OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Barva Lukova mece pri trenovani na MF

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:14

Takze zakladam na to novy thread aby mi nejakej mako nemazal prispevek kdyz se s nekym bavim...

Trosku zmenim zadani threadu, vyzniva trosku urazlive, coz bych byl nerad.

Jde o tom, ze v edici z r. 2004 byl Lukuv mec pri trenovani na Millenium Falconu zmenem na zeleny (v jedne scene). Ale je skutecne zeleny, nebo je to jina barva? To nemluvim o tom, ze v dalsim zaberu je skoro bezbarvý-stříbrný. Co myslite? Je zeleny, ci jiny?

Tak bych tady rad diskutoval a nebyl a pri tom OT. Kdo ma co rict, at promluvi nebo at mlci navzdy.


Naposledy upravil Kiwi dne Thu Jan 20 2011, 18:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:16

i kdyz souhlasim ze je to zelena, musim rict ze citim ve vzduchu jedno ovoce....tusim, ze banan se menuje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:20

ScorpiO napsal:
i kdyz souhlasim ze je to zelena, musim rict ze citim ve vzduchu jedno ovoce....tusim, ze banan se menuje Very Happy

Doufam, ze zertujes? Smile
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:23

Kiwi, jedna vec, jestli si myslis, ze ti musim ja nebo kdokoli jinej mazat prispevky tak ne, nejsis nemas problem s ocima, ale spis zpracovanim prikazu, ktery dostava a nebo vysila mozek.. Mno, to k tomu tvemu rozhorceni..
priste si zkontroluj kvalitu pripojeni, leveho tlacitka mysi nebo nevim co by jeste mohlo zpusobit neodeslani prispevku.. Rolling Eyes

jinak cely rozhovor ste se scorpiem stocili uplne jinam, nez sem to myslela.. Mela sem na mysli to, a uz sem to tu jednou napsala, ze polovina lidstva ten mec muze videt jako ja, druha pulka jako vy.. Je to o tom, kolik ma clovek v oku cipku a jak mu pracujou mozkovy signaly, ktery vedou ze sitnice, nehodlam tu vysvetlovat biologii videni, ale jestli si ji jeste nemel, tak si to nastuduj dopredu.. Protoze nikdo, opakuji nikdo nevidi kazdou barvu uplne stejne.. od toho se odviji i jeho nastaveni monitoru, a plus i samotne videni barev.. Takze, kdyz ja reknu, ze ten mec je tyrkysovej, i kdyz uznavam ze ta barva je hodne hodne vyblita, tak ty muzes rict proti tomu leda houby..

navic oznacovat toto za chybu ve filmu mi prijde proto dost zcestne...

a jeste poznamka ke scorpiovi, myslis ze ho mam za jeho blbost, ze ani neumi odeslat post zabanovat? to ne, zadnej ucenej z nebe nespadl, radsi ho poslem do cviciste, at si to tam vyzkousi Smile

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:30

Padme von Kell napsal:
Kiwi, jedna vec, jestli si myslis, ze ti musim ja nebo kdokoli jinej mazat prispevky tak ne, nejsis nemas problem s ocima, ale spis zpracovanim prikazu, ktery dostava a nebo vysila mozek.. Mno, to k tomu tvemu rozhorceni..
priste si zkontroluj kvalitu pripojeni, leveho tlacitka mysi nebo nevim co by jeste mohlo zpusobit neodeslani prispevku.. Rolling Eyes

jinak cely rozhovor ste se scorpiem stocili uplne jinam, nez sem to myslela.. Mela sem na mysli to, a uz sem to tu jednou napsala, ze polovina lidstva ten mec muze videt jako ja, druha pulka jako vy.. Je to o tom, kolik ma clovek v oku cipku a jak mu pracujou mozkovy signaly, ktery vedou ze sitnice, nehodlam tu vysvetlovat biologii videni, ale jestli si ji jeste nemel, tak si to nastuduj dopredu.. Protoze nikdo, opakuji nikdo nevidi kazdou barvu uplne stejne.. od toho se odviji i jeho nastaveni monitoru, a plus i samotne videni barev.. Takze, kdyz ja reknu, ze ten mec je tyrkysovej, i kdyz uznavam ze ta barva je hodne hodne vyblita, tak ty muzes rict proti tomu leda houby..

navic oznacovat toto za chybu ve filmu mi prijde proto dost zcestne...

a jeste poznamka ke scorpiovi, myslis ze ho mam za jeho blbost, ze ani neumi odeslat post zabanovat? to ne, zadnej ucenej z nebe nespadl, radsi ho poslem do cviciste, at si to tam vyzkousi Smile

Napisu ti SZ na ty tvy ubohosti, at nespamujeme v mem vlastnim threadu.


Samozrejme muzeme spekulovat u ruznem nastaveni monituru a, byt trochu za vlasy pritazenem, mnozstvi cipku v oku. Ale to by bylo spis kdybych treba ja tvrdil, ze je to tak a ty onak. Ale je proste obecne znamo ze v te scene je zeleny, je to uvedeno jako jedna ze zmen v edici z r. 2004, tak me docela zajima proc se tak strasne branis tomu, ze "je tam proste zelenej, nikdo nechape proc a nelibi se nam to"?
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:39

no, ze se nekde na internetu rozjela diskuze, ze je mec zelenej, neznamena, ze to tak opravdu vidi celej svet.. ale muze to byt treba 2000 lidi se stejnym nastavenim videni, jako mas ty... netusim, proc se do me furt navazis, ze to vidim jinak..
krom toho, moje ubohosti? kdo tu obvinoval lidi z mazani prispevku, aniz by se nad sebou zamyslel? hm? Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:46

Padme von Kell napsal:
no, ze se nekde na internetu rozjela diskuze, ze je mec zelenej, neznamena, ze to tak opravdu vidi celej svet.. ale muze to byt treba 2000 lidi se stejnym nastavenim videni, jako mas ty... netusim, proc se do me furt navazis, ze to vidim jinak..
krom toho, moje ubohosti? kdo tu obvinoval lidi z mazani prispevku, aniz by se nad sebou zamyslel? hm? Laughing

Tu posledni vetu jsme si myslim vyjasnili to SZ Smile To uz tu prosim neresme.

Ja se do tebe nenavazim! Neber to tak, tak to neni. Zajima me tvuj nazor, jen pis, ale asi to ani jeden nesvedem na to ze je nekdo barvoslepe Very Happy
Ja si jen nemuzu pomoct, jako svetle tyrkysovou jsem ho nikde nevidel a porad mi hraje na zelenou.
Dalsi otazkou muze byt, proc to tam vlastne je ta zmena...to jsem nejak prehlidl?

Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:53

mno je to pouze v te DVD edici, nikde jinde. Oficialne se k tomu Lucasfilm nevyjadril, ale s nejvetsi pravdepodobnosti se jednalo jen o nejakou mensi chybku pri prevadeni do DVD (jelikoz jinde ta chyba neni). Heh libily se mi nekere fan-teorie, kere to vysvetlovaly: jako napriklad ze obi mel dva mece, a lukovi pujcil na Falconu cvicny zeleny mec
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:55

ScorpiO napsal:
mno je to pouze v te DVD edici, nikde jinde. Oficialne se k tomu Lucasfilm nevyjadril, ale s nejvetsi pravdepodobnosti se jednalo jen o nejakou mensi chybku pri prevadeni do DVD (jelikoz jinde ta chyba neni). Heh libily se mi nekere fan-teorie, kere to vysvetlovaly: jako napriklad ze obi mel dva mece, a lukovi pujcil na Falconu cvicny zeleny mec

Samozrejme hlouposti. Pokud se jedna o chybu pri prevadeni, tak je to velmi smutne...
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:56

hmm, nejak se mi nezda ze by mel obi nekde jeste zastrcenej mec.. Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:59

jj sou to voloviny, jedna se o pouhopouho (ale o to smutnejsi) chybku (BD to jiste da do poradku)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:03

No, vubec bych tam ty barvy predelala Very Happy
ta modra barva lukova mece mi spis pripomina barvu krystalu Cyan z Kotor II, a ne normalni modrou Very Happy
je fakt ze v petce uz je to lepsi Smile

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:13

souhlas, od petky sou barvy perfektoz. ja chapu ze v dobe 4 na to nebyla technika, ale sakra proslo to dvema upravama a frt je to naprd.....To je takovy problem vit puvodni sceno, rozdelit ji po okynku a do vsech prekryt puvodni cepel takovym obrazkem, kery by vypadal jko normalni barva pro sv mec? To bych dokazal i ja se svyma chabyma dovednostma
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:16

Jo, taky mi nejak nedoslo, proc to treba pro tu DVD edici uz neupravili Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:19

ale oni to upravili ale velmi blbe, sak sme to videli, v obiho srubu to vypada sice jinak ale frt blbe, v kantyne to vypada dobre (jedna z mala), ve falconu to udelali blbe a ete zelene a nasleduje souboj. I kdyz barvy sou celkem ok, porat tam sem tam mizi a jejich barvi meni odstin takze fakt celkem blbe udelane
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:21

Me spis prijde, ze obiho modrej mec vypada celkem normalne, ze debilne vybarvenej je jen ten lukuv.. ten je proste modrozelenej Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:38

tak sem to tedka zkuknul a teorie s dvema mecema je mrtva. Ona totis ta scena je z postprodukcniho hlediska katastrofa. Lukuv mec tam totis meni dost podstatne barvu, Na zacatku ma jasne zelenou barvu, uprostred tu Padmeninu vyblitou modrozelenou a na konci, kdyz ma uz masku ma jasne modrou. omg omg omg zajimalo by me kde udelali soudrüzi z NDR chybu.
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 12:32

Padme von Kell napsal:
Me spis prijde, ze obiho modrej mec vypada celkem normalne, ze debilne vybarvenej je jen ten lukuv.. ten je proste modrozelenej Laughing

Taky si myslim. Obiho je krasne (celkem syte) modry. To je s tim Lukovym tam delal blbiny. Stejne tak pri tom cviceni na Falconu je videt, jak je ta cepel delane pocitacem, tak je tam jakoze krive posazena na te rukojeti. Je ze sikma a myslim kousicek i mimo. A to si myslim mohli po tech padesti predelanich uz taky trochu vychytat..
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 12:34

Jo, je fakt ze ten paprsek je sejdrem, ale mam pocit ze jen chvili.. No, uz sem to nevidela skoro dva roky, tak presne nevim Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 16:15

Jen chci říct, že ve verzi HDTV (přesně řečeno Star.Wars.Episode.IV.A.New.Hope.1977.1080p.HDTV.x264-hV.CZ) je Lukův meč opět "bílý" tak, jak byl ve druhé verzi a to po celou dobu tréninku Cool Jen při souboji s Vaderem má Obi-Wan kompletně modrý meč Laughing
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 16:22

Barva Lukova mece pri trenovani na MF PorovnaniTOHLE je srovnání s tý HDTV verze Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Barva Lukova mece pri trenovani na MF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Barva Lukova mece pri trenovani na MF   Barva Lukova mece pri trenovani na MF Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Barva Lukova mece pri trenovani na MF
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Všeobecně k filmům-
Přejdi na: