OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Czech Star Wars Wiki

Goto down 
+9
Mandalorian
Juan111
Lance Stone
Gralen
ScorpiO
Darth Daron
Padme von Kell
Potan von Kell
duko
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
duko
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 01. 10. 10

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 13:14

zdravím som Slovák a zaujímam sa o SW ale slovenských stránok je málo mate niekto nejaké skúsenosti o tomto ??
http://cs.starwars.wikia.com/wiki/Hlavn%C3%AD_strana

Velmi rad by som keby som vedel viac a viac informácií o tomto scifi svete
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 18:40

Jo, já mám s českou star wars wiki zajímavý zkušenosti.
A to ty že nakradli de facto celej obsah OSW webu...

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 10:08

no, ne primo oni, ale jeden jisty uzivatel.. Mam pocit ze to pak tamejsi admin resil..
Kazdopadne, mas tu celej web OSW, pokud te zajimaji star wars...
Uz ted je tam hodne clanku a dalsi budou pribyvat Smile

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
duko
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 01. 10. 10

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeFri Mar 04 2011, 20:46

dakujem za odpovede a som rad že sa to tu bude este rozrastat
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSat Jan 14 2012, 20:26

Zdravím. Jako admin CSWW bych toto rád uvedl na pravou míru. Jak už bylo zmíněno, došlo bohužel k situaci, kdy jeden z uživatelů zkopíroval několik článků z OSW. Jakmile jsem na to byl upozorněn, snažil jsem se všechny články odstranit. Toto jednání samozřejmě nikdo z vedení CSWW nepodporuje a pokud by někdo z vás na další zkopírované články narazil, nechť nás prosím upozorní. Osobně se snažím udržovat vysokou kvalitu článků, ale bohužel kvůli vysoké škole nemám příliš času. Proto pokud by měl někdo zájem o spolupráci, může se zaregistrovat a dát se do práce. Rád komukoliv v začátcích pomohu.
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSat Jan 14 2012, 21:10

Ahoj, ja sem si všimnul, že spousta članku o Sithech, ktere jsou tam postle jsou kopie mojich clanku budto z ceske wikipedie, nebo odsud (nevim to jiste, bo se nijak nelisi. Aji sem mu to psal, tomu uzivateli co to tam nahodil. Timto Vám, jakozto ceske wikipedii, dávám souhlas s uploadem, bo opravdu verim, ze mi starwarsaci si musime pomahat. (jenom me to trochu stvalo, ze on si to tam hodil a ani se nezeptal, naproti tomu tvoje jednani se mi velice zamlouvá Wink )
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSat Jan 14 2012, 21:45

Díky. Jenom bych chtěl upozornit na to, že články z Wikipedie (a samozřejmě i CSWW) je možné články kopírovat, pokud se uvede původní zdroj, respektive autor.
Jinak osobně mě docela mrzí, že je česká komunita relativně dost rozdrobená. Existuje řada fanouškovských stránek s docela kvalitními články. A představa, že by tito autoři pracovali jednotně, je moc pěkná. Bohužel asi nereálná. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSat Jan 14 2012, 22:39

jj ja vim, ze za techto podminek (uvedeni autora) je to pouzitelne, na to sem ho bez odezvy upozornoval. Wink

no ja osobne delam clanky dosti obsahle, Padme, zdejsi korektorka, by ti mohla vypravet Razz , napriklad, Palpatine, ma pokud si vzpominam dobre 40 A4 a to tam neni info z Darth Plahueise (knihy) a nekerych CW dilu. nicmene osobne nemam problem s tim, ze se to pouzije dal samozrejme, s uvedenim autora bo je to take hnusne kdyz se s tim clovek treba dva tydny sere a pak uvidi, ze si to nekdo nekde zkopnul a hodil tam jen svoje jmeno jako autor.....nicmene to uz se nebavime jen o SW, myslim, ze toto existuje vsude.
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 00:18

Teda, ten Palpatine je fakt parádní. Jenom jsem to prolétl, ale takhle nějak by to mělo vypadat. Bohužel málokdo vydrží překládat (na rovinu, těžko se shání lepší zdroj než Wookieepedia) takhle dlouhý článek. To už je práce na několik dní, pokud u toho člověk nechce sedět 10 hodin denně. Přesně takovéhle články bych si na CSWW přál. Škoda, že už tvoříš tady, hodil by ses do týmu... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 09:40

asi sem se nevyjadril jasne, me osobne nevadi, kdyz budou na ceske SW wikipedii moje clanky, tudis, klidne si zkopci ty moje stavajici mno a jak zas udelam nove, hodim ti echo, stejne tak s updatem starych. Napr v Revanovi a Malakovi neni info z komixu KOTOR ani knihy Revan. Ani u legacy Sithu neni dokonceni z Legacy-war atd atd. Jednoho dne to dodelam, jen ne ted, bo zkoskove je zabijak. Jinak diky, za uznani Wink . Samozrejme by se ale sluselo, kdyby kdyby tam byla nejak uvedena spoluprace s nasim webikem Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 10:02

Musím o tom popřemýšlet. Bylo by fajn mít pár dalších kvalitních článků, ale na druhou pouhé kopírování mi nepřijde úplně v pořádku. Navíc je pak i problém v případné následné editaci těch článků na wiki. Jde o to, zda by ti nevadilo, že se bude případně jejich podoba v časem měnit, prostě že ti budou tvoje články editovat i další lidé.
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 11:41

tak to mi nevadi za predpokladu, ze to nekoliduje se stavajicim kanonem. Resp, to je prece podstata wiki, nekdo neco napise, a jini to upravuji a vylepsuji az je z toho 100% clanek, to mi rozhodne nevadi a naopak sem za to rad. Samozrejme, pokud nekdo na konec clanku o Exarovi Kunovi napise, ze ho nakonec zabil rytir Jedi Revan (jak tomu kdysi bylo na ceske wikipedii) to mi vadit bude, nicmene proto tam existuje tlacitko "undo revision by..." Wink

jinak samozrejme mluvim pouze za svoje clanky, coz pokud vim krome jednoho clanku jsou vsechny o sithech.
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 11:56

Jenže pak nevím, jak to udělat s autorstvím. Pokud bych dal autora tebe, tak po několika úpravách už by to úplně neplatilo a bylo by to nefér vůči ostatním. takže stačilo by ti jenom to, že by byl tvůj původní článek uveden ve zdrojích?
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 14:41

dáš pôvodný autor, a potom mená ktorí to upravili. samozrejme aj pôvodný článok v zdroji.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 14:49

mno moent, ted sem zmaten, preci, kdyz vytvoris clanek, napises schrnuti typu" vytvorena stranka Darth Sion" a je, pak pride nekdo a udela upravu kerou rovnez napise ve schrnuti atd atd. mno a kdyz u toho vytvoreni stranky, napises jmeno autora, myslim, si, ze je to dostatecne. , jinak samozrejme, ze nasledni editori budou mit na clanku podil, jak rikam, podstat wiki Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 15:03

Mno když já ten článek překopíruji, tak budu označen jako autor já. Samozřejmě do poznámky můžu napsat, že autorem jseš ty a že je to z téhle stránky. Ale nevím, jestli je to pro tebe dostatečné...
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 17:07

^Bylo by, kdyby náš web byl pod Creative Common licencí, ale já tam nikde nevidím CC logo...

Ale Supreme Commandere vaše odpověď? o.O

_________________
Czech Star Wars Wiki 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:20

ete je tu moznost, ze to tam hodim sam, s wiki tvorbou mam urcite zkusenosti (vsichni sithove na cs wiki sou moji, teda az na dooka a palpatina
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:22

To by byla asi nejlepší varianta. Pro mě víceméně není problém případně nějaké to formátování a interwiki odkazy dodělat. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:22

ete dotaz, jak to je s obrazkama? na CS wiki je s tim problem, resp. nechci je tam nahravat kvuli copyrightum, jak je to tu?
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:26

Popravdě jsem zatím používal obrázky pouze z Wookieepedie a jejich licenci jsem příliš neřešil. Správně by se asi měly používat pouze volně dostupné obrázky a udávat jejich zdroj. Ikdyž na druhou stranu mám takový pocit, že i na Wookieepedii používají scany z knih a komixů, takže se to asi nějak extrémně neřeší...
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:32

oki tak jak budu mit cas, nahodim ti tam nejake clanky, kere tam nejsou, nicmene co s tema, kere tam uz sou, resp, sou tam bezduche kopie odsud, nebo z cs wiki. to mam smazat a nahradit nebo zatim neresit?
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:34

Pokud je tam jenom pár vět, případně pouze zkopírovaný text odsud, tak to určitě můžeš nahradit. Pokud už by tam byl nějaký větší článek, tak nechat. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:36

mno ja co jen tak prolitnul, tak minimalne sith triumvirat, vseci tri sou komplet zkopceni a nutno podotknout needitovani do wiki standartu, tak bych je minimalne upravil Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Daron
Padawan
Padawan
Darth Daron


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 14. 01. 12

Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitimeSun Jan 15 2012, 18:43

Prostě dělej, jak uznáš za vhodné. Wink
PS: Dávej si pozor na gramatiku, sem tam napíšeš docela hrozivé věci. Smile
Tady to až tak nevadí, ale v těch článcích to nepůsobí nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
http://cs.starwars.wikia.com
Sponsored content





Czech Star Wars Wiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech Star Wars Wiki   Czech Star Wars Wiki Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Czech Star Wars Wiki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: HoloNet-
Přejdi na: