OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars - blu ray edice

Goto down 
+7
Neophyte
Kiwi
Padme von Kell
Gralen
Potan von Kell
ScorpiO
McWinsch
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 17:19

Boze Boze, barvoslepa si spise ty. Ona to JE zelena....

The glow of the lightsabers has been slightly improved to look more like other episodes, though still not near their quality. (NOTE: In Luke's training on the Millennium Falcon, the lightsaber is not blue as it ought to be in every shot; for one shot the blade is green, and for the others it was not colored at all and remains white. In the new version the lightsaber is green in almost every shot except near the end, when Luke dons the helmet and begins to block the shots fired by the remote. There are also several lightsaber mistakes still visible in the battle between Obi-Wan and Vader, such as Vader's lightsaber changing color, and Obi-Wan's missing its core, plus a few far shots still show uncolored lightsabers)

zdroj zde.


Pokud jde o Greeda tak to sem popravde nikdy nepochopil, co na tom zalezi kdo vystrelil drive? Tak ci tak Greedo umrel, Han ne.

No ja se jenom modlim, aby upravili bitvu o Endor a zmenili destrukci Executoru, ktera je prinejmensim strasne blbe udelana (CGI efekt by podle me nebyl vubec zadny problem)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 17:36

Hmm, asi nevis ze na wookie muze psat kazdej ze.. Rolling Eyes
a jde o vnimani barev, protoze taky nekdo o jedny barve rekne, ze je ruzova a druhej ze fialova.. Takze vam muze klidne pripadat zelena.. ale dalsich x milionu lidi to muze videt jako ja.. jen sem tim chtela rict, ze vam to muze pripadat jako chyba, kdezto lidi, co to obarvovali to videli proste jako modrou.. chapes? takze to neni chyba, je to jen o vnimani sveta.. Rolling Eyes
a timto ukoncuju diskuzi na toto tema.. Admin power
pokud jde o Greeda, tak sem taky nikdy nejak nestihla, kdo vlastne driv strilel, nikdy sem si to nepoustela zpomalene, a ni nad tim nejak nedumala.. takze az si priste pustim ep. IV, tak se schvalne juknu Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 17:44

Admin neadmin, nemas pravdu, to ze muze psat kazdy je sice pravda, nicmene Wookia je nejvetsi seznam informaci o SW na planete a nejpresnejsi. Prave tato zmena patri mezi ty kontroverzni. Jako sorry, ale si zatim jedina kdo videl 2004 edici koho znam, kdo tvrdil ze to neni zelena barva. Nemas treba na telce rozladene barvy?Kdyby to nebyla zelena barva, nebyly by z toho takove vlny nesouhlasu.

Jinak sem si pocetl co by se mohlo v BD verzi objevit. Tak meč v IV by snad nemela byt jedina, drive nezverejne scena, je tu moznost, ze bychom se mohli dockat i vice takovýchto scén a ve vsech trech dilech.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 17:47

Děti, děti, už mě to po vás číst nebaví ...
Využívám svoji hlavní Admin power a ZASTAVUJI debatu na téma toho meče.
Zpět k topicu děti ...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:09

Jenom jedno - smazat mi prispevek je pekna srabarna...neskutecne.


ScorpiO co jsi myslel tim Executorem?


Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:13

Kdo jako myslis ze ti mazal prispevek? myslis ze nam je pet?

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:14

scena, kdy poskozenby Executor pada na DS2 a narazi do ni a vybuchne vypada opravdu starsne a vazne si nemylslim, ze by byl problem predelat ji do CGI, aby to vypadalo pekne, preci jen je to jen par sekundova scena tak by snad nemelo byt moc drahe ji predelat
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:17

Kiwi napsal:
Jenom jedno - smazat mi prispevek je pekna srabarna...neskutecne.

Lhát je ještě horší.
Projel jsem si v administraci dnešní aktivitu moderátorů a nikdo ti tvůj příspěvek nesmazal.

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:25

Potan von Kell napsal:
Kiwi napsal:
Jenom jedno - smazat mi prispevek je pekna srabarna...neskutecne.

Lhát je ještě horší.
Projel jsem si v administraci dnešní aktivitu moderátorů a nikdo ti tvůj příspěvek nesmazal.

V tom pripade se omlouvam, bud jsem omylem klikl misto na Send na Preview, nebo predcasne vypl okno ci neco takoveho. Nicmene narknout hned ze lzi jsi me nemusel, ale v pohode....jak uz tu bylo tolikrat receno, skonceme s tim, zalozil jsem diskuzi vedle.


ScorpiO, nad tim jsem se nikdy moc nepozastavoval..to mi neprijde tak hrozny.... Celkove ale tady na tech HD verzich jsou krasny ty veci z vesmiru...to jak kdybych si lital s letadylkem v ruce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:29

Kiwi napsal:
Nicmene narknout hned ze lzi jsi me nemusel, ale v pohode...

Řekl jsi že ti to někdo maže.
Nestalo se tak -> lhal jsi o tom.
Než někoho nařknu že ti maže posty, zamyslím se nad sebou jestli jsem se nepřeklikl ...
Ale už dost. Admin power

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Offtopic

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:29

Ohledně prvního výstřelu (Han x Greedo)... z psychologického hlediska může mít na Hana divák při prvním skouknutí čtvrté epizody pokaždé jiný pohled. Pokud vystřelí první on, pak je to opravdový lump, zločinec a možná i vrah, který se nebojí nikoho a ničeho, v srdci však čestný (jak se o něm postupně dozvídá divák v průběhu čtvrté epizody. Zatímco pokud vystřelí první Greedo, pak Han vypadá už od začátku jako jen normální tuctový lump (útočník je vždycky špatný, obránce automaticky klaďas nebo neutral). No a protože to tak opravdu spousta diváků vnímala, tak se studio rozhodlo o na první pohled zlatou střední cestu, že vystřelí oba naráz, což je ale podle mě úplná blbost, protože já to takhle vidět poprvé, tak ještě patnáct minut po téhle scéně přemýšlím nad tím, co se tam vlastně stalo. A tím nemyslím samotný rozhovor ani reakce obou pašeráků, ale samotný záběr na výstřel, ve kterým to proběhne tak rychle a najednou střih a člověk tu scénu prostě nemůže stihnout si v hlavě urovnat...


Naposledy upravil McWinsch dne Thu Jan 20 2011, 18:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:32

to ja teda jo, ty trysky, kere v te makete predstavuji vybuh sou az moc okate a vubec to nevypada pekne, takze srdecne doufam, ze to upravi. Taky bych chtel nejak zlepsit souboj Obi vs Vade bo vypada strasne ve srovnani s EPIII ale toho se asi nedockam (a pritom taky by to podle me nebyl velky problem. Hayden by si vzal vaderuv kostym a McGregora by nalicili a v postprodukci by mu dali puvodni obiho xichtik a bylo by. Mohl pak pouzivat Sílu, skakat atd.)
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:36

ScorpiO napsal:
to ja teda jo, ty trysky, kere v te makete predstavuji vybuh sou az moc okate a vubec to nevypada pekne, takze srdecne doufam, ze to upravi. Taky bych chtel nejak zlepsit souboj Obi vs Vade bo vypada strasne ve srovnani s EPIII ale toho se asi nedockam (a pritom taky by to podle me nebyl velky problem. Hayden by si vzal vaderuv kostym a McGregora by nalicili a v postprodukci by mu dali puvodni obiho xichtik a bylo by. Mohl pak pouzivat Sílu, skakat atd.)

Ano souboj Obi vs Darth me pali mnohem vic, vypada opravdu podivne (mece porad ve stejne poloze). Navic to krouzeni Obiho tim mecem, to jak kdyz se sermuji dva kluci klackama.. Tohle bohuzel nevyresi ani vyssi rozliseni, ani B-R. A pripadne pretoceni stare trilogie je diskuze jina...
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:38

2Scorpio: To přeci nejde, to bys pak mohl komplet původní trilogii přetočit. Já jsem alespoň srdeční fanda první trilogie a možná je to sentimentem, ale ty scény mají půvab, kouzlo a šarm a je to vzpomínka na dokonalou lidskou práci s kamerou a s ručními efekty...Já bych naopak dal nevím co, kdyby hodili na blu ray tu absolutní první verzi filmu, ikdyž vím, že to není technicky proveditelný...ale čím víc do toho teď vloží, tím ten film víc a víc ztrácí svůj původní půvab.


Naposledy upravil McWinsch dne Thu Jan 20 2011, 18:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:43

mno ja moc nejsem sentimentalni takze toto kouzlo nevnimam, Puvodni neupravenou verzi sem kukal jako decko, ale ted uz sem vetsi a vyzaduju vice. Ja chapu ze nostalgie je dulezita, ale nemuzes poprit, ze kdyz sledujes maraton, a vidis konec 3ky jak bojujou tak extremne rychle a pak pulka 4teho dilu a sou fakt jak kluci s klackama, ze to vypada divne. Ja osobne bych velmi uvital, kyby tu scenu rozsirili o digitalni efekty souboje. (jako nepotrebuju tam souboj typu episode 3, stacilo by mi bohate, kdyby to bylo na úrovni ep5)
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:44

Lidi neblázněte, ten souboj je naprosto skvěle udělanej...jsou jako dva milenci, kteří se dvacet let neviděli, v obou to najednou bouří, probouzí se v nich vzpomínky a oba se bojí, vyčkávají, těla za tu dobu zchátrala, ale teď...jako by to bylo včera, kdy spolu bojovali na život a na smrt na Mustafaru...a opět se setkali...učedník a mistr...jedi a sith, jedni z posledních v celé galaxii...ale Obi Wan ví, že tenhle souboj už je dávno dávno jasný a že on musí odejít...ta scéna je hutná a já se obimu vůbec nedivím, že jen krouží...
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:45

Ja bych nahodou ten souboj nechala, libi se mi ze je jinej, ano, je to trochu tezkopadny, ale me to nevadi zvykla sem si na to, a preci jen, Obi-wan je tam dost starej uz (ano, pomijim kousky Palpatina a Dookua v novych epizodach, kdy se mi tam jejich krepceni prilis nehodilo) a vader je chodici stroj, kdy i v TFU naznali, ze ani nemuze behat a proto jenom chodi..

Ke Greedovi s Hanem, fakt nevim, kdyz si tu scenu vybavuju, tak mi prijde ze prvni vystreli han, nez greedo vubec stihne namirit, ale tak je to zase divny, protoze proc by ho han zabijel, kdyby se jen nebranil Laughing
No, kazdopadne ta scena je fakt hodne hodne rychla a asi nejde to bez pomalejsiho spusteni videt tak jak to bylo mysleny Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:48

Padme von Kell napsal:
Ja bych nahodou ten souboj nechala, libi se mi ze je jinej, ano, je to trochu tezkopadny, ale me to nevadi zvykla sem si na to, a preci jen, Obi-wan je tam dost starej uz (ano, pomijim kousky Palpatina a Dookua v novych epizodach, kdy se mi tam jejich krepceni prilis nehodilo) a vader je chodici stroj, kdy i v TFU naznali, ze ani nemuze behat a proto jenom chodi..

Ke Greedovi s Hanem, fakt nevim, kdyz si tu scenu vybavuju, tak mi prijde ze prvni vystreli han, nez greedo vubec stihne namirit, ale tak je to zase divny, protoze proc by ho han zabijel, kdyby se jen nebranil Laughing
No, kazdopadne ta scena je fakt hodne hodne rychla a asi nejde to bez pomalejsiho spusteni videt tak jak to bylo mysleny Laughing


Plně s tebou souhlasím cheers A jen ještě trochu k tomu Hanovi...právě že v původní verzi se s ním prostě Han nemazlí, Greedo na něj míří blasterem, tak ho prostě sejme, no a co, špína se musí uklidit Smile Stejně jako se třeba Indiana Jones nemazlil v Dobyvatelích s tím týpkem s mega-mečem. Prostě na něj vytáhl meč, začal dělat machry, tak ho odpráskl, co jinýho s ním cheers
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:50

kdyz to bereme jako milence po dvaceti letech ok. jenze pouze obi byl tech dvacet let v riti a nic nedelal, Vader naproti tomu za tech 20 let bojoval s nespoctem nepratel, at uz citlivych na Silu, ci nikoliv. Ma trenink, ma silu, ma vydrz. Dyt si vemte ze v celem tom souboji ani jeden nepouzije explicitne Sílu. (btw i kdyby ten souboj nechali tak jak je, doufam ze alespon spravi tamni efekty sv mecu, kere ani v te 2004 verzi nebyly odstranene, a Obiho mec nebude v jednom místě mizet.)
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:53

Ale za těch dvacet let Vader nikdy nestál proti svému učiteli, skoro otci, velkému příteli, člověku, který mu v životě nesčetněkrát zachránil život. A to udělá s člověkem hodně, ikdyž je Sith. Tělem je prakticky robot, ale duchem je to pořád člověk...
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:56

mno clovek sice je, ale je Sith. Jednou z prvnich veci, kere se Sith musi naucit, je ovladat svoje emoce. Pouzivát je, ale nenechat se jimi ovládat. (jedinou vyjímku snad tvoril hnevu, kterému se casto poddavali, ale to melo vetsinou umyslny duvod)

Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:58

Každý to vnímáme jinak...a to je na tom to krásný, že každý si najde to svoje What a Face
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:02

Mno, k pouziti Sily Vaderem, zase s Obi-wanem byla taky velka Sila, uz kdyz se pretlacovali Silou na Mustafaru, tak oba odleteli, proste proto, ze ten souboj asi nemohl mit viteze..
takhle bych to videla ja..
Ale se spravenim mecu souhlasim.. To mi prijde taky hodne divny Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:11

mno v 1997 verzi je to ete horsi a proto sem myslel ze v 2004 verzi to zpravi kompletne. Jake bylo mej prekvapeni kdyz sem zistil, ze to sice trosku zlepsili, frt je to naprd a obiho mec porad mizi.

co sem ete kdysi chtel aby do 4 dotocili a tim to i perfektne propojili s novou trilogii je to, ze bude scena ze senatu, kde Palpi hlasi, ze senat rozpousti a bude vladnout sam. Tim padem by byl Palpi ve vsech sesti dilech a ve 4 by byla i senatni hala na Couscantu
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:19

Hmm, to by nebylo vubec spatny... Navic Palpyho ve trojce skvele namaskovali, takze by nebyl problem takovou scenu dotocit Very Happy
Akorat nevim jak by to tam vypadalo.. Muselo by to bejt uz nekde na zacatku, a nevim kam by takovou scenu vlozil... scratch

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - blu ray edice   Star Wars - blu ray edice - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars - blu ray edice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: