síly. Pár vteřin nato někdo zaklepal na dveře tvé ubikace. Nečekal jsi žádnou návštěvu, a tak to pro tebe bylo překvapení. V hlavě se ti začaly tvořit myšlenky o misi a podobných věcích...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 09:02

Coruscant - Chrám Jedi

Nechat se prostupovat silou, bylo poslední dobou snad to jediné co se dalo v chrámu dělat. Pár hodin s ostatními padawany nebylo, přesně to co jsem od chrámu očekával.
Síla prostupovala celým tělem a já ji nechával. Nechával jsem se jí unášet pryč. Pryč od Války. Pociťoval jsem mírné záchvěvy síly po celém Chrámu ale nevěnoval jsem jim pozornost, až do doby kdy se ozvalo klepání na dveře.
Pomalu jsem otevřel oči a spojení se silou bylo pryč. Zvedl jsem se z podlahy, silou jsem otevřel okno a nadýchal se trochu čerstvého vzduchu. Všude tam venku lítali speedery, válečné lodě, stíhačky... na Coruscantu bylo možné spatřit všechno.
Světelný meč jsem měl zavěšený u opasku a tak jsem vyrazil ke dveřím.
Že by další hlášení z Vnějšího Okraje? Byla snad první myšlenka která mě napadla. Nebo že by si konečně mistr Yoda našel chvilku na nějakou soukromou hodinu? Myšlenky mi létaly hlavou jedna za druhou.
Zhluboka jsem se nadechl a otevřel dveře..
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 12:57

Coruscant - Chrám Jedi

Po otevření stál za dveřmi lidský chlapec, asi ve stejném věku jako ty. Měl modré oči a na krátko zastřižené hnědé vlasy.
Pojď se mnou... Máme misi!! Řekl poněkud rychle, ale přesto jsi věděl, že je asi stejně nadšený jako ty. Na jeho opasku se houpala rukojeť jeho světelného meče, která byla zdobená barevnými kamínky. Byl o trochu vyšší než ty...
Když jsi vyšel do chodby, tak tam nebylo moc lidí, skoro nikdo. Měl jsi ubikaci v pravém křídle celé mohutné budovy Chrámu, a tam moc lidí nechodilo. Chlapec tě vedl dlouhými chodbami, až jste došli za jedním mistrem, který, jak jsi zjistil, byl mistrem toho chlapce. Toho mistra jsi znal od vidění, jmenoval se Nick Jinner. Také jsi věděl, že se neúčastnil bitvy o Geonosis, kvůli jeho zranění...
Tady jste... Řekl s úlevou Nick. Musíme hned vyrazit, jinak nám ten křižník uletí. Dodal a šel rychle k východu.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 09:45

Coruscant- Chrám Jedi

Po zjištění, že mám konečně misi jsem příliš nepřemýšlel a vyrazil z mé ubikace tak jak jsem byl. To znamenalo že jsem si ze záložního vybavení nevzal nic jiného jen světelný meč. Dokonce ani na můj blaster, jsem si v tom zmatku nevzpoměl. Šel jsem chodbami chrámu za tím chlapcem a přemýšlel co se asi bude dít. Když jsme konečně došli k mistru Jedi, byl jsem velmi nervózní. A po jeho slovech že nám uletí křižník, jsem na tom nebyl o moc lépe.
Mistře, kam poletíme?
Zeptal jsem se , když jsem vykročil za mistrem jedi směrem k východu.
Mistr nasadil velmi rychlé tempo, a já měl co dělat abych mu stačil. Čas jsem si krátil tak, že jsem cestou koukal z oken chrámu a sledovla Coruscantskou dopravu. Bylo to vlastně to jediné co jsem dělal , když jsem měl zrovna čas a nevěnoval jsem se meditaci.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 12:30

Coruscant

Letíme na planetu s názvem Cerra IV. Je to pouze diplomatická mise. Tamější král chce prodiskutovat, zda se přidají k Republice, nebo k Separatistům...
Řekl mistr Jinner, ale to už jste nasedali na speeder a mířili jste si to přímo mezi velkou dopravou k přístavu všech válečných republikových lodích, které se naloďovaly vojáky a některé z nich odlétaly. Byly tam také normální republikové fregaty, které přilétaly se senátory z různých koutů galaxie. Vy jste měli letět v republikovém křižníku typu Acclamator, který nosil název "Defenzer". Když jste zastavovali u něj, tak tam na vás čekali klonovaní vojáci. Měli normální bílé brnění, ale dva z nich, kteří stáli v popředí měli brnění jiné. Ten první měl brnění červené stejně jako helmu, na které měl červený nějaký znak. A ten druhý měl brnění žluté a na první pohled bylo jasné, že ten ve žlutém brnění je hlavní komandér...
Komandér Meet pane. Řekl klon ve žlutém brnění. Držel velkou DC-15A. Ten druhý měl DC-15S. Kapitán Part pane. Jsem druhý velící důstojník... Dodal voják s červeným brněním...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 21:34

Coruscant

Se zájmem jsem sledoval obrovské ale i malé bojové lodě Velké Armády Republiky.
Po přistání jsem vystoupil a následoval mistra. Dva klonoví vojáci, kteří nás přišli uvítat byly na první pohled jiní než ostatní. Ale tomu jsem nevěnoval pozornost. Tu upoutala zbraň, kterou držel v ruce ten, který se představil jako Meet. Taková zbraň bylo něco, co by si přál každý Rodianský lovec. Ohlédl jsem se na padawana, který zde byl se mnou. Bylo mi jasné že ho jejich zbraně nějak moc nezajímají.
Když skončilo představování. Vydal jsem se těsně za mistrem, který rozmlouval s Komandérem a Kapitánem. Doufal jsem že bych mohl zaslechnout alespoň útržek rozhovoru, který spolu ti tři vedli.
Nechal jsem sílu, aby se zaměřila na muj sluch a vyčkával jsem.
Adrelin , který mnou ale prostupoval mi ale zabraňoval oddat se síle naplno a tak jsem se na to raději vykašlal a následoval mistra a dva klony dál.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 21:56

Coruscant

Oba velitelé si pořádně prohlídli, s kým vlastně letí na misi. S pomocí Síly jsi uslyšel jejich rozhovor. Jelikož jsi neposlouchal od začátku, tak ti to nedávalo moc velký smysl. ... nás přepadnou, tak budeme nadobro odřízlí... Řekl komandér. I toto riziko musíme podstoupit... Odpověděl mistr Jinner, ale potom jsi ho už následoval přímo do útrob křižníku. Procházeli jste všemožnými místnostmi, až jsi se zastavil u zbrojnice a přirozený instinkt ti nedovolil jít dál. Tolik zbraní pohromadě, navíc granáty a vibronože upoutaly tvoji pozornost natolik, že jsi se ztratil mistrovi Jinnerovi, respektive ti utekl...
Před tím, než jsi ho ztratil říkal něco o tom, že místnost přesně nad zbrojnicí by měla sloužit jako tvůj osobní pokoj.
Jeden z klonů, kteří u zbrojnice stáli jako stráž si tě prohlížel, až se odvážil promluvit.
Ty máš zbraně asi rád že jo?
Řekl a pomocí Síly jsi věděl, že se pod helmou směje...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 10:13

Coruscant- Acclamator

I ty malé útržky z rozhovoru, které jsem slyšel mi ale stačily, a dál jsem rozhovoru nevěnoval pozornost.
Tu ovšem upoutala zbrojnice. Tolik zbraní výbušnin. To bylo něco pro mě...
Podíval jsem se na klona , který se mě zeptal a smál se pod svou helmou.
Kývl jsem hlavou a naposledy jsem se podíval do zbrojnice.
Vojáku, mohl by jste mi dát datapad s plány křižníku?
Položil jsem otázku a doufal že pomocí datapadu najdu mou ubikaci.
Zatímco klon připravoval odpoveď na mou otázku, rozhlédl jsem se po obou stranách chodby, vedoucí ke zbrojnici.
Poté se můj zrak plně soustředil na klona.
Pokusil jsem se dotknout mistra Jinnera v síle, protože jsem si nebyl jistej, jestli mám dostatečně velkou pravomoc, aby mi klon vyhověl.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 11:44

Coruscant - Acclamator

Voják si tě chvíli prohlížel. Seš tady vůbec správně?? Nejseš nějakej zabloudilej ... Zastavil se uprostřed věty, protože si všiml světelného meče houpajícího se na tvém opasku.
Promiňte pane... Běžte támhle a u výtahu je konzola, kde si můžete plány najít...
Řekl klonovaný voják a ukázal prstem směrem tam, kam šel i mistr Jinner.
Když jsi tam došel, tak u konzoli stáli dva vojáci s modrým zabarvením brnění, ale po chvíli odešli.
Překvapilo tě, jak jednoduše se tam dají hledat informace.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 13:06

Coruscant - Acclamator

Vyhledal jsem si místnost přesně nad zbrojnicí a zapamatoval jsem si plány. Neměl by to být problém a tak jsem se dal na cestu. Po kratičké chvilce jsem konečně dorazil do místnosti, která se podle plánu z konzole měla nacházet přesně nad zbrojnicí.
Místnost byla malá. V rohu byla konzole a jedna malá postel.
Nevěděl jsem co dělat a tak jsem shodil tuniku a začal meditovat. Pokoušel jsem se navázat tam, kde jsem skončil toto ráno, ještě v bezpečí svého pokoje v chrámu jedi.
Cítil jsem sílu, cítil jsem mistra Jinnera i malého padawana. Cítil jsem spoustu klonových vojáků na palubě této lodi. Cítil jsem sílu...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 13:43

Acclamator

Meditováním jsi zcela ztratil pojem o čase. Jenom jsi pomocí Síly zjistil, že jste vzlétli a zanedlouho jste skočili do hyperprostoru.
V hyperprostoru jsi se jako Jedi cítil jako ryba ve vodě. Ten pocit, že čas skoro neubýhá byl nádherný, a navíc to prohlubovalo tvůj stupeň vnímání Síly jako takové.
Prostě byl hyperprostor určený pro Jedie, dá-li se to takto říct...

Asi za šest hodin jste vystoupili z hyperprostoru. Cestu jsi si krátil meditací a také obhlídkou lodi.
Když jste vystoupili z hyperprostoru, stál jsi zrovna na můstku spolu s mistrem Jinnerem, a také s jeho padawanem. Viděl jsi planetu Cerra IV v celé její kráse. Obíhaly kolem ní 2 měsíce, které byly zrovna u "sebe".
Poté jsi šel spolu s mistrem Jinnerem, jeho padawanem a třemi skupinami klonů směrem do hangáru, kde jste nasedli do transportního letounu a letěli dolů na planetu...
Cítím z tebe nervozitu...
Řekl mistr Jinner. Ani vlastně nebylo divu. Sice to byla diplomatická mise, ale hrozba útoku zde byla pořád...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:04

Cerra IV - Výsadkový člun

V transportní lodi, nebylo téměř žádné světlo. Svou pozornost jsem snažil upoutat na Mistra Jinnera a jeho konstatování o mé nerovizitě.
Jsem nervózní mistře, je to první mise , na které jsem .....
Řekl jsem a snažil zahnat myšlenku na mého bývalého mistra se kterým už jsem pár planet navštívil. Tato mise však byla první v této válce.
Mistře napadlo mě, jak důležitá je vlastně tahle planeta pro Republiku?
Položil jsem zcela jasně otázku, nad kterou už jsem delší dobu meditoval ale nenapadlo mě žádné vysvětlení nebo řešení, proč se jeden křižník Acclamator veze na diplomatickou misi....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:37

Cerra IV - Výsadkový člun

Mistr Jinner zmáčkl tlačítko na palubové desce a objevila se holografická mapa galaxie.
Potom se mapa přiblížila této planetě, a pár ostatních. Bylo z ní jasně vidět, že z této planety se dá zahájit útok na Separatistickou základnu, která je na planetě Cerra I. Všechny planety jsou barevné, podle toho, jestli jsou na straně Republiky, nebo Separatistů a nebo jestli jsou netrální. Cerra IV zatím nemá žádnou barvu.
Pokud budeme moci využít tuto planetu jako shromaždiště, tak dokážeme zaútočit na Cerru I ze dvou směrů. Druhý útok by směřoval odtud. Řekl mistr Jinner a ukázal na nedaleký pás asteroidů, na holografické mapce. Měli bysme taktickou výhodu a snáz bysme dobili orbitu planety a byla by jen otázka času, kdy bysme dobili i planetu samotnou.
Dokončil proslov.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 10:52

Cerra IV - Výsadkový Člun

Pozorně jsem sledoval mistrův proslov ale stále mi nebylo něco jasné.
Ï když bylo vidět, že mistr o další otázky nestojí, musel jsem se zeptat.
MIstře, je li tato planeta tak důležitá pro další útok, není tedy v tom případě risk, posílat jen jeden křižník?
Zeptal jsem se a představil si, jak už na nás dole čeká uvítací výbor separatistů.
Rychle jsem tu myšlenku zavrhl a dál sledoval klonové vojáky, kteří po celou dobu neřekli ani slovo.
Druhý padawan , mi od začátku přišel nějaký mlčenlivý.
Nevěděl jsem čím to bylo a nehodlal jsem se ho ani ptát. Pevně jsem se chytil, protože podle alarmu jsme právě vstupovali do atmosféry.
Druhou rukou jsem sevřel svůj světelný meč a snažil jsem se pročistit si mysl.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:03

Cerra IV - Výsadkový Člun

Král této planety osobně slíbil, že zde nebudou žádní separatisté. A navíc říkal, že pokud vezmeme alespoň dva křižníky, tak to bude brát jako invazní síly na dobití planety...
Řekl mistr Jinner.
Vstoupili jste do atmosféry a spatřili jste zdejší krajinu. Byla to pustina bez života. Okolo byly pouze hory, tam jste také směřovali.
Přistáli jste nedaleko paláce, který byl ukryt mezi horami.
Vystoupili jste akorát vy, Jediové, pak komandér rozdal rozkaz, zabezpečit okolí. Kapitán Part tam zůstal.
Vydali jste se směrem k paláci. Zatím vás nikdo nesledoval...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:12

Cerra IV

Neměl jsem z toho dobrý pocit , tohle místo bylo vynikajícím místem pro léčku a Jinner a kloni to museli vidět stejně jako já.
Neříkal jsem nic , jen jsem po očku koukal po horách zatímco jsem následoval mistra Jinnera.
Ruku stále připravenou na světelném meči. Před námi se začal v dálce rýsovat královský palác.
Ohlédl jsem se a viděl kapitána Parta jak stojí u lodě a čeká na náš návrat, téměř jsem mu záviděl tu DC-15, která by podle mého byla mnohem užitečnější na toto místo, než můj světelný meč.
Mistře, kde má čekat uvítací výbor?
Zeptal jsem se neboť mi bylo divné , že už jsme urazili od lodi takový kus cesty a nikdo nikde, kromě paláce, který se hrozivě tyčil mezi horami.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:29

Cerra IV

Víš zdejší lidé jsou trochu... No řekněme, že se uvítacího výboru nedočkáme...
Řekl mistr Jinner.
Je nám všem úplně jasný, že to nejspíš bude léčka. Takže sme tu snad dřív, než oni... Popravdě jsem sem chtěl vzít celou flotilu, ale kancléř věří těm mírovým kecům...
Řekl mistr Jinner a z toho jsi jasně věděl, že to není diplomatický typ. Že radši bojuje a pak myslí...
To už jste došli ke královskému paláci, kde byli stráže, kteří na vás už čekali.
Pustili vás dovnitř. Vevnitř to bylo úplně jiné než zvenku. Všechno tam bylo z mramoru, který se na této planetě těžil a byla tam opravdu velká spousta rostlin.
Konečně jste spatřili krále této planety. Rasou byl člověk, jako všichni na této planetě. Byl to mladý člověk a už od pohledu to byl snob...
Tak tady jste...
Řekl král, na což se mistr Jinner jenom pousmál.
Snad jste si nemyslel, že nepřijdeme. Jdeme jednat o vašem připojení k Republice.
Řekl Jinner a král nahodil mlčenlivý výraz.
Víte... Věci se od vašeho volání trochu změnily... K Republice se připojovat nebudeme. Zůstaneme prozatím... ehm... Neutrální. Můžete odejít.
Odbyl vás král ihned po příchodu. Ani jsi nemusel používat Sílu, abys poznal, že lže.
Pomalu jste začali odcházet.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 11:39

Cerra IV

Sledoval jsem náš kratičký rozhovor s králem a bylo mi jasné, že tady není něco v nepořádku.
Když nás takhle rychle odbyl a my začaly odcházet, ulevil jsem si starou rodianskou nadávkou na adresu pana Krále.
Podíval jsem se na mistra, na jeho obličeji nebylo znát že by ho král nějak rozladil, ale věděl jsem že je na tom podobně jako já. Neměl radost z toho co se tady děje.
Použil jsem sílu a pokusil jsem se vycítit něco ze stráží které byli všude kolem.
Nelíbilo se mi to... to já měl být lovec, já bych měl lovit droidy ale zatím to vypadá že jsem se z lovce stal lovenou zvěří.
Můj lovecký instink byl jasný. Co nejrychleji vzít nohy na ramena a probojovat si cestu ven, ale dnes už jsem nebyl lovcem ani z poloviny tak jako dřív, teď se ze mě stával jedi, a podle toho jsem se musel chovat... pomocí síly jsem odehnal lovecké myšlenky a pročistil si celou mysl.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 12:13

Cerra IV

Stráže vás nijak zvláštně nevnímaly.
V polovině cesty k lodi, když už byla loď na dohled, jsi ucítil pohyb okolo vás, v horách. Zatím nebylo nic vidět, ale věděl jsi, že tam něco je a sleduje vás to.
Mistr Jinner a jeho padawan šli v klidu k lodi. Klony tam v klidu čekali na vás, abyste mohli konečně odletět a vrátit se s invazními silami...
Hlavou ti probíhaly myšlenky, co by se stalo, kdybys neoznámil přítomnost nepřátel. Myslel sis, že o tom mistr Jinner ví, ale co když ne??? Co když ti připíšou jejich smrt???
Začal jsi mít až histerické myšlenky a nedařilo se ti je vymýtit z hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 15:24

Cerra IV

Šel jsem pomaličku a vnímal pohyb kolem nás.
Mistr Jinner šel v pohodě a já nevěděl, jesli ho mám nebo nemám informovat, přišlo mi zvláštní, že bych ten pohyb cítil jenom já, ale stát se to mohlo.
Mistře, tam v horách...
Řekl jsem a letmo ukázal směrem, abych případné nepřátelé neupozornil na to že o nich víme.
'Podíval jsem se na klony, čekající na nás u výsadkového člunu a vyčkával..... Empire!!!
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 17:59

Cerra IV

Já vím. Čekal jsem na tebe, až si toho všimneš...
Řekl mistr Jinner a aktivoval světelný meč. Měl krásně zelenou barvu a asi zlomek vteřiny po jeho aktivaci se od něj odrazila střela z blasteru a z hor začali vystupovat droidi.
Mezi klony vypukl zmatek, ale pouze na chviličku, než se všichni začali krýt a opětovat palbu.
Problém byl, že droidi přicházeli ze tří směrů. Z obou stran hor a ze směru naproti paláci...
Komandér se kryl za první kamenem a zběsile řval do komlinku...
Na vás, Jedie šlo asi 30 droidů typu B1, a to z každé strany. Padawan také aktivoval meč, který měl také zelenou barvu čepele a spolu se svým mistrem kosili droidy jednoho za druhým. Jejich pohyby byly sladěné a takměř stejné...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:26

Cerra IV

Aktivace světelného meče byla o zlomek vteřiny delší než mistra Jinnera. Modrá čepel vyjela ze stříbrného válečku a odrazila jednu střelu do země přede mnou.
Snažil jsem se soustředit, ale bylo toho na mě moc.
Dokonale sladění Jediové, sehraní klonoví bratři.
A ve všem tom zmatku já. Snažil jsem se stále soustředit a vybral si nejbližší cíl. Udělal jsem kotoul, ze kterého jsem se odrazil a přeletěl droida, kterého jsem vzápětí neutralizoval.
Otočil jsem se a začal odrážet další střely.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 20:45

Cerra IV

Momentálně proti tobě stálo 10 droidů. O ostatních dvacet ses postaral buď ty, nebo klonoví vojáci, kteří tě kryli palbou.
Takže to zatím šlo jednoduše.
Horší to začalo být, až se na vašem transportu zničily motory pod nátlakem palby.
Křižník Defenzer!!! Potřebujeme posily... Jsme odříznuti a nemůžeme odletět...
Zařval komandér do komlinku.
Do pěti minut tam jsme...
Ozvalo se všem v uších. Polovina klonů byla zneschopněna boje po výbuchu motorů a následného výbuchu celé lodi...
Droidi pořád přicházeli...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 20:20

Cerra IV

Situace se pro nás nevyvíjela příliš dobře.
Světelným mečem jsem přešel spíše do obranného postavení a útočil jen když jsem měl vyloženou možnost.
Cítil jsem kolem sebe tu bolest Síly. Umíraly zde živé bytosti. Rozhlédl jsem se. Všude kolem nás byl kamennitý povrch a hory všude kolem. Drodiy přicházely a mě napadla jediná věc.
Nechal jsem se opět vést silou a udělal rukou jemné gesto.
Několik kamenů se pohnulo, ale nestačilo to, k tomu aby se spustil nějaký větší sesuv kamennů. S mistrovou pomocí by bylo možné provést sesuv kamenní a znemožnit tak droidům střelbu. Navíc by to byla dobrá chvíle, pro zbývající klony aby odstřelily droidy, kteří se budou snažit zvednout ze země. Rozhlédl jsem se kde je nejbližší mrtvý klon s nějakou puškou.
Jeden ležel pár metrů ode mě. Pokud vyjde můj plán s kamenním, byl sem rozhodnut skočit k pušce a pokusit se droidy odstřelovat.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 20:34

Cerra IV

Uskutečnit tvůj plán ani nebylo potřeba.
Kloni se spolu s Jedii postarali o zbytek droidů, ale oddychnout jsi si stihl pouze na chviličku.
S kovovým řinčením se přikutálely droideky, které se během mžiku rozvalily do bojové pozice i s jejich štíty a okamžitě vás zasypávaly střelbou.
Dokonce i Jediové se stáhli k vrakům vašeho transportu a kloni se kryli za bednami a opětovali palbu.
Teď vám zbývalo okolo dvou minut do příchodu posil...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První skutečná akce!  (Ruplikon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První skutečná akce! (Ruplikon)   První skutečná akce!  (Ruplikon) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První skutečná akce! (Ruplikon)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Battlefront 1 akce!
» Ruplikon
» Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: