OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 The Clone Wars - Season 4 diskuze

Goto down 
+23
rebus
Oliver
Vojta
Shaf
Pavel501st
Trivium
mandorian elite
Wrait
Lance Stone
bane
Gralen
Super Trooper
Derk Yall
Aggofan
Vegi
Elinor Yall
joemandel
Padme von Kell
Mandalorian
Darth Eternal Hatred
Darth Anor
ScorpiO
Potan von Kell
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutorZpráva
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 03 2012, 10:31

nemuzu si pomoct, ale prijde mi jako byse snazili z Assajj udelat v podstate kladase donuceneho okolnostma konat zlo. Dnesni dil me v tom utvrzuje a musim dodat, ze takovyto vyvin se mi opravdu nelibi, Assajj je byla a měla by zůstat tím, čím je - sadistickou egocentrickou týpkou, kera si mysli, že je Sith. jinak díl se mi moc extra nelibil, rozhodne utlum po minulem dile nicmene uz jen jeden tyden a Maul je z5......a normalne se na to tesim (i kdyz je mi jasne ze z toho asi budu zdrcene Razz )
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 03 2012, 21:08

dneska bol pomerne čudný diel, aspoň pre mňa. Jediné postavy ktoré som poznal boli lovci odmien, okrem tej ženskéj a toho droida. ale dobre že sa odklonili úplne od klonovích vojen, aj keď Ventress je tam takpovediac hlavná postava. Aj Tatoin je taký ako som si pametal.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 03 2012, 21:23

Tak musím se přiznat, že jsem nečekal, že na konci je v té bedně... vy víte co :-)
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 03 2012, 21:32

ale, že tam bola tá ženská v debne, to sa dalo ťažko očakávať, ale že tam nakoniec v nej skončil Boba, to sa už čakať dalo, najme keď nepreberal kufrík s odmenou osobne.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 09:06

tak a uz je to za nama, Maul je z5...... no zatim to byl takovy uvod, v celem dile se ukazal az na konci a rekl tri vety, nicmene pekne zmagoril to jo. Ale no jeho sestinohy pavouci roboticky spodek je prinejmensim "debilni" a zajimalo by me, kere maslo toto navrhovalo. No nic, v pristim, a poslednim dile ctvrte sezony by mel s Opressem lovit Obika tak uvidime, typuju ze si namontuje nejake kompaktnejsi nozicky.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 09:42

no mne to pripomínalo že trochu vikradil aj nápad z Pána prsťeňov Návrat krála, keď Froda a Sama naháňal ten obrovský pavúk. inak táto časť bola skoro nič moc. Aj sa mi trochu zdá, že Savage je trochu inteligentnejší
Návrat nahoru Goto down
bane
ARC trooper
ARC trooper
bane


Poeet p?íspivku : 348
Age : 29
Vyznamenání : Best killer of 3,976-3,960 BBY
Registration date : 18. 07. 11

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 20:59

Tak to vypadá že z poslušného a disciplovaného Sitha se stane magor co se honí za pomstou,
vůbec to k Maulovi nesedí, je mi líto že ho takhle odsuzuju ale měl radši zůstat mrtvej jako legenda a ne být znovu oživenej a vypadat jako nějakej chorche z telenovel
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 21:55

Maul a legenda v jedné větě? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 22:58

Ano, Darth Maul je zpět. Ano, je to tak špatné, jak jsem se obával. Evil or Very Mad Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 08:19

tak, posledni dil za nama. Mno udelali v tom poradny bordel. Maul živy, vypada presne jako v old wounds a ty nohy sou presne z toho, jeho duet Maul, Opress bojuje s duem Kenobi, Ventress......OMFG nakonec to dopadne tak, ze obik Ventress prevede na svetlou stranu ble
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 09:04

To je snad vtip, ne? Very Happy Je to vtip, že jo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 11:08

bohuzel, uz jen to, ze by Asajj mela pomahat Obimu je smesne..... mno vypada to, ze vsechny DC clone wars komixy muzeme zahodit Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 12:36

FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUU
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 12:38

jedine male plus co davam je za to, ze po "transformaci" kerou provedla s Maulem Talzin, uz maul konecne vypada v xichtu jako Maul... ale to je opravdu hodne malo Razz
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 13:03

co jaká transformace, on maul vypadal jako někdo jiný? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 13:34

a podľa toho, ich môžme vidieť ako vidím v 5. sérii. Inak to že by, Obik Asajj V. previedol na svetlú stranu ešte nedá povedať, skorej myslím že teraz len spolupracovali aby prežili, proti spoločnému protivníkovi. Aj keď by som čakal že tie dvere by mali rozrezať skorej.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 14:36

Poslední dva díly TCW opravdu předvedly děs a hrůzu. Samozřejmě museli oživit mrtvou postavu, což BYTOSTNĚ NESNÁŠÍM (díky, Georgi, tohle je poprvé, kdys mě opravdu vytočil - a u spousty lidí jsi to zvládl mnohem dřív). Museli ji navíc zprznit tak, jak ji zprznili. Museli z Obi-Wana Kenobiho, mistra Jedi, člena nejvyšší rady a jednoho z top 5 bojovníků v řádu, udělat neschopného blbečka - hlavně, že je to týpek, který zabil Grievouse a nakopal zadek čerstvě pasovanému Darthu Vaderovi, že... Vedle toho mi "obměkčení" Asajj Ventress nepřijde jako nic tak nervydrásajícího, a to je co říct. Evil or Very Mad Jinak - samozřejmě si museli nechat zadní vrátka...
Návrat nahoru Goto down
Wrait
Neutrál
Neutrál
Wrait


Poeet p?íspivku : 542
Age : 29
Registration date : 15. 11. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 15:52

nechi tě (vás) opravovat, ale oživení Maula na na účtu Lucasova dcera
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 16:17

Pokud vím, tak Lucasova dcera psala scénář těch epizod, ale požadavek na návrat Maula měl sám Lucas.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 17:10

ano, prikaz privest Maula z5 je primo od Lucase......asi fakt senilni

a DEH, on byl tech 10 let v prdeli jak dusevne tak fyzicky mno a byl vychrtly, zjizveny, mel dlouhe rohy a vyhublou hubu, takze si nebyl moc podobny, nicmene po te transformaci, kerou ho Talzin vyléčila, se vrátil do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeSat Mar 17 2012, 17:15

ha, čarodějná plastika... no, přemýšlím zda mám risknout na to kouknout, ale opravdu, nechce se mi
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 16:42

tak... omlouvám se za double post, ale uplynuly 2 dny... tak jsem shlédla "brothers"...
Spoiler:

co to z maula udělali, je z něj blábolící magor a pavoučí prdel!! a jeho kámoš praštěná žížala!! Nenávidím je!!
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 16:45

Ještě mrkni na Revenge, tam jsou alespoň dva světlé body v podobě Obiho ironických hlášek Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 16:47

neboj, ještě dnes kouknu, nicméně mě pobavilo že ventress s kámoškou nasává v baru Very Happy
ale todle si maul nezasloužil
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitimeMon Mar 19 2012, 19:12

Darth Eternal Hatred napsal:
je z něj blábolící magor a pavoučí prdel!! a jeho kámoš praštěná žížala!! Nenávidím je!!

pres to vsecko, jak je ten scenar vlastne smutnej na ucet star wars, tomuhle sem se fakt musela od srdce smat rofl rofl rofl

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Clone Wars - Season 4 diskuze   The Clone Wars - Season 4 diskuze - Stránka 18 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Clone Wars - Season 4 diskuze
Návrat nahoru 
Strana 18 z 19Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» The Clone Wars - Season 1 - 2 diskuze
» The Clone Wars - Season 5 diskuze
» The Clone Wars - Season 3 diskuze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Seriály :: The Clone Wars-
Přejdi na: