OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Padmé Naberrie Amidala - poslední boj

Goto down 
+2
ScorpiO
Lance Stone
6 posters
AutorZpráva
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 21:18

Tento příběh si klade za úkol očistit památku královny a pozdější senátorky Padmé Amidaly. Její významná úloha v boji s temnou stranou síly byla v třetí části ságy Hvězdných válek – „Pomsta Sithů“ úplně opomenuta.

link [click]


Kromě oficiální verze prezentované filmem Star Wars Epizoda III. „Pomsta Sithů“ koluje vesmírem celá řada legend a dohadů, které tyto události staví do poněkud jiného světla. Tato stránka dává k posouzení alternativu událostí zohledňující aspekt, který byl ve filmu potlačen, ne-li přímo záměrně pozměněn. Výklad se opírá o rekonstrukci zachyceného šumu vzniklého při výbuchu feritové planetky Onymono, kterou kdysi Impérium využívalo jako záznamové zařízení své veškeré komunikace, jakýsi gigantický přírodní harddisk. Při rozkódování tohoto šumu byl abstrahován i zápis imperiálního kronikáře R8J12 verze X, který automaticky zaznamenal i události okolo zrodu lorda Darth Vadera. Níže uvedená verze ukazuje na podstatně větší a tragickou roli senátorky Padmé Amidaly v tomto překotném období i její časový posun. I přes neúplnost tohoto záznamu a nemožnost jeho ověření z imperiální knihovny, která byla zničena spolu s první Hvězdou smrti, lze konstatovat, že záznam může být pravdivý. Důkaz tohoto tvrzení je uveden na závěr tohoto pojednání. Na tomto místě je třeba ještě konstatovat i fakt, že dosud nebyl objeven císařův deník, který si lord Darth Sidious vedl a který neměl v době své smrti u sebe, a tudíž nemohl být zničen spolu s rozestavěnou druhou Hvězdou smrti.

_________________
Padmé Naberrie Amidala - poslední boj 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 21:32

WTF? nejaka fan-finction?
Návrat nahoru Goto down
Lance Stone
Sniper
Sniper
Lance Stone


Poeet p?íspivku : 9058
Age : 331
Vyznamenání : F.R.E.A.K.
Registration date : 16. 06. 08

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 21:45

Vlastně by se to tak dalo říct. Zajímavý je ale fakt, že to udělal autor sci-fi zažraný do SW. Celková idea je velmi zajímavá, protože když se nad tím zamyslíš, tak opravdu Padmé narozdíl od I a II v III nebyla úplně ona. Pravda čekala dítě a (v cut scenách) pomohla založit počátky aliance, ale...

_________________
Padmé Naberrie Amidala - poslední boj 13149

"God, it's so hard to be a smartass nowadays." Dr. Neil Watts (To the Moon)
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 22:25

Hmm, tak je dost mozny, ze to mel driv Lucas vymysleny trochu jinak, nez to pak natocil ne? ono bych to tak i chapala, prave podle ty sceny z 6tky, kterou tam ten autor zminuje..
Buhvi, jestli to bylo zrovna takhle, ale ten puvodni scenar se s tou natocenou ep. III musel trochu rozchazet..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 23:26

ty jo... to by bylo rozhodně lepší, líp se to vysvětluje, ty leiny vzpomínky na matku, a rozhodně by to pro padmé bylo tak lepší..

hm, já jsem zase našla podobný článek, jak by ep. 3 mohla vypadat, a tam zase Leia má vzpomínky na matku zkrz Sílu (Leia se narodí jako první a Padmé ji pochová v náručí)
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 15:14

hmm nechava me to chladnym, ja totis Padme moc nemusim, popravde z hlavnich predstavitelu ji snasim nejmene a snasim ji jen proto, ze ona byla ten stepny bod, kery svedl Anakina na temnou stranu (samozrejme ne o sve vuli) zato Leia........to je neco uuuuplne jineho
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 15:48

Mno, podle me ona za to nemuze, aspon ne tolik, Anakina nalomilo spis to, jak mu zabili matku a jaky mel detstvi..
Dyt ona ho jeste premlouvala, at se uklidni, kdyz sklouzaval k temny strane.. Chtela aby poslouchal radu atd.. A on byl holt zabednenej.. Nebo se spis proste az TAK bal, ze ztrati dalsi milovanou osobu ve svym zivote, ze ho to potopilo.. Spis rad Jedi zklamal, ze ho nedokazal ukocirovat..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 15:51

ja netvrdim ze Padme za to mohla, nicmene jeji smrt byla hlavni pricina, strachu, kery Sidious sikovne vyuzil a dostal Aniho na temno. Proto mi Padme zas az tak nevadi a snasim ji. Nechtene zapricinila vznik jednoho z nejmocnejsich Temných Pánů...Jen kdyby to Obi neposral na Mustafaru, mohl by tu byt vubec ten nejvetsi Temný Pán v hystorii.
Návrat nahoru Goto down
Juan111
Temný účedník
Temný účedník
Juan111


Poeet p?íspivku : 106
Vyznamenání : ten, který je krutý
Registration date : 17. 12. 11

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeTue Jan 24 2012, 20:41

Padmé plnohodnotný soupeř Vadera??? rofl
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeTue Jan 24 2012, 20:51

hm, podle toho co jsem z toho vyčetla, to prakticky byl Yoda.. jako že padme nějak na dálku ovládal nebo co Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Juan111
Temný účedník
Temný účedník
Juan111


Poeet p?íspivku : 106
Vyznamenání : ten, který je krutý
Registration date : 17. 12. 11

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeTue Jan 24 2012, 20:59

Jen ji dal sílu a podporoval ji ale i tak, a k tomu eště byl Vader podporován Sidiousem...
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeTue Jan 24 2012, 21:02

hmm, vymyslel to nějaký fanoušek - taky bych něco takového mohla vymyslet Very Happy rozhodně bych to nebrala nijak vážně.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitimeWed Apr 17 2013, 23:51

Taky jsem vymyslel Alternativní příběh který jsem zkompletoval hrou KOTF tedy Knights of The Force, týká se to taky Epizody III. Našel jsem postavu PK3 Dartha Apocalypse který se mi náramně hodil a byl to temný Obiwan, tedy sith. Říkal jsem si že vytvořím Alternativní příběh Epizody III s tím rozdílem že na temné straně bude Obiwan. Ještě jsem stáhl postavu Obiwana a vyměnil oči za sithské aby to vypadalo jako Apocalypse až tu postavu budu používat na Mustafaru. Anakin měl skončit stejně ale v tom rozdílu že dostane bílý oblek a zůstane Jedim v radě. Apocalypse se měl Palpatina zbavit a sám vládnout Impériu.... Rozkaz 66 se klonům moc nevydařil i když chrám dobily perfektně tak spousta jediu přežila ale už neměli tu sílu na další válku....
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padmé Naberrie Amidala - poslední boj   Padmé Naberrie Amidala - poslední boj Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Padmé Naberrie Amidala - poslední boj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda III: Pomsta sithů-
Přejdi na: